Draft Finałowy - I ŻLF

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: savage » 23 sie 2018, 11:14

Witam,

Wraz z końcem 14 kolejek ligowych rozpoczynamy draft finałowy I ŻLF:

1. Od momentu zakończenia ostatniego meczu (temat zostanie otwarty i pojawi się post wyznaczający początek draftu), w ciągu 48 godzin każdy Prezes ma obowiązek pozostawienia 3 zawodników z obecnego składu (tylko tych, którzy w PLŻ lub Ekstralidze biorą udział w rundach finałowych).

2. Po zakończeniu 1 etapu, przechodzimy od razu do draftu - wybieramy systemem: 1-2-3-4-4-3-2-1. Zasady znacie. Draft rozpoczyna się po 48h od zakończenia ostatniego meczu 14 kolejki lub od momentu kiedy ostatni Prezes dokona wyboru odnośnie pozostawienia zawodników.

Kolejność draftu:

1. IQ Team
2. TSŻ Mościce
3. Akadamia Speedwaya
4. AC Speedway Team

Życzę udanych i sprawnych wyborów!
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: savage » 23 sie 2018, 11:14

Składy drużyn:

IQ Team

Paweł Miesiąc - Lublin
Mirosław Jabłoński - Gniezno
Eduard Krcmar - Gniezno
Robert Lambert - Lublin
Troy Batchelor - Rybnik
Andriej Karpov - Rybnik

Wiktor Lampart - Lublin
Norbert Krakowiak - Gniezno


TSŻ Mościce

Adrian Gała – Gniezno
Maciej Janowski - Wrocław (e-liga)
Bartosz Zmarzlik - Gorzów (e-liga)
Peter Ljung - Daugabvpils
Kjastas Puodżuks - Daugavpils
Sam Masters - Lublin

Lars Skupień – Rybnik
Maksymilian Bogdanowicz – Gniezno

Akademia Speedwaya

Dawid Lampart - Lublin
Krzysztof Kasprzak - Gorzów (e-liga)
Andreas Jonsson - Lublin
Andrzej Lebiedew - Rybnik
Jurica Pavlic - Gniezno

Eryk Borczuch - Lublin
Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
Dominik Kubera - Leszno (e-liga)

AC Speedway Team

Kacper Woryna - Rybnik
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
Martin Vaculik - Gorzów (e-liga)
Wadim Tarasienko - Daugavpils
Timo Lahti - Daugavpils
Oliver Berntzon - Gniezno

Bartosz Smektała - Leszno
Robert Chmiel - Rybnik
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: savage » 23 sie 2018, 11:15

Lista draftowa:

Ekstraliga

Unia Leszno

Jarosław Hampel
Brady Kurtz
Jaimon Lidsey
Piotr Pawlicki
Emil Sajfutdinow

Juniorzy:
Wiktor Lis
Marek Lutowicz
Tymoteusz Picz
Kacper Pludra
Szymon Szlauderbach
Wiktor Trofimow jr

Stal Gorzów

Linus Sundstroem
Szymon Woźniak
Grzegorz Walasek

Juniorzy:
Hubert Czerniawski
Rafał Karczmarz
Kamil Nowacki
Marcel Studziński
Alan Szczotka

Sparta Wrocław

Gleb Czugunow
Damian Dróżdż
Max Fricke
Vaclav Milik
Tai Woffinden

Juniorzy:
Przemysław Liszka
Patryk Wojdyło

Włókniarz Częstochowa

Fredrik Lindgren
Andreas Lyager
Leon Madsen
Adrian Miedziński
Tobiasz Musielak
Rafał Szombierski
Matej Zagar

Juniorzy:
Adrian Bialk
Michał Gruchalski
Dominik Majchrzak
Monika Nietyksza
Bartosz Świącik
Mateusz Świdnicki
Adrian Woźniak

Get Well Toruń

Jason Doyle
Chris Holder
Jack Holder
Rune Holta
Niels Kristian Iversen
Łukasz Przedpełski
Paweł Przedpełski

