6 kolejka EŻ, PLŻ.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

6 kolejka EŻ, PLŻ - 22 maja 2016 r.

Typujemy do dnia 22 maja do godziny 13:45.

Rybnik – Tarnów - 23 czerwca godz. ??
Zielona Góra – Gorzów
Leszno – Grudziądz
Toruń – Wrocław


Bydgoszcz – Gdańsk
Kraków – Łódź
Daugavpils – Częstochowa
Rzeszów – Piła
Rawicz – Krosno


Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Rybnik – Tarnów 55:35 (Jonsson)
Zielona Góra – Gorzów 40:50 (Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 49:41 (Lindbaeck)
Toruń – Wrocław 43:47 (Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 42:48 (Sundstroem)
Kraków – Łódź 50:40 (Walasek)
Daugavpils – Częstochowa 51:39 (Kylmaekorpi)
Rzeszów – Piła 49:41 (Lampart)
Rawicz – Krosno 43:47 (M. Jabłoński)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2432
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Greg-Tarnów »

Rybnik – Tarnów 44:46 Jonsson
Zielona Góra – Gorzów 50:40 Dudek
Leszno – Grudziądz 55:35 Pawlicki
Toruń – Wrocław 48:42 Holder

Bydgoszcz – Gdańsk 43:47 Gollob
Kraków – Łódź 46:44 Szczepaniak
Daugavpils – Częstochowa 52:38 Kylmaekorpi
Rzeszów – Piła 49:41 Lampart
Rawicz – Krosno 41:49 Koza

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: konri »

Rybnik – Tarnów 52-38 (Grigorij Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 47-43 (Bartosz Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 55-35 (Nicki Pedersen)
Toruń – Wrocław 48-42 (Tai Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 44-46 (Andrei Kudriaszow)
Kraków – Łódź 49-41 (Hans Andersen)
Daugavpils – Częstochowa 53-37 (Fredrik Lindgren)
Rzeszów – Piła 50-40 (Dawid Lampart)
Rawicz – Krosno 42-48 (Mirosław Jabłoński)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Yoda »

Rybnik – Tarnów 50-40 (Grigorij Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 41-49 (Bartosz Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 54-36 (Piotr Pawlicki)
Toruń – Wrocław 52-38 (Tai Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 48-42 (Linus Sundstroem)
Kraków – Łódź 52-38 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Częstochowa 57-33 (Fredrik Lindgren)
Rzeszów – Piła 55-35 (Maciej Kuciapa)
Rawicz – Krosno 41-49 (Mirosław Jabłoński)

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Kibic UT »

Rybnik-Tarnów 49:41 (Andreas Jonsson)
Zielona-Gorzów 43:47 (Bartosz Zmarzlik)
Leszno-Grudziądz 55:35 (Grzegorz Zengota)
Toruń-Wrocław 49:41 (Tai Woffinden)

Bydgoszcz-Gdańsk 44:46 (Linus Sudstroem)
Kraków-Łódź 50:40 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils-Częstochowa 52:38 (Fredrik Lindgren)
Rzeszów-Piła 50:40 (Dawid Lampart)
Rawicz-Krosno 41:49 (Mirosław Jabłoński)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Rafi »

Rybnik – Tarnów 52-38( G.Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 43-47 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 53-37 Zengota
Toruń – Wrocław 48-42 Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 48-42 Kudriaszow
Kraków – Łódź 48-42 Walasek
Daugavpils – Częstochowa 50-40 Jonasson
Rzeszów – Piła 54-36 Lampard
Rawicz – Krosno 42-48 M.Jabłoński

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Rybnik – Tarnów 44:46 J. Kolodziej
Zielona Góra – Gorzów 43-47 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 53:37 G. Zengota
Toruń – Wrocław 48:42 T Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 42:48 O. Gollob
Kraków – Łódź 47:43 G. Walasek
Daugavpils – Częstochowa 54:36 J. Kylmaekorpi
Rzeszów – Piła 49:41 D. Lampart
Rawicz – Krosno 41:49 M. Jablonski

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: savage »

Rybnik – Tarnów 52-38 (Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 40-50 (Dudek)
Leszno – Grudziądz 49-41 (Zengota)
Toruń – Wrocław 48-42 (Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 49-41 (Gollob)
Kraków – Łódź 47-43 (Walasek)
Daugavpils – Częstochowa 55-35 (Kylmaekorpi)
Rzeszów – Piła 50-40 (Lampart)
Rawicz – Krosno 42-48 (Rempała)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 220
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: shrek »

