Polityka

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem.
Bullet

Re: Polityka

Postautor: Bullet » 15 lis 2010, 18:07

JaGa pisze:Bullet ....morze się zacząć dziać wokół sportu, a Ty chcesz aby ów sprawa była kryta po HP, kiedy dotyczy ona nas kibiców, a co za tym idzie Unii?

jak dla mnie panowie nie chodzi o sport tylko o wypromowanie się, Jaga takie "morze" radnemu nie przystoi, denerwuje mnie to, że ciągle zwracacie uwagę ludziom o czym mają rozmawiać, które tematy nadają się na forum, które do Hyde Parku a które nigdzie się nie nadają, po czym we własnym interesie zakładacie tematy jakie i gdzie wam pasuje - to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pichu

Postautor: Pichu » 15 lis 2010, 18:33

Ja również nie uważam by robienie z nich 'świętych krów' było dobre. Natomiast kogoś równego innym - już tak. Tak jak uważam za głupotę dyskryminowanie i obrażanie fanów metalu chodzących w długich włosach i kolczatkach na rękach (jeśli kojarzysz - mi do tego daleko) tak i jestem przeciw dyskryminacji osób o innych predyspozycjach. Co do tekstu który zamieściłeś tym razem - jest w nim sporo prawdy, niestety i to jest tragiczny proceder. Kojarzę całą sprawę, słynny widelec ( :lol: ) i inne temu podobne kwiatki. Jedno z niewielu co mi nie pasuje w tym tekście to to ogólnikowe stwierdzenie - GW. GW to wielka korporacja zatrudniająca na prawdę różnych redaktorów. Panowie Stec czy Szadkowski i wielu ich kolegów bywają bardzo stronniczy i nie przepadam za tymi redaktorami, którzy właśnie w szczególności są anty kibicom. Ale oburzam się też, gdy takich pseudo dziennikarzy wrzuca się do jednego wora z na przykład Michałem Polem który już nie pracuje w GW ale w tamtym okresie był tam. Śledzę jego bloga. Tam często pozytywnie wypowiadał się o kibicach i atmosferze tworzonych przez nich, pisząc nawet, że atmosfera może wygrać mecz. Chyba, że kojarzysz jego tendencyjne teksty przeciwko Lechowi czy Legii - to coś faktycznie wtedy nie tak, ale ja takich nie kojarzę.

Awatar użytkownika
olo

Postautor: olo » 15 lis 2010, 18:46

Deto pisze:Co do wyborów, to głosujcie sobie na kogo chcecie, ale później, przez najbliższe 4 lata nie chce słyszeć narzekania, że nikt o nas nie myśli i że miasto ma gdzieś sport.

Zastanów się kto przez ostatnie kilka lat nadawał ton tym narzekaniom :lol:
OUTLAW

Deto

Postautor: Deto » 15 lis 2010, 18:50

Bullet pisze:jak dla mnie panowie nie chodzi o sport tylko o wypromowanie się, Jaga takie "morze" radnemu nie przystoi, denerwuje mnie to, że ciągle zwracacie uwagę ludziom o czym mają rozmawiać, które tematy nadają się na forum, które do Hyde Parku a które nigdzie się nie nadają, po czym we własnym interesie zakładacie tematy jakie i gdzie wam pasuje - to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

Pierwsza rzecz. Jeżeli będziesz zwykłym szarakiem, to nigdy niczego nigdzie nie załatwisz. Gdybyśmy mieli po swojej stronie kilku celebrytów, którzy deklarowaliby swoją sympatię z Unią Tarnów, to i klub miałby silniejszą pozycję. Prześledź sobie inne kluby w naszym kraju i zobacz jak to wygląda.

Co do promowania siebie, to rozbawiłeś mnie :)
Obrazek

Mruku

Postautor: Mruku » 15 lis 2010, 20:14

Dla przypomnienia!
Deto pisze:Prezentujemy fragmenty protokołów z posiedzenia Komisji ds. Nazewnictwa Ulic i Placów Publicznych, które odbyło się w dniu 19 kwietnia 2010 roku oraz z posiedzenia Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki, które odbyło się w dniu 23 marca 2010 roku, na których poruszano między innymi sprawę nadania Stadionowi Miejskiemu nazwy "Jaskółcze Gniazdo". Zapraszamy do zapoznania sie z ich treścią, którą pozostawiamy bez komentarza. Na szczęście wybory do Rady Miejskiej coraz bliżej.

Posiedzenie Komisji otworzył pan Ryszard Żądło, a następnie - zgodnie z przyjętym harmonogramem pracy- przystąpiono do rozpatrzenia nowych propozycji, jakie wpłynęły do Kancelarii Rady Miejskiej.

I. Inicjatywa internautów, aby stadionowi miejskiemu położonemu przy ul. Zbylitowskiej w Tarnowie-Mościcach nadać nazwę „Jaskółcze Gniazdo” – wzbudziła kontrowersje wśród członków Komisji (zał. nr 3).

Radny Grzegorz Światłowski zastanawiał się, czy ten obiekt sportowy musi koniecznie nosić jakąś nazwę, jeśli powszechnie określa się go jako stadion „Unii”.

