1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Postautor: savage » 31 sie 2018, 13:44

AC Speedway Team - IQ Team 52 - 50

9. Kacper Woryna - 9
10. Mateusz Szczepaniak - 12
11. Wadim Tarasienko - 2
12. Timo Lahti - 10
13. Oliver Berntzon -5
14. Bartosz Smektała - 5
15. Robert Chmiel - 4

1. Paweł Miesiąc - 12
2. Mirosław Jabłoński - NS
3. Eduard Krcmar - 7
4. Robert Lambert - 8
5. Troy Batchelor - 7
6. Wiktor Lampart - 10
7. Norbert Krakowiak - 6

TSŻ Mościce - Akademia Speedwaya 59 - 48

9. Peter Ljung - 17
10. Adrian Gała – 9
11. Kjastas Puodżuks - 6
12. Bartosz Zmarzlik - 6
13. Maciej Janowski - 6
14. Lars Skupień – 5
15. Maksymilian Bogdanowicz – 5

1.Dawid Lampart - 11
2.Marcin Nowak - 4
3.Andreas Jonsson - 10
4.Andrzej Lebiedew - 9
5.Jurica Pavlic - 13
6.Dominik Kubera - 1
7.Maksym Drabik (EZ) - 0*

* - zawodnik niepoprawnie awizowany
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 838
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Postautor: AC » 31 sie 2018, 14:09

A.C. Marian

9. Kacper Woryna - Rybnik
10. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
11. Wadim Tarasienko - Daugavpils
12. Timo Lahti - Daugavpils
13. Oliver Berntzon - Gniezno
14. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
15. Robert Chmiel - Rybnik

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Postautor: WaluS » 31 sie 2018, 14:30

1. Peter Ljung - Daugavpils
2. Adrian Gała – Gniezno
3. Kjastas Puodżuks - Daugavpils
4. Bartosz Zmarzlik - Gorzów (EŻ)
5. Maciej Janowski - Wrocław (EŻ)
6. Lars Skupień – Rybnik
7. Maksymilian Bogdanowicz – Gniezno

FaN9
Posty: 491
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Postautor: FaN9 » 31 sie 2018, 15:40

IQ Team

1. Paweł Miesiąc - Lublin
2. Mirosław Jabłoński - Gniezno
3. Eduard Krcmar - Gniezno
4. Robert Lambert - Lublin
5. Troy Batchelor - Rybnik
6. Wiktor Lampart - Lublin
7. Norbert Krakowiak - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Postautor: WaluS » 31 sie 2018, 15:50

WaluS pisze:1. Peter Ljung - Daugavpils
2. Adrian Gała – Gniezno
3. Kjastas Puodżuks - Daugavpils
4. Bartosz Zmarzlik - Gorzów (EŻ)
5. Maciej Janowski - Wrocław (EŻ)
6. Lars Skupień – Rybnik
7. Maksymilian Bogdanowicz – Gniezno


TSŻ Mościce

1. Peter Ljung - Daugavpils
2. Adrian Gała – Gniezno
3. Kjastas Puodżuks - Daugavpils
4. Bartosz Zmarzlik - Gorzów (EŻ)
5. Maciej Janowski - Wrocław (EŻ)
6. Lars Skupień – Rybnik
7. Maksymilian Bogdanowicz – Gniezno

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1212
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Postautor: Pichu » 31 sie 2018, 16:32

Akademia:
1.Dawid Lampart - Lublin
2.Marcin Nowak - Gniezno
3.Andreas Jonsson - Lublin
4.Andrzej Lebiedew - Rybnik
5.Jurica Pavlic - Gniezno
6.Dominik Kubera - Leszno (EŻ)
7.Maksym Drabik (EZ)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

1 Półfinał ŻLF 1 - 31.08.2018

Postautor: savage » 03 wrz 2018, 12:14

Wyniki podsumowane
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość