1 kolejka EŻ i PLŻ.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: WaluS »

1 kolejka EŻ i PLŻ - 8, 9, 10 kwietnia 2016 r.

Typujemy do dnia 8 kwietnia do godziny 19:30

Leszno - Gorzów

Typujemy do dnia 9 kwietnia do godziny 15:30

Grudziądz - Tarnów

Piła - Gdańsk
Daugavpils - Bydgoszcz



Typujemy do dnia 6 maja
do godziny 18:00

Zielona Góra - Wrocław
Rzeszów - Krosno

Typujemy do dnia 12 czerwca 2016 do godziny 14:00

Rybnik - Toruń
Opole - Kraków


Częstochowa - Łódź - 17 lipca 2016


Proszę o wpisywanie drużyn w swoich typach w kolejności zgodnej, do tej zamieszczonej w zapowiedzi!
Typy wysłane po czasie nie będą liczone.

KoNiK
Posty: 1524
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: KoNiK »

Leszno – Gorzów 49:41 (B. Zmarzlik)
Grudziądz – Tarnów 54:36 (A. Laguta)
Rybnik – Toruń 40:50 (G. Hancock)
Zielona Góra – Wrocław 48:42 (P. Dudek)

Częstochowa – Łódź 43:47 (J. Jamróg)
Piła – Gdańsk 50:40 (Mi. Szczepaniak)
Rzeszów – Krosno 56:34 (D. Lampart)
Daugavpils – Bydgoszcz 55:35 (A. Lebiediew)
Opole – Kraków 41:49 (Ch. Harris)

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: baks75 »

Leszno - Gorzów 45-45 (B. Zmarzlik)
Grudziądz - Tarnów 44-46 (L. Madsen)
Rybnik - Toruń 41-49 (M. Vaculik)
Zielona Góra - Wrocław 49-41 (P. Dudek)

Częstochowa - Łódź 44-46 (H. Andersen)
Piła - Gdańsk 43-47 (Michal Szczepaniak)
Rzeszów - Krosno 54-36 (D. Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 55-35 (Bogdanovs)
Opole - Kraków 43-47 (P. Hougaard)

Awatar użytkownika
marbot
Posty: 210
Rejestracja: 10 cze 2011, 14:22

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: marbot »

Leszno - Gorzów 44-46 (Zmarzlik)
Grudziądz - Tarnów 46-44 (Madsen)
Rybnik - Toruń 40-50 (Holder)
Zielona Góra - Wrocław 48-42 (Dudek)

Częstochowa - Łódź 47-43 (Andersen)
Piła - Gdańsk 47-43 (Szczepaniak)
Rzeszów - Krosno 50-40 (Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 53-37 (Lindgren)
Opole - Kraków 43-47 (Hougaard)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5641
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: savage »

Leszno - Gorzów 42-48 (Zmarzlik)
Grudziądz - Tarnów 52-38 (Madsen)
Rybnik - Toruń 40-50 (Vaculik)
Zielona Góra - Wrocław 49-41 (Dudek)

Częstochowa - Łódź 48-42 (Andersen)
Piła - Gdańsk 52-38 (Szczepaniak)
Rzeszów - Krosno 53-37 (Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 53-37 (Lebiedievs)
Opole - Kraków 43-47 (Hougaard)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2437
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: konri »

Leszno - Gorzów 48-42 (Nicki Pedersen)

Grudziądz - Tarnów 50-40 (Leon Madsen)

Rybnik - Toruń 43-47 (Martin Vaculik)
Zielona Góra - Wrocław 51-39 (Piotr Protasiewicz)

Częstochowa - Łódź 52-38 (Hans Andersen)
Piła - Gdańsk 49-41 (Michał Szczepaniak)
Rzeszów - Krosno 56-34 (Dawid Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 55-35 (Andrzej Lebiediew)
Opole - Kraków 42-48 (Chris Harris)

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 192
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: zbylpowrócił »

Leszno - Gorzów 43-47 (B. Zmarzlik)
Grudziądz - Tarnów 49-41 (L. Madsen)
Rybnik - Toruń 38-52 (M. Vaculik)
Zielona Góra - Wrocław 50-40 (M. Drabik)

Częstochowa - Łódź 46-44 (H. Andersen)
Piła - Gdańsk 51-39 (M. Szczepaniak)
Rzeszów - Krosno 55-35 (D. Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 54-36 (A. Lebiediew)
Opole - Kraków 42-48 (P. Hougaard)

kanibal
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2013, 8:08

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: kanibal »

Leszno - Gorzów 43-47 Zmarzlik
Grudziądz - Tarnów 42-48 Madsen
Rybnik - Toruń 41-49 Hancock
Zielona Góra - Wrocław 49-41 Dudek

Częstochowa - Łódź 49-41 Andersen
Piła - Gdańsk 45-45 Szczepaniak
Rzeszów - Krosno 52-38 Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 62-28 Kylmakorpi
Opole - Kraków 42-48 Hougaard

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5105
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: PrzemczaN »

Leszno - Gorzów 43-47 (Bartosz Zmarzlik)

Grudziądz - Tarnów 51-39 (Leon Madsen)

Rybnik - Toruń 41-49 (Martin Vaculik)
Zielona Góra - Wrocław 50-40 (Patryk Dudek)

Częstochowa - Łódź 50-40 (Hans Andersen)
Piła - Gdańsk 48-42 (Michał Szczepaniak)
Rzeszów - Krosno 56-34 (Dawid Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 58-32 (Maksim Bogdanow)
Opole - Kraków 42-48 (Chris Harris)
ŻLF: 2019

Rafi
Posty: 961
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Rafi »

Leszno - Gorzów 43-47 (N.Pedersen)
Grudziądz - Tarnów 51-38 (L.Madsen)
Rybnik - Toruń 43-47 (G.ŁAGUTA)
Zielona Góra - Wrocław 47-43 (T.Woffinden)

Częstochowa - Łódź 44-46 (Andersen)
Piła - Gdańsk 47-43 (N.Kościuch)
Rzeszów - Krosno 60-30 (Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 51-39 (Kudriaszov)
Opole - Kraków 40-50 (Hougaard

Misiek.
Posty: 254
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:21

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Misiek. »

Leszno – Gorzów 43:47 B. Zmarzlik
Grudziądz – Tarnów 48:42 L. Madsen
Rybnik – Toruń 41:49 G. Hancock
Zielona Góra – Wrocław 48:42 P. Dudek

Częstochowa – Łódź 44:46 H. Andersen
Piła – Gdańsk 48:42 Mi. Szczepaniak
Rzeszów – Krosno 52:38 D. Lampart
Daugavpils – Bydgoszcz 55:35 A. Lebiediew
Opole – Kraków 43:47 Ch. Harris

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2988
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Yoda »

Leszno - Gorzów 48-42 (Nicki Pedersen)
Grudziądz - Tarnów 55-35 (Tomasz Gollob)
Rybnik - Toruń 40-50 (Grigorij Laguta)
Zielona Góra - Wrocław 49-41 (Tai Woffinden)

Częstochowa - Łódź 50-40 (Artur Czaja)
Piła - Gdańsk 42-48 (Renat Gafurov)
Rzeszów - Krosno 55-35 (Dawid Lampart)
Daugavpils - Bydgoszcz 53-37 (Andriej Lebiediev)
Opole - Kraków 41-49 (Patrik Hougaard)

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 775
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Leszno - Gorzów 41-49 (Bartosz Zmarzlik)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: fox »

Leszno - Gorzów 43-47 Nicki Pedersen
Grudziądz - Tarnów 48-42 Leon Madsen
Rybnik - Toruń 39-51 Martin Vaculik
Zielona Góra - Wrocław 44-46 Patryk Dudek

Częstochowa - Łódź 50-40 Hans Andersen
Piła - Gdańsk 49-41 Michał Szczepaniak
Rzeszów - Krosno 54-36 Dawid Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 63-27 Maksim Bogdanovs
Opole - Kraków 42-48 Chris Harris

Kibic UT
Posty: 2155
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Kibic UT »

Leszno-Gorzów 46-44 Nicki Pedersen
Grudziądz-Tarnów 50-40 Leon Madsen
Rybnik-Toruń 44-46 Martin Vaculik
Zielina-Wrocław 52-38 Patryk Dudek

Częstochowa-Łódź 43-47 Hans Andersen
Piła-Gdańsk 49-41 Michał Szczepaniak
Rzeszów-Krosno 55-35 Dawid Lampart
Daugavpils-Bydgoszcz 55-35 Maksim Bogdanovs
Opole-Kraków 43-47 Denis Gizatullin
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

mamal
Posty: 312
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:20
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: mamal »

Leszno - Gorzów 41:49 Niels Kristian Iversen
Grudziądz - Tarnów 42:48 Janusz Kołodziej
Rybnik - Toruń 40:50 Grigorij Łaguta
Zielona Góra - Wrocław 43:47 Tai Woffinden

Częstochowa - Łódź 50:40 Hans Andersen
Piła - Gdańsk 49:41 Michał Szczepaniak
Rzeszów - Krosno 52:38 Dawid Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 65:25 Andriej Lebiediew
Opole - Kraków 41:49 Patrick Hougaard

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 2432
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Greg-Tarnów »

Leszno-Gorzów 50:40 Nicki Pedersen
Grudziądz-Tarnów 52:38 Leon Madsen
Rybnik-Toruń 42:48 Greg Hancock
Zielona-Wrocław 55:35 Patryk Dudek

Częstochowa - Łódź 44:46 Jakub Jamróg
Piła - Gdańsk 48:24 Michał Szczepaniak
Rzeszów - Krosno 54:36 Dawid Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 60:30 Maksim Bogdanow
Opole - Kraków 46:44 Chris Harris

Matii Stok
Posty: 87
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
Lokalizacja: Tarnów

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Matii Stok »

Leszno - Gorzów 47-43 Nicki Pedersen
Rybnik - Toruń38-52Grigorij Laguta
Zielona Góra - Wrocław 51-39 Patryk Dudek
Grudziądz - Tarnów 49-41A Łaguta

Częstochowa - Łódź 48-42 Hans Andrsen
Piła - Gdańsk 47-43 Michał Szczepaniak
Rzeszów - Krosno 55-35 Dawid Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 58-32 Joonas Kylmaekorpi
Opole - Kraków 43-47 Chris Harris

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 220
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: shrek »

shrek pisze:Leszno- Stal 46-44 Zmarzlik
GKM- Jaskółki 45-45 Madsen
Rybnik -Toruń 40-50 Vaculik
Zielona Góra- Wrocław 52-38 Dudek

Częstochowa - Łódź 48-42 Hans Andrsen
Piła - Gdańsk 48-42 Michał Szczepaniak
Rzeszów- Krosno 58-32 Scott Nicholls
Daugavpils - Bydgoszcz 60-30 Joonas Kylmaekorpi
Opole -Kraków 46-44 Harris

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 419
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: the_naturat »

Leszno - Gorzów 43-47 Zmarzlik
Grudziądz - Tarnów 51 - 39 A .łaguta
Rybnik - Toruń 41-49 Vaculik
Zielona Góra - Wrocław 50-40 Dudek


Częstochowa - Łódź 47-43 Jamróg
Piła - Gdańsk 47-43 Szczepaniak
Rzeszów - Krosno 49-41 Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 50-40 Lebiediew
Opole - Kraków 44-46 Harris

ekomleko
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2015, 17:05

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: ekomleko »

Leszno - Gorzów 49-41 Pedersen
GKM- Jaskółki 43-47 Madsen
Rybnik - Toruń 42-48 Hancock
Zielona Góra - Wrocław 50-40 Dudek

Częstochowa - Łódź 49-41 Ułamek
Piła - Gdańsk 50-40 Szczepaniak
Rzeszów - Krosno 49-41 Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 58-32 Joonas Kylmaekorpi
Opole - Kraków 43-47 Chris Harris

Awatar użytkownika
norbi1995
Posty: 70
Rejestracja: 02 kwie 2012, 21:51

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: norbi1995 »

Leszno - Gorzów 47:43 Piotr Pawlicki
Grudziądz - Tarnów 49:41 Leon Madsen
Rybnik - Toruń 39:51 Martin Vaculik
Zielona Góra - Wrocław 48:42 Tai Woffinden

Częstochowa - Łódź 47:43 Jakub Jamróg
Piła - Gdańsk 53:37 Norbert Kościuch
Rzeszów - Krosno 50:40 Dawid Lampart
Daugavpils - Bydgoszcz 60:30 Andrzej Lebiediew
Opole - Kraków 47:43 Denis Gizattulin

Pytek
Posty: 857
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: Pytek »

Leszno – Gorzów 43:47 (N. Pedersen)
Grudziądz – Tarnów 53:37 (A. Laguta)
Rybnik – Toruń 42:48 (G. Laguta)
Zielona Góra – Wrocław 49:41 (P. Dudek)

Częstochowa – Łódź 46:44 (T. Jonasson)
Piła – Gdańsk 48:42 (Michal Szczepaniak)
Rzeszów – Krosno 58:32 (D. Lampart)
Daugavpils – Bydgoszcz 57:33 (A. Lebiediew)
Opole – Kraków 44:46 (Ch Harris)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2924
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: kaka »

Leszno - Gorzów 42:48 (Bartosz Zmarzlik)

popo
Posty: 302
Rejestracja: 06 cze 2010, 21:32

1 kolejka EŻ i PLŻ.

Post autor: popo »

Leszno – Gorzów 43:47 (N. Pedersen)
Grudziądz – Tarnów 52:38 (R. Okoniewski)
Rybnik – Toruń 38:52 (G. Laguta)
Zielona Góra – Wrocław 48:42 (P. Dudek)

Częstochowa – Łódź 49:41 (A. Czaja)
Piła – Gdańsk 47:43 (Michał Szczepaniak)
Rzeszów – Krosno 53:37 (D. Lampart)
Daugavpils – Bydgoszcz 62:28 (A. Lebiediew)
Opole – Kraków 40:50 (P. Hougaard)
kibic

Zablokowany