Obrazek

Polityka i wydarzenia bieżące

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem
Proboszcz
Posty: 163
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:23

Polityka i wydarzenia bieżące

Post autor: Proboszcz »

Na kogo zagłosujecie w nadchodzących wyborach? Proszę o udział w anonimowej ankiecie
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Proboszcz, łącznie zmieniany 2 razy.

Stary KiBic
Posty: 267
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:55
Lokalizacja: Ablewicza

Re: Polityka

Post autor: Stary KiBic »

jędrek lepiej to przestępca i już go nie ma wsród kandydatów więc możesz go wyciąć

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1279
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: Polityka

Post autor: Estudiantes »

Już jest.

Wyniki I tury

1. Komorowski 45%
2. Kaczyński 38%
3. Napieralski 6%
4. Olechowski 3 %
5. Pawlak 2%....
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

zksstal
Posty: 157
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:16

Re: Polityka

Post autor: zksstal »

Oby bronek nie wygrał ... Jeśli w II turze będą Komorowski i Kaczyński to mam nadzieję, że Jarek wygra.

karol 86
Posty: 505
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:58
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polityka

Post autor: karol 86 »

a ja przeciwnie mam już dość kłótni między rządem a prezydentem, mam nadzieję że Bronek wygra. ;)
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, 17:53 przez karol 86, łącznie zmieniany 1 raz.

wielga
Posty: 605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:00
Lokalizacja: Os. ZIELONE

Re: Polityka

Post autor: wielga »

karol 86 pisze:a ja przeciwnie mam już dość kłótni między rządem a prezydentem, mam nadzieję że Bronek wygra. ;)
Dlatego mój głos w owej ankiecie poszedł na J. Korwin-Mikke i tak samo zagłosuje w wyborach. Jakoś nie przemawia do mnie premier i prezydent tej samej maści politycznej. Opozycja musi być :lol:

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Polityka

Post autor: kaka »

wielga pisze:Dlatego mój głos w owej ankiecie poszedł na J. Korwin-Mikke i tak samo zagłosuje w wyborach. Jakoś nie przemawia do mnie premier i prezydent tej samej maści politycznej.
A czym przemawia do ciebie Mikke? :roll:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez kaka, łącznie zmieniany 1 raz.

karol 86
Posty: 505
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:58
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polityka

Post autor: karol 86 »

wielga pisze:
karol 86 pisze:a ja przeciwnie mam już dość kłótni między rządem a prezydentem, mam nadzieję że Bronek wygra. ;)
Dlatego mój głos w owej ankiecie poszedł na J. Korwin-Mikke i tak samo zagłosuje w wyborach. Jakoś nie przemawia do mnie premier i prezydent tej samej maści politycznej. Opozycja musi być :lol:
Pewnie że musi być ale wolę żeby prezydentem był Bronek i podpisywał ustawy (bo tylko to ma do roboty prezydent) niż Jarek, który będzie wetował jedna za drugą. Oczywiście to jest tylko moje zdanie ;)

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polityka

Post autor: leszeek17 »

Otóż to; mając i rząd, i prezydenta PO będzie musiała zająć się prawdziwym rządzeniem, a nie kłótniami i to właśnie będzie dla nich prawdziwa próba ich siły.

wielga
Posty: 605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:00
Lokalizacja: Os. ZIELONE

Re: Polityka

Post autor: wielga »

Legalizacją marihuany :lol: :lol: :lol:

Przede wszystkim podoba mi się to, że "nie pierdoli się w tańcu" i mówi to co myśli, a myśli czasami bardzo nie szablonowo co odpowiada mojemu gustowi i kryteriom. Jak dla mnie wypowiada się też często rzeczowo czego u innych polityków można szukać ze świecą, którzy mają ciągle te same gatki, afery, korupcje, układy, układziki, ręka rękę myje itd.

Moim zdaniem czas na zmiany i w końcu mam szansę zaakcentować mój sprzeciw przeciwko PO, PiS, LiD i innym tworom typu Senyszyn, Palikot i wiele wiele więcej.

Takie chyba najbardziej znane wystąpienia i "utarczki" słowne w TV:

http://www.youtube.com/watch?v=f7h9BtE8kFs
http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg
http://www.youtube.com/watch?v=ODsnq0Q6LOQ
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, 21:10 przez wielga, łącznie zmieniany 1 raz.

karol 86
Posty: 505
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:58
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polityka

Post autor: karol 86 »

A mi się wydaje że on po prostu mówi to co chcą słyszeć ludzi tak jak to robił Andrzej L przed laty.
;)
Kurcze nie wiedziałem że jest takim szowinistą :shock:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, 21:16 przez karol 86, łącznie zmieniany 2 razy.

wielga
Posty: 605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:00
Lokalizacja: Os. ZIELONE

Re: Polityka

Post autor: wielga »

Jeśli porównujesz J.K-M do Leppera to nie mam pytań więcej :lol:

karol 86
Posty: 505
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:58
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polityka

Post autor: karol 86 »

W żadnym wypadku nie porównuje tych dwóch Polityków, chodzi mi raczej o to że podobnie próbują zjednać sobie wyborców i to tyle jeżeli chodzi o podobieństwa.

wielga
Posty: 605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:00
Lokalizacja: Os. ZIELONE

Re: Polityka

Post autor: wielga »

No jakoś nie przypominam sobie żeby J.K-M blokował jakieś drogi i wysypywał zboże na tory (choć tu akurat po części miał rację). Nie oszukujmy się - J.K-M a Lepper to dwie całkiem inne "ligi". Mam tu na myśli przede wszystkim inteligencję i sferę prywatną ich życia.

Ja kończę, ponieważ nie mam zamiaru nikogo przekonywać do J.K-M. Nie to było moim celem w moim pierwszym poście. Po prostu uważam, że skoro zaznaczyłem jakąś opcję to pasuje ją jeszcze jakoś "usprawiedliwić" (nie wspomnę przyznaniu się do tego).

PS. Muchy rulezZzZzZzZ ! :lol:

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1279
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: Polityka

Post autor: Estudiantes »

Gadanie. Wetowanie ustaw jest bardzo dobre, gdy są one głupie! Kaczyński wcale ich wiele nie wetował. Rząd zajmuje się rządzeniem, tylko media się tym nie zajmują bo wolą wyciągać i rozdmuchiwac pierdoły. Nie chciałbym Bronka na prezydenta, bo jest drętwy, jest marionetką Tuska, drugiego Putina w Polsce nam nie trzeba. Choć z drugiej strony te przepychanki polityczne to zwykła gra aby PiS i PO się wybiły i zmarginalizowały nędzną lewice. Wynik będzie jaki będzie, jak już trzeba będzie wybierać w II turze, no to Bronka napewno nie poprę.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2010, 22:32 przez Estudiantes, łącznie zmieniany 1 raz.

karol 86
Posty: 505
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:58
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Polityka

Post autor: karol 86 »

Każdy ma swoje typy i tyle ;)

zksstal
Posty: 157
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:16

Re: Polityka

Post autor: zksstal »

Również zaznaczyłem opcję - Janusz Korwin-Mikke. Jeśli w II turze będą Bronek i Kaczyński to na pewno głosu nie oddam na bronka.

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polityka

Post autor: KoNiK »

na pewno utarciem nosa dla jednych i drugich by bylo jakby wygral ktos z poza PO-PISu. Jednego Kaczora juz mielismy i mozna ocenic co on takiego wielkiego dla naszego kraju zrobil, PO rzadzi juz pare lat i tez efekty sa widoczne jak beda mieli jeszcze swojego w palacu prezydenckim to automatycznie wiekszosc ustaw bedzie przyjmowanych.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polityka

Post autor: leszeek17 »

KoNiK pisze:jak beda mieli jeszcze swojego w palacu prezydenckim to automatycznie wiekszosc ustaw bedzie przyjmowanych.
No i co w tym złego, jeżeli te ustawy będą ok?

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polityka

Post autor: KoNiK »

no wlasnie pozostaje to jezeli ...

speedway fan
Posty: 1214
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:31
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polityka

Post autor: speedway fan »

nie spodziewalem sie ze Mikke ma takie poparcie.... ja osobiscie w zyciu bym nie zaglosowal na niego. jego polityka smierdzi komunizmem
JANUSZ KOŁODZIEJ IMP 2005, 2010

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Polityka

Post autor: ams92 »

speedway fan pisze:nie spodziewalem sie ze Mikke ma takie poparcie.... ja osobiscie w zyciu bym nie zaglosowal na niego. jego polityka smierdzi komunizmem
To proponuję sobie poczytać wszystkie jego wypowiedzi i wywiady. No chyba, że się tak maskuje. Ale to jest typowy monarchista. Kiedyś zresztą sam wypowiadał się, że nawet Jarosław Kaczyński ma związki z komunistami i w 100% się z tym zgodzę
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polityka

Post autor: Pichu »

ams92 pisze:
speedway fan pisze:nie spodziewalem sie ze Mikke ma takie poparcie.... ja osobiscie w zyciu bym nie zaglosowal na niego. jego polityka smierdzi komunizmem
To proponuję sobie poczytać wszystkie jego wypowiedzi i wywiady. No chyba, że się tak maskuje. Ale to jest typowy monarchista. Kiedyś zresztą sam wypowiadał się, że nawet Jarosław Kaczyński ma związki z komunistami i w 100% się z tym zgodzę
Przede wszystkim, ten człowiek kobiety ma za pod ludzi którym należałoby odebrać prawa do głosowania. Ponadto popiera zniesienie akcyzy na benzyne czyli główną zapchaj dziurę naszego budżetu. Tym czym zjednuje sobie wielu to legalizacja marihuany. ;)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Polityka

Post autor: JaGa »

I co z tego, że takimi postulatami sobie ludzi zjednuje, jak prawda jest taka, że ani jeden ani drugi, czy inne nie mają racji bytu w kraju nad Wisłą. Także tego typu teksty, to typowe gadanie.

Inna sprawa, że dobrze by było nawet jakby akcyza o połowę spadła itp itd. Jednak to jest nierealne!

wielga
Posty: 605
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:00
Lokalizacja: Os. ZIELONE

Re: Polityka

Post autor: wielga »

Pichu pisze:Przede wszystkim, ten człowiek kobiety ma za pod ludzi którym należałoby odebrać prawa do głosowania. Ponadto popiera zniesienie akcyzy na benzyne czyli główną zapchaj dziurę naszego budżetu. Tym czym zjednuje sobie wielu to legalizacja marihuany. ;)
Polecam --> http://www.youtube.com/watch?v=idmwdLGrtLE Poza tym powiedz mi kto Ci takich bajek naopowiadał ? Znowu jakiś wstrętny komuch ? :roll:

ODPOWIEDZ