Obrazek

Pytania, prośby, poszukiwania

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem
baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: baks75 »

Hejka
poszukuje nastepujacych meczy Unii Tarnow, moze ktos ma na DVD
1992
Unia Tarnow-stal rzeszow
Unia Tarnow-row Rybnik
Unia Tarnow-stal gorzow
Unia Tarnow-wybrzeze Gdansk
Unia Tarnow-wlokniarz(yawal)
1993
stal rz-unia t
unia t-unia l
unia t-stal g
unia t-stal rz
1994
unia l-unia t
unia-motor L
unia T-wlokniarz
unia T-unia l
unia T-Morawski Z.G.
Unia-sparta
1995
unia-polonia P
unia t-stal rz
unia-stal g
unia-wlokniarz
unia-polonia b
unia-motor
1996
unia-polonia p
unia-polonia b
unia-stal g
unia-apator
unia-gkm
unia-stal rz
2004
unia t-unia l
unia-rkm
unia-zkz z.g.
polonia b-unia
pozostale z 2004 juz mam
2005
wybrzeze-unia
unia-zkz
unia-sparta
unia-wybrzeze
unia T-unia l
pozostale juz mam z 2005

zalezy mi bardzo na latach 1992-1996
poszukuje tez meczy Unii z wczesniejszych lat 1985-1989

mam wszystkie mecze z nc+ z 2013 i z tvp sport z 2012
pozdrawiam

tina89
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:49

Aukcja charytatywna

Post autor: tina89 »

Przedmiotem aukcji jest plastron Patryka Dudka, który zajął 4. miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Tarnowie w dn. 6.10.2013 r. Patryk jest Indywidualnych Mistrzem Świata Juniorów z 2013 r.

Plastron na cel charytatywny przekazała Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna.

http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-p ... 71412.html

Gienus
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2009, 15:15
Lokalizacja: pod sklepu

Re: Aukcja charytatywna

Post autor: Gienus »

Prosiłbym o wypełnienie ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-59651.html z góry wielkie dzięki.

pawelekno
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2014, 13:13

Prośba o pomoc

Post autor: pawelekno »

Witam serdecznie.

Postanowiłem tutaj napisać, ponieważ usiłuję od pewnego czasu sprzedać pewną dość myślę cenną dla mnie rzecz....

Kilka słów o mnie :

Nazywam się Paweł Nowik. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową, przez co poruszam się na wózku inwalidzkim.

Przepuklina oponowo-rdzeniowa to wrodzona wada kręgosłupa spowodowana niedorozwojem kręgów otaczających delikatną strukturę rdzenia kręgowego. W wyniku uszkodzenia rdzeń kręgowy ochroniony oponami uwypukla się na zewnątrz kręgosłupa w postaci worka widocznego na plecach. Ponieważ poniżej miejsca uszkodzenia dochodzi do zaniku funkcji neurologicznych, stan i samodzielność dziecka uzależniony jest od poziomu (wysokości) wady. W moim przypadku jest to niski stopień uszkodzenia, ale przepuklina oponowo-rdzeniowa jest chorobą na dzień dzisiejszy nieuleczalną. Jednak rehabilitacja i różnego rodzaju ćwiczenia nóg mogą mi pomóc w lepszym funkcjonowaniu.

Jestem podopiecznym Fundacji Avalon, która zajmuje się pomocą osobom z niepełnosprawnością. Dzięki Fundacji i też własnemu działaniu, poprzez rozpowszechnianie ulotek, mogę poprzez Fundację starać się o 1 % podatku, oraz darowizny. Dzięki pomocy darowiznom z Fundacji udalo mi się pozyskać sprzęt rehabilitacyjny, oraz rehabilitacyjno-sportowy.
Może zastanawiać to niektórych, dlaczego sprzęt rehabilitacyjno-sportowy..... Otóż wytłumaczę, żeby nikt nie próbował mi czegoś zarzucać.... W przypadku mojej choroby, a więc wrodzonego rozszczepu kręgosłupa, tak naprawdę nie ma ratunku....mam tu na myśli, że nie ma możliwości abym kiedykolwiek wstał na własne nogi i jestem tego akurat świadomy.
Sprzęt o którym piszę to tzw Handbike. Nie wiem, czy ktoś wie, ale był kiedyś taki żużlowiec Rafał Wilk.... Pewnie wielu z Was o Nim słyszało. Człowiek, który może w żużlu zbyt dużo to nie osiągnął, natomiast..... po wypadku dokonał coś, czego niektórym się nigdy nie udało dokonać... Miał wypadek kilka lat temu i zdobył w 2012 roku 2 złote medale na Igrzyskach Paraolimpijskich. Dlaczego o tym piszę...? Otóż sam chciałem mieć taki sprzęt, na którym mu się to udało, a więc handbike'a (rower trójkołowy z napędem łańcuchowym na ręce). Zdecydowałem się o ten sprzęt starać zaraz po tym, jak Rafał osiągnął, to co napisałem wyżej. Dlaczego? Motywacja.... Człowiek mnie zmotywował i pokazał mi tym samym, że nie należy się zamykać w czterech ścianach.... Może kiedyś będzie dane mi się z Nim ścigać.

Ale do rzeczy....

Zdecydowałem się tu napisać, ponieważ mam do sprzedania pamiątkowy medal