7 kolejka EŻ, PLŻ.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

7 kolejka EŻ, PLŻ 3 lipca 2016.

Typujemy do dnia 3 lipca do godziny 13:45.

Tarnów – Zielona Góra - 15 lipca godz. 18:00
Gorzów – Rybnik
Wrocław – Leszno
Grudziądz – Toruń


Częstochowa – Rzeszów 13 sierpnia godz. 16:00.
Łódź – Daugavpils
Gdańsk – Kraków
Krosno – Bydgoszcz
Opole – Piła


Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: savage »

Tarnów – Zielona Góra 43-47 (Protasiewicz)
Gorzów – Rybnik 54-36 (Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 43-47 (Woffinden)
Grudziądz – Toruń 47-43 (Okoniewski)

Częstochowa – Rzeszów 48-42 (Jonasson)
Łódź – Daugavpils 54-36 (Miśkowiak)
Gdańsk – Kraków 49-41 (Gafurow)
Krosno – Bydgoszcz 47-43 (Jabłoński)
Opole – Piła 36-54 (Szczepaniak)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Tarnów – Zielona Góra 47:43 (Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 52:38 (Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 50:40 (Pedersen)
Grudziądz – Toruń 48:42 (Laguta)

Częstochowa – Rzeszów 52:38 (Jonasson)
Łódź – Daugavpils 51:39 (Andersen)
Gdańsk – Kraków 50:40 (Gafurow)
Krosno – Bydgoszcz 43:47 (Jabłoński)
Opole – Piła 37:53 (Pedersen)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: konri »

Tarnów – Zielona Góra 46-44 (Janusz Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 55-35 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 51-39 (Maksym Drabik)
Grudziądz – Toruń 46-44 (Tomasz Gollob)

Częstochowa – Rzeszów 53-37 (Daniel Jeleniewski)
Łódź – Daugavpils 47-43 (Joonas Kylmaekorpi)
Gdańsk – Kraków 52-38 (Renat Gafurow)
Krosno – Bydgoszcz 46-44 (Mirosław Jabłoński)
Opole – Piła 34-56 (Bjarne Pedersen)

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Kibic UT »

Tarnów-Zielona 46:44 (Janusz Kołodziej)
Gorzów-Rybnik 55:35 (Grigorij Łaguta)
Wrocław-Leszno 47:43 (Tai Woffinden)
Grudziądz-Toruń 49:41 (Tomasz Gollob)

Częstochowa-Rzeszów 55:35 (Dawid Lampart)
Łódź-Daugavpils 47:43 (Joonas Kylmaekorpi)
Gdańsk-Kraków 51:39 (Renat Gafurow)
Krosno-Bydgoszcz 46:44 (Ernest Koza)
Opole-Piła 35:55 (Michał Szczepaniak)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: konri »

Opole – Piła 34-56 Michał Szczepaniak

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Gorzów – Rybnik 54-36 (B. Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 49-41 (T. Woffinden)
Grudziądz – Toruń 47-43 (A. Laguta)

Częstochowa – Rzeszów 48-42 (D. Lampart)
Łódź – Daugavpils 55-35 (R. Miśkowiak)
Gdańsk – Kraków 51-39 (R. Gafurow)
Krosno – Bydgoszcz 47-43 (E. Koza)
Opole – Piła 36-54 (Mi. Szczepaniak)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Yoda »

Tarnów – Zielona Góra 49-41 (Janusz Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 57-33 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 50-40 (Tai Woffinden)
Grudziądz – Toruń 50-40 (Tomasz Gollob)

Częstochowa – Rzeszów 58-32 (Sebastian Ułamek)
Łódź – Daugavpils 49-41 (Robert Miśkowiak)
Gdańsk – Kraków 55-35 (Linus Sundstroem)
Krosno – Bydgoszcz 40-50 (Mirosław Jabłoński)
Opole – Piła 38-52 (Bjarne Pedersen)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Rafi »