Podobne stanowisko zajął pan Grzegorz Kądzielawski, postulując przeprowadzenie szerokich konsultacji społecznych w tej sprawie, ponieważ mam mieszane uczucia, czy ta nazwa się przyjmie wśród tarnowian.

Z kolei radny Jakub Kwaśny był zdania, że trzeba uszanować wolę kibiców, którzy na forum internetowym szeroko dyskutowali o powyższej propozycji i wyrażali dla niej aprobatę. Według niego jest to nazwa „neutralna światopoglądowo”, dlatego zasługuje na poparcie.

Radny Jerzy Hebda przypomniał sytuację, jaka miała miejsce w Krakowie, kiedy to Wojewoda uchylił uchwałę tamtejszej Rady dot. nadania imienia stadionowi KS „Cracovia”.

Przewodniczący Ryszard Żądło zaznaczył, że jest to jednak inicjatywa społeczna, dlatego członkowie Komisji muszą wydać opinię na temat złożonego projektu.

Natomiast radny Antoni Zięba nawiązał do procedury, jaka obowiązuje przy podejmowaniu uchwał w sprawie nadawania nazw ulicom i placom, sugerując odroczenie rozpoznania tej propozycji.

Ostatecznie członkowie Komisji przychylili się do postulatu pana J. Hebdy, który uznał za konieczne wystąpienie o opinię prawną na temat tego, czy nazywanie stadionów „leży” w gestii Rady Miejskiej.

Fragmenty protokołu nr 26/2010 z posiedzenia Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki, które odbyło się w dniu 23 marca 2010 roku.

(...) Na zakończenie tego punktu posiedzenia pan Tadeusz Mazur odczytał treść pisma skierowanego do Komisji przez Prezydenta R. Ścigałę, który wnioskuje o nadanie nazwy Stadionowi Miejskiemu położonemu przy ul. Zbylitowskiej 3 (zał. nr 6). Prezydent zakomunikował radnym, że w lutym b.r. przeprowadzono konsultacje społeczne w przedmiotowej sprawie i okazało się, że największą liczbę głosów (4243) uzyskała nazwa „Jaskółcze Gniazdo”.

Pan Piotr Skrzyniarz oświadczył, ze kierowana przez niego Rada Sportu zasugerowała Prezydentowi, aby na ten temat przeprowadzono szersze konsultacje społeczne
(nie tylko na forum internetowym), ponieważ wspomniana propozycja ma dyskusyjny charakter.

Pan Marek Baran przyznał, że ten pomysł jest kontrowersyjny, stwierdzając równocześnie, że większość polskich stadionów nosi imiona wybitnych sportowców. Dyrektor zauważył, że zdaniem związkowców wywodzących się z Zakładów Azotowych, patronem tego obiektu powinien zostać znany działacz sportowy Szczepan Bukowski.

Radny Roman Korczak wyraził opinię, że należy wybrać bardziej odpowiednią nazwę dla stadionu, na którym odbywa się wiele krajowych imprez. Jego zdaniem powinna ona w jakiś sposób promować nasze Miasto. Internauci to specyficzna grupa osób i w tym przypadku ich pomysł nie okazał się najlepszy. Wydaje mi się, że trzeba innymi metodami „przebadać” opinię społeczną, dowiedzieć się co ona sądzi na ten temat.

Pan Robert Wardzała wymienił też inne propozycje, które pojawiły się na forum internetowym m.in. stadion imienia Agaty Mróz. Podkreślił, że miejscowi kibice chcieliby, aby weszła w życie nazwa Jaskółcze Gniazdo, która może być na różne sposoby interpretowana. Według radnego może być ona symbolem zarówno klubu, jakim jest Unia Tarnów, jak również ich czołowego sponsora tj. Zakładów Azotowych. Ta nazwa jest uniwersalna, nośna. Pamiętajmy o tym, że sondaż ukazał się na oficjalnej stronie Miasta, więc należy traktować go jak najbardziej wiarygodnie. 80% osób, które wzięły w nim udział opowiedziało się za tą propozycją, więc nie lekceważmy ich głosów. Nie wiem, czy Państwo wiedzą, że Tarnów zajmuje drugie miejsce w rankingu miast, jeśli chodzi o ilość posiadanych łączy, nośników internetowych.

W toku dalszej dyskusji w której wzięli również udział pani B. Hycnar ora T. Gancarz ustalono, że taki elektroniczny sondaż należałoby powtórzyć, zmieniając jego zasady tzn. należy pozwolić internautom na zgłaszanie swoich propozycji i wziąć pod uwagę te, które otrzymały największe poparcie z ich strony.

Radny Robert Wardzała wyraził zdziwienie, że podważa się zasady i wiarygodność dotychczasowych badań opinii publicznej.

Ostatecznie większość członków Komisji (6 głosów „za”) postanowiło nie wydawać opinii na temat nadania nazwy Stadionowi Miejskiemu w Tarnowie-Mościcach, natomiast jedna osoba wyraziła sprzeciw (przyp.red. Radny Robert Wardzała), a jedna wstrzymała się od głosu. Zdaniem Radnych zasiadających w tej Komisji-podobnie jak członków Rady Sportu- w tej sprawie należy przeprowadzić szerokie konsultacje społeczne, ze względu na dyskusyjny charakter proponowanej nazwy.
W związku z wyczerpaniem tematów przewidzianych w w/w porządku obrad, Przewodniczący K. Janas zamknął posiedzenie Komisji.

Przeczytajcie sobie ten post przed niedzielnymi wyborami i zastanówcie się czy chcecie mieć radnych którzy przy tak prostej sprawie jaką jest nadanie nazwy Stadionowi robili niepotrzebne problemy i podważali opinie kibiców .
Przeszkadzają w sprawach w których nie mają żadnych kompetencji i tak naprawdę ich nie dotyczą!

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 15 lis 2010, 22:29

Bullet pisze:
JaGa pisze:Bullet ....morze się zacząć dziać wokół sportu, a Ty chcesz aby ów sprawa była kryta po HP, kiedy dotyczy ona nas kibiców, a co za tym idzie Unii?

jak dla mnie panowie nie chodzi o sport tylko o wypromowanie się

Kurczę przejrzałeś mnie ... odkąd zacząłem chodzić na nogach a nie na czworakach, w mej głowie zakiełkował pomysł, że zostanę kibicem silniejszej drużyny w mieście, by potem prowadzić doping i być rozpoznawanym ... potem zostanę radnym mając poparcie kibiców ... później prezydentem miasta ... a skończę jako cesarz RP! :lol:
To jest mój plan i jak widać póki co realizuję go w 100% :lol: Serio ale dawno się tak nie uśmiałem. Dlatego proponuję poznaj mnie, a później pisz takie osądy.
Zresztą w jakim celu mielibyśmy się promować? Bo jeśli o mnie chodzi, to mi osobiście jest bardzo nie na rękę to plakatowanie miasta itp itd a to przez warunki jakie u nas panują. Dlatego z tym to naprawdę przywaliłeś jak łysy warkoczem o kant kuli!!
Poza tym weź pod uwagę jedno czemu moja osoba została wybrana do tego by startować w wyborach? I będziesz miał odp czy się promuję, czy też przypadkiem nie jest to dobre posunięcie ze strony inicjatorów.

Bullet pisze:Jaga takie "morze" radnemu nie przystoi,

A co radnemu przystoi? Poza tym nie jestem nim. Zresztą radny nie radny też człowiek ... nigdy na forum nie ukrywałem, że z Polskim u mnie na bakier,b o jestem typowym umysłem ścisłym z całkiem niezłymi wynikami. I też jak dla mnie śmieszna argumentacja, że nie przystoi ... ja nie mam zamiaru udawać kogoś tylko dlatego, że kandyduję ... czy też w przyszłości może zostanę tym radnym. A gafy każdemu się przydarzają, zwłaszcza, gdy pisze się w pośpiechu

Bullet pisze:denerwuje mnie to, że ciągle zwracacie uwagę ludziom o czym mają rozmawiać, które tematy nadają się na forum, które do Hyde Parku a które nigdzie się nie nadają, po czym we własnym interesie zakładacie tematy jakie i gdzie wam pasuje - to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

To przeczytaj co było napisane w pierwszym poście tego tematu, jak i to w jakim celu jest prowadzona cała akcja (zresztą nie tylko w Tarnowie, ale każdym większym mieście w kraju - co tam też kibice się lansują chcąc działać na rzecz klubu poza jego obrębem? :roll: ), a także to czym argumentowana jest niechęć do przenosin do HP.
Zdanie możesz mieć, żyjemy w wolnym kraju. Jednak licz się z tym, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie, to je wyrazi, tak samo jak Ty swoje!

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 15 lis 2010, 22:42

Całe szczęście medialna nagonka na kiboli zelżała jak ITI pogodziło się z Legionistami. To jednak pokazuje jakie mamy świetne, prywatne media. Działają jak propaganda komunistyczna.

I na koniec taka refleksja nt Młodzieży Wszechpolskiej.

http://www.youtube.com/watch?v=OeiXXvlXI6g
Oficjalny serwis kibiców Unii Tarnów
http://elitatarnowa.pl

Deto

Postautor: Deto » 15 lis 2010, 22:42

Mruku pisze: Dla przypomnienia!

O widzisz. Ja już nawet nie wyciągam takich rzeczy, bo wydaje mi się, że większośc z was jest na tyle ogarnięta, że wie o co chodzi.

My chcemy, aby kolejne sprawy dotyczące klubu były załatwiane w zupełnie inny sposób. Dla tych ludzi sport, a tym bardziej Unia nic nie znaczą. Co byście powiedzieli gdyby jedna z ulic naszego miasta została nazwana określeniem związanym z Unią Tarnów ? Oczywiście zrobimy konkurs, pozbieramy najlepsze propozycje i dalej będziemy działać. Oczywiście to tylko drobna rzecz, bo przecież nie wybieramy się tam, by dbać o nazewnictwo ulic ;)
Obrazek

Bullet

Postautor: Bullet » 16 lis 2010, 10:35

w takim razie mam do Was (kandydaci) pytanie, jak zapatrujecię się na jedyny w Tarnowie "Miejski" klub Tarnovia? :D będziecie walczyć o pieniądze dla niego jako radi Tarnowa?

