2 kolejka EŻ, PLŻ.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

2 kolejka EŻ i PLŻ - 15,16,17 kwietnia 2016 r.


Typujemy do dnia 17 kwietnia do godziny 13:45

Tarnów - Leszno
Gorzów - Grudziądz
Wrocław - Rybnik
- przełożone na 19 czerwca 2016 r.
Toruń - Zielona Góra

Kraków - Daugavpils
Gdańsk - Częstochowa
Rawicz - Łódź
- przełożone na 15 maja 2016 r.
Bydgoszcz - Rzeszów
Krosno - Piła


Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.
Proszę o dokładne sprawdzanie swoich typów (podawane wyniki) przed wysłaniem.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: savage »

Gorzów - Grudziądz 53-37 (Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 47-43 (Pedersen)
Wrocław - Rybnik 53-37 (Woffinden)
Toruń - Zielona Góra 49-41 (Protasiewicz)

Kraków - Daugavpils 43-47 (Lebiediev)
Gdańsk - Częstochowa 51-39 (Sundstroem)
Rawicz - Łódź 43-47 (Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 51-39 (Kudriaszow)
Krosno - Piła 48-42 (Pedersen)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2432
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Greg-Tarnów »

Gorzów - Grudziądz 57:33 Zmarzlik
Tarnów - Leszno 46:44 Kołodziej
Wrocław - Rybnik 55:35 Drabik
Toruń - Zielona Góra 48:42 Vaculik

Kraków - Daugavpils 46:44 Harris
Gdańsk - Częstochowa 51:39 Sundstroem
Rawicz - Łódź 40:50 Jamróg
Bydgoszcz - Rzeszów 52:38 Kułakov
Krosno - Piła 43:47 Kościuch

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Kibic UT »

Gorzów - Grudziądz 56:34 Bartosz Zmarzlik
Tarnów - Leszno 47:43 Janusz Kołodziej
Wrocław - Rybnik 55:35 Tai Woffinden
Toruń - Zielona Góra 48:42 Patryk Dudek

Kraków - Daugavpils 47:43 Fredrik Lindgren
Gdańsk - Częstochowa 55-35 Renat Gafurow
Rawicz-Łódź 39-51 Hans Andersen
Bydgoszcz-Rzeszów 51-39 Oskar Gollob
Krosno - Piła 41-49 Bjarne Pedersen
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Yoda »

Gorzów - Grudziądz 53:37 Bartosz Zmarzlik
Tarnów - Leszno 48:42 Janusz Kołodziej
Wrocław - Rybnik 52:38 Tai Woffinden
Toruń - Zielona Góra 52:38 Martin Vaculik

Kraków - Daugavpils 50:40 Andriej Lebiediev
Gdańsk - Częstochowa 50-40 Linus Sunstroem
Rawicz-Łódź 40-50 Hans Andersen
Bydgoszcz-Rzeszów 55-35 Marcin Jędrzejewski
Krosno - Piła 47-43 Mirosław Jabłoński

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Gorzów - Grudziądz 55:35 (B. Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 43:47 (N. Pedersen)
Wrocław - Rybnik 53:37 (G. Laguta)
Toruń - Zielona Góra 49:41 (G. Hancock)

Kraków - Daugavpils 47:43 (Ch. Harris)
Gdańsk - Częstochowa 54:36 (R. Gafurow)
Rawicz - Łódź 39:51 (H. Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 52:38 (A. Kudriaszow)
Krosno - Piła 42:48 (M. Rempala)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: baks75 »

Gorzów - Grudziądz 54-36 (B. Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 47-43 (N. Pedersen)
Wrocław - Rybnik 54-36 (T. Woffinden)
Toruń - Zielona Góra 49-41 (M. Vaculik)

Kraków - Daugavpils 46-44 (Bogdanovs)
Gdańsk - Częstochowa 53-37 (Sundstroem)
Rawicz - Łódź 43-47 (H. Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 52-38 (Kudriaszow)
Krosno - Piła 44-46 (Bjarne Pedersen)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: konri »

Gorzów - Grudziądz 56-34 (Bartosz Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 47-43 (Nicki Pedersen)
Wrocław - Rybnik 53-37 (Maciej Janowski)
Toruń - Zielona Góra 50-40 (Greg Hancock)

