1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: balu » 30 sie 2018, 9:16

BZ Racing - Gumisie Tarnów (61:42)

9 Kamil Brzozowski 9
10 Renat Gafurow 11
11 Greg Hancock NS
12 Zbigniew Suchecki 11
13 Hubert Łęgowik 7
14 Wiktor Trofimow jr 11
15 Arkadiusz Potoniec 7

1 Nick Morris 12
2 Luke Becker 4
3 Bjarne Pedersen 9
4 Damian Baliński 8
5 Oskar Polis 4
6 Maksymilian Bogdanowicz 3
7 Robert Chmiel 2

Gryfoni Dębica - D.S. dla Tarnowa (36:50)

9 Timo Lahti 5
10 Patryk Dolny 4
11 Andreas Jonsson 5
12 Edward Mazur 11
13 Sebastian Ułamek 1
14 Kamil Nowacki 0
15 Szymon Szlauderbach 5

1 Kevin Woelbert 13
2 Nicolai Klindt NS
3 Jaimon Lidsey 13
4 Karol Baran 11
5 Kacper Woryna 5
6 Wiktor Lampart 5
7 Norbert Krakowiak 3

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: balu » 31 sie 2018, 10:15

Przypominam że składy wystawiamy do godziny rozpoczęcia pierwszego meczu tj.

31.08 g.18:00
Lokomotiv Daugavpils : Speed Car Motor Lublin

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: balu » 31 sie 2018, 10:18

BZ Racing

9. Kamil Brzozowski - Ostrów
10. Renat Gafurow - Ostrów
11. Greg Hancock - Rzeszów
12. Zbigniew Suchecki - Ostrów
13. Hubert Łęgowik - Opole
14. Wiktor Trofimow jr - Rawicz
15. Arkadiusz Potoniec - Rzeszów

Rafi
Posty: 873
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: Rafi » 31 sie 2018, 11:58

Gumisie Tarnów;
1.Nick Morris - Rzeszów
2.Luke Becker - Rzeszów
3.Bjarne Pedersen - Ostrów
4.Damian Baliński - Rawicz
5.Oskar Polis - Opole
6.Maksymilian Bogdanowicz - Gniezno (I liga)
7.Robert Chmiel -Rybnik (I liga)

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: leszeek17 » 31 sie 2018, 12:11

D.S. dla Tarnowa
1. Kevin Woelbert - Opole
2. Adrian Gała - Gniezno
3. Jaimon Lidsey - Rawicz
4. Karol Baran - Rzeszów
5. Kacper Woryna - Rybnik
6. Wiktor Lampart - Lublin
7. Norbert Krakowiak - Gniezno

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1460
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: ams92 » 31 sie 2018, 12:49

Gryfoni Dębica:
9. Timo Lahti - Daugavpils (nplż)
10. Patryk Dolny - Ostrów
11. Andreas Jonsson - Lublin (nplż)
12. Edward Mazur - Rzeszów
13. Sebastian Ułamek - Opole
14. Kamil Nowacki - Ostrów
15. Szymon Szlauderbach - Rawicz
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

leszeek17
Posty: 952
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: leszeek17 » 02 wrz 2018, 12:57

D.S. dla Tarnowa
1. Kevin Woelbert - Opole
2. Adrian Gała - Gniezno --> Nicolai Klindt - Ostrów
3. Jaimon Lidsey - Rawicz
4. Karol Baran - Rzeszów
5. Kacper Woryna - Rybnik
6. Wiktor Lampart - Lublin
7. Norbert Krakowiak - Gniezno

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1383
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

1 mecz półfinałowy - II ŻLF (31.08 - 02.09)

Postautor: balu » 03 wrz 2018, 19:59

Podliczone. Proszę o sprawdzenie


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość