Obrazek

VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Awatar użytkownika
Dawid_Lampart
Posty: 71
Rejestracja: 02 gru 2011, 16:21

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: Dawid_Lampart »

Obrazek

I co nie wyjechał ?
H69

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: lolek69 »

xemi pisze: Mamy wyrównaną drużynę? A owszem! Każdy jest podobnie nierówny! Piszesz że Rzeszów to tylko Greg i Kildemand, a jednak dostaliśmy od takich asów jak Lampart czy Baran. Unia jechała do Rzeszowa walczyć o zwycięstwo, a przegrała! Nie wiem co Was tak w tej porażce podnieca i cieszy. Patrząc całościowo na drużynę to UT dała ciała, bo przegrała mecz który można było wygrać. Ciekawe od kiedy kibiców(?) UT cieszy porażka w Rzeszowie?!
Co ty ćpiesz? Porażka była wkalkulowana. A i owszem popełnialiśmy błędy przez które traciliśmy punkty, ale Rzeszów też popełniał, ale widać mniej. Co sapiesz do mnie, że się ciesze z porażki jak nigdzie tak nie napisałem? Chyba lepszy taki wynik niż do 30 czy 35.. nie pozdrawiam.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: bartek_1990 »

Dawid_Lampart pisze:I co nie wyjechał ?
Nie
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Dawid_Lampart
Posty: 71
Rejestracja: 02 gru 2011, 16:21

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: Dawid_Lampart »

bartek 1990 to chyba ślepy jesteś
H69

szczypior
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2011, 13:31

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: szczypior »

Ty Lampart widzisz dwa koła za białą to coś masz z oczami :shock:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2015, 18:05 przez szczypior, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: bartek_1990 »

Nie wiem gdzie Ty na tym zdjęciu widzisz, aby Vaculik była dwoma kołami poza torem ale spoko. Mogę być ślepy - na zdrowie.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: Greg-Tarnów »

Dawid_Lampart-najpierw wałek z torem na Wrocek potem zepsuta taśma w mecz z Lesznem i pretensje do sędziego o porażkę.Dla was powinien być osobny regulamin :D wtedy by było dobrze.Powołajcie jeszcze komisje śledczą dziwnym trafem sędzia nie zauważył jak Ljung się ruszał pod taśmą w biegu 13.Przecież tam powinien był powtórzyć a tego nie zrobił.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

rufai
Posty: 588
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: rufai »

Gdyby Vaculik wjechał na kredę to szpryca byłaby jasna a jest tego samego koloru co Kildemanda. Może następne ujęcie, tak metr-dwa dalej pokazałoby coś innego, bo na tym kadrze Martin na pewno nie przekroczył linii. Więcej obiektywizmu ;)

Awatar użytkownika
Dawid_Lampart
Posty: 71
Rejestracja: 02 gru 2011, 16:21

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: Dawid_Lampart »

kildemanda to też wykluczyli słusznie :P ? Nawet Wardzała stwierdził że sędzia się pomylił!!!! To nie siatkówka !!! linia nie wchodzi :P jesteście śmieszni tak jak Wasz klub.

Ostrzeżenie.
s.
H69

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: savage »

Dawid_Lampart,

Trochę zluzuj z tymi prowokacjami pod adresem naszego klubu. Jeżeli chcesz uprawiać takie zagrywki na poziomie gimnazjum to zmień "lokal". Za wykluczenie Kildemanda nie odpowiada nikt związany z Unią, a zdania na temat samego zdarzenia są podzielone wśród obserwatorów.

Co do przejechania linii przez Vaculika - z tego ujęcia które pokazałeś wygląda to tak, że tylne koło Martina ewidentnie nie przekracza białej linii.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: WaluS »

Dawid_Lampart pisze:kildemanda to też wykluczyli słusznie :P ? Nawet Wardzała stwierdził że sędzia się pomylił!!!! To nie siatkówka !!! linia nie wchodzi :P jesteście śmieszni tak jak Wasz klub.
Słuchaj kolego, widzę że zaczyna Cię ponosić w swoich interpretacjach pewnych zdarzeń, które były na rzeszowskim torze podczas derbów.
Moja taka skromna rada dla Ciebie - zapoznaj się dokładnie z regulaminem rozgrywek o DMP na żużlu /a jest tego trochę do poczytania/, a później wdawaj się w dyskusję lecz nie obrażaj klubu adwersarzy.
Doskonale zdaję sobie sprawę, że skromny wynik jaki uzyskali zawodnicy spod znaku Żurawia, wywołuje u Was frustrację, ale zachowaj chociaż trochę przyzwoitości.