Kraków - Daugavpils 43-47 (Chris Harris)
Gdańsk - Częstochowa 51-39 (Linus Sundstroem)
Rawicz - Łódź 41-49 (Hans Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 49-41 (Andrej Kudriaszow)
Krosno - Piła 44-46 (Norbert Kościuch)

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 220
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: shrek »

Gorzów- GKM 63-27 (Zmarzlik)
Tarnów-Leszno 46-44 ( Kołodziej)
Wrocław- Rybnik 55-35 (Woffinden)
Toruń- Zielona Góra 48-42 (Vaculik)

Wanda - Lokomotiv 47-43 (Harris)
Gdańsk Częstochowa 50-40 Sundstroem
Rawicz - Łódź 40-50 Andersen
Bydgoszcz-Rzeszów 49 41 Oskar Gollob
Krosno -Piła 46-44 (Szczepaniak)

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Rafi »

Gorzów - Grudziądz 52-38 (Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 41-49 (Pedersen)
Wrocław - Rybnik 50-40 (G.Łaguta)
Toruń - Zielona Góra 50-40 (Doyle)

Kraków - Daugavpils 43-47(Harris)
Gdańsk - Częstochowa 50-40 (Sundstroem)
Rawicz - Łódź 39-51 (Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 51-39 (O.A.Gollob)
Krosno - Piła 48-42 (C.Vissing)

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: mamal »

Gorzów - Grudziądz 56:34 Niels Kristian Iversen
Tarnów - Leszno 52:38 Janusz Kołodziej
Wrocław - Rybnik 57:33 Tai Woffinden
Toruń - Zielona Góra 51:39 Chris Holder

Kraków - Daugavpils 50:40 Patrick Hougaard
Gdańsk - Częstochowa 51-39 Renat Gafurow
Rawicz-Łódź 37-53 Hans Andersen
Bydgoszcz-Rzeszów 52-38 Andriej Kudriaszow
Krosno - Piła 42-48 Michał Szczepaniak

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: zbylpowrócił »

Gorzów - Grudziądz 57-33 (B. Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 46-44 (N. Pedersen)
Wrocław - Rybnik 57-33 (G Łaguta)
Toruń - Zielona Góra 48-42 (M. Vaculik)

Kraków - Daugavpils 46-44 (A. Lebiediev)
Gdańsk - Częstochowa 54-38 (L. Sundstroem)
Rawicz - Łódź 38-52 (H. Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 52-38 (A. Kudriaszow)
Krosno - Piła 44-46 (M. Szczepaniak)

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 419
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: the_naturat »

Gorzów - Grudziądz 52-38 Zmarzlik
Tarnów - Leszno 47-43 Kołodziej
Wrocław - Rybnik 50-40 Drabik
Toruń - Zielona Góra 50-40 Vaculik

Kraków - Daugavpils 49-41 Harris
Gdańsk - Częstochowa 51-39 Gafurow
Rawicz - Łódź 42-48 Jamróg
Bydgoszcz - Rzeszów 50-40 Kudriaszow
Krosno - Piła 43-47 Koza

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: PrzemczaN »

Gorzów - Grudziądz 58-32 (Bartosz Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 47-43 (Janusz Kołodziej)
Wrocław - Rybnik 53-37 (Tai Woffinden)
Toruń - Zielona Góra 50-40 (Patryk Dudek)

Kraków - Daugavpils 48-42 (Chris Harris)
Gdańsk - Częstochowa 54-36 (Renat Gafurow)
Rawicz - Łódź 41-49 (Hans Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 50-40 (Andrej Kudriaszow)
Krosno - Piła 47-43 (Norbert Kościuch)
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
marbot
Posty: 210
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:22

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: marbot »

Gorzów - Grudziądz 55-35(Zmarzlik)
Tarnów - Leszno 47-43 (Madsen)
Wrocław - Rybnik 53-37 (Woffinden)
Toruń - Zielona Góra 49-41 (Protasiewicz)

Kraków - Daugavpils 43-47 (Lebiediev)
Gdańsk - Częstochowa 52-38 (Sundstroem)
Rawicz - Łódź 43-47 (Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów 50-40 (Kudriaszow)
Krosno - Piła 48-42 (Rempała)