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 16 lis 2010, 11:41

Bullet, trudne pytanie :P ale i tam są sportowcy, których warto wspierać!

A tymczasem zapraszam wszystkich na dzisiejszy wyborczy happening, który odbędzie się na placu Sobieskiego dziś o godzinie 14:00!

Deto

Postautor: Deto » 16 lis 2010, 14:46

Bullet pisze:w takim razie mam do Was (kandydaci) pytanie, jak zapatrujecię się na jedyny w Tarnowie "Miejski" klub Tarnovia? :D będziecie walczyć o pieniądze dla niego jako radi Tarnowa?

A jak Ci się wydaje ?? :lol:
Obrazek

Bullet

Postautor: Bullet » 16 lis 2010, 20:31

Deto, liczę na Twoją odpowiedź :D

Deto

Postautor: Deto » 17 lis 2010, 10:14

Osobiście uważam, że jeżeli chodzi o piłkę nożną, to miasto powinno skupić się na pomocy dla dwóch klubów, które są obecnie najlepsze i najwyżej sklasyfikowane. Dlaczego dwóch ? Ponieważ te kluby (Unia i Iskra) powinny nawiązać współpracę na zasadzie pierwszy zespół i rezerwy. Będzie to z korzyścią dla poziomu futbolu w Tarnowie, a i znacznie ułatwi działalności obu drużyn. W pozostałych klubach nie powinno być mowy o sporcie kwalifikowanym. W nich powinna szkolić się młodzież, która póxniej będzie zasilać wspomniane wyżej drużyny.

krótki filmik wyborczy !!
http://www.youtube.com/watch?v=U23c3bIJK3M&hd=1

Obrazek
Obrazek

Deto

Postautor: Deto » 17 lis 2010, 10:14

Obrazek

Awatar użytkownika
Pichu

Postautor: Pichu » 18 lis 2010, 19:34

Estudiantes pisze:Całe szczęście medialna nagonka na kiboli zelżała jak ITI pogodziło się z Legionistami. To jednak pokazuje jakie mamy świetne, prywatne media. Działają jak propaganda komunistyczna.

I na koniec taka refleksja nt Młodzieży Wszechpolskiej.

http://www.youtube.com/watch?v=OeiXXvlXI6g

Cosik to bardzo ucięte, pełna wypowiedź Pana który najpierw szydzi z Pana Biedronia ( co już świadczy o nim. )a potem z żalem rozwodzi się nad losem reszty, natomiast wypowiedzi Napieralskiego już jest tylko kawałek, czyżby to nie przypadek ? :roll:

Deto

Postautor: Deto » 18 lis 2010, 20:05

Od siebie dopiszę jeszcze tylko jedną rzecz. Żeby ktokowliek się z nami liczył, to musi widziec, że w nas jest siła i potencjał. Na chwilę obecna jestesmy w stanie udowodnić to własnie w taki sposób. Nikt nie robi i nie zrobi dla klubu niczego, jeżeli nie będzie wiedział, że może później na coś liczyć. Czasy dobrych wujków dawno się skończyły. Dlatego potraktujcie niedzielne wynory bardzo poważnie. Uwierzcie mi, że nie chcę pisać za jakiś czas - "a nie mówiłem..."

Jeżeli nie uffacie, to zaryzykujcie, a za 4 lata i w trakcie kadencji będziecie mogli i mieli prawo do rozliczania nas.
Obrazek

Mruku

Postautor: Mruku » 19 lis 2010, 10:30

Awatar użytkownika
d-jarek

Postautor: d-jarek » 19 lis 2010, 10:58

To my mamy tor kolarski? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 19 lis 2010, 11:50

A to... jeszcze będzie dyskutować czy stadion robić razem też dla tarnovii... o feee. To tak jak z Romanem, pucuje się na Unii a wiadomo za kim jest, to samo z panią Czech.

Kofi

Postautor: Kofi » 19 lis 2010, 13:09

Ją popiera Ziobro, ona popiera judków, ja jej nie popieram jak cholera.

Deto

Postautor: Deto » 19 lis 2010, 16:57

http://www.youtube.com/watch?v=wn4A7n7MfDE

Po tym materiale wyjaśniło się na kogo na pewnie NIE zagłosujemy !

Dlatego głosować na Ryśka Ścigałę, by nie było przypału ! Według dzisiejszych sondaży dla Dziennika Polskiego Czech ma 54 % poparcia, a to oznacza, że wygrywa w I turze !!

Więc trzeba te wybory potraktować poważnie !
Obrazek

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 19 lis 2010, 19:13

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W niedzielę 21 listopada będziemy decydowali o tym, kto zasiądzie na fotelu Prezydenta, kto znajdzie się w Sejmiku Wojewódzkim, a kto w Radzie Miasta. W tym roku fani sportu i Unii Tarnów postanowili bardziej zaangażować się w pracę na rzecz naszego miasta i ważnej dziedziny życia jaką niewątpliwie jest sport. Stąd też podjęcie decyzji o kandydowaniu do Rady Miasta i wystawieniu czterech kandydatów, z czterech okręgów wyborczych.
Chcemy wesprzeć działania na rzecz sportu, wspomóc radnych związanych ze sportem jak np. Robert Wardzała, aby skuteczniej zatroszczyć się o rozwój młodych sportowców, ale także o rozwój sportu kwalifikowanego.

