Finał II ŻLF - draft

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 09 wrz 2018, 20:17

- Wybieramy systemem: 1-2-1-2
- Zaczynamy od pozostawienia po 3 zawodników z obecnych składów
- Po pozostawieniu każdy podaje po 1 zawodniku z listy draftowej, ma na to 24h.

Kolejność draftu:

1. D.S dla Tarnowa
2. BZ Racing

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 09 wrz 2018, 20:20

Składy drużyn:

1. D.S dla Tarnowa

Nicolai Klindt - Ostrów
Karol Baran - Rzeszów
Bjarne Pedersen - Ostrów
Nick Morris - Rzeszów
Kacper Woryna - Rybnik (I Liga)
Edward Mazur - Rzeszów
Nicklas Porsing - Rzeszów
Robert Lambert - Lublin (I Liga)
Andrzej Lebiediew - Rybnik (I Liga)

Wiktor Lampart - Lublin (I Liga)
Arkadiusz Potoniec - Rzeszów
Lars Skupień - Rybnik (I Liga)

2. BZ Racing

Kamil Brzozowski - Ostrów
Renat Gafurow - Ostrów
Greg Hancock - Rzeszów
Luke Becker - Rzeszów
Zbigniew Suchecki - Ostrów
Mateusz Szczepaniak - Rybnik(I Liga)
Andreas Jonsson - Lublin(I Liga)
Troy Batchelor - Rybnik(I Liga)
Adam Ellis - Ostrów

Michał Curzytek - Rzeszów
Kamil Nowacki - Ostrów
Marcel Studziński - Ostrów

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 09 wrz 2018, 20:20

Lista draftowa:

PLŻ

ROW Rybnik

Andriej Karpow
Craig Cook
Daniel Bewley
Jye Etheridge
Artur Czaja

Juniorzy:
Robert Chmiel
Lars Skupień
Przemysław Giera
Dawid Jona
Mateusz Tudzież

Motor Lublin

Sam Masters
Daniel Jeleniewski
Paweł Miesiąc
Dawid Lampart
Joel Kling

Juniorzy:
Oskar Bober
Emil Peroń
Eryk Borczuch
Kacper Konieczny

2 LŻ

Stal Rzeszów

Maciej Kuciapa
Jonas Davidsson
Lewis Rose
Aaron Summers

Juniorzy:
Mateusz Rząsa
Aureliusz Bieliński

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Mark Karion
Kenneth Hansen
Adam Ellis
Jonas Jeppesen

Jnuiorzy:
Nikodem Bartoch

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 09 wrz 2018, 20:22

BZ Racing

Kamil Brzozowski - Ostrów
Renat Gafurow - Ostrów
Greg Hancock - Rzeszów

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 09 wrz 2018, 21:00

D.S. dla Tarnowa
Nicolai Klindt - Ostrów
Karol Baran - Rzeszów
Wiktor Lampart - Lublin

- - -
Bjarne Pedersen - Ostrów

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 10 wrz 2018, 7:15

Luke Becker - Rzeszów

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 10 wrz 2018, 10:59

Nick Morris - Rzeszów

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 10 wrz 2018, 16:46

Zbigniew Suchecki - Ostrów

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 11 wrz 2018, 12:23

Arkadiusz Potoniec - Rzeszów

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 11 wrz 2018, 16:36

Michał Curzytek - Rzeszów

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 11 wrz 2018, 22:47

Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 12 wrz 2018, 7:09

Kamil Nowacki - Ostrów

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 12 wrz 2018, 11:17

Edward Mazur - Rzeszów

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 12 wrz 2018, 15:50

Mateusz Szczepaniak - Rybnik

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 12 wrz 2018, 18:42

Nicklas Porsing - Rzeszów

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 12 wrz 2018, 19:14

Andreas Jonsson - Lublin

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 12 wrz 2018, 22:35

Lars Skupień - Rybnik

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 13 wrz 2018, 7:03

Marcel Studziński - Ostrów

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 13 wrz 2018, 9:40

Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 13 wrz 2018, 10:49

Troy Batchelor - Rybnik

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Finał II ŻLF - draft

Postautor: leszeek17 » 13 wrz 2018, 12:53

Andrzej Lebiediew - Rybnik

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Finał II ŻLF - draft

Postautor: balu » 13 wrz 2018, 13:12

Adam Ellis - Ostrów

Dzięki za draft.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość