Draft barażowy o Ekstra ŻLF

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft barażowy o Ekstra ŻLF

Postautor: savage » 24 wrz 2018, 19:42

Witam,

W związku ze skomplikowaną sytuacją wybieramy w dwóch wariantach:

bartek_1990 & FaN9

oraz

bartek_1990 & Pichu.

Draft odbędzie się jutro tj. 25.09 o godzinie: 17.30 zestaw I (bartek_1990 & FaN9) oraz 18.00 (bartek_1990 & Pichu).

Wybór na zasadzie 1-2-1-2 itd.

Wybieramy spośród dwóch par barażowych (o Ekstra i PLŻ - ta druga dzielona przez 2).

Za Patryka Dudka będzie można stosować Z/Z.

Wybieramy na mIRC'u:

https://webchat.quakenet.org/
kanał: #ZLFekstra

Powodzenia
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft barażowy o Ekstra ŻLF

Postautor: savage » 24 wrz 2018, 19:42

Składy:

Wariant I: Bfy vs Akademia Speedwaya

Bfy

Piotr Protasiewicz – Zielona Góra
Grzegorz Zengota – Zielona Góra
Andriei Lebiediew - Rybnik
Jacob Thorsell – Zielona Góra
Patryk Dudek – Zielona Góra
Kacper Gomólski – Zielona Góra
T.H. Jonasson - Piła

Sebastian Niedźwiedź – Zielona Góra
Mateusz Tonder – Zielona Góra
Robert Chmiel - Rybnik
Alex Zgardzinski – Zielona Góra


Akademia Speedwaya

Michael Jepsen Jensen – Zielona Góra
Kacper Woryna - Rybnik
Troy Batchelor - Rybnik
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Andriei Karpow - Rybnik
Rafał Okoniewski - Piła
Nikolai Klindt - Ostrów
Bjarne Pedersen - Ostrów

Lars Skupieñ - Rybnik
Kamil Nowacki - Ostrów
Patryk Fajfer – Ostrów



Wariant II: Bfy vs IQ Team

Bfy

Piotr Protasiewicz – Zielona Góra
Grzegorz Zengota – Zielona Góra
Michael Jepsen Jensen – Zielona Góra
Patryk Dudek – Zielona Góra
Kacper Gomólski – Zielona Góra
Jacob Thorsell – Zielona Góra
Nikolai Klindt - Ostrów

Robert Chmiel – Rybnik
Sebastian Niedźwiedź – Zielona Góra
Patryk Fajfer – Ostrów


IQ Team

Kacper Woryna - Rybnik
Andriei Lebiediew - Rybnik
Troy Batchelor - Rybnik
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Andriei Karpow - Rybnik
T.H. Jonasson - Piła
Rafał Okoniewski - Piła

Lars Skupieñ - Rybnik
Kamil Nowacki - Ostrów
Mateusz Tonder – Zielona Góra
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft barażowy o Ekstra ŻLF

Postautor: savage » 24 wrz 2018, 19:46

Lista draftowa:

Falubaz Zielona Góra

Patryk Dudek
Michael Jepsen Jensen
Grzegorz Zengota
Piotr Protasiewicz
Jacob Thorssell
Kacper Gomólski

juniorzy:

Sebastian Niedźwiedź
Damian Pawliczak
Mateusz Tonder
Alex Zgardziński

Row Rybnik

Kacper Woryna
Troy Batchelor
Andrzej Lebiediew
Andriej Karpow
Mateusz Szczepaniak
Daniel Bewley
Craig Cook
Artur Czaja

juniorzy:

Przemysław Giera
Robert Chmiel
Lars Skupień

Polonia Piła

Rafał Okoniewski
Tomas H. Jonasson
Tomasz Gapiński
Adrian Cyfer
Pontus Aspgren
Paweł Łaguta
Thomas Joergensen
Erik Riss

juniorzy:

Patryk Fajfer
Paweł Staniszewski
Piotr Gryszpiński
Oskar Rowecki

Ostrovia Ostrów

Nicolai Klindt
Bjarne Pedersen
Renat Gafurow
Zbigniew Suchecki
Patryk Dolny
Kamil Brzozowski
Adam Ellis

juniorzy:

Kamil Nowacki
Marcel Studziński
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość