2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: balu » 05 wrz 2018, 18:08

Gumisie Tarnów - BZ Racing (56:56)

9 Nick Morris 6
10 Luke Becker 13
11 Bjarne Pedersen 13
12 Damian Baliński 11
13 Oskar Polis 3
14 Maksymilian Bogdanowicz 3
15 Robert Chmiel 2

1 Kamil Brzozowski 7
2 Renat Gafurow 7
3 Greg Hancock 12
4 Zbigniew Suchecki 5
5 Hubert Łęgowik 10
6 Wiktor Trofimow jr 11
7 Arkadiusz Potoniec 4

D.S. dla Tarnowa - Gryfoni Dębica (56:30)

9 Karol Baran 11
10 Nicolai Klindt 13
11 Jaimon Lidsey 12
12 Kacper Woryna 7
13 Adrian Gała 4
14 Lars Skupień 1
15 Wiktor Lampart 3

1 Edward Mazur 6
2 Facundo Albin 1
3 Robert Lambert 5
4 Szymon Szlauderbach 3
5 Andreas Jonsson 6
6 Kamil Nowacki 5
7 Marcel Studziński 4

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: balu » 05 wrz 2018, 18:09

Panowie pamiętajcie że kolejkę zaczynamy:

2018-09-08 16:15
Speed Car Motor Lublin vs Lokomotiv Daugavpils

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: balu » 06 wrz 2018, 9:30

BZ Racing

1. Kamil Brzozowski - Ostrów
2. Renat Gafurow - Ostrów
3. Greg Hancock - Rzeszów
4. Zbigniew Suchecki - Ostrów
5. Hubert Łęgowik - Opole
6. Wiktor Trofimow jr - Rawicz
7. Arkadiusz Potoniec - Rzeszów

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: Rafi » 06 wrz 2018, 19:12

Gumisie Tarnów ;
9.Nick Morris - Rzeszów
10.Richard Lawson - Opole
11.Bjarne Pedersen - Ostrów
12.Damian Baliński - Rawicz
13.Oskar Polis - Opole
14.Maksymilian Bogdanowicz - Gniezno (I liga)
15.Robert Chmiel -Rybnik (I liga)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: ams92 » 07 wrz 2018, 12:20

Gryfoni Dębica:

1. Edward Mazur (Rzeszów)
2. Facundo Albin (Rawicz)
3. Robert Lambert (Lublin) - 1liga
4. Szymon Szlauderbach (Rawicz)
5. Andreas Jonsson (Lublin) - 1liga
6. Kamil Nowacki (Ostrów)
7. Marcel Studziński (Ostrów)
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: leszeek17 » 07 wrz 2018, 18:09

D.S. dla Tarnowa
9. Karol Baran - Rzeszów
10. Nicolai Klindt - Ostrów
11. Jaimon Lidsey - Rawicz
12. Kacper Woryna - Rybnik
13. Adrian Gała - Gniezno
14. Lars Skupień - Rybnik
15. Wiktor Lampart - Lublin

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: Rafi » 09 wrz 2018, 15:54

Zmiana w Gumisie Tarn

Luke Becker - Rzeszów za Richard Lawson - Opole

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: balu » 09 wrz 2018, 20:15

Wyniki podliczone. Do finału wchodzą D.S. dla Tarnowa oraz BZ Racing. Bardzo dziękuję reszcie za cała zabawę i do zobaczenia za rok.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

2 mecz półfinałowy - II ŻLF (08.09 - 09.09)

Postautor: ams92 » 10 wrz 2018, 10:39

Dzięki również za zabawę i szacun dla kolegi balu za ogarnianie tematu :) Wracam za rok, do trzech razy sztuka.. :roll:
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość