Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

Polityka

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem.
Przemek82
Posty: 485
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:16
Lokalizacja: Zgłobice

Re: Polityka

Post autor: Przemek82 » 15 gru 2011, 19:45

Jak to z czym? Cytując Roberta Górskiego Polska ma trzech zaborców: Niemcy, Żydzi i .... Pedały.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Polityka

Post autor: savage » 16 gru 2011, 7:52

Aaaa... Dla mnie jest przykre to, że wielu młodych ludzi zajawiło się teraz na tą "antykomunę" i wydaje im się, że są PATRIOTAMI i NARODOWCAMI, jeżeli wyrwą płytę z chodnika, albo naklepią kogoś z "antify". Ba! Podejrzewam, że 99% z nich nie ma pojęcia nawet kim był Dmowski, kim Piłsudski...

Tak oto dla wielu "walka" z Donaldem na stadionie zamieniła się w walkę w imię "wyższej" idei ratowania suwerenności kraju i wyrwania niepodległości z rąk wszechobecnego lewactwa, pedalstwa i odmienności.


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zakilles
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2011, 12:14

Obchody wybuchu Powstania Styczniowego w Krakowie.

Post autor: Zakilles » 14 sty 2012, 21:09

Liga Obrony Suwerenności, przy współudziale Krakowskiego Klubu Gazety Polskiej, zaprasza na krakowskie, społeczne Obchody 149. Rocznicy Powstania Styczniowego. Spotykamy się przy Kwaterze Powstańców, po mszy świętej w Kaplicy Cmentarza Rakowickiego o godz. 13:00.
Obrazek
www.lospolski.pl
www.suwerennapolska.forumpolish.com

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: Polityka

Post autor: Yarek » 15 sty 2012, 11:43

Ja się tam na pewno pojawię, chociaż "wykształcone" społeczeństwo weźmie mnie wtedy za faszystę i bandytę.

kotul
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2010, 11:49

Re: Polityka

Post autor: kotul » 21 sty 2012, 12:51

savage pisze:Aaaa... Dla mnie jest przykre to, że wielu młodych ludzi zajawiło się teraz na tą "antykomunę" i wydaje im się, że są PATRIOTAMI i NARODOWCAMI, jeżeli wyrwą płytę z chodnika, albo naklepią kogoś z "antify". Ba! Podejrzewam, że 99% z nich nie ma pojęcia nawet kim był Dmowski, kim Piłsudski...

Tak oto dla wielu "walka" z Donaldem na stadionie zamieniła się w walkę w imię "wyższej" idei ratowania suwerenności kraju i wyrwania niepodległości z rąk wszechobecnego lewactwa, pedalstwa i odmienności.


Pozdrawiam
Savage, ja tam czuję sympatię do tych młodych ludzi, choćby za nonkonformizm. Obrzucani są z mediów demoliberalną propagandą, ale nie poddają się jej. Lewactwo i lewacki styl życia jest w mediach wszechobecny (np. ludzie pokroju Wojewódzkiego kreowani na jakichś guru). Właściwie każda licząca się stacja telewizyjna w komentarzach do wiadomości stosuje się do zasad "poprawności politycznej", która jest niczym innym, jak narzuconą przez lewicowych intelektualistów (m.in. z rządzącego obecnie w Europie pokolenia 68') cenzurą.

Osobiście jestem człowiekiem prawicy (ale nie pseudoprawicy typu PiS czy PO) i wiem, że miejsca na prawicowe poglądy praktycznie w mediach nie ma. Tym bardziej się cieszę, że - choć czasami w skoślawionej formie - część z nich jednak trafia pod strzechy. Młodzi kibicowscy nonkonformiści potrzebowaliby faktycznie nieco formacji, ale swoją drogą wiem, że organizacje narodowe wykonują i w tym względzie sporą pracę u podstaw. Aha, narodowcem nie jestem, jestem ideowo z czasów pre-narodowych ;), ale czuję w narodowcach co najmniej taktycznego sojusznika.

Zakilles
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2011, 12:14

Oświadczenie LOS w sprawie projektu likwidacji IPN.

Post autor: Zakilles » 24 sty 2012, 22:00

Obrazek
O Ś W I A D C Z E N I E
W sprawie projektu likwidacji Instytutu Pamięci Narodowej.

W dniu 13 stycznia klub poselski SLD złożył projekt ustawy dotyczącej likwidacji Instytutu Pamięci Narodowej, w którym postkomuniści proponują, aby od 30 czerwca bieżącego roku zaprzestał on swojej działalności oraz żeby tego samego dnia przestały również obowiązywać oświadczenia lustracyjne. Nie jest to pierwsza próba likwidacji tej instytucji, bowiem od początku jej powstania w 1998 roku, co jakiś czas ponawiane są wściekłe ataki na IPN, szczególnie ze strony środowisk lewackich i skupionych wokół „Gazety Wyborczej”. Do tej pory byliśmy świadkami szerokiego spektrum działań, które miały, w założeniu ich inicjatorów, zakłócić przebieg działalności Instytutu lub uniemożliwić jego pracownikom ujawnianie prawdy o ponurej przeszłości osób z politycznego establishmentu. Dokonywano zmian organizacyjnych i kadrowych, wywierano presję polityczną na pracujących tam ludzi, ograniczano budżet, a przede wszystkim szykanowano tę instytucję w najbardziej opiniotwórczych mediach, próbując w ten sposób oczernić ją w oczach Polaków, co miało ułatwić jej likwidację.
Nie może dziwić wielka determinacja przejawiana przez ludzi wywodzących się z komunistycznego systemu, którym działalność IPN-u utrudnia swobodne i nieskrępowane funkcjonowanie na politycznych salonach III Rzeczypospolitej oraz korzystanie z przywilejów władzy. Jednakże z oburzeniem należy przyjąć argumentację, która ma służyć, jako uzasadnienie do zniszczenia tej wielce zasłużonej dla naszego kraju instytucji. Szczególnie bulwersujące są słowa rzecznika prasowego klubu parlamentarnego SLD Dariusza Jońskiego, który stwierdził, że po „13 latach funkcjonowania Instytutu można powiedzieć, że więcej pokrzywdzonych jest przez IPN niż przez SB”. Nie do przyjęcia są również twierdzenia innego prominentnego przedstawiciela tej partii - Leszka Aleksandrzaka, który mówił, że IPN prowadził „wiele procesów politycznych, które kompromitowały Polskę na arenie międzynarodowej”. Jeszcze bardziej „naciągane” są pomysły, aby sprawami ścigania zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, szczególnie dokonanymi w czasach reżimu komunistycznego, zajmowała się prokuratura generalna, która w przeciwieństwie do IPN-u podlega bezpośrednio wpływom politycznym rządzących partii.
Wyraźnym dążeniem pomysłodawców ustawy o likwidacji IPN-u jest zamknięcie dostępu do zgromadzonej tam dokumentacji oraz zahamowanie procesu uzdrawiania polskiego życia publicznego, który dokonuje się poprzez lustrację osób pełniących ważne funkcje w naszym państwie. Temu celowi służą propozycje zaniechania lustracji, przekazania tzw. „spraw historycznych” do badania bliżej niesprecyzowanym instytutom naukowym oraz „koronny” argument wysuwany przez zwolenników likwidacji, którzy twierdzą, jakoby zaprzestanie prac przez tę instytucję miało przynieść budżetowi państwa duże oszczędności.
Liga Obrony Suwerenności uważa, że Instytut Pamięci Narodowej jest bardzo zasłużoną dla naszego kraju instytucją, która wykonuje niezwykle ważną działalność w wielu zaniedbywanych dotąd dziedzinach. Prowadzone przez pracowników naukowych IPN-u badania nad historią najnowszą Polski umacniają poczucie tożsamości narodowej Polaków, poprzez odkrywanie prawdy historycznej o naszej przeszłości, przywracanie pamięci o zapomnianych bohaterach narodowych i ofiarach represji, a przede wszystkim poprzez szeroką działalność edukacyjną, która zaowocowała wielką ilością publikacji, filmów, wystaw, odczytów itp. Nie można przecenić ogromnego wkładu pracy, jaki IPN włożył w kształtowanie polskiej polityki historycznej, szczególnie w obliczu często pojawiających się pomówień i kłamstw ze strony wpływowych i opiniotwórczych ośrodków zagranicznych, które próbują w ten sposób zatrzeć prawdę o zbrodniach dokonanych w czasie II wojny światowej. Instytut spełnia również ważną rolę w dziedzinie „oczyszczania” naszego życia publicznego z politycznych kanalii i osobników zdeprawowanych moralnie w czasach PRL-u, którzy pomimo dokonania w przeszłości haniebnych czynów na szkodę Narodu i Państwa Polskiego, w dalszym ciągu uzurpują sobie prawo do decydowania o naszym losie i żyją na koszt polskiego społeczeństwa.
Dlatego Rada Polityczna Ligi Obrony Suwerenności wyraża zdecydowany sprzeciw wobec projektu likwidacji IPN, złożonego przez pogrobowców systemu komunistycznego oraz odrzuca fałszywą argumentację, która w żaden sposób nie może służyć uzasadnieniu likwidacji tej ważnej dla Polski instytucji. Wzywamy również wszystkich świadomych Polaków, którym nie jest obojętne dobro naszej Ojczyzny, do obrony IPN-u przed zakusami wrogiej naszemu państwu komunistycznej agentury.

Gdańsk, dn. 21 stycznia 2012 roku.Przewodniczący
Ligi Obrony Suwerenności
Wojciech Podjackiwww.lospolski.pl
www.suwerennapolska.forumpolish.com

Zakilles
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2011, 12:14

Re: Polityka

Post autor: Zakilles » 24 sty 2012, 22:01

Proponuję olewać tych nierobów i trolli internetowych. Nasze zwycięstwo zależy od tego czy będziemy ludźmi czynu, którzy są pełni idei czy może śmierdzącymi leniami wyjałowionymi z idei i czytającymi GWno. Do dzieła patrioci!

miśqu
Posty: 202
Rejestracja: 25 lis 2010, 22:01

Re: Polityka

Post autor: miśqu » 24 sty 2012, 22:17

25 stycznia - środa

http://www.rdn.pl/info_tarnow/index.php ... 2012017037

"Manifestacje w obydwu miastach planowane są na środę. Tarnowscy internauci wyruszą o 17.30 z tarnowskiego rynku. Na portalu facebook udział w akcji zadeklarowało prawie 4 tys. osób. Ich liczba wciąż rośnie. Sprzeciwiają się podpisaniu przez polski rząd międzynarodowej umowy ACTA, dotyczącej ochrony własności intelektualnej w internecie. Internauci twierdzą, że ograniczy to wolność słowa i niezależność w sieci. O 18. protest ma dotrzeć pod Urząd Wojewódzki.

W Mielcu pokojową manifestację zaplanowano na godz. 16.00 na placu Armii Krajowej. Organizatorzy nie postarali się jednak o zgodę magistratu. Odpowiednie dokumenty mieli złożyć wczoraj, także dziś rano nie wpłynęły żadne pisma dotyczące manifestacji."Lobby amerykanskie i ich zapędy opanowania wszystkiego co się da jak widać znalazły posłuch wśród naszej elity rządzącej. Obecna sytuacja z ACTA kompromituje nasza klase polityczną, chociaż rząd ostatnio robi wiele aby przycinać prawa obywatelskie.

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Re: Polityka

Post autor: noflattery » 26 sty 2012, 18:51

Ciekawe jak sie czuja ci , ktorzy poszli glosowac na zalegalizowane urzedowo i medialnie mafie zwane partiami politycznymi.
Na tym poziomie technologicznym przykladanie lapy do przestepczej dzialalnosci marionetkowych organizacji pt. PO, PIS SLD PSL i innych satelitarnych wynalazkow jak Palikot, ktorzy sa na uslugach korporacji, jest jak wystawianie ramienia do wszczepienia chipu, oczywiscie dla wlasnego bezpieczenstwa, bo co bedzie jak ich ktos porwie ? Na TVN pokaza, ze gdyby Krzysztof Olewnik mial chipa to by nie byl torturowany prawie 2 lata, wiec dla "bezpieczenstwa" trzeba sie dac zakolczykowac. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lizard King
Posty: 1414
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:01
Lokalizacja: Ilkeston/Derby

Re: Polityka

Post autor: Lizard King » 26 sty 2012, 21:06

za niedlugo okaze sie ze do wybrania zostali tylko Palikot albo Korwin Mikke, a moze to i lepiej...
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

miśqu
Posty: 202
Rejestracja: 25 lis 2010, 22:01

Re: Polityka

Post autor: miśqu » 26 sty 2012, 21:27

Już zaczynam wierzyć w kontrolowane opozycje. Patrzcie jak PO ma teraz super, nawet jak przegra, to przecież wylansowali sobie Palikota, który i tak zrobi z nimi koalicje, który i tak jest za federalnym rządem UE... właściwie PO nic nie traci, bo PIS ludzie będą zawsze się bać, SLD to tzw komuchy i wiele obecnie nie ugrają, a nowi przepadną jak zwykle.

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Re: Polityka

Post autor: noflattery » 27 sty 2012, 17:13

Zagraniczne koncerny ustanawiające prawo w Polsce wbrew protestom społecznym, bez uwzględnienia stanowiska polskiego rządu, ale przy jego udziale - to wersja zdarzeń brzmiąca jak fabuła filmu political fiction. Ta nieprawdopodobna teoria spiskowa na temat ACTA ujawniona przez portal WikiLeaks w 2008 roku może jednak być prawdziwa. Dowodzą tego działania i wypowiedzi najwyższych polskich urzędników
Według portalu WikiLeaks.org, inicjatorem porozumienia ACTA mieli być amerykańscy kongresmeni, których kampanie wyborcze sponsorują koncerny rozrywkowe, a sam projekt ACTA był forsowany przez USA.

http://wiadomosci.wp.pl/title,Teoria-sp ... omosc.html


Glos rozsadku "okradanego" czyli Glaca ze Sweet Noise na temat ACTA.

http://www.youtube.com/watch?v=eYu-XQB-3bg

miśqu
Posty: 202
Rejestracja: 25 lis 2010, 22:01

Re: Polityka

Post autor: miśqu » 27 sty 2012, 20:30

http://miziaforum.wordpress.com/2012/01 ... ujemy-cie/

patrzcie na litanie "przewinień" władzy, aż nie miałem świadomości że tyle tego.

TUSK TV sięga absurdu

http://www.youtube.com/watch?v=L7nYWSruFSA

według ich wizji to kibole wręcz rządzą światem!!! :D


a to kolejny etap walki z kibolizmem, na skokach narciarskich

http://sport.wp.pl/kat,1838,title,PS-wy ... omosc.html

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Re: Polityka

Post autor: noflattery » 02 lut 2012, 17:20

W tej calej sprawie z ACTA warto zaznaczyc, ze mafia rzadowa umyslnie wybrala akurat ten wyjatkowo ostry moment zimy zeby "zredukowac" mrozami liczbe protestujacych na ulicach.

Polecam strone www.kefir2010.wordpress.com na ktorej mozna znalezc najswiezsze informacje w sprawie protestow przeciw ACTA i wiele innych przekretow wladzy. Administrator strony ma duza wiedze o tym, o czym nie mowi sie w tubie rzadowej czyli telewizji.

Zakilles
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2011, 12:14

Oświadczenie w sprawie poparcia dla Narodu i Państwa Węgier

Post autor: Zakilles » 05 lut 2012, 23:03

Obrazek
Rada Polityczna Ligi Obrony Suwerenności, w obliczu międzynarodowej nagonki na bratni Naród Węgierski, wystosowała 2 lutego br. oświadczenie w sprawie poparcia dla Narodu i Państwa Węgierskiego.
O Ś W I A D C Z E N I E
W sprawie poparcia dla Narodu i Państwa Węgierskiego.

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami zmasowanego ataku na suwerenność Państwa Węgierskiego, które pod przywództwem nowego rządu, kierowanego przez premiera Viktora Orbána, próbuje wydobyć się ze stanu zapaści politycznej i gospodarczej, będącej skutkiem ośmioletnich rządów koalicji socjalistów i liberałów. W ich trakcie dokonano, na niespotykaną wcześniej skalę, zawłaszczenia majątku narodowego, a także umożliwiono niczym nieskrępowane pustoszenie krajowego rynku przez zagraniczne koncerny i obcy kapitał. Dodatkowo sytuację zaostrzyła wszechobecna korupcja i oszustwa, dokonywane przez ludzi z politycznego establishmentu. Gwałtowna zapaść finansów publicznych i narastająca niewydolność państwa, połączona z postępującym zubożeniem społeczeństwa oraz szybkim bogaceniem się skorumpowanych polityków i pazernych biznesmenów, doprowadziły w konsekwencji, w wyniku wyborów z 2010 roku, do odsunięcia od władzy skompromitowanego układu politycznego i przekazania steru rządów nowej koalicji centroprawicowej.
Polityka nowego rządu węgierskiego od samego początku budziła wściekłość odsuniętych od władzy prominentów partyjnych z opcji socjalistycznej i liberalnej oraz międzynarodowego kapitału i biurokratów z Brukseli. Przede wszystkim dlatego, że premier Orbán twardo broni interesu narodowego, a nie partykularnych interesów banków i zagranicznych monopoli oraz dokonuje takich zmian w polityce wewnętrznej, które naruszają wpływy poprzedniego układu politycznego. Motywem przewodnim tych działań jest chęć wyciągnięcia Węgier z kryzysu oraz poprawienie warunków bytowych ludności, w tym udzielenie pomocy rządowej dla rodzin, które nie mogą wyjść z pułapki kredytowej zachodnich banków. Za to, że władze węgierskie starają się wzmocnić własne państwo, ustanawiając nową konstytucję i uzdrawiając finanse publiczne poprzez opodatkowanie zagranicznych banków i koncernów, stały się one obiektem brutalnych ataków ze strony rodzimych renegatów i lewicowej międzynarodówki.
Państwo Węgierskie atakowane jest bezustannie przez najbardziej wpływowe i opiniotwórcze media na Zachodzie, szkalowane jest przez wszelakiej maści lewaków i międzynarodową finansjerę, a w ostatnim czasie spotkało się również z brutalną presją Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Komisji Europejskiej. Bruksela wszczyna procedury karne w celu wymuszenia zmiany, „budzących kontrowersje” u unijnych komisarzy, nowych przepisów ustanowionych przez węgierski parlament. Chodzi przede wszystkim o ustawy dotyczące banku centralnego, reformy sądownictwa i zmiany w konstytucji. Poza tym, Komisja Europejska skrytykowała Węgry za to, że nie realizują przyjętego planu trwałego ograniczania deficytu finansów publicznych i zaleciła otwarcie nowego etapu procedury dyscyplinującej wobec tego kraju, co może prowadzić do sankcji w postaci odebrania przysługujących funduszy spójności.
W opinii Rady Politycznej Ligi Obrony Suwerenności dyktat stosowany przez unijne instytucje wobec Węgier jest skandalem na niespotykaną dotychczas skalę i bezpodstawną ingerencją w sprawy wewnętrzne suwerennego państwa. Szczególnie w sytuacji, gdy powszechnie głosi się zapewnienia o solidarności panującej w Unii Europejskiej i przeznacza się ogromną pomoc dla zadłużonych Włoch, Grecji, Portugalii i innych państw członkowskich. Jednocześnie odmawia się pomocy Węgrom i stosuje się wobec nich brutalny szantaż, którego celem jest zmuszenie władz węgierskich do wycofania się z reform ratujących państwo przed upadkiem i społeczeństwo przed wyzyskiem ze strony międzynarodowego kapitału.
Węgrzy mają prawo samodzielnie kształtować swoją przyszłość według własnej woli i nikt z zewnątrz nie powinien ingerować w ich stosunki wewnętrzne, zwłaszcza, że wszelkie decyzje rządu i parlamentu węgierskiego podejmowane są z zachowaniem ogólnie przyjętych reguł demokratycznych. Dlatego Rada Polityczna Ligi Obrony Suwerenności wyraża swoje poparcie dla bratniego Narodu Węgierskiego oraz wzywa wszystkich Polaków do solidaryzowania się z Węgrami, w tych trudnych dla nich chwilach. Apelujemy też do Sejmu Rzeczypospolitej o podjęcie uchwały popierającej Węgrów w ich dążeniu do normalizacji stosunków wewnętrznych oraz potępiającej zamachy na suwerenność Państwa Węgierskiego, ponieważ dzisiaj upokarzani są Węgrzy, a potem może przyjść czas na upokarzanie innych narodów, na co w imię sprawiedliwości i solidarności nie powinniśmy pozwolić.

Gdańsk, dn. 2 lutego 2012 roku.Przewodniczący
Ligi Obrony Suwerenności
Wojciech Podjacki

www.lospolski.pl
www.suwerennapolska.forumpolish.com
www.facebook.com/lospolski

[ Dodano: 03-03-2012, 17:43 ]
Obrazek

„Polski Szaniec” nr 1/2012

Spis treści:

Podjacki Wojciech, Ministerstwo narodowego wstydu
Rybarski Roman, O pojmowaniu idei narodowej
Podjacki Wojciech, Zagadnienie suwerenności państwowej
Dziadul Piotr, Brak strategii czyli równia pochyła
Żak Rafał, Nie dla federacji europejskiej
Szczepkowska Liliana M., Zdolność do refleksji racz darować, Panie
Michalkiewicz Stanisław, Mróz od Wschodu
Kobierzyński Arkadiusz, Zapaść w „służbie zdrowia
Kobierzyński Arkadiusz, 166 rocznica Powstania Krakowskiego
Żak Rafał, Lwowskie „Campo Santo
Kopaczyk Marek, Prawdziwi twórcy bolszewizmu
Kancerek Dariusz, Stosunek sanacji do Obozu Narodowo-Radykalnego
Oświadczenie w sprawie skandalicznej wypowiedzi ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego
Oświadczenie w sprawie projektu likwidacji Instytutu Pamięci Narodowej
Oświadczenie w sprawie kłamliwych treści głoszonych przez Ruch Autonomii Śląska
Balcer Marcin, Opolska akcja przeciw separatyzmowi
Kownacki Robert, Rocznica zaślubin Polski z morzem
Obuchowicz Krystian, Pamiętnik Paryski 1918-1919 Eugeniusza Romera, recenzja

Życzymy miłej lektury!

www.lospolski.pl
www.suwerennapolska.forumpolish.com
www.facebook.com/lospolski

miśqu
Posty: 202
Rejestracja: 25 lis 2010, 22:01

Re: Polityka

Post autor: miśqu » 02 maja 2012, 12:16

Kilkumetrowy transparent z wizerunkiem papieża Jana Pawła II został zatrzymany przez policję, po tym jak został rozwinięty na Alejach Jana Pawła II w Bydgoszczy - informuje portalbydgoski.pl.
Wraz z transparentem ponad 4 godziny na komisariacie spędziło 5 osób, które stały nieopodal wizerunku papieża.

Zatrzymane osoby zostały poddane rewizji osobistej i postawiono im zarzut z Art. 63a Kodeksu Wykroczeń - Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze, ograniczenia wolności albo grzywny.

- Wydawać by się mogło, że rok po beatyfikacji Jana Pawła II, Polacy będą mogli należycie uczcić tego rocznice. Przyszło nam żyć państwie policyjnym - tak na facebooku sprawę skomentował radny PiS-u Tomasz Rega.

- Widać niestety, że tak jak w czasach komunizmu zakazane jest czczenia wiary katolickiej i papieża Jana Pawła II. Wydawać by się mogło, że 20 lat po obaleniu komunizmu takie sytuacje jak dzisiaj nie nastąpią. Dla mnie to wszystko jest bez komentarza - dodaje.

polskie radio.

Obrazek

z filmikami:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27697-po ... atyfikacji


Tuskoruś rośnie w siłę. Pewnie zatrzymano bo kibole...

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: Polityka

Post autor: Yarek » 02 maja 2012, 14:24

Jeszcze kilka lat temu pomyślałbym że to żart. No, ale w końcu żyjemy w państwie gdzie rządzą pachołki i pedały, tak więc mnie to nie dziwi...

Danon
Posty: 85
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:19
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polityka

Post autor: Danon » 02 maja 2012, 18:39

W TV coś powiedzieli o tym? Czy pachołki Tuska "ominęły" temat?

Bengalczyk
Posty: 19
Rejestracja: 27 maja 2012, 19:25
Lokalizacja: z 5 strony

Re: Polityka

Post autor: Bengalczyk » 28 maja 2012, 12:58

Najgorzej że politykę miesza się do sportu .Np planowane protesty podczas EURO tożto siara dla wizerunku tego kraju
Jaskółki wczoraj dziś i jutro

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: Polityka

Post autor: Yarek » 09 cze 2012, 17:49

Nie chcę robić off topicu w dziale żużlowym, więc tu odniosę się do słów użytkownika Waluś.
Polityk Jarosław K. określa kto jest prawdziwym Polakiem, kibice określają, kto jest prawdziwym kibicem
Też nie jestem fanem Kaczyńskiego (moje poglądy są zbliżone nieco bardziej do ONR, tudzież innych radykalnych organizacji), jednak mógłbyś darować takie komentarze w dziale żużlowym, szczególnie, że Jarek NIE POWIEDZIAŁ wyżej wymienionych słów, a zostały one przeinaczone w ten sposób przez Tusk Vision Network. Żeby nie było, że jestem gołosłowny;
http://www.gadu-gadu.pl/kaczynski-nie-m ... ostowal/20

Pozdrawiam

miśqu
Posty: 202
Rejestracja: 25 lis 2010, 22:01

Re: Polityka

Post autor: miśqu » 09 cze 2012, 23:30

Bengalczyk pisze:Najgorzej że politykę miesza się do sportu .Np planowane protesty podczas EURO tożto siara dla wizerunku tego kraju
siara dla tego kraju to służalstwo i dupoliztwo obcym mocarstwom, w zamian mamy oczernianie nas i rozkradanie kraju. żyć nie umierać. kolejna prowokacja 12.06. zbliża się wielkimi krokami. polskojęzyczne redakcje już szykują materiały.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 870
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Kibice Unii Tarnów w wyborach do samorządu Tarnowa!

Post autor: Estudiantes » 14 paź 2014, 19:38

16 listopada 2014 - wybieramy samorząd Tarnowa!

Wszystkich sympatyków Unii Tarnów oraz osoby, którym dobro tarnowskiego sportu leży na sercu, informujemy, że w zbliżających się wyborach samorządowych możemy głosować na swoich kandydatów. Nauczeni doświadczeniem lat poprzednich i rozczarowani współpracą, a raczej jej brakiem, z kolejnymi osobami, które przed wyborami deklarowały konkretne działania na rzecz tarnowskiej piłki i tarnowskiego sportu, lecz zupełnie z tych obietnic się nie wywiązały, postanowiliśmy zawalczyć o miejsca w Radzie Miasta.

Nasi kandydaci startujący z list Komitetu Wyborczego Wyborców "Tarnów od nowa" to:

Michał Ligęski okręg 2 ,pozycja 2 (Os. Koszyckie, Krakowska, Grabówka, Rzędzin, Os. Zielone)
Rafał Białek okręg 3 , pozycja 3 (Starówka, Piaskówka, Klikowa, Krzyż)
Michał Piotrowski okręg 1 , pozycja 6 (Mościce, Chyszów, Strusina)


Aby nasi kandydaci odnieśli sukces nie wystarczy jedynie oddać na nich głos. Zachęcajcie do tego również swoje rodziny oraz znajomych. Nasi kandydaci ukierunkowani są na sport, ale w przeciwieństwie do wielu demagogów, którzy niespodziewanie objawili się na listach wyborczych innych komitetów, proponują konkretne rozwiązania, które mają na celu nie tylko poprawę sytuacji tarnowskiego sportu, ale również uczynienie ze sportu jednego z atutów Tarnowa, również w aspekcie gospodarczym. Nasi kandydaci nie proponują populistycznych rozwiązań w stylu - zabierzmy pieniądze innych i dołóżmy je do sportu. Nasi kandydaci mówią: zainwestujmy w infrastrukturę sportową, tak aby przyniosła miastu zysk bezpośredni - finansowy, a także pośredni - poprzez podniesienie jakości życia.

Pamiętajcie, że to nasi kandydaci doprowadzili do rozpoczęcia dyskusji o poziomie tarnowskiego sportu!

Obrazek
Oficjalny serwis kibiców Unii Tarnów
http://elitatarnowa.pl

Awatar użytkownika
Sztaba90
Posty: 30
Rejestracja: 09 paź 2014, 12:49
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kibice Unii Tarnów w wyborach do samorządu Tarnowa!

Post autor: Sztaba90 » 15 paź 2014, 10:53

wszystko fajnie ale to logo mi sie z TVN tylko kojarzy...okropne
Na zawsze biało-niebieska mafia

ODPOWIEDZ