Cieszą nas powstające nowe boiska sportowe, cieszy otwarcie Aqua Parku. Zauważamy jednak dużo większe pole do działalności na rzecz sportu. Chcemy uniknąć sytuacji, w których powstaje trawiaste boisko do koszykówki. Nie chcemy również, by dochodziło do sytuacji, że nikt w naszym mieście nie był zainteresowany powstaniem w Tarnowie centrum pobytowego dla finalistów Euro 2012, że miasto straciło szansę na grę ówczesnego Mistrza Polski Wisły Kraków. Zamierzamy starać się o większe fundusze na sport dziecięcy i kwalifikowany. Obecnie przeznaczane środki mimo, że zostały zwiększone są wciąż niewystarczające. Są mniejsze gminy, jak np. Zabierzów (22 tys. mieszkańców), które przeznaczają na sport kwalifikowany taką samą kwotę jak nasze miasto. Tarnów wciąż nie wykorzystuje swojego potencjału, a posiada dużą bazę sportową, która niestety jest zaniedbana. Sport uprawiają tu tysiące mieszkańców i jest on ważną dziedziną życia dla każdego z nas. Sport nie tylko przysparza wielu emocji, nie tylko jest rozrywką, ale również przyczynia się do poprawy zdrowia czy samopoczucia. Chcemy wpłynąć na władze miasta, aby zadbały o przejęte tereny sportowe w Mościcach, wraz ze Stadionem Miejskim, który wymaga modernizacji. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, którym na sercu leży dobro sportu.

Każdy głos się liczy, a o wyniku nie decyduje miejsce na liście, ale liczba zebranych głosów. Kilka głosów może zaważyć na ostatecznym wyniku.

Zagłosuj 21 listopada! Cztery okręgi, czterech kandydatów z listy nr 4.

Okręg nr 1 (Mościce, Strusina, Chyszów)

- miejsce 1
- Robert Wardzała

Okręg nr 2 (os. Koszyckie, os. Krakowska, os.Zielone, os. Nauczycielskie, Grabówka, Rzędzin, Gumniska)

- miejsce 13
- Michał Żurowski

Okręg nr 3 (Starówka, Piaskówka, Klikowa, Krzyż)

- miejsce 1
- Bartłomiej Babuśka

Okręg nr 4 (Os. Jasna I, Os. Jasna II, Os. Legionów, Os. Westerplatte, Falklandy)

- miejsce 8
- Piotr Janiga

Przypominamy, że każdy wyborca otrzymuje trzy karty do głosowania – do Rady Miasta (biała), Sejmiku Wojewódzkiego (niebieska) i na Prezydenta Miasta (różowa). Aby otrzymać karty niezbędne jest okazanie dokumentu ze zdjęciem. Lokale wyborcze będą otwarte od 8.00 do 22.00.

Granice okręgów w wyborach do Rady Miasta:

Granice okręgu wyborczego nr 1: Robert Wardzała, miejsce 1.

