3 kolejka EŻ, PLŻ

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: WaluS »

3 kolejka EŻ i PLŻ - 22, 24 kwietnia 2016 r.

Typujemy do dnia 22 kwietnia do godziny 19:30

Leszno - Toruń

Typujemy do dnia 24 kwietnia do godziny 13:45

Zielona Góra - Rybnik
Grudziądz - Wrocław

Tarnów - Gorzów - przełożony na dzień 12 czerwca.

Łódź - Gdańsk
Częstochowa - Krosno
Piła - Bydgoszcz
Opole - Daugavpils
Rzeszów - Kraków
- przełożony na dzień 28 kwietnia godz. 18:15

Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem!!!

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: KoNiK »

Leszno - Toruń 43:47 (N. Pedersen)
Tarnów - Gorzów 42:48 (B.Zmarzlik)
Zielona Góra - Rybnik 53:37 (P. Dudek)
Grudziądz - Wrocław 49:41 (R. Okoniewski)

Łódź - Gdańsk 42:48 (H. Andersen)
Częstochowa - Krosno 55:35 (S. Ułamek)
Rzeszów - Kraków 52:38 (D. Lampart)
Piła - Bydgoszcz 51:39 (Mi. Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 30:60 (M. Bogdanow)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5640
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: savage »

Leszno - Toruń 43:47 (Vaculik)
Tarnów - Gorzów 47:43 (Madsen)
Zielona Góra - Rybnik 54:36 (Dudek)
Grudziądz - Wrocław 50:40 (Okoniewski)

Łódź - Gdańsk 47:43 (Andersen)
Częstochowa - Krosno 55:35 (Jonasson)
Rzeszów - Kraków 53:37 (Lampart)
Piła - Bydgoszcz 51:39 (Kościuch)
Opole - Daugavpils 35:55 (Lebiediev)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Kibic UT
Posty: 2153
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Kibic UT »

Leszno - Toruń 46:44 Nicki Pedersen
Tarnów - Gorzów 46:44 Janusz Kołodziej
Zielona Góra - Rybnik 55:35 Andreas Jonsson
Grudziądz - Wrocław 51:39 Rafał Okoniewski

Rzeszów - Kraków 53:37 Chris Harris
Łódź - Gdańsk 47:43 Hans Andersen
Częstochowa - Krosno 55:35 Thomas Jonasson
Piła - Bydgoszcz 51:39 Michał Szczepaniak
Opole - Daugavpils 35:55 Maskim Bogdanow
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2430
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Greg-Tarnów »

Leszno-Toruń 41:49 Martin Vaculik
Tarnów- Gorzów 46:44 Janusz Kołodziej
Zielona Góra-Rybnik 54:36 Patryk Dudek
Grudziądz-Wrocław 50:40 Rafał Okoniewski

Rzeszów-Kraków 55:35 Dawid Lampart
Łódź-Gdańsk 48:42 Linus Sundstroem
Częstochowa-Krosno 60:30 Sebastian Ułamek
Piła-Bydgosz 53:37 Michał Szczepaniak
Opole-Daugavpils 35:55 Andrzej Lebiediew

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 220
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: shrek »

Leszno-Toruń 42:48 Martin Vaculik
Tarnów- Gorzów 46:44 Janusz Kołodziej
Zielona Góra-Rybnik 58:32 Protasiewicz
Grudziądz-Wrocław 52:38 Artiom Łaguta

Rzeszów-Kraków 55:35 Dawid Lampart
Łódź-Gdańsk 48:42 Linus Sundstroem
Częstochowa-Krosno 60:30 Sebastian Ułamek
Piła-Bydgosz 53:37 Oskar Ajtner Gollob
Opole-Daugavpils 35:55 Andrzej Lebiediew

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2987
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Yoda »

Leszno - Toruń 40:50 (P. Przedpełski)
Tarnów - Gorzów 49:41 (J. Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik 57:33 (P. Protasiewicz)
Grudziądz - Wrocław 50:40 (T. Woffinden)