Juniorzy:
Daniel Kaczmarek
Marcin Kościelski
Igor Kopeć-Sobczyński
Aleks Rydlewski

PLŻ

ROW Rybnik

Craig Cook
Artur Czaja

Juniorzy:
Przemysław Giera
Dawid Jona
Mateusz Tudzież
Miłosz Wypior

Start Gniezno

Filip Hjelmland
Marcin Nowak
Kim Nilsson

Juniorzy:
Weronika Burlaga
Damian Stalkowski
Szymon Szwacher

Lokomotiv Daugavpils

Daniel Davidsson
Jewgienij Kostygow
Dmytro Mostowik

Juniorzy:
Elvis Avgucevics
Davis Kurmis
Ernest Matjuszonoks
Oleg Michaiłow
Artiom Trofimow

Motor Lublin

William Bjoerling
Daniel Jeleniewski
Kenny Wennerstam

Juniorzy:
Oskar Bober
Maciej Kuromonow
Emil Peroń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: savage » 27 sie 2018, 11:11

Prezesi,

Z uwagi na fakt, że sezon nas nie rozpieszcza i do ostatniej chwili rozstrzygać się będą losy PO, musimy wprowadzić małe zmiany w naszym drafcie.

1. Draft przeprowadzimy wieczorem w piątek na forum lub jakimś pokoju czatowym. Czas na wybór każdego Prezesa: 15 minut.

2. Bardzo proszę do tego czasu o pozostawienie zawodników na fazę PO. Oczywiście nie wiemy kto pojedzie w PO, więc zostawiać będą PrezesI:

AC
Pichu
WaluS
FaN9
Szotek

Przypominam, że zostawiamy 3 zawodników, którzy w Ekstra i PLŻ będą jechać w fazie PO. Jeśli drużyna zawodnika nie jest pewna udziału w rundzie finałowej zostawiamy jego, a obok nazwiska wpisujemy alternatywę na wypadek braku awansu jego drużyny: np. Iversen / Dawid Lampart - gdzie Iversen to wybór nr. 1, a Lampart alternatywa na wypadek braku awansu Torunia.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: savage » 27 sie 2018, 11:11

Prezesi,

Z uwagi na fakt, że sezon nas nie rozpieszcza i do ostatniej chwili rozstrzygać się będą losy PO, musimy wprowadzić małe zmiany w naszym drafcie.

1. Draft przeprowadzimy wieczorem w piątek na forum lub jakimś pokoju czatowym. Czas na wybór każdego Prezesa: 15 minut.

2. Bardzo proszę do tego czasu o pozostawienie zawodników na fazę PO. Oczywiście nie wiemy kto pojedzie w PO, więc zostawiać będą PrezesI:

AC
Pichu
WaluS
FaN9
Szotek

Przypominam, że zostawiamy 3 zawodników, którzy w Ekstra i PLŻ będą jechać w fazie PO. Jeśli drużyna zawodnika nie jest pewna udziału w rundzie finałowej zostawiamy jego, a obok nazwiska wpisujemy alternatywę na wypadek braku awansu jego drużyny: np. Iversen / Dawid Lampart - gdzie Iversen to wybór nr. 1, a Lampart alternatywa na wypadek braku awansu Torunia.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1212
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: Pichu » 27 sie 2018, 12:03

Akademia:

Andreas Jonsson - Lublin
Andrzej Lebiedew - Rybnik
Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)/Krzysztof Kasprzak (Gorzów e-liga)

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: WaluS » 27 sie 2018, 12:17

TSŻ Mościce

Adrian Gała – Gniezno
Lars Skupień – Rybnik
Maksymilian Bogdanowicz – Gniezno

FaN9
Posty: 491
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: FaN9 » 27 sie 2018, 15:41

IQ Team

1. Paweł Miesiąc - Lublin
2. Robert Lambert - Lublin
3. Wiktor Lampart - Lublin
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: savage » 30 sie 2018, 20:45

WAŻNY KOMUNIKAT

Z uwagi na fakt, że Play Off's w PLŻ rozpoczynają się jutro o 18, zaczynamy ekspresowy draft!! Przyjmujemy, że wybieramy zawodników z Częstochowy, a nie Torunia (jeśli jednak Toruń awansuje, to w kolejności wyborów zawodników CKM'u dobierzecie sobie zawodników z Torunia).