Początek strony Ulice: Akacjowa, Agrestowa, gen.Władysława Andersa, Anioła, Armii Krajowej, Azotowa, Barwna, Batalionu Barbara, Batalionów Chłopskich, Biała, Białych Klonów, Beskidzka, Bończyka, św. Brata Alberta, Brauna, Broniewskiego, Brzozowa, Buczka, Burkiewicza, Bursy, Chabrowa, Chemiczna, Chłopska, Chyszowska, Ciołkoszów, Czarna Droga, Czerwona, Czerwonych Klonów, Czupiela, Czysta, Daleka, Dembowskiego, Dobra, Do Promu, Dunajcowa, Dworcowa, Pl. Dworcowy, Emerytów, Fredry, Furmańska, Gałczyńskiego, Głogowa, Głowackiego, Godowskiego, Grochowska, Grota Roweckiego, Gruntowa, Roberta Gucwy, Hibnera, Hłaski, Hodowlana, ks. Indyka, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jaśmionowa, Jesienna, Kasprzyków, Kasztanowa, prof. Antoniego Kępińskiego, Kilińskiego, Klikowska od nr 4 – 104 (parzyste), Klimeckiego, Władysława Kołodzieja, Kmicica, Korczaka, Kościuszki, Pl. Kościuszki, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Krakowska od nr 37 – 81 (nieparzyste) oraz od nr 197 – 309 ( nieparzyste) i od nr 44 – 68 (parzyste), Krasińskiego od nr 2 – 12 (parzyste), Krakusa, Kruczkowskiego, Kruszyny, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Ledóchowskich, Lelewela, Letnia, Lisia, 11 Listopada, Ludowa, Łukasiewicza, 3 Maja, Miodowa, Moniuszki, Moraczewskiego, Modra, Mokra, Mościckiego od nr 24 – 274 (parzyste) i od nr 39 – 247 (nieparzyste), Muchy, Nad Białą, Nauczycielska, Niebieska, Niska, Norwida, Obrońców Lwowa, Obrońców Tobruku, Obywatelska, Ojca Bocheńskiego, Olszewskiego, Osiedle, Owocowa, Owsiana, Partyzantów, Pasterska, Pędrackiego, Piękna, Pilarza, Podgórska, Polskiego Października, Powstańców Warszawy od nr 1 – 9 (nieparzyste) i od nr 2 – 6 (parzyste) oraz nr 38 i 43, Prosta, Przecznica Strusińska od nr 1 – 13 (nieparzyste) i od nr 2 – 16 (parzyste), Pszenna, Pułaskiego od nr 1 –29 (nieparzyste) oraz od nr 79 – 99 (nieparzyste) i od nr 2 – 94 (parzyste), Racławicka, ks. Reca, Reymonta, gen. Tadeusza Jordana Rozwadowskiego, Równa, Równoległa, Różana, Rolnicza, Rzemieślnicza, Rzymowskiego, Sempołowskiej, Sienkiewicza, Siewna, Sikorskiego, Sióstr Czerneckich, Skrzetuskiego, Sokoła, Spacerowa, Staffa, Stawowa, Strzałkowskiego, Stylińskich, Sucha, Szarych Szeregów, Szczepanika, Szenwalda, Szkolna, Szkotnik od nr 23 – 35 (nieparzyste) i od nr 2- 16 (parzyste), Szujskiego od nr 1 – 75 (nieparzyste) i od nr 2 – 66 (parzyste), Śląska, Tenerowicza, Tęczowa, Topolowa, Traugutta, Turystyczna, Ujejskiego, Ułańska, Wandy, Wędkarska, Wiciarzy, Wiejska, Wieniawskiego, Willowa, Wilsona, Witosa, Wojnarskich, Wolności i Niezawisłości, Wołodyjowskiego, Wygodna, Wyspiańskiego, ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Vetulani, Zaciszna, Zagłoby, Zagrodowa, Zarzyckiego, Zbylitowska, Zielna, Żeromskiego, Żółta, Żwirowa

Granice okręgu wyborczego nr 2: Michał Żurowski, miejsce nr 13.

osiedla: XXV-lecia PRL, Rzędzin, Zielone, ulice: Alpejska, Apenińska, Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, Babiego Lata, Bajana, Bartla, Bieszczadzka, Błotna, Boczna, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bożka, Braci Saków, Braci Żmudów, Buczakówka, Budowlana, Burtnicza, Bystra, Chrząstowskich, Czarnowiejska, Dąbala, Dąbka, Dąbrowskiego od nr 17 – 39 (nieparzyste) i od nr 12 – 38 (parzyste), Dąbrowskiej, Romana Dmowskiego, Dobrowolskiego, Dojazd, Do Huty, Drzewna, Pl. Drzewny, Drzymały, Esperantystów, Fabryczna, Falista, Fąfary, Garbarska, Gęsia, Gliniańska, Głęboka, Główna, Gomoły, Gospodarcza, Gostyńskiego, Górska, Gorczańska, Juliana Grabowskiego, Graniczna nr 1, 2 i 3, Gromadzka, Grunwaldzka, Gumniska, Karola Halskiego, Hanausek, Harcerska, Hubala Dobrzańskiego, Jagiellońska, Jagiełły, Jantona, Jara, Jasna od nr 1 – 33 (nieparzyste) i od nr 2-24 ( parzyste ), Al. Jana Pawła II, dr Juraszka, Kacza, Kaflarska, św. Rafała Kalinowskiego, Karpacka, Kassali, św. Katarzyny, św. Kazimierza, Kąpielowa, św. Kingi, Kleeberga, Kołłątaja, Konarskiego, Kossaka, św. Stanisława Kostki, Kosynierów, Koszycka, Kotulskiej, Kowalska, Kowalskiego, Krupnicza, Krakowska od nr 83 – 195 (nieparzyste) i od nr 70 – 296 (parzyste), Kraszewskiego, Królowej Jadwigii, Kużdżała, Kwiatowa, Leliwitów, Jana Leńka, Liściasta, Lotnicza, Lwowska od nr 25 – 231 (nieparzyste) i od nr 22 – 216 (parzyste), Łanowa, Władysława Łokietka, Łyczków, Majchrzyka, Mała, Marusarz, Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 1 – 29 (nieparzyste) , Matuszewskiego, Maziarskiego, Mąsiora, Metalowa, Mickiewicza nr 29 i od nr 10 – 16 (parzyste), Mieszka I, Czesława Miłosza, Monopolowa, Mostowa, Mrozówka, Murarska, Nadbrzeżna Dolna, Nadbrzeżna Górna, Nadbrzeżna Górna Boczna, Najświętszej Marii Panny od nr 1 – 7 (nieparzyste), Jana Nakończego, Obozowa, Ochronek, Ogrodowa, pl. Ojca Świętego Jana Pawła II, Okulickiego, Okrężna, Orkana, Ostrogskich, Olszynowa, Orzeszkowej, Pawłowskiego, Piastowska, Piotrowskiego, Pienińska, Piesza, Pirenejska, Podhalańska, Podmiejska, Podzamcze, Pogodna, Polna, Południowa, Poranna, Demetriusza Potoczka, Potok, Powroźnicza, Pracy, Prusa, Przedszkolaków, Przekątna, Przemysłowa, Przyjemna, PTTK, Pusta, Pustaki, Radosna, Reja, Robotnicza, Rudy Młyny, Rzędzińska, Sanguszków, Sądowa, Sienna, Simchego, Sióstr Służebniczek, Skłodowskiej, ks. Skorupki, Skowronków, Skrzyszowska, Słoneczna od nr 1 – 69 (nieparzyste) , Spadowa, Spadzista, Sportowa, Spytki, Stanisza, Starodąbrowska od nr 1 – 19 (nieparzyste) i od nr 2 – 16 (parzyste), Stroma, Strusińska, Sucharskiego, Sudecka, Szara, Szczytowa, Szewska, Szpitalna od nr 9 – 21 (nieparzyste) i od nr 12 – 36 (parzyste), Ślusarska, Środkowa, Świętojańska, Al. Tarnowskich, Tarnowskiego, Tatrzańska, Trendoty, Tokarska, Torowa, Trójcy Świętej, Tuchowska, Tuwima, Urocza, Urwana, Warneńczyka, Warsztatowa, Warzywna, Waszkiewicza, Wesoła, Westwalewicza, Wiadukt, Widok od nr 1 – 31 (nieparzyste) i od nr 2 – 24 (parzyste), Wierzbowa, Wiosenna, św. Wojciecha, Wolańska, Wschodnia, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Zakładowa, Zamenhofa, Zamknięta, Zamkowa, Zaremby, Zbożowa, Zgody, Ziai, Zielona, Zimowa, Złota, Zubrzyckiego, Zuchów, Źródlana,

Granice okręgu wyborczego nr 3: Bartłomiej Babuśka, miejsce nr 1.

Początek strony ulice: Adwentowicza, św. Anny, Antalla, Asnyka, ks. Wojciecha Bajdy, Bandrowskiego, Batorego, Basztowa, Bema, Pl. Bema, Bernardyńska, Bielatowicza, Błonie, Bodo, Bogusławskiego, Pl. Bohaterów Getta, Boya Żeleńskiego, Bóżnic, Brandstaettera, Bratkowa, Brodzińskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmońskiego, Chopina, Chryzantemowa, ks. Chrząszcza, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Cytrynowa, Czajki, Czapskiego, Czereśniowa, Ćwiklińskiej, Dąbrowskiego od nr 1 – 15 (nieparzyste) i od nr 2 – 10 (parzyste), Dębowa, Drużbackiej, Ducha Świętego, Dudkiewicza, Dunikowskiego, Dwernickiego, Działkowa, Elektryczna, Fałata, Fasolowa, Franciszkańska, Forteczna, Gierymskich, Gojawiczyńskiej, Goldhammera, Gołębia, Gombrowicza, Goslara, Goździkowa, Grochowa, Grottgera, Gruszkowa, Grzybowa, Jerzego Harasymowicza, Iwaszkiewicza, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaracza, Jastruna, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kapitulna, Karłowicza, Kasprowicza, Katedralna, Pl. Katedralny, Pl. Kazimierza Wielkiego, Kiepury, Stefana Kisielewskiego, Klasztorna, Klikowska od nr 1 – 335 (nieparzyste) i od nr 106 – 304 (parzyste), ks. Andrzeja Kmiecika, Kolberga, Konna, Konopna, Kopernika, dr Józefa Kozioła, Krakowska od nr 1 – 35 (nieparzyste) i od nr 2 – 42 (parzyste), Krasińskiego od nr 1 – 51 (nieparzyste) i od nr 14 – 52 (parzyste), Kręta, Krótka, Kryształowa, Krzyska, Kupiecka, Kurnakowicza, Kurpińskiego, Legionów, Leszczynowa, Leszczyńskiego, Limanowskiego, Lippócz ego, 29 Listopada, Lniana, Lwowska od nr 1 – 23 (nieparzyste) i od nr 2 – 20 (parzyste), Łazienna, Łęgowa, 1 Maja, Majchra, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Malinowa, Małe Schody, Matejki, Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 2 – 46 (parzyste), Matki Teresy z Kalkuty, Mehoffera, Mickiewicza od nr 1 – 27 (nieparzyste) i od nr 2 – 8 (parzyste), Michałowskiego, Miętowa, Migdałowa, Miłorzębowa, Modrzejewskiej, Modrzewiowa, Pl. Morawskiego, Morelowa, Mościckiego od nr 1 – 37 (nieparzyste) i od nr 2 – 22 (parzyste), Mroźna, Muzyczna, Najświętszej Marii Panny od nr 9 – 15 (nieparzyste) i od nr 2 – 6 (parzyste), Na Łąkach, Nałkowskiej, Narutowicza, Na Stawkach, Niedomicka, Niezapominajek, Nowa, Nowodąbrowska , Nowy Świat, Pl. Ofiar Stalinizmu, Ogrodnicza, Ogórkowa, Olchowa, Olejarska, Ordonównej, Orzechowa, Osterwy, Paderewskiego, Parkowa, PCK, Al. Piaskowa, Piekarska, Pilzneńska Brama, Piłsudskiego, Platanowa, Pochyła, Pomarańczowa, Pomidorowa, Poniatowskiego, Porzeczkowa, Powstańców Warszawy od nr 11 – 39 (nieparzyste) i od nr 8 – 36 (parzyste), Prostopadła, Przecznica Strusińska od nr 15 – 31 (nieparzyste) i od nr 18 – 46 (parzyste), Przesmyk, Przybyłkiewicza, Pułaskiego od nr 31 – 77 (nieparzyste), Rejsinga, Rejtana, Rogoyskiego, Romanowicza, Rybna, Pl. Rybny, Rynek, Rzeczna, Rzeźnicza, Sadowa, Sarnia, Schillera, Siemaszkowej, Siemiradzkiego, Pl. Sienkiewicza, Błogosławionego Ks. Romana Sitko, Skargi, Skryta, Skwer Petofiega, Al. Słowackiego, Smosarskiej, Pl. Sobieskiego, Al. Solidarności, Solskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Spokojna, Pl. Sprawiedliwości, Stalowa, Stara, Starowolskiego, Staszica, Stokrotek, Studniarskiego, Studnickiego, Swojska, Szczawiowa, Szeroka, Szklana, Szkotnik od nr 1 – 21 (nieparzyste), Szpitalna od nr 1 – 7 (nieparzyste) i od nr 2 – 10 (parzyste), Szujskiego od nr 2 – 20 (parzyste), Szuszkiewicza, Szymanowskiego, Ścieżki, Śliwkowa, Świerkowa, Taras, Targowa, Pasaż Tertila, Towarowa, Traktorowa, Trawiasta, Trzcinowa, Tulipanowa, Urszulańska, Wałowa, Waryńskiego, Wąska, Wekslarska, Węgrzyna, Wielkie Schody, Pl. Więźniów Oświęcimia, Wigury, Wilcza, Wiśniowa, Wita Stwosza, Wodna, Wojtarowicza, Woszczerowicza, por. Błażeja Wójcickiego,Wyczółkowskiego, Zagumnie, Zakątna, Zapolskiej, Zelwerowicza, Ziemniaczana, Ziołowa, Żurawia, Żurawinowa, Żwirki, Żydowska, Żytnia,

