Gry komputerowe

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem.
Awatar użytkownika
lukaszks

Re: Gry komputerowe

Postautor: lukaszks » 06 lip 2011, 23:48

Znalazł ktos już działającego cracka do FSGP4?.gra wyszła już 1,5 miesiąca temu a tu nic... :/
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

Awatar użytkownika
ams92

Postautor: ams92 » 15 sie 2011, 22:47

Polecicie jakiegoś menedżera żużlowego? Lub może jakiś inny menedżer internetowy? Niekoniecznie żużel. Aktualnie gram w smanagera i hattricka. Znacie inne jakies ciekawe strony, lub ewentualnie gry, które ŁATWO można ściągnąć z neta?
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportowymagazyn.pl

beau

Postautor: beau » 17 sie 2011, 11:58

managerzone.com - piłka nożna i hokej :)

Awatar użytkownika
Ghoulski

Postautor: Ghoulski » 18 sie 2011, 23:18

piłkarski - goalunited.com albo na facebook'u - top eleven
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

qorus

Winning Eleven 2002 - Οnline

Postautor: qorus » 21 wrz 2011, 16:40

Wygląda, że chyba dobrze trafiłem z tematem. Na forum wszystko kręci się właściwie wokół jednego i tego samego, więc uznałem, że przydałaby się jakaś odskocznia. I tu taka mała (duża?) propozycja…

Pamiętacie ile czasu spędziliście nad Worms 3D? A jak długo mieliście zainstalowane Skoki Narciarskie 2009? W Pro Evolution Soccer 2009 nadal pewnie gracie? Nie? Właśnie. Widać jak bardzo dzisiejsze gry nie są w stanie zająć jakiegoś szczególnego miejsca, większej ilości czasu. Ot: instalujemy – pogramy – za dwa miesiące do kosza.

Teraz przypomnijcie sobie – jak długo graliście w Worms Armageddon, żeby w końcu „ta głupia fuksiara siostra” przegrała; ile razy niczemu niewinny brat dostał klawiaturą, bo znowu rozwalił nas „Allelują”. A jak długo żyłowaliście Deluxe Ski Jump, żeby w końcu pobić ten głupi rekord na Białorusi; jak wiele razy uderzyliście w dłoń kolegi podczas jego próby, żeby rozłożył się na rozbiegu? To nie były tylko gry, to znacznie więcej, to była wspaniała część naszego życia. To są właśnie tytuły, które mają prawo nazywać się KULTOWYMI!

Dla mnie jednak król był jeden. Ech… nie zliczę jak rodzice krzyczeli i wyganiali nas z kolegami sprzed konsoli późną nocą. Żeby to raz czy dwa zdarzyło się zaspać do szkoły, bo człowiek bez końca chciał trafiać jak Kluivert, Ronaldo, podkręcać niczym Beckham. To wszystko o moim, i być może też Waszym, ulubionym ISS Pro Evolution Soccer.

Swego czasu zagrywałem się na śmierć. Od ukazania się w 1999 roku do 2005 cały czas była pierwszą, jedyną, niepowtarzalną. Kiedy myślałem, że wyleczyłem się z niego, po 4 latach mój najlepszy nałóg wrócił. Pamiętam jak dziś – był styczeń i miałem nieciekawą sytuację: musiałem zdać zagrożenia z chemii i ^*$&#%* fizyki. Uczyłem się do późna i chciałem jeszcze coś sprawdzić w necie. Przypadkiem trafiłem na youtube jakąś kompilację na z ISS-a. ”Ciekawe” – pomyślałem – „ktoś z tak starej gry sklecił jeszcze video” - i zacząłem oglądać. W tym momencie zaczął się przełom. „Roger? Błaszczykowski? Polonia Bytom? Lech Poznań? – przecież w tej grze nie ma prawa być takich drużyn i zawodników! WTF?!” Migiem przeczytałem opis pod video i po sznurku doszedłem do tego, że wciąż jest pełno zapaleńców ISS/Winning Eleven, którzy stworzyli serwis z możliwością gry online (i to przy moich wówczas 256 kbps), co roku aktualizują składy, zespoły, organizują ogólnopolskie, a także międzynarodowe turnieje z nagrodami i… Już tej nocy nie zasnąłem, zarejestrowałem się na www.weol.org, nie zdałem fizyki, ale nie żałuję! Ukochany ISS wróćił!

Może i Wy zagrywaliście się tak jak ja, a może ktoś nowy chce spróbować tego czego nie znajdziesz w nowych FIFA-ch XXXX i PES-ach XXX, które wg mnie bardziej hokej przypominają, a nie piłkę kopaną. Co znajdziecie na Winning Eleven OnLine? (teraz będzie jak w reklamie)

- aktualne składy, stroje prawie 170 drużyn narodowych i klubowych z całego świata (ostatnia wersja wydana 17 VII 2011 roku)

- polską Ekstraklasę!

- statystyki i umiejętności piłkarzy wzorowane na ich oryginalnych pierwowzorach

- GRYWALNOŚĆ, o której obecne gry mogą tylko marzyć

- grafika? a czy w Wormsach i „Małyszu” grafika miała jakiekolwiek znaczenie? :)

- często organizowane turnieje i rozgrywki ligowe, w których można zgarnąć cenne nagrody

- niepowtarzalną atmosferę i osoby – Winning Elven OnLine to nie tylko gra

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry (jest polski serwer dla graczy WEOL) i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ

DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie weol.org i ściągnięsz za darmo! :)

Na stronie prowadzimy rozgrywki Rankingowe dla wszystkich, rozgrywki Ligowe dla najlepszych oraz liczne Turnieje na forum!

Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.
Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.

I jeszcze małe intro, bo suchy tekst, trochę nudny bywa. – Tak, w największym skrócie, wyglądał Puchar Świata na WEOL w roku ubiegłym.

[center]http://www.youtube.com/watch?v=zzpe-hytdVA[/center]

Zapraszam wszystkich na weol.org Jestem tam znany jako qorus. Może ktoś chce zmierzyć się na wirtualnym boisku?

Kosa1928

Postautor: Kosa1928 » 26 gru 2011, 0:52

R[A]izen

Postautor: R[A]izen » 13 sty 2012, 22:14

Zapraszam na serwer Counter Strike 1.6
Obrazek

elka

Postautor: elka » 19 sty 2012, 15:39

ma ktoś Insane Speedway 1?

Slawko

Postautor: Slawko » 01 lut 2012, 14:52

Witam

Powstaje nowy MZ zajmuje sie tym pewien student informatyki. ( Podobnie jak bracia Mańscy gdy tworzli swoje dzieło )

Pomagam mu testując już pewne programy , jest już gotowy symulator biegów ( narazie wpisuje umiejętności i sprawdzam czy nie ma błędów i czy wyniki są w miare ok. Oczywiscie zostało jeszcze mnóstwo pracy ale coś już jest i brnie do przodu

Myśle że będzie to godny zastępca Menadzera.

Nowe umiejętności będą wyglądać tak :

refleks (1-100)
siła (1-100)
technika (1-100)
wiedza (1-100)
agresja (1-100)
waleczność (1-100)
instynkt (1-100)
forma (1-100)
kondycja (1-100)
przygotowanie motocykla (1-100)
moc motocykla (1-100)
znajomość toru (1-100)
motywacja (1-10)

Ja niestety nie jestem informatykiem itp moge tylko pomoc testując pewne programy.

Z tego co wiem to jest potrzebny ktoś kto by mogł pomoc przy grafice

Swoją drogą pracy jest dużo i KAŻDA POMOC jest potrzebna

Chętnych którzą chcą mieć swoj wkład w nowy menadzer zapraszam do współpracy

Tak jak pisałem każda pomoć sie przyda

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: speedmanager2012@o2.pl

CinekRacing

Menadżer Żużlowy braci Mańskich - niespodzianka

Postautor: CinekRacing » 31 maja 2012, 17:19

Pamiętacie Menadżera Żużlowego braci Mańskich? Wielu z Was zapewne tak, wielu zapewne także nadal w niego gra, lecz niewielu wie, że dziś po 2 miesiącach roboty i 12 godzinach testów i poprawek, ukończyliśmy projekt pt. "Menadżer Mańskich update liga szwedzka" i tak oto zapraszam Was do pobierania update, które dostępne jest TUTAJ

Pobieramy link z ostatniego posta, te któe są dopisane, że dzięki mojej pomocy bla bla bla, bo tamte są niedopracowane ;)

smanager

Najlepszy manager żużlowy online ! www.smanager.pl

Postautor: smanager » 02 wrz 2012, 17:37

WIELKIE EMOCJE...

RYWALIZACJA Z RYWALAMI Z RÓŻNYCH KRAJÓW...

WALKA O ZWYCIĘSTWA I SŁAWĘ...

Marzy Ci się kariera managera drużyny żużlowej?

Nic prostszego! Już dziś zarejestruj się na SManager.pl i zacznij tworzyć drużynę swoich marzeń. Skompletuj zespół, zakup sprzęt i rozbuduj stadion. Podpisz umowy ze sponsorami, ustal ceny biletów, zainwestuj w reklamę by stworzyć swojemu klubowi warunki do rozwoju oraz zapewnić środki na transfery. Zainwestuj w szkółkę juniorów i wychowaj nowe pokolenie mistrzów speedwaya.
Podejmij ekscytującą rywalizację z innymi managerami i zdobywaj kolejne poziomy ligowe.
A przede wszystkim baw się dobrze w grze oraz na forum w społeczności fanów czarnego sportu.
Mamy ponad 3500 zarejestrowanych graczy z różnych krajów Europy. Nie zwlekaj. Czekamy właśnie na Ciebie!
Zaryzykuj i bądź niczym gladiator, który walczy o zwycięstwa oraz o szacunek i sławę w całej grze!

PLUSY:
:arrow: Możliwość obrania własnej drogi i taktyki, która przyniesie sukces
:arrow: Możliwość udziału w zawodach ligowych, indywidualnych jak i pucharowych (w przyszłości również zawody parowe)
:arrow: Rywalizacja z zespołami z różnych zakątków Europy
:arrow: Intuicyjny interfejs z wieloma udogodnieniami
:arrow: Rozbudowana historia gry oraz statystyk
:arrow: Szybka reakcja na występujące (nieliczne) błędy w grze
:arrow: Przyjazna Atmosfera
:arrow: Forum tętniące życiem każdego dnia
:arrow: SMPrasa - czyli oficjalna gazetka Speedway Managera. Zawsze najświeższe informacje z SM'owego świata i nie tylko.

:arrow: http://www.smanager.pl/ Gorąco zapraszamy !!

Obrazek

pietrek

e-sim, przeglądarkowa gra

Postautor: pietrek » 14 lis 2012, 11:16

Obrazek

Jest takie miejsce w sieci, gdzie Polska jest prawdziwą potęgą. Gdzie możemy być dumni z sytuacji w naszym kraju. Gdzie skarbiec państwowy jest pełny, a politycy pracują w pocie czoła dla naszego wspólnego dobra. Gdzie nie ma podziałów na "równych i równiejszych", bo każdy, kto tylko będzie chciał, może się wybić, zaistnieć, a nawet... zmienić bieg historii...

Tym miejscem jest e-Sim. Gra wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z Simsami. Jest to przeglądarkowa symulacja świata, której głównym (ale nie jedynym) aspektem są wojny, nowe podboje, pozyskiwanie nowych terenów.

Obrazek

JAK WYGLĄDA AKTUALNA SYTUACJA POLSKI?
Ambicje mamy spore, obecnie mamy we władaniu całą Rosję oraz USA, a z pomocą naszych sojuszników (Węgrów, Bułgarów, Litwinów, Rumunów, Włochów i Indonezji) atakujemy Serbię. To oni chcieli wojny jako pierwsi, planowali po cichu atak na nas, jednak przejrzeliśmy ich, okazaliśmy się cwańsi i ruszyliśmy na nich w momencie, gdy niczego się nie spodziewali. Okupujemy już ich 4 regiony, ale dwa nadal pozostają w ich rękach. Pomóż nam zagrabić serbskie bogactwa, każdy nowy żołnierz jest teraz na wagę złota. A wojna z Serbią to nie koniec, cały świat stoi przed nami otworem. Dołącz do nas już dziś i poczuj jak to jest, gdy Polska dyktuje warunki reszcie świata. :)

Obrazek

GDZIE JEST HACZYK?
e-Sim (serwer: PRIMERA) jest grą całkowicie darmową, nie ma żadnych bonusów za prawdziwe pieniądze. Jaki więc my mamy interes w tym, by pozyskać nowych graczy? Odpowiedź jest prosta: chcemy wzmocnić naszą e-Simową Polskę. W tym celu organizujemy Baby-Boom, czyli masowe promowanie gry w Internecie w nadziei, że nasza inicjatywa ściągnie do e-Sima nowych Polaków. Niestety w ostatnim czasie ubyło sporo graczy, a bez nich jest o wiele trudniej. Rejestrując się z tego linka polecającego, moje konto zostanie zasilone kwotą pięciu Gold w momencie, gdy osiągniesz 7 level. Zwróć uwagę na fakt, że Ty również dostaniesz 2 Gold. Jeżeli zarejestrujesz się nie podając nicka osoby zapraszającej, ten mały bonus przepada.

Obrazek

MODUŁ WOJSKOWY
Możesz rozwijać się w kierunku militarnym, walczyć w najważniejszych dla Polski bitwach, piąć się po szczeblach kariery wojskowej, zdobywać kolejne rangi, od kaprala aż po generała armii, oraz medale Battle Hero dla najdzielniejszego wojaka. Możesz założyć swoją własną grupę bojową i werbować do niej nowych rekrutów.

MODUŁ EKONOMICZNY
Ale równie dobrze możesz skupić się na module ekonomicznym gry, posiadać własne firmy, zatrudniać setki pracowników, inwestować w akcje, a nawet mieć własną spółkę giełdową, importować towary i... płacić podatki, a w końcu stać się majętnym, rozpoznawalnym przedsiębiorcą i budzić postrach na rynkach wszystkich krajów.

MODUŁ POLITYCZNY
A może wolałbyś wybrać karierę polityczną? Jeżeli tylko umiesz zjednywać sobie ludzi i przekonasz ich, by na Ciebie głosowali - dostaniesz się do kongresu i znajdziesz się w dwudziestce najważniejszych ludzi, a Twoim zadaniem będzie głosowanie w ustawach decydujących o losach Polski (jak wypowiadanie wojen, proponowanie sojuszu, usunięcie z urzędu prezydenta, dodruk pieniędzy czy zmiana podatków...) Możesz wstąpić do dowolnej istniejącej partii politycznej albo też stworzyć całkiem nową i skupiać w niej ludzi o podobnych do Twoich poglądach. Gdy zyskasz już pewne doświadczenie w grze, możesz również spróbować swoich sił w nieformalnym rządzie, dostać się na staż, awansować na stanowisko wiceministra, a końcu zostać ministrem w którymś z czterech resortów: MON, MEN, MGiF, MSZ. Jeżeli okażesz się godnym zaufania, być może nawet pewnego dnia zostaniesz wybrany prezydentem Polski...;)

MODUŁ DZIENNIKARSKI
Niezależnie od tego, którą drogę rozwoju wybierzesz (albo może spróbujesz realizować się we wszystkich naraz), możesz jednocześnie być dziennikarzem, prowadzić własną gazetę, wydawać artykuły. Im będą one lepsze, tym więcej zbiorą votów i subów, a wtedy mają szansę dostać się do Globala, czyli na listę kilku najbardziej poczytnych artykułów z całego świata! A Ty w nagrodę zyskasz popularność oraz medal Media Mogul.

Obrazek

GRA SPOŁECZNOŚCIOWA
Ponad modułem ekonomicznym, politycznym, militarnym i dziennikarskim, e-Sim to przede wszystkim gra społecznościowa. Właściwie całe życie gry toczy się na IRCu, gdzie mamy mnóstwo kanałów tematycznych. Najważniejszym z nich jest #e-sim.pl, główny kanał Polski. Tam dzieje się najwięcej. Poza tym swoje kanały mają ministerstwa, kongres, grupy bojowe, a nawet partie polityczne. Na IRCu się spotykamy i rozmawiamy nie tylko o e-Simie, ale na dowolne tematy. Kiedy toczy się ważna dla Polski bitwa, zbieramy się wszyscy na IRCu, nieraz dostajemy dofinansowania od Ministerstwa Obrony Narodowej w postaci itemów potrzebnych do walki (broń, food, gifty). Razem pilnujemy końcówki rundy i walczymy na T2, czyli 2 minuty przed końcem rundy. Nie ma nic piękniejszego niż odniesione w ten sposób wspólne zwycięstwo. :D

Obrazek

PORADNIKI DO GRY:
Strona e-Sim Center- czyli ponad 30 poradników do gry po polsku.
Najważniejsze z nich to:
Pierwsze kroki w e-Sim, Interfejs gry oraz Jak się walczy?

Obrazek

kardarikus

Postautor: kardarikus » 10 kwie 2013, 14:58

Zawsze można się pocieszać że chociaż Internet jest polski ;)biuro wirtualne zalety

Awatar użytkownika
Crumper
Kontaktowanie:

Postautor: Crumper » 19 lip 2013, 9:32

jeśli ktoś ma ochote sprawdzić się w roli menagera zapraszam na

www.fantasyliga.wp.pl

liga prywatna KOD: 970555187

DZIS STARTUJEMY!!!
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 20 lip 2013, 11:51

Gram pierwszy raz i zobacZyłem ze w lidze prywatnej przegrałem pierwszy mecz head-to-head mimo ze odbyły się dopiero 2 spotkania, a w mojej drużynie był tylko jeden zawodnik który należy do drużyn grających w piątek. Dlaczego ?

Awatar użytkownika
Crumper
Kontaktowanie:

Postautor: Crumper » 20 lip 2013, 12:29

nie przegrales.. wynik sie aktualizuje co mecz. Po rozegraniu całej kolejki jest ostateczny wynik. Musza sie odbyc wszystkie spotkania. Ja tez po tych 2 meczach mam 6 pkt.. ale dont worry:))

Po 1 kolejce dopiero sie zalicza wynik.. bo pkt rezerwowych sie nie licza chyba ze ktos z podstawowego nie zagra. na razie nie ma sie co martwic.

chester99
Kontaktowanie:

Po treningu gram na PC

Postautor: chester99 » 09 paź 2013, 11:00

Witam, chciałbym was zachęcić do zagrania w tą wspaniałą grę PVP. Jeśli ktoś takie lubi zapraszam do obejrzenia filmika radze oglądać w najwyższej rozdzielczości :)

http://www.youtube.com/watch?v=XSHGtAxgLrY

Jeśli was przekonałem to zarejestrujcie się na stronie LoL'a i grajcie najszybciej zrobicie to tak.
Link do rejestracji : http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... f583039612

Gra pobiera i instaluje się szybko tylko na późniejsze aktualizacje po odpaleniu gry trzeba trochę poczekać, ale warto!!! Czasami nawet do godziny czasu, ale zawsze możesz porobić coś innego zależy od prędkości Twojego komputera Ja w to gram i mnie ta gra bardzo wciąga :)

Pozdrawiam i zachęcam !

gocom

Gra sieciowa o tematyce Żużlowej

Postautor: gocom » 14 lis 2013, 21:37

Witam
Zamierzam stworzyć sieciową grę żużlową na urządzenia mobilne oraz przeglądarki internetowe.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam:

FanPage

Game Concept Document

Zapraszam.

Awatar użytkownika
Crumper
Kontaktowanie:

Postautor: Crumper » 19 lis 2013, 15:52

http://pl-pl.soccermanager.com/my-home.php

dostepny na FB :)

ciekawy menager piłkarski online. - prawdziwi gracze i druzyny.

maros2805

Postautor: maros2805 » 29 gru 2013, 15:37

Obrazek
Twórcy znanej gry online Supershoot, wymyślili tym razem coś nowego, jest to
przeglądarkowy menadżer online hokeja na lodzie Iceshoot gdzie możecie stać się menadżerem klubu hokejowego. Przejmijcie kontrolę nad swoim zespołem, ustalajcie strategię i rywalizujcie z innymi graczami. Do gry wykorzystujcie swoje przewidywania, które mogą Wam pomóc w rywalizacji z innymi menadżerami. Za wasze sukcesy dostaniecie punkty, pieniądze za które możecie motywować zawodników i stworzyć im idealne warunki rozwoju, ale jeśli mieliście do czynienia z innymi menadżerami nie trzeba Wam o tym przypominać. Dlaczego warto grać w Iceshoot? Gra działa w przeglądarce internetowej więc nie wymaga instalacji. Gra jest całkowicie przetłumaczona na języki słowacki, czeski, angielski i rosyjski. Także oferuje oglądanie meczy w wspaniałej grafice 3D. Jednak ciągle to nie jest wszystko. Twórcy gry nieustannie pracują nad ulepszeniem gry i dodają nowe funkcje, które przeniosą grę do zupełnie innej kategorii w porównaniu z podobnymi grami.

*Login/Rejestracja*

Bero

Gra żużlowa na Androida

Postautor: Bero » 04 lip 2014, 22:59

Witam,
Zapraszam wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w grze "Speedway Challenge". Gra dostępna jest za darmo w sklepie Google Play ( https://play.google.com/store/apps/deta ... dwayRacing ). Ma również swój profil na facebooku (o nazwie Speedway Challenge). Mam wiele planów w jakim kierunku ma się rozwijać, ale bardzo chętnie posłucham opinii i propozycji. Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam wszystkich fanów czarnego sportu.

Awatar użytkownika
balu

Postautor: balu » 05 lip 2014, 9:38

Jak na mozliwości androida to straszna bieda.

Bero

Postautor: Bero » 05 lip 2014, 13:57

Ok, a możesz napisać coś bardziej konkretnie? Straszna bieda we wszystkim, czy np. nie podoba Ci się grafika, grywalność lub coś byś zmienił, dodał itp. ?

Awatar użytkownika
balu

Postautor: balu » 05 lip 2014, 14:13

Grafika jest rodem z speedway turbo sliders a wiadomo że grafika w takiej grze jest najważniejsza. Reszty nie oceniam bo wglądu w kod nie mam i miał nie będę :D

Awatar użytkownika
Parias

Postautor: Parias » 06 lip 2014, 14:06

Hmm.. myślałem, że najważniejsza jest grywalność w takich grach :D STS wciągnął mnie na miesiące, a FIM SGP na tydzień :D