Obrazek

VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: savage »

Jeżeli średnia 2,25 dom i prawie 2 wyjazd to lipa, to ja przepraszam :)

Ciekaw jestem jakby przeanalizować analogicznie jazdę w tym sezonie Holdera, Warda, Golloba, Jonssona, Hancocka, Prostasiewicza, czyli zawodników z którymi chcielibyśmy co sezon porównywać Janusza :)

Jak na razie jedzie na prawie takim samym poziomie jak Greg, Jonsson, Holder, Prostasiewicz, czy Walasek... Ja dramatu nie widzę


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: WaluS »

olo pisze: BTW: W końcu ktoś przygotował fajny tor do walki i tor który sprzyja naszym. Oby tak dalej.
Właśnie sam byłem ciekawy co z tego wyjdzie, gdy po piątkowym treningu Marek udzielił konkretnych wskazówek "polewajacemu' i traktorzyście.
Czyli mała dobrze zlana, natomiast ciągnik z płużkiem ściągał luźną nawierzchnię z pod bandy do środka toru.
Nie wiem na czym skończono, ale gdy w niedziele było wreszcie ściganie i zawodnicy Unii byli zadowoleni z tak przygotowanego toru, mówi o tym, że Marek wiedział co robi.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: JaGa »

miki pisze:Z tego co słyszałem to Bydgoszcz nie mogła uwierzyć w to co wyprawia Łaguta i złożyła do sedziego protest i po meczu miało sie odbyć warzenie Rakiet Artioma
A no to źle słyszałeś, bo Bydzia złożyła protest związany z czymś zupełnie innym, co zaistniało w parkingu.
WUT pisze:Nie widzę na tej liście piwa ZAGŁOBA Okocimski, puszka przecież także zielona.
Z Nowym Rokiem 'dodałem do ulubionych' ten napój.
Czy może jednak ukryty jest wśród wyżej wymienionych?
Owego piwko nie było wymienione przez firmę OKOCIM, dlatego też jej nie wyszczególniłem. Ale fakt może być ukryty pod którąś z tych nazw. Jednak jeśli na kapslu/puszce widnieje napis OKOCIM, to śmiało można zbierać.

I naprawdę zachęcam wszystkich do tego by zbierali kapsle/puszki OKOCIMIA czym bardzo wesprą ultaskę!!
Nakręcajcie rodzinę, znajomych, a jak macie knajpy niedaleko siebie, to porozmawiajcie z właścicielami niech również zbierają - potem odbierzecie i nam dostarczycie ;)

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: maly1965 »

JaGa pisze:A no to źle słyszałeś, bo Bydzia złożyła protest związany z czymś zupełnie innym, co zaistniało w parkingu.
A to napisz z jakiego powodu, bo bardzo mnie to ciekawi.

Pozdrawiam
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: Ghoulski »

Nie widzę na tej liście piwa ZAGŁOBA Okocimski, puszka przecież także zielona.
Z Nowym Rokiem 'dodałem do ulubionych' ten napój.
Czy może jednak ukryty jest wśród wyżej wymienionych?
Owego piwko nie było wymienione przez firmę OKOCIM, dlatego też jej nie wyszczególniłem. Ale fakt może być ukryty pod którąś z tych nazw. Jednak jeśli na kapslu/puszce widnieje napis OKOCIM, to śmiało można zbierać.

I naprawdę zachęcam wszystkich do tego by zbierali kapsle/puszki OKOCIMIA czym bardzo wesprą ultaskę!!
Nakręcajcie rodzinę, znajomych, a jak macie knajpy niedaleko siebie, to porozmawiajcie z właścicielami niech również zbierają - potem odbierzecie i nam dostarczycie ;)[/quote]

Piwo Zagłoba z tego co mi wiadomo to jest specjalna edycja dla Biedronki i tylko tam jest dostępne , więc może być tak że Okocim nie przyjmie kapsla/puszki z mości Onufrym ;)
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

WUT
Posty: 38
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:19

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: WUT »

WUT pisze:Nie widzę na tej liście piwa ZAGŁOBA Okocimski, puszka przecież także zielona.
Z Nowym Rokiem 'dodałem do ulubionych' ten napój.
Czy może jednak ukryty jest wśród wyżej wymienionych?
Owe piwko nie było wymienione przez firmę OKOCIM, dlatego też jej nie wyszczególniłem. Ale fakt może być ukryty pod którąś z tych nazw. Jednak jeśli na kapslu/puszce widnieje napis OKOCIM, to śmiało można zbierać.