Granice okręgu wyborczego nr 4: Piotr Janiga, miejsce nr 8.

Początek strony ulice: Bitwy o Wał Pomorski, Bitwy pod Cedynią, Bitwy pod Monte Cassino, Bitwy pod Studziankami, Długa, Do Prochowni, Drozdów, Graniczna od nr 1 – 15 (nieparzyste) i od nr 4 – 84 (parzyste), Jasna od nr 35 – 103 C (nieparzyste), Księżycowa, gen. Langnera, Leśna, Marynarki Wojennej, Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 31 – 109 (nieparzyste), Nowodąbrowska od nr 111 – 135 (nieparzyste), Obrońców Poczty Gdańskiej, Odległa, Promienna, 16 Pułku Piechoty, Rydza Śmigłego, Słoneczna od nr 2 – 86 (parzyste), Słowików, Starodąbrowska od nr 21 – 49 (nieparzyste) i od nr 18 – 48 (parzyste), Szpitalna od nr 23 – 61 (nieparzyste) i od nr 38 – 88 (parzyste), Westerplatte, Widok od nr 33 – 141 (nieparzyste) i od nr 26 – 128 (parzyste), Wojska Polskiego, Zaułek, Zdrowa,osiedla : Legionów H. Dąbrowskiego.

Liczę, że wszelakie osobiste urazy, jeśli takowe są, zostaną dnia 21 listopada schowane do kieszeni i wszyscy uprawnieni do głosowania poprzemy naszych kandydatów. I nie róbcie tego dla nas, tylko dla rozwoju sportu i Unii!!
Nie kierujcie się również partią, jeśli ktoś nie toleruje PO. Ważne jest to co możemy wszyscy zyskać, niż polityczne przekonania, które na szczeblu samorządowym, wielkiego znaczenia nie mają.

Jednocześnie proszę adminów o zamknięcie tego tematu przed dniem jutrzejszym, ze względu na ciszę wyborczą.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 19 lis 2010, 22:28

Jak to dobrze, że to jedynie na podstawie wysyłanych kuponów! Mimo wszystko trzeba się zmobilizować, bo może nie być tak wesoło jak się wydawało.

Ostatnie chwile! Nie przegapcie ważnych wyborów!

kapecq

Postautor: kapecq » 19 lis 2010, 22:41

No ania czech chce tu ladne duperele zrobic lol O_o.... Co do Ryska to widac ze chyba sie skapowal ze jesli nie przez Kibicow (Unii) to raczej by mogl przejebac te wybory... niech sie Rysiu weznie do roboty a bedzie dobrze, wilk syty i owca cala :) Ale Anka to zydowa ladna ...
Prostacy '05

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 22 lis 2010, 11:28

Robert Wardzała - 1582
Bartłomiej Babuśka - 670
Michał Żurowski - 206
Piotr Janiga - 167

Deto, Jaga, jak oceniacie swój wynik?