Tarnów – Zielona Góra 47-43 Kołodziej
Gorzów – Rybnik 53-37 Zmarzlik
Wrocław – Leszno 43-47 Woffinden
Grudziądz – Toruń 42-48 Łaguta

Częstochowa – Rzeszów 50-40 Jonasson
Łódź – Daugavpils 49-41 Jamróg
Gdańsk – Kraków 55-35 Sundstroem
Krosno – Bydgoszcz 48-42 Kułakov
Opole – Piła 41-49 Mi.Szczepaniak

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kaka »

Gorzów – Rybnik 54:36 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 49:41 (Tai Woffinden)
Grudziądz – Toruń 48:42 (Tomasz Gollob)

Częstochowa – Rzeszów 51:39 (Tomas H. Jonasson)
Łódź – Daugavpils 40:50 (Joonas Kylmaekorpi)
Gdańsk – Kraków 50:40 (Linus Sundstroem)
Krosno – Bydgoszcz 41:49 (Wiktor Kułakow)
Opole – Piła 41:49 (Michał Szczepaniak)

Awatar użytkownika
marbot
Posty: 210
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:22

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: marbot »

Tarnów – Zielona Góra 47-43 (Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 54-36 (Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 46-44 (Woffinden)
Grudziądz – Toruń 44-46 (Vaculik)

Częstochowa – Rzeszów 48-42 (Jonasson)
Łódź – Daugavpils 47-43 (Miśkowiak)
Gdańsk – Kraków 49-41 (Gafurow)
Krosno – Bydgoszcz 45-45 (Rempała)
Opole – Piła 36-54 (Szczepaniak)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: zbylpowrócił »

Tarnów - Zielona Góra 43-47 (J. Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 55-35 (B. Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 47-43 (T. Woffinden)
Grudziądz – Toruń 47-43 (R. Okoniewski)

Częstochowa – Rzeszów 47-43 (D. Lampart)
Łódź – Daugavpils 55-35 (R. Miśkowiak)
Gdańsk – Kraków 53-37 (R. Gafurow)
Krosno – Bydgoszcz 44-46 (W. Kułakow)
Opole – Piła 37-53 (M. Szczepaniak)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

Odwołana 7 kolejka EŻ-PLŻ - spotkania jak w zapowiedzi.

Typujący którzy oddali swoje typy 7 kolejki mogą je zmienić, a ci którzy nie typowali niech to uczynią do wyznaczonego czasu w zapowiedzi.
W razie zmiany czasu zakończenia typowania, podam wiadomość w wątku organizacyjnym.

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Gorzów – Rybnik 55:35 (Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 43:47 (Woffinden)

Częstochowa – Rzeszów 52:38 (Ulamek)
Krosno – Bydgoszcz 49:41 (Rempała)
Opole – Piła 37:53 (Tarasienko)

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Łódź - Daugavpils 56:34 (Andersen)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Tarnów – Zielona Góra 47:43 (J. Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 56:34 (B. Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 43:47 (T. Woffinden)
Grudziądz – Toruń 46:44 (A. Laguta)

Częstochowa – Rzeszów 50:40 (D. Lampart)
Łódź – Daugavpils 52:38 (H. Andersen)
Gdańsk – Kraków 51:39 (Linus Sundstroem)
Krosno – Bydgoszcz 49:41 (M. Rempala)
Opole – Piła 35:55 (W. Tarasienko)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Rafi »

Tarnów – Zielona Góra 47-43 Kołodziej
Gorzów – Rybnik 53-37 G.Łaguta
Wrocław – Leszno 43-47 Woffinden
Grudziądz – Toruń 42-48 Łaguta

Częstochowa – Rzeszów 50-40 Klindt
Łódź – Daugavpils 60-30 Jamróg
Gdańsk – Kraków 50-40 Sundstroem
Krosno – Bydgoszcz 48-42 Kudriaszow
Opole – Piła 41-49 Miesiąc