Łódź - Gdańsk 50:40 (H. Andersen)
Częstochowa - Krosno 60:30 (A. Czaja)
Rzeszów - Kraków 50:40 (M. Kuciapa)
Piła - Bydgoszcz 50:40 (Mi. Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 35:55 (A. Lebiediev)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Rafi »

Leszno - Toruń 49-41 (N.Pedersen)
Tarnów - Gorzów 42:48 (J. Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik 54:36 (P. Dudek)
Grudziądz - Wrocław 50-40 (R.Okoniewski)

Łódź - Gdańsk 52:38 (J.Jamróg)
Częstochowa - Krosno 55-35 (S.Ułamek)
Rzeszów - Kraków 57-33 (D.Lampard)
Piła - Bydgoszcz 53-37 (Kułakov)
Opole - Daugavpils 33-57 (Bogdanov

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2436
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: konri »

Tarnów - Gorzów 47-43 (Janusz Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik 54-36 (Piotr Protsiewicz)
Grudziądz - Wrocław 51-39 (Artiom Łaguta)

Łódź - Gdańsk 48-42 (Hans Andersen)
Częstochowa - Krosno 57-33 (Thomas H.Jonasson)
Rzeszów - Kraków 48-42 (Dawid Lampart)
Piła - Bydgoszcz 50-40 (Michał Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 34-56 (Andrzej Lebiediew)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: baks75 »

Leszno - Toruń 47:43 (Nicki Pedersen)
Tarnów - Gorzów 49:41 (Janusz Kolodziej)
Zielona Góra - Rybnik 54:36 (Patryk Dudek)
Grudziądz - Wrocław 50:40 (Rafal Okoniewski)

Łódź - Gdańsk 47:43 (Hans Andersen)
Częstochowa - Krosno 55:35 (Sebastian Ulamek)
Rzeszów - Kraków 53:37 (Dawid Lampart)
Piła - Bydgoszcz 51:39 (Norbert Kościuch)
Opole - Daugavpils 35:55 (Maksim Bogdanov)

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Leszno-Toruń 42:48 (Martin Vaculik)

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: mamal »

Leszno - Toruń 40:50 (Chris Holder)
Tarnów - Gorzów 51:39 (Janusz Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik 57:33 (Patryk Dudek)
Grudziądz - Wrocław 43:47 (Tai Woffinden)

Łódź - Gdańsk 50:40 (Hans Andersen)
Częstochowa - Krosno 60:30 (Sebastian Ułamek)
Rzeszów - Kraków 42:48 (Patrick Hougaard)
Piła - Bydgoszcz 56:34 (Michał Szczepaniak)
Opole - Daugavpils 40:50 (Andriej Lebiediew)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: fox »

Leszno - Toruń 41-49, Nicki Pedersen

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2436
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: konri »

Leszno - Toruń 41-49 (Nicki Pedersen)

Matii Stok
Posty: 87
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Matii Stok »

Leszno - Toruń 42-48 Nicki Pedersen

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: zbylpowrócił »

Leszno - Toruń 42:48 (M. Vaculik)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2923
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kaka »

Leszno - Toruń 41:49 (Nicki Pedersen)

Awatar użytkownika
norbi1995
Posty: 70
Rejestracja: 02 kwie 2012, 21:51

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: norbi1995 »

Leszno - Toruń 41:49 Nicki Pedersen
Tarnów - Gorzów 47:43 Janusz Kołodziej
Zielona Góra - Rybnik 58:32 Piotr Protasiewicz
Grudziądz - Wrocław 51:39 Rafał Okoniewski

Łódź - Gdańsk 51:39 Rory Schlein
Częstochowa - Krosno 52:38 Sebastian Ułamek
Rzeszów - Kraków 50:40 Dawid Lampart
Piła - Bydgoszcz 56:34 Bjarne Pedersen
Opole - Daugavpils 35:55 Maksim Bogdanov

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Pytek »

Leszno - Toruń 43:47 (N. Pedersen)

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Misiek. »

Leszno - Toruń 42:48 N. Pedersen
Tarnów - Gorzów 46:44 J. Kołodziej
Zielona Góra - Rybnik 57:33 P. Dudek
Grudziądz - Wrocław 50:40 K. Buczkowski

Rzeszów - Kraków 50:40 D. Lampart
Łódź - Gdańsk 49:41 H. Andersen
Częstochowa - Krosno 54:36 T. Jonasson
Piła - Bydgoszcz 51:39 Mi. Szczepaniak
Opole - Daugavpils 36:54 M. Bogdanow

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 419
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: the_naturat »

Leszno - Toruń 40-50 Vaculik
Tarnów - Gorzów 42-48 Zagar
Zielona Góra - Rybnik 55-35 Dudek
Grudziądz - Wrocław 47-43 A. Łaguta

Łódź - Gdańsk 47-43 Jamróg
Częstochowa - Krosno 50-40 Ułamek
Rzeszów - Kraków 43-47 Szczepaniak
Piła - Bydgoszcz 50-40 Pedersen
Opole - Daugavpils 38-52 Kylmaekorpi

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: PrzemczaN »

Leszno - Toruń 42:48 Nicki Pedersen
Tarnów - Gorzów 42:48 Janusz Kołodziej
Zielona Góra - Rybnik 56:34 Patryk Dudek
Grudziądz - Wrocław 52:38 Rafał Okoniewski

Łódź - Gdańsk 50:40 Hans Andersen
Częstochowa - Krosno 55:35 Sebastian Ułamek
Rzeszów - Kraków 50:40 Dawid Lampart
Piła - Bydgoszcz 54:36 Bjarne Pedersen
Opole - Daugavpils 37:53 Maksim Bogdanov
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Aris »

Leszno - Toruń - 43-47 (Nicki Pedersen)
Tarnów - Gorzów - 42-48 (Janusz Kołodziej)
Zielona Góra - Rybnik - 56-34 (Patryk Dudek)
Grudziądz - Wrocław - 49-41 (Tai Woffinden)

Łódź - Gdańsk - 48-42 (Hans Andersen)
Częstochowa - Krosno - 56-34 (Tomas H. Jonasson)
Rzeszów - Kraków - 50-40 (Patrick Hougaard)
Piła - Bydgoszcz - 52-38 (Michał Szczepaniak)
Opole - Daugavpils - 38-52 (Joonas Kylmaekorpi)

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: Lizard King »

Leszno - Toruń 45:45 nicki Pedersen
Tarnów - Gorzów 50:40 Janusz Kolodziej
Zielona Góra - Rybnik 53:37 Patryk Dudek
Grudziądz - Wrocław 51:39 Ariom Laguta

Łódź - Gdańsk 48:42 Hans Andersen
Częstochowa - Krosno 55:35 Sebastian Ulamek
Rzeszów - Kraków 53:37 dawid lampart
Piła - Bydgoszcz 54:36 Bjarne Andersen
Opole - Daugavpils 37:53 Jonas Kylmaekorpi
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

kanibal
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2013, 8:08

3 kolejka EŻ, PLŻ

Post autor: kanibal »

Leszno - Torun 43-37 Holder
Tarnów - Gorzów 48-42 Kolodziej
Zielona Góra - Rybnik 56-34 Pieszczek
Grudziądz - Wrocław 48-42 Woffinden

Łódź - Gdańsk 49-41 Andersen
Częstochowa - Krosno 56-34 Ulamek
Rzeszów - Kraków 52-38 Hougaard
Piła - Bydgoszcz 51-39 Pedersen
Opole - Daugavpils 35-55 Kylmaekorpi

Zablokowany