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Misiek. »

Gorzów - Grudziądz 52-38 B. Zmarzlik
Tarnów - Leszno 47-43 J. Kołodziej
Wrocław - Rybnik 54-36 T. Woffinden
Toruń - Zielona Góra 50-40 P. Dudek

Kraków - Daugavpils 45-45 A. Lebiediev
Gdańsk - Częstochowa 53-37 R. Gafurow
Rawicz - Łódź 43-47 H. Andersen
Bydgoszcz - Rzeszów 47-43 A. Kudriaszow
Krosno - Piła 47-43 B. Pedersen

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2350
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Zbiru »

Tarnów - Leszno 47-43, Janusz Kołodziej
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
norbi1995
Posty: 70
Rejestracja: 02 kwie 2012, 21:51

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: norbi1995 »

Tarnów - Leszno 51:39 Janusz Kołodziej
Gorzów - Grudziądz 55:35 Bartosz Zmarzlik
Wrocław - Rybnik 57:33 Tai Woffinden
Toruń - Zielona Góra 54:36 Greg Hancock

Kraków - Daugavpils 42:48 Andriej Lebiediev
Gdańsk - Częstochowa 58:32 Renat Gafurov
Rawicz - Łódź 37:53 Hans Andersen
Bydgoszcz - Rzeszów 52:38 Oskar Gollob
Krosno - Piła 49:41 Marcin Rempała

kanibal
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2013, 8:08

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kanibal »

Tarnow Leszno 49-41 Kołodziej
Gorzów Grudziądz 58-32 Zmarzlik
Wrocław Rybnik 52-38 Woffinden
Toruń Zielona Góra 48-42 Vaculik

Kraków Daugavoils 46-44 Lindgren
Gdańsk Częstochowa 54 36 Gafurov
Rawicz Łódź 42 48 Jamrog
Bydgoszcz Rzeszów 58-32 Kulakow
Krosno Piła 55 35 Rempala

Matii Stok
Posty: 87
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Matii Stok »

Tarnów - Leszno 48-42 Janusz Kołodziej

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: kaka »

Tarnów - Leszno 47:43, Janusz Kołodziej
Gorzów - Grudziądz 57:33, Bartosz Zmarzlik
Wrocław - Rybnik 55:35, Tai Woffinden
Toruń - Zielona Góra 50:40, Patryk Dudek

Kraków - Daugavpils 48:42, Patrick Hougaard
Gdańsk - Częstochowa 54:36, Linus Sundstroem
Bydgoszcz - Rzeszów 50:40, Wiktor Kułakow
Krosno - Piła 43:47, Bjarne Pedersen

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: WaluS »

Tarnów – Leszno 48:42 – N. Pedersen

Awatar użytkownika
filip13
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2013, 9:16

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: filip13 »

Tarnów - Leszno 50:40 Leon Madsen
Gorzów - Grudziądz 60:30 Niels Kristian Iversen
Wrocław - Rybnik 58:32 Maciej Janowski
Toruń - Zielona Góra 48:42 Martin Vaculík

Kraków - Daugavpils 50:40 Patrick Hougaard
Gdańsk - Częstochowa 47:43 Oskar Fajfer
Rawicz - Łódź 44:46 Hans Andersen
Bydgoszcz - Rzeszów 45:45 Maciej Kuciapa
Krosno - Piła 48:42 Ernest Koza

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Tarnów - Leszno 47:43 (Nicki Pedersen)

Awatar użytkownika
Aris
Posty: 166
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka EŻ, PLŻ.

Post autor: Aris »

Tarnów - Leszno - 47-43 (Nicki Pedersen)
Gorzów - Grudziądz - 56-34 (Bartosz Zmarzlik)
Wrocław - Rybnik - 57-33 (Tai Woffinden)
Toruń - Zielona Góra - 51-39 (Chris Cholder)

Kraków - Daugavpils - 47-43 (Patrick Hougaard)
Gdańsk - Częstochowa - 51-39 (Renat Gafurow)
Rawicz - Łódź - 38-52 (Hans Andersen)
Bydgoszcz - Rzeszów - 55-35 (Oskar Gollob)
Krosno - Piła - 46-44 (Michał Szczepaniak)

Zablokowany