Obrazek

ŻLF 2019

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

ŻLF 2019

Post autor: Młynar »

Jedziemy w tym sezonie? :)

Myślę najwyższy czas rozpocząć rozmowę na temat zmian jakiś propozycji czy pomysłów..

yO!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

ŻLF 2019 - Temat ogólny

Post autor: savage »

Tak, dzisiaj ruszą wszystkie tematy.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

ŻLF 2019

Post autor: WaluS »

No to ja w kwestii formalnej odnośnie rozgrywek 1ŻLF.
W drafcie są ujęte składy drużyn 1LŻ i EŻ i tak było od zawsze.
W tym sezonie centrala zrobiła zamieszanie z terminarzami poszczególnych lig i w naszej zabawie pod koniec rozgrywek, przez ten terminarz będzie groch z kapustą popijany kwaśnym mlekiem, czyli tak zwana sraczka.
Do czego zmierzam.
Jeżeli ktoś w zestawieniu 14 kolejki 1ŻLF na dzień 4 sierpnia wstawi sobie 2 zawodników z ekstraligi, to wyniki swojej drużyny będzie mógł mieć podsumowane po rozegranej 14 kolejce ekstraligi po 25 sierpnia bo wtedy jest rozgrywana ostatnia kolejka EZ.
To by było do przełknięcia, ale 17 i 18 sierpnia jest już pierwsza runda play off w 1LŻ i 2LŻ.
Natomiast w dniu rozegrania ostatniej kolejki EŻ czyli 23,25 sierpnia, jest przewidziana druga runda play off 1LZ i 2LZ.

Dlatego warto się zastanowić, czy do draftu 1ŻLF zamiast zawodników z EŻ nie włączyć zawodników 2LŻ licząc ich zdobycze na tych samych zasadach co do tej pory zawodników EŻ.
To są takie moje przemyślenia napisane jeszcze przed otwarciem drawtu, coby później nie było za późno i pod koniec rozgrywek nie wyszedł kogel mogel

Joker
Posty: 456
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

ŻLF 2019

Post autor: Joker »

Taka luźna propozycja z mojej strony

Czy da się utworzyć, trzy nowe tematy takie jak(nazwa niezobowiązująca):

Mecze Ekstra ZLF
Mecze I ZLF
Mecze II ZLF

W nich można dodawać tematy z kolejakmi oraz innymi sprawami dotyczącymi danej ligi. Wtedy każdy menadżer będzie odwiedzał temat gdzie ma tylko swoją ligę. Ponadto prowadzący również będzie miał wszystko w jednym. Z całym szacunkiem do innych drużyn ale szukanie swojej kolejki pośród tematów które mnie nie interesują jest mało wygodne

Co myślą o tym pozostali członkowie ligi oraz szanowna jej Rada?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

ŻLF 2019

Post autor: savage »

To pytanie natury technicznej do Administratorów. Faktycznie byłoby to wygodne, ale na pewno zmiany nie zrobimy w tym sezonie. Jest to pomysł do przegadania przed kolejną edycją zabawy.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

ŻLF 2019

Post autor: kaka »

Utworzyłem subfora dla każdej ligi z osobna. Rzeczywiście nadało to przejrzystości. Proszę jeszcze tylko opiekunów lig o zamknięcie startych zakończonych kolejek i domykanie ich w przyszłości na bieżąco.

Zablokowany