SosekM
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2009, 17:08
Lokalizacja: Mościce

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: SosekM »

Czytając od jakiegoś czasu wywody pana z kotem w nicku, mam wrażenie że jest on tu tylko po to aby nas wkurzyć. Powyższe wypowierdzi dowodzą, że nie ma szans na jakąkolwiek obiektywną dyskusje z tym panem i radzę go ignorować na wszystkie znane sposoby.
Pozdro

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: Kibic UT »

Do Dawid Lampart wygraliście ledwo z nami to trzeba szukać teorii spiskowych sędzia miał prawo wykluczyć Kildemanda a to co mówi Wardzała mnie nie obchodzi, szkoda że bieg 13 nie został powtórzony bo Ljung ruszał się na starcie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

stach
Posty: 387
Rejestracja: 30 cze 2013, 21:32

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: stach »

Obrazek

Sędzia kalosz. Kildemand do wykluczenia !!!

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 195
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: zbylpowrócił »

Panowie,nie karmimy trolla ;)

stach
Posty: 387
Rejestracja: 30 cze 2013, 21:32

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: stach »

A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że ten screen to wyjście z 2 łuku a Vacul (podobno) przejechał na prostej przy dużej trybunie, czyli jakieś 10 sekund po tym zdjęciu :)

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1461
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: Loramski_84 »

Dawid_Lampart pisze:kildemanda to też wykluczyli słusznie :P ? Nawet Wardzała stwierdził że sędzia się pomylił!!!! To nie siatkówka !!! linia nie wchodzi :P jesteście śmieszni tak jak Wasz klub.

Ostrzeżenie.
s.
Weź chłopie się zastanów co piszesz.Co linia nie wchodzi ? Linia jest linia i przepis jest jasny.Dwoma kołami ma byc poza linią.A tu na tym zdjeciu ewidentnie tylne koło nawet lini nie dotyka.Błazna z siebie robisz.I nawet gdyby jechal po tej lini tylnym kolem to wszystko jest dobrze.A wy ciemniaki możecie sobie co najwyzej poszczekać i zaprezentować glupotę :)

Awatar użytkownika
tHome
Posty: 88
Rejestracja: 26 mar 2011, 12:00
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: VI kolejka: Stal Rzeszów - Unia Tarnów (31.05.2015, godzina 19:30)

Post autor: tHome »

Co do meczu to wynik zapieprzyli nam juniorzy z Kozą na czele ... gość wiezie pewne 2 pkt w juniorskim i nie wiem czego szuka na szerokiej jak tam nawet Hancocka nie niosło, co dopiero w drugim biegu. Później defekt, który też mam wrażenie powstał z faktu wynoszenia się na dużą aczkolwiek w telewizji nie widziałem więc ciężko stwierdzić. 1 punkt naszych juniorów na wyjeździe w Rzeszowie trzeba uznać za katastrofę... Nie wiem jak w Grudziądzu mogliśmy zrobić tyle punktów na juniorach, tamtejsi muszą być już całkowitym beztalenciami.

Mecz przegrany po frajersku ale bonus będzie nasz.

Generalnie można tutaj poruszyć inny problem przy okazji tematu rzeszowskiego. Bilety 15 i 25 zł na cały stadion, idziesz gdzie chcesz. Nowa trybuna, stara trybuna, która i tak jest lepsza niż nasza główna na którą w tym sezonie życzą sobie bagatela 50 zł jeśli dobrze pamiętam.. Ceny biletów jak na nasz estadio de la gruz nie są zadowalające w żadnym stopniu. Jeśli mam wydać 35 zł za normalny bilet to dziękuje bardzo. Za 5 zł więcej nie tak dawno wchodziło się na trybunę na, której krzesełka i tak są totalną porażką. Oczywiście Ukasz twierdzi, że miasto nie daje pieniędzy więc najlepiej zedrzeć to z kibica a co. Bramki nie bramki czy to jest komuś do szczęścia potrzebne wszystko się robi żeby utrudnić człowiekowi życie. Ceny jakie w tej chwili proponuje nam nasz zarząd są dla mnie co najmniej śmieszne.. Na derby jeszcze pewnie podniosą kwotę o 5 zł bo przecież więcej ochrony będzie.
Uważam również, że przyśpiewki Rzeszów Rzeszów Ukraina są już trochę nie na miejscu bo tak to oni mogą nam zaśpiewać co najwyżej. Siedzę w Rzeszowie od 3 lat i to jak samo miasto się rozwija i co tam się dzieję do Tarnowa nawet nie ma co porównywać. Przykre, smutne ale prawdziwe. Na chwile obecną Tarnów w porównaniu do Rzeszowa to zadupie. Podziękować można jedynie Ryśkowi teraz Romeczek też na pewno dużo zmieni ...
Reasumując, chciałbym abyśmy w Tarnowie mieli takie zadupie, taki stadion jak jest w Rzeszowie i ceny biletów. Pomijam już fakt, że dzieci do bodajże 16 roku życia wchodzą tam całkowicie za darmo. Przy obecnych frekwencjach na stadionach ktoś powinien się zastanowić i to grubo.
Unia Tarnów - Speedway Team

Zablokowany