Obrazek

XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Awatar użytkownika
_Ziomal_
Posty: 341
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: _Ziomal_ »

Peter Kildemand pisze:Szcześcia ? wjechanie w taśme na własne życzenie jest BRAKIEM SZCZĘŚCIA ????
na własne życzenie ?! ... czy ty już do końca zidiociałeś ?!

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Peter Kildemand »

_Ziomal_ pisze:
Peter Kildemand pisze:Szcześcia ? wjechanie w taśme na własne życzenie jest BRAKIEM SZCZĘŚCIA ????
na własne życzenie ?! ... czy ty już do końca zidiociałeś ?!

Nie mówie że specjalnie , ale jednak to błąd zawodnika czyli na własne życzenie. To nie jest zatarty silnik na ostatniej prostej czy inny defekt

Awatar użytkownika
_Ziomal_
Posty: 341
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: _Ziomal_ »

Peter Kildemand pisze:
_Ziomal_ pisze:
Peter Kildemand pisze:Szcześcia ? wjechanie w taśme na własne życzenie jest BRAKIEM SZCZĘŚCIA ????
na własne życzenie ?! ... czy ty już do końca zidiociałeś ?!

Nie mówie że specjalnie , ale jednak to błąd zawodnika czyli na własne życzenie. To nie jest zatarty silnik na ostatniej prostej czy inny defekt
Tu fakt ... błąd ... ale tego już nie odwrócimy niestety . Ja jednak największy żal mam o to że roztrwoniliśmy 14 punktową przewagę ...którą trzeba było dowieźć do końca a nie jednej taśmy

wuja
Posty: 55
Rejestracja: 01 lis 2011, 9:11

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: wuja »

njk1987 pisze:Vaculik Kołodziej
"co Wy robicie, Wy nasza Unie hańbicie"
jak mozna z tak słaba ekipia zadłuzona wpizdu zrobic tylko 49 pkt ???
jutro mecz z Czewa juz bez emocji bo w Lesznie i Gorzowie bedzie bankowy w.ierdol,
powiedzmy sobie szcerze P.O odjechało.....:///
A na czym się opierasz? Na komentarzach na SF? Długi są w każdym klubie, no poza ZG i Toruniem. Reszta cienko przędzie.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: macies1978 »

Mecz spoko. Bonusa przegraliśmy w głowach, czułem ze jak za dobrze się zacznie to stracimy czujność. Jutro Czewa. Ta liga jest dziwna Vaculik ma o czym myśleć, podobnie jak Borowicz. Janek zajebal swój 4 bieg, taśma to konsekwencja tego startu.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

House
Posty: 123
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: House »

Ale ta taśma wyglądała cholernie dziwnie, kierownik startu ledwo odszedł, ledwo zapaliło się zielone, a Jaśko się ruszył jakby jeszcze chciał się poprawić..

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: lolek69 »

Peter Kildemand...

Myślisz, że Kołodziej dla zjeba wpierdolił się w taśme ? Odpowiedź nasuwa się sama. Nie spinajcie się tak. Z tego co widziałem to nie wina Kołodzieja tylko "złośliwość rzeczy martwych". Poszło mu sprzęgło i co zrobisz ? Nakopiesz mu do dupy ? A może w twarz mu powiesz co o Nim myślisz ? Prawda jest taka, że to nie jest taka sama drużyna jak w zeszłym roku. Idzie im gorzej, ale co na to poradzisz. Trzeba się z tym pogodzić. NIE SRAJCIE ŻAREM !
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Peter Kildemand »

lolek69 pisze:Peter Kildemand...

Myślisz, że Kołodziej dla zjeba wpierdolił się w taśme ?
Nic takiego nie napisałem. Co nie zmienia faktu że być może właśnie ta taśma zabierze możliwość jazdy w PO. Tyle i tylko tyle.

Awatar użytkownika
lukaszks
Posty: 990
Rejestracja: 04 kwie 2011, 16:11
Lokalizacja: Zachodnie

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: lukaszks »

Peter Kildemand pisze:
lolek69 pisze:Peter Kildemand...

Myślisz, że Kołodziej dla zjeba wpierdolił się w taśme ?
Nic takiego nie napisałem. Co nie zmienia faktu że być może właśnie ta taśma zabierze możliwość jazdy w PO. Tyle i tylko tyle.

Nie tylko taśma ale tracone w głupi sposób na dystansie punkty Madsena
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

Awatar użytkownika
_Ziomal_
Posty: 341
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: _Ziomal_ »

Nic trzeba ochłonąć ( zarówno forum jak i drużyna ) i pojechać zdecydowanie lepiej i pewniej w dniu jutrzejszym ... frustracja i nerwy nie wyjdą nam na dobre

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: maly1965 »

Bez wzgledu co sie wydarzy dalej, to dzisiejszy wystep naszych kolarzy, mozna skwitowc tylko jednym slowem ZENADA

Macie swojego wychowanka Jasia Herbate, niech se ta flage GA nad lozkiem powiesi.
O Vaculiku nawet sie nie wypowiadam, bo szkoda mi na niego klawiatury.
To nie jest tak ze ja sie od nich odwracam, ale to dziala w 2 strony, ja jestem z Nimi na dobre i zle, a Oni maja to w dupie.

P.s Jutro wygrywamy z Czewa, jestem o to spokojny.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, 21:25 przez maly1965, łącznie zmieniany 2 razy.
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

pls
Posty: 482
Rejestracja: 17 wrz 2009, 10:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: pls »

Kołodziej nie wjechał w tą koleinę którą chciał zaczął się motać zostało kilka sekund i wjechał w taśmę. Tylko dlaczego on się musi zawsze wiercić odjeżdżać i w ostatnich sekundach się ostawiać? Przez ten głupi błąd straciliśmy bonusa bo patrząc poźniej na Gomólskiego to świder i ułamek byli do objechania nawet przy przegranym starcie.

wejss
Posty: 728
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: wejss »

Nie mogłem być na tym meczu. Jak zobaczyłem wynik na moich ustach pojawiło się to co się powinno pojawić: JA PIERDOLĘ!!!!!!!!!

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: baks75 »

maly1965 ale ukojeniem jest ze ukraina dostala w palnik i ...maja dalej 9pkt hehe

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: konri »

maly masz niestety rację... Herbata nie se idzie do marnych... Vaculik szkoda pisać... Borowicz co z tego, że ma dobre starty jak wszystko traci na dystansie... Leon pozytywnie, Janowski też dobrze, Artem swój wysoki poziom no i Ginger gryzie tor, to co szanuje, przegrana ale po walce. Dwóch pierwszych panów na tą chwilę nie widzę w sezonie 2014 w barwach Unii Tarnów. El Capitano jak nie zerwie z Rempałami i Cegłą to powoli będzie spadał do poziomu Sebka i to nie tylko sportowym ale także podejścia do drużyny. Po raz kolejny zażenowany wracam z Z3 no ale jutro znowu pójdę... Żegnaj medalu (i to nie dlatego, że jestem zbulwersowany, wystarczy policzyć punkty), no chyba, że jakimś cudem wszyscy pojadą pod nas a my dostaniemy jakiegoś powera.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Greg-Tarnów »

Dzisiaj Play-off uciekły brawa dla Startu Gniezno pojechali dobry mecz i zasłużenie zdobyli punkt bonusowy.Dobry mecz odjechała trójka Madsen,Janowski i Artiom reszta poniżej swoich możliwości.Trzeba się zmobilizować jutro czeka nas ciężki mecz z Częstochową.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 cze 2013, 21:23 przez Greg-Tarnów, łącznie zmieniany 1 raz.

wicek
Posty: 240
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:05
Lokalizacja: tarnow

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: wicek »

Druzyny skazywane na spadek
Z Gnieznem 2 punkty
Z Gorzowem najprawdopodobniej 0
Z Wroclawiem chyba 3
To poprostu jest lipa
Moim zdaniem pierwsza czworka juz jest poza zasiegiem
I z mojej perspektywy jutro sie to potwierdzi w 100 procentach a i z Rzeszowem tez moze byc cieplo
Puki co jestem rozgoryczony i sorry ale jutro baciory wynik tamki jak dzis tylko w druga strone

