3 kolejka EŻ, PLŻ

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Leszno – Toruń 48:42 – N. Pedersen

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zbiru »

Leszno – Toruń 42-48, Nicki Pedersen
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: popo »

Leszno - Toruń 43:47 (N. Pedersen)
kibic

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: DeCo »

Leszno: Toruń 43:47 (N. Pedersen)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: zbylpowrócił »

Tarnów - Gorzów 47:43 (J. Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik 55:35 (P. Dudek)
Grudziądz - Wrocław 48:42 (M. Drabik)

Łódź - Gdańsk 47:43 (H. Andersen)
Częstochowa - Krosno 55:35 (S. Ułamek)
Rzeszów - Kraków 51:39 (D. Lampart)
Piła - Bydgoszcz 51:39 (M. Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 35:55 (M. Bogdanow)

Awatar użytkownika
marbot
Posty: 210
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:22

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: marbot »

Tarnów - Gorzów 47:43 (J. Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik 55:35 (P. Dudek)
Grudziądz - Wrocław 46:44 (A.Łaguta)

Łódź - Gdańsk 47:43 (H. Andersen)
Częstochowa - Krosno 50:40 (S. Ułamek)
Rzeszów - Kraków 47:43 (D. Lampart)
Piła - Bydgoszcz 50:40 (M. Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 35:55 (M. Bogdanow)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zbiru »

Tarnów - Gorzów 41-49, Janusz Kołodziej
Zielona Góra - Rybnik 53-37, Patryk Dudek
Grudziądz - Wrocław 47-43, Tai Woffinden

Łódź - Gdańsk 46-44, Hans Andersen
Częstochowa - Krosno 56-34, Daniel Jeleniewski
Rzeszów - Kraków 50-40, Dawid Lampart
Piła - Bydgoszcz 55-35, Michał Szczepaniak
Opole - Daugavpils 32-58, Maksim Bogdanow
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kaka »

Zielona Góra - Rybnik 58:32 (Patryk Dudek)
Grudziądz - Wrocław 52:38 (Krzysztof Buczkowski)

Łódź - Gdańsk 47:43 (Hans Andersen)
Częstochowa - Krosno 55:35 (Sebastian Ułamek)
Rzeszów - Kraków 50:40 (Dawid Lampart)
Piła - Bydgoszcz 54:36 (Michał Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 33:57 (Andrzej Lebiediew)

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: popo »

Tarnów - Gorzów 47:43 (J. Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik 54:36 (P. Dudek)
Grudziądz - Wrocław 50:40 (A. Laguta)

Łódź - Gdańsk 49:41 (H. Andersen)
Częstochowa - Krosno 57:33 (S. Ułamek)
Rzeszów - Kraków 53:37 (D. Lampart)
Piła - Bydgoszcz 52:38 (M. Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 39:51 (M. Bogdanow)
kibic

Awatar użytkownika
filip13
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2013, 9:16

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: filip13 »

Tarnów - Gorzów 50:40 Janusz Kolodziej
Zielona Góra - Rybnik 60 : 30 Piotr Protasiewicz
Grudziądz - Wrocław 44 :46 Tai Woffinden

Łódź - Gdańsk 46 :44 Hans Andersen
Częstochowa - Krosno 40:50 Ernest Koza
Rzeszów - Kraków 53 :37 Dawid Lampart
Piła - Bydgoszcz 46:44 Bjarne Pedersen
Opole - Daugavpils 42:48 Maksim Bogdanow

Matii Stok
Posty: 87
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Matii Stok »

Zielona Góra - Rybnik 55-35 Patryk Dudek
Grudziądz - Wrocław 49-41 Tai Woffinden

Łódź - Gdańsk 50-40 Hans Andersen
Częstochowa - Krosno 57-33 Sebastian Ulamek
Rzeszów - Kraków 48-42 Dawid Lampart
Piła - Bydgoszcz 54-36 Bjarne Pedersen
Opole - Daugavpils 32- 58 Maksim Bogdanov

DeCo
Posty: 574
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:07
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: DeCo »

Tarnów - Gorzów 40-50, Janusz Kołodziej
Zielona Góra - Rybnik 55-35, Patryk Dudek
Grudziądz - Wrocław 48-42, Tai Woffinden

Łódź - Gdańsk 47-43, Hans Andersen
Częstochowa - Krosno 55-35, Daniel Jeleniewski
Rzeszów - Kraków 51-39, Dawid Lampart
Piła - Bydgoszcz 54-36, Bjarne Pedersen
Opole - Daugavpils 33-57, Maksim Bogdanov

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Tarnów – Gorzów 48:42 – B. Zmarzlik
Zielona Góra – Rybnik 56:34 – P. Dudek
Grudziądz – Wrocław 48:42 – T. Woffinden

Łódź – Gdańsk 51:39 – L. Sundstroem
Częstochowa – Krosno 58:32 – S. Ułamek
Rzeszów – Kraków 53:37 – D. Lampart
Piła – Bydgoszcz 52:38 – Mich. Szczerpaniak
Opole – Daugavpils 33:57 – J. Kylmaekorpi

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: fox »

Tarnów – Gorzów 47:43 – Janusz Kołodziej
Zielona Góra – Rybnik 57:33 – Patryk Dudek
Grudziądz – Wrocław 42:48 – Rafał Okoniewski

Łódź – Gdańsk 50:40 – Hans Andersen
Częstochowa – Krosno 59:31 Sebastian Ułamek
Rzeszów – Kraków 55:35 – Dawid Lampart
Piła – Bydgoszcz 54:36 – Michał Szczerpaniak
Opole – Daugavpils 35:55 – Jonas Kylmeakorpi

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Zielona Góra - Rybnik 57:33 (Patryk Dudek)
Grudziadz - Wroclaw 48:42 (Rafal Okoniewski)

Lódz - Gdansk 48:42 (Hans Andersen)
Czestochowa - Krosno 61:29 (Sebastian Ulamek)
Rzeszów - Kraków 53:37 (Dawid Lampart)
Pila - Bydgoszcz 54:36 (Bjarne Pedersen)
Opole - Daugavpils 35:55 (Joonas Kylmaekorpi)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Typujemy lub zmieniamy typy do dnia 28 kwiecień, godzina 18:15.

Rzeszów - Kraków

Typy wysłane lub zmienione po czasie nie będą brane pod uwagę.

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Pytek »

Rzeszów - Kraków 52:38, D. Lampart

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Rzeszów - Kraków 50:40 (Dawid Lampart)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Typujemy lub zmieniamy swoje typy do dnia 12 czerwca do godziny 20:00.

Tarnów - Gorzów

Typy wysłane po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę przy podliczaniu punktów.

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Tarnów - Gorzów 47:43 (Janusz Kolodziej)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: zbylpowrócił »

Tarnów- Gorzów 42:48 (J. Kołodziej)

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Pytek »

Tarnów – Gorzów 43:47 (J. Kolodziej)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kaka »

Tarnów - Gorzów 41:49 (Janusz Kołodziej)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: fox »

Tarnów -Gorzów 42- 48 Janusz Kołodziej

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

Tarnów – Gorzów 48:42 – J. Kołodziej

Zablokowany