I naprawdę zachęcam wszystkich do tego by zbierali kapsle/puszki OKOCIMIA czym bardzo wesprą ultaskę!!
Nakręcajcie rodzinę, znajomych, a jak macie knajpy niedaleko siebie, to porozmawiajcie z właścicielami niech również zbierają - potem odbierzecie i nam dostarczycie ;)


OK. @ JaGa
Dzienks!

W swietle tego co pisze Ghoulski:

"...Piwo Zagłoba z tego co mi wiadomo to jest specjalna edycja dla Biedronki i tylko tam jest dostępne , więc może być tak że Okocim nie przyjmie kapsla/puszki z mości Onufrym ;)...."


warto byloby moze wyjasnic te kwestie i jezeli masz kontakt zapytac sponsora?

Ewentualnie sprowokowac te portugalska siec sklepow do sponsoringu ;)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: JaGa »

Zaraz przedzwonię i dopytam ;)

[ Dodano: 20-05-2013, 18:51 ]
Zatem sprawa ma się tak, że Okocim Zagłoba to fakt tylko dla Dronki i występuje tylko w formie puszki. Niemniej jednak jeśli ktoś ma niech najlepiej w osobnym opakowaniu dostarczy daną ilość Zagłoby, a My sobie z tym fantem poradzimy, bo już dogadany jestem z przedstawicielem Okocimia ;)

I taka informacja, że może w tym tygodniu, a na bank w przyszłym, w wybranych sklepach pojawią się plakaty informujące, że w danym sklepie przy zakupie 4x puszkowego lub 4x butelkowego Okocimia, klient dostanie kupon na odbiór darmowego piwka na stadionie podczas zawodów. Dlatego kupować, uzbierane kapsle/puszki przynosić na stadion i wrzucać do pojemników, a z kuponem później na zimną zupę chmielową ;)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: PrzemczaN »

Na tym plakacie jest też coś chyba o biletach na żużel jeśli dobrze widziałem... potwierdzisz Jaga?
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: JaGa »

Tzn teraz są plakaty, że kupując 20 szt piwka w danym sklepie można dostać bilet ... zaproszenie na najbliższe spotkanie (ilość ograniczona, bo na jeden sklep przypadają 3-4 bilety). Natomiast oferta będzie teraz rozszerzona właśnie o te kupony na piwo podczas meczu, bo jak wiadomo nie każdy ma ochotę/pieniądze, by zakupić 20 piw ;)

Awatar użytkownika
alexandroff
Posty: 34
Rejestracja: 03 wrz 2012, 11:51
Lokalizacja: Tarnów

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: alexandroff »

O jaaaaaa na stronie sportowej propagujemy menelstwo i pijactwo :P osobiście nie uznaję Marki Okocim i wżyciu nie sięgam po te produkty. (mój gust) niemniej jednak poprosiłem kilku znajomych aby zwiększyli spożycie oraz tak poszukiwany i pożądany kapsel mnie dostarczyli .. aby się przyłączyć do akcji...
od 1992r z Jaskółkami

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: PrzemczaN »

No to tak, na nowych jest i to i to. Nic tylko pić ;)
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
alexandroff
Posty: 34
Rejestracja: 03 wrz 2012, 11:51
Lokalizacja: Tarnów

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: alexandroff »

sorry za off top ale nie mogłem się powstrzymać. Należy ofertę skierować również do najmłodszych kibiców aby również wzięli udział w akcji wprowadzając na rynek np OKOCIM JUNIOR :P
od 1992r z Jaskółkami

WUT
Posty: 38
Rejestracja: 12 lis 2012, 23:19

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: WUT »

JaGa pisze: Zatem sprawa ma się tak, że Okocim Zagłoba to fakt tylko dla Dronki i występuje tylko w formie puszki. Niemniej jednak jeśli ktoś ma niech najlepiej w osobnym opakowaniu dostarczy daną ilość Zagłoby, a My sobie z tym fantem poradzimy, bo już dogadany jestem z przedstawicielem Okocimia ;)
Czyli wszystko jasne :)
To dobra wiadomosc, bo 1 piwko dziennie zamiast kolacji pieknie wyszczupla, a zamiast codziennie Zipfer lub Kaiser Faßtyp, wlasnie Zagloba najbardziej mi pasi ;)

Pozdro.

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: miki »

Ja jeszcze dodam ze według mnie (nie zebym sie gniewał) kilka punktów to nam sędzia podarował chodzi mi o 2 bieg gdzie jak dla mnie i powtórki mnie przekonuja należało wykluczyć Gomólskiego i o bieg 13 gdzie pewne 3pkt wiózł Łoktajew a buczek po upadku bardzo szybko się pozbierał bieg przerwany troche niepotrzebnie. Chodzi mi o to ze, tych błedów sedziowskich jest jak dla mnie za duzo a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi, no chyba że miała to być nagroda za sytuacja z Cyranem i Kołodziejem w meczu z Gorzowem i głupkowate wyklczenie Janusza ;) .

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: JaGa »

Cieszy mnie to, że niektórzy podłapali temat i będą ową akcję nagłaśniać wśród znajomych. Generalnie jest taki okres, że zwiększa się sprzedaż piwa, a skoro ktoś ma ochotę na pianę, to przy okazji może 2 gramami (kapsel) czy też 17 (pucha) wesprzeć naszą grupę Ultras.
Także ludziska naprawdę P'05 liczą na Was, że będziecie zbierać, a także np ogarniecie restauracje, knajpy, puby, by też zbierały kapsle/puszki, by tego naprawdę było multum!!

I dla jasności, nie zachęcamy do picia, a do zbierania kapsli i puszek ;)

Szersza akcja promocyjna ruszy już niebawem. Dlatego jeśli ktoś ma pomysł jak fajnie rozreklamować akcję, czy tez ma możliwość wrzucenia na jakiś portal, FP na FB, forum, czy w niedalekiej przyszłości będzie chciał pomóc nam w rozwieszeniu w swojej miejscowości, dzielnicy plakatów, to wszystkich zapraszam na priv!!

Pamiętajcie, że sukces tej akcji, tak naprawdę zależy od Was samych. A jak całość się powiedzie, to uwierzcie, że efekt będzie bardzo szybko widoczny i każdy będzie zadowolony, że dopomógł - w grupie siła!!


miki, to, że po upadku Buczkowskiego sędzia przerwał bieg, to tylko dlatego, że uznał, iż z jednego segmentu zeszło powietrze, czyli, że się przedziurawił. Przy czymś takim zgodnie z regulaminem sędzia nie może kontynuować biegu.
Co do tego jak został wykluczony Curyło - tu też były jaja, bo z tego co mi wiadomo sędzia miał utrudnioną możliwość obejrzenia powtórki, która pobieżnie ujrzał, a decyzję podjął powiedzmy instynktownie, na podstawie tego co widział wcześniej. Dlatego cała sytuacja z podjętą decyzją długo trwała.
Inną sprawą było wykluczenie Kołodzieja w meczu ze Stalą. Tam widział powtórki, ale niestety z raczej ciulowego ujęcia. Choć było minęło. Jesteśmy na 5 miejscu, jedziemy dalej. I tu też apel do wszystkich, by jechali do Zielonki!!



P.S.
Ma ktoś zdjęcie transparentu "facebook.com/KOLORUJEMY"?
Swoją drogą zapraszam wszystkich użytkowników FB aby weszli na powyższy FP i go "lajkowali". Wspomóżmy domy dziecka!!
Nic Was to nie kosztuje, a dzieciakom pomoże mieszkać w przyjaznych warunkach!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: PrzemczaN »

JaGa pisze:to, że po upadku Buczkowskiego sędzia przerwał bieg, to tylko dlatego, że uznał, iż z jednego segmentu zeszło powietrze, czyli, że się przedziurawił.
Ale mógł tak czy tak poczekać jeszcze te parę sekund. Żeby właśnie mieć pewność czy to powietrze rzeczywiście schodzi oraz czy zejdzie sam zawodnik. Co by nie mówić, trochę się chyba gość pospieszył.
JaGa pisze:Co do tego jak został wykluczony Curyło - tu też były jaja, bo z tego co mi wiadomo sędzia miał utrudnioną możliwość obejrzenia powtórki, która pobieżnie ujrzał, a decyzję podjął powiedzmy instynktownie, na podstawie tego co widział wcześniej. Dlatego cała sytuacja z podjętą decyzją długo trwała.
Coś ewidentnie było z tą powtórką, bo inaczej nie potrzebowałby tyle czasu na podjęcie decyzji. Swoją drogą to powinien i tak byś skupiony cały czas bez względu czy ma powtórkę czy nie. Ja byłem niemal przekonany, że wykluczy Gomólskiego.
JaGa pisze:I dla jasności, nie zachęcamy do picia, a do zbierania kapsli i puszek
Przypomina mi się jak żywo sytuacja która ma miejsce co roku w juwenalia na miasteczku AGH. Tak też jest wielu osobników co nie piją, tylko zbierają. I nie powiem bo efekty konkretne ;)

Awatar użytkownika
djwds
Posty: 1504
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:09
Lokalizacja: Zawada

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: djwds »

JaGa pisze:Ma ktoś zdjęcie transparentu "facebook.com/KOLORUJEMY"?
Ten co na Wiśle był ?
Obrazek

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: JaGa »

PrzemczaN, owszem mógł poczekać, ale cóż. Jak dla nas była ona dobra :D
Na decyzję o wykluczeniu wyjątkowo długo się czekało, no ale jak taki bajzel jest to cóż. Notabene fajną kanciape mają haha :lol:

djwds, tak o taki chodzi. Ten co jest w tle:
Obrazek

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: miki »

No własnie należało poczekać bo kiedy buczek wstawał to reszta dopiero wchodziła w 1 łuk, a banda nie została uszkodzona.
Jaga a może powiesz mi co się działo w tym parkingu zamiast warzenia motorów Łaguty?? ;)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: fox »

miki pisze: (...)a może powiesz mi co się działo w tym parkingu zamiast warzenia motorów Łaguty?? ;)
A co, mieli gotować ? :) Może smażyli ;)

miki
Posty: 409
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:14

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: miki »

hahaha ale się uśmiałem, będę cię miał na oku fox ;)

Awatar użytkownika
fox
Posty: 1490
Rejestracja: 22 lip 2009, 22:14
Lokalizacja: z krwi i kości

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: fox »

miki pisze:hahaha ale się uśmiałem, będę cię miał na oku fox ;)
k...a, kasuję konto ;) Na fejsie też :P
P.S. Albo nie, będę uwarz:)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: VIII kolejka: Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz

Post autor: JaGa »

miki pisze:No własnie należało poczekać bo kiedy buczek wstawał to reszta dopiero wchodziła w 1 łuk, a banda nie została uszkodzona.
Nom ale nie zaczekał ... przerwał ... popełnił błąd? (ponoć sędziowie się nie mylą - My pijemy, palimy ... :lol: ) ... dla nas to okazało się z korzyścią. Dlatego jak wcześniej sędzia dał dupy z Kołodziejem, tak Bryła się zrehabilitował :P
miki pisze:Jaga a może powiesz mi co się działo w tym parkingu zamiast warzenia motorów Łaguty?? ;)
To, że czyjeś motory są ważone to nic nowego przecież. A afera była o to, że ludzie za wcześnie wparowali do parkingu. Regulamin i ów kwestię reguluje. Nom a skoro pojawiła się opcja dowalenia się do czegoś to tyfusy skorzystały :P

P.S.
Fotki nie potrzebuję już, ale dzięki ludziska ;)
Za to potrzeba naprawdę kapsli i puszek, nawet puszek niekoniecznie okocimia, ponieważ będzie pewnego typu podmianka robiona - dzięki jednemu użytkownikowi forum ;)

Zablokowany