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Greg-Tarnów »

wicek pisze:Druzyny skazywane na spadek
Z Gnieznem 2 punkty
Z Gorzowem najprawdopodobniej 0
Z Wroclawiem chyba 3
To poprostu jest lipa
Moim zdaniem pierwsza czworka juz jest poza zasiegiem
I z mojej perspektywy jutro sie to potwierdzi w 100 procentach a i z Rzeszowem tez moze byc cieplo
Puki co jestem rozgoryczony i sorry ale jutro baciory wynik tamki jak dzis tylko w druga strone
Każdy mecz jest inny nie zdziwię się jak jutro wygramy wyżej z Częstochową.Przed meczem z Zielonką też były głosy że dostaniemy jeszcze walczymy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1466
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Loramski_84 »

Może do jutra sie niektórzy obudzą ????????????????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Peter Kildemand »

Loramski_84 pisze:Może do jutra sie niektórzy obudzą ????????????????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak Vaculik pojedzie normalny mecz to pewnie wygrają ale czy pojedzie ? wg mnie nie = porażka

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: lolek69 »

wicek pisze:i sorry ale jutro baciory wynik tamki jak dzis tylko w druga strone
Zwróć uwagę na to, że dzisiejszy tor różnił się od tego co był na treningu. Deszcz padał i to momentami dość konkretnie. A co za tym idzie ? Na pewno był bardziej domoczony...
Nie chce mi się wierzyć, że potrafią pierdolnąć FALUBAZ a z 1 ligowcem sobie nie radzą ?

Pewnie znowu im tor nie odpowiadał.. zawsze coś :(
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Qba.W
Posty: 116
Rejestracja: 26 kwie 2013, 19:35
Lokalizacja: Stroosina

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Qba.W »

Kto jeszcze trenował po meczu?
Pride, Passion & Glory
Rada rządzi, Rada radzi, Unię na dno zaprowadzi.

Arczi
Administrator
Posty: 163
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:26
Lokalizacja: Zbylitowska G.

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Arczi »

lolek69, nie wiem czy był bardziej domoczony.
http://unia.tarnow.pl/live/
8 strona:
16:53
Polewaczka na torze...
Obrazek

Gizmo1805
Posty: 25
Rejestracja: 03 maja 2010, 14:54

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Gizmo1805 »

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Najprościej jest krytykować zawodników po słabym meczu. Owszem forma jest kiepska przez cały sezon no ale niestety taki jest sport. W porównaniu do zeszłego roku kiedy Unia zdobyła złoty medal to każdy by naszych na rękach nosił, a teraz kiedy nie idzie to nic tylko krytyka, a to są z jednym wyjątkiem ta sama drużyna.

Wolę w Unii oglądać słabego Kołodzieja, niż kolejnego zagranicznego zawodnika.

Jutro i w niedziele po raz kolejny przyjdę na mecz i będę kibicował naszym. Jeśli się nie uda wejść do PO to trudno, na tym sezonie świat się nie kończy, a może w przyszłym sezonie coś zaskoczy i znowu będziemy walczyć o medale.

Pozdro

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Start Gniezno

Post autor: Młynar »

lolek69 pisze:
wicek pisze:i sorry ale jutro baciory wynik tamki jak dzis tylko w druga strone
Zwróć uwagę na to, że dzisiejszy tor różnił się od tego co był na treningu. Deszcz padał i to momentami dość konkretnie. A co za tym idzie ? Na pewno był bardziej domoczony...
Nie chce mi się wierzyć, że potrafią pierdolnąć FALUBAZ a z 1 ligowcem sobie nie radzą ?

Pewnie znowu im tor nie odpowiadał.. zawsze coś :(
Wczoraj również zawodnicy trenowali po opadach deszczu, więc to nie jest tłumaczenie.. Poza tym ten tor powinni czytać z zamkniętymi oczami.. Dziwiłbym się jakby Artek dziś zawiódł a on był najlepszym naszym zawodnikiem.. Ręce opadają po takim meczu, gdzie jedziemy dobrze przez praktycznie cały mecz a kończymy bez bonusa tak frajersko.. Jesteśmy słabą drużyną i dochodzę do wniosku, że chyba należy powoli cieszyć się z faktu, że utrzymamy e-lipe w tym roku..

yO!

Zablokowany