Rybnik – Tarnów 50-40 (Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 46-44 (Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 52-38 (Zengota)
Toruń – Wrocław 54-36 (Hancock)

Bydgoszcz – Gdańsk 49-41 (Gollob)
Kraków – Łódź 48-42 (Walasek)
Daugavpils – Częstochowa 58-32 (Kylmaekorpi)
Rzeszów – Piła 50-40 (Lampart)
Rawicz – Krosno 42-48 (Jabłoński)

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: mamal »

Rybnik – Tarnów 42-48 Janusz Kołodziej
Zielona Góra – Gorzów 43-47 Patryk Dudek
Leszno – Grudziądz 51-39 Grzegorz Zengota
Toruń – Wrocław 49-41 Tai Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 43-47 Linus Sundstroem
Kraków – Łódź 42-48 Grzegorz Walasek
Daugavpils – Częstochowa 55-35 Jonas Kylmaekorpi
Rzeszów – Piła 55-35 Dawid Lampart
Rawicz – Krosno 40-50 Mirosław Jabłoński

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: PrzemczaN »

Rybnik – Tarnów 51-39 Leon Madsen
Zielona Góra – Gorzów 43-47 Patryk Dudek
Leszno – Grudziądz 55-35 Piotr Pawlicki
Toruń – Wrocław 49-41 Tai Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 42-48 Oskar Gollob
Kraków – Łódź 48-42 Grzegorz Walasek
Daugavpils – Częstochowa 52-38 Maksim Bogdanow
Rzeszów – Piła 50-40 Dawid Lampart
Rawicz – Krosno 41-49 Mirosław Jabłoński
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kaka »

Rybnik – Tarnów 53:37 (Grigorij Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 43:47 (Bartosz Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 54:36 (Nicki Pedersen)
Toruń – Wrocław 48:42 (Tai Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 47:43 (Linus Sundstroem)
Kraków – Łódź 50:40 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Częstochowa 51:39 (Maksim Bogdanow)
Rzeszów – Piła 51:39 (Dawid Lampart)
Rawicz – Krosno 40:50 (Mirosław Jabłoński)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: zbylpowrócił »

Rybnik – Tarnów 53:37 (J. Kolodziej)
Zielona Góra – Gorzów 43-47 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 51:39 (N. Pedersen)
Toruń – Wrocław 47:43 (T. Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 42:48 (L. Sundstroem)
Kraków – Łódź 46:44 (G. Walasek)
Daugavpils – Częstochowa 55:35 (J. Kylmaekorpi)
Rzeszów – Piła 50:40 (D. Lampart)
Rawicz – Krosno 42:48 (M. Jablonski)

Awatar użytkownika
marbot
Posty: 210
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:22

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: marbot »

Rybnik – Tarnów 48:42 Janusz Kołodziej
Zielona Góra – Gorzów 44:46 Dudek
Leszno – Grudziądz 50:40 Łaguta
Toruń – Wrocław 46:44 Hancock

Bydgoszcz – Gdańsk 43:47 Gollob
Kraków – Łódź 46:44 Szczepaniak
Daugavpils – Częstochowa 52:38 Kylmaekorpi
Rzeszów – Piła 49:41 Lampart
Rawicz – Krosno 41:49 Rempała

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Misiek. »

Rybnik – Tarnów 49-41 J. Kołodziej
Zielona Góra – Gorzów 43-47 P. Dudek
Leszno – Grudziądz 52-38 G. Zengota
Toruń – Wrocław 48-42 T. Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 42-48 L. Sundstroem
Kraków – Łódź 47-43 G. Walasek
Daugavpils – Częstochowa 53 - 37 M Bogdanov
Rzeszów – Piła 52-38 D. Lampart
Rawicz – Krosno 41-49 M. Jabłoński

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Pytek »

Rybnik – Tarnów 51:39 (G.Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 42:48 (P. Dudek)
Leszno – Grudziądz 52:38 (P. Pawlicki)
Toruń – Wrocław 47:43 (T. Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 47:43 (A. Kudriaszow)
Kraków – Łódź 48:42 (R. Miskowiak)
Daugavpils – Częstochowa 53:37 (J. Kylmaekorpi)
Rzeszów – Piła 52:38 (D. Lampart)
Rawicz – Krosno 43:47 (M. Jablonski)

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: popo »

Rybnik – Tarnów 53:37 (G. Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów 41:49 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 49:41 (G. Zengota)
Toruń – Wrocław 48:42 (T. Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk 42:48 (W. Kułakow)
Kraków – Łódź 48:42 (G. Walasek)
Daugavpils – Częstochowa 53:37 (F. Lindgren)
Rzeszów – Piła 51:39 (D. Lampart)
Rawicz – Krosno 43:47 (M. Jabłoński)
kibic

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: fox »

Rybnik – Tarnów 48-42 Grigorij Łaguta
Zielona Góra – Gorzów 43-47 Patryk Dudek
Leszno – Grudziądz 50-40 Grzegorz Zengota
Toruń – Wrocław 51-39 Tai Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 47-43 Andriej Kudriaszow
Kraków – Łódź 43-47 Grzegorz Walasek
Daugavpils – Częstochowa 52-38 Maksim Bogdanow
Rzeszów – Piła 51-39 Dawid Lampart
Rawicz – Krosno 42-48 Adrian Gomólski

kanibal
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2013, 8:08

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kanibal »

Rybnik – Tarnów 44 - 46 Rempala
Zielona Góra – Gorzów 42 - 48 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 52- 38 Zengota
Toruń – Wrocław 49 -41 Hancock

Bydgoszcz – Gdańsk 42 - 48 Kułakow
Kraków – Łódź 47 - 43 Miskowiak
Daugavpils – Częstochowa 56 -34 Lindgren
Rzeszów – Piła 54 - 36 Lampart
Rawicz – Krosno 40 - 50 Jablonski

Awatar użytkownika
norbi1995
Posty: 70
Rejestracja: 02 kwie 2012, 21:51

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: norbi1995 »

Rybnik – Tarnów 53:37 Grigorij Łaguta
Zielona Góra – Gorzów 41:49 Bartosz Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 51:39 Peter Kildemand
Toruń – Wrocław 46:44 Tai Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 46:44 Andriej Kudriaszov
Kraków – Łódź 48:42 Hans Andersen
Daugavpils – Częstochowa 57:33 Fredrik Lindgren
Rzeszów – Piła 51:39 Dawid Lampart
Rawicz – Krosno 40:50 Marcin Rempała

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Kibic UT »

Bydgoszcz-Gdańsk 47:43 (Linus Sudstroem)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: DeCo »

Rybnik – Tarnów 54:36, Grigorij Łaguta
Zielona Góra – Gorzów 43:47, Bartosz Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 54:36, Peter Kildemand
Toruń – Wrocław 48:42, Tai Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 44:46, Andriej Kudriaszov
Kraków – Łódź 46:44, Hans Andersen
Daugavpils – Częstochowa 56:34, Fredrik Lindgren
Rzeszów – Piła 53:37, Dawid Lampart
Rawicz – Krosno 40:50, Marcin Rempała

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Aris »

Rybnik – Tarnów - 54-36 (Grigorij Łaguta)
Zielona Góra – Gorzów - 43-47 (Patryk Dudek)
Leszno – Grudziądz - 53-37 (Grzegorz Zengota)
Toruń – Wrocław - 50-40 (Tai Woffinden)

Bydgoszcz – Gdańsk - 41-49 (Linus Sundstroem)
Kraków – Łódź - 48-42 (Grzegorz Walasek)
Daugavpils – Częstochowa - 54-36 (Joonas Kylmaekorpi)
Rzeszów – Piła - 51-39 (Dawid Lampart)
Rawicz – Krosno - 42-48 (Mirosław Jabłoński)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

6 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Zbiru »

Rybnik – Tarnów 52-38, Grigorij Łaguta
Zielona Góra – Gorzów 42-48, Bartosz Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 49-41, Grzegorz Zengota
Toruń – Wrocław 48-42, Tai Woffinden

Bydgoszcz – Gdańsk 39-51, Linus Sundstroem
Kraków – Łódź 47-43, Grzegorz Walasek
Daugavpils – Częstochowa 53-37, Joonas Kylmaekorpi
Rzeszów – Piła 48-42, Dawid Lampart
Rawicz – Krosno 47-43, Mirosław Jabłoński
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Zablokowany