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2432
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Greg-Tarnów »

Tarnów – Zielona Góra 46:44 Janusz Kołodziej
Gorzów – Rybnik 62:28 Grigorij Łaguta
Wrocław – Leszno 42:48 Piotr Pawlicki
Grudziądz – Toruń 47:43 Rafał Okoniewski

Częstochowa – Rzeszów 50:40 Dawid Lampart
Łódź – Daugavpils 55:35 Jakub Jamróg
Gdańsk – Kraków 44:46 Edward Mazur
Krosno – Bydgoszcz 50:40 Ernest Koza
Opole – Piła 38:52 Norbert Kościuch

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Łódź – Daugavpils 58:32 (H. Andersen)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Yoda »

Łódź – Daugavpils 55:35 (Robert Miśkowiak)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Zbiru »

Tarnów – Zielona Góra 47-43, Janusz Kołodziej
Gorzów – Rybnik 57-33, Krzysztof Kasprzak
Wrocław – Leszno 43-47, Tai Woffinden
Grudziądz – Toruń 48-42, Artem Łaguta

Częstochowa – Rzeszów 53-37, Sebastian Ułamek
Łódź – Daugavpils 54-36, Robert Miśkowiak
Gdańsk – Kraków 52-38, Linus Sundstroem
Krosno – Bydgoszcz 50-40, Mirosław Jabłoński
Opole – Piła 41-49, Michał Szczepaniak
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: fox »

Tarnów – Zielona Góra 46-44 J.Kołodziej
Gorzów – Rybnik 58-32 B.Zmarzlik
Wrocław – Leszno 49-41 T.Woffinden
Grudziądz – Toruń 50-40 A.Łaguta

Częstochowa – Rzeszów 51-39 N.Klindt
Łódź – Daugavpils 52-38 R.Miśkowiak
Gdańsk – Kraków 54-36 L.Sundstroem
Krosno – Bydgoszcz 51-39 M.Jabłoński
Opole – Piła 47-43 P.Miesiąc

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Lizard King »

Tarnów – Zielona Góra 40:50 Patryk Dudek
Gorzów – Rybnik 55:35 Grigorij Laguta
Wrocław – Leszno 49:41 Tai Woffinden
Grudziądz – Toruń 50:40 Antonio Lindbaeck

Częstochowa – Rzeszów 52:38 Sebastian Ulamek
Łódź – Daugavpils 53:37 Robert Miskowiak
Gdańsk – Kraków 50:40 grzegorz Walasek
Krosno – Bydgoszcz 51:39 Ernest Koza
Opole – Piła 45:45 Wladimir Tarasienko
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Pytek »

Tarnów – Zielona Góra 46:44 (J. Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 56:34 (B. Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 44:46 (T. Woffinden)
Grudziądz – Toruń 46:44 (A. Laguta)

Częstochowa – Rzeszów 51:39 (D. Lampart)
Łódź – Daugavpils 53:37 (R. Miskowiak)
Gdańsk – Kraków 50:40 (R. Gafurow)
Krosno – Bydgoszcz 49:41 (A. Kudriaszow)
Opole – Piła 38:52 (P. Miesiac)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

7 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: PrzemczaN »

Tarnów – Zielona Góra 47-43 (Janusz Kołodziej)
Gorzów – Rybnik 54-36 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław – Leszno 43-47 (Tai Woffinden)
Grudziądz – Toruń 49-41 (Artem Laguta)

Częstochowa – Rzeszów 50-40 (Dawid Lampart)
Łódź – Daugavpils 54-36 (Robert Miśkowiak)
Gdańsk – Kraków 50-40 (Magnus Zetterstroem)
Krosno – Bydgoszcz 51-39 (Marcin Rempała)
Opole – Piła 36-54 (Michał Szczepaniak)
ŻLF: 2019

Zablokowany