Niestety sezon nas bardzo nie rozpieszcza, dlatego proszę o ekspresowe tempo wyborów, bo tylko dzięki temu będziecie mogli bawić się dalej.

Kolejność już znamy:

1. FaN9
2. WaluS
3. Pichu
4. AC

Zasady znacie.... Startujemy.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 838
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: AC » 30 sie 2018, 21:05

A.C. Marian

1. Timo Lahti - Daugavpils
2. Kacper Woryna - Rybnik
3. Wadim Tarasienko - Daugavpils

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

FaN9
Posty: 491
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: FaN9 » 30 sie 2018, 21:12

Troy Batchelor - Rybnik
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1212
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: Pichu » 30 sie 2018, 21:13

To żeby to ulatwić to ja decyduje się zostawić Kasprzaka a nie Madsena. Tak na wszelki wypadek. WaluS, działaj.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: WaluS » 30 sie 2018, 21:14

Peter Ljung - Daugavpils

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1212
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: Pichu » 30 sie 2018, 21:29

Dawid Lampart- Lublin

Awatar użytkownika
AC
Posty: 838
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: AC » 30 sie 2018, 21:37

Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Robert Chmiel - Rybnik
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1212
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: Pichu » 30 sie 2018, 21:42

Jurica Pavlic - Gniezno

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: WaluS » 30 sie 2018, 21:44

Bartosz Zmarzlik - Gorzóww (EŻ)

FaN9
Posty: 491
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: FaN9 » 30 sie 2018, 22:15

Mirosław Jabłoński - Gniezno
Eduard Krcmar - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4439
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: WaluS » 30 sie 2018, 22:18

Kjastas Puodżuks - Daugavpils

Awatar użytkownika
AC
Posty: 838
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: AC » 30 sie 2018, 22:22

FAN9 jeśli jest 15 minut na wybór zawodnika, a Ty wybierasz po 31 minutach to chyba obaj przez Ciebie wybrani powinni wrócić na liste transferową.
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1212
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: Pichu » 30 sie 2018, 22:24

Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)

UWAGA : W Motorze brakuje Nile Tuffta na pozycji juniorskiej

FaN9
Posty: 491
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: FaN9 » 30 sie 2018, 22:27

AC pisze:FAN9 jeśli jest 15 minut na wybór zawodnika, a Ty wybierasz po 31 minutach to chyba obaj przez Ciebie wybrani powinni wrócić na liste transferową.


A gdzie w regulaminie taki punkt? Byłem na siłowni, Marek napisał mi że mam wybierać, to wszedłem na komórkę i wybrałem. Poszedłem się wykąpać, wróciłem do domu i wybrałem kolejnych zawodników. Nie dostałem wiadomości że mam 15 min.
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
AC
Posty: 838
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: AC » 30 sie 2018, 22:32

savage pisze:Prezesi,

Z uwagi na fakt, że sezon nas nie rozpieszcza i do ostatniej chwili rozstrzygać się będą losy PO, musimy wprowadzić małe zmiany w naszym drafcie.

1. Draft przeprowadzimy wieczorem w piątek na forum lub jakimś pokoju czatowym. Czas na wybór każdego Prezesa: 15 minut.


Oliver Berntzon - Gniezno
Bartosz Smektała - Leszno
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5234
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: savage » 30 sie 2018, 22:38

Jedziemy, nie ma limitu. 15 min to limit na czacie.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1212
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Draft Finałowy - I ŻLF

Postautor: Pichu » 30 sie 2018, 23:10

Marcin Nowak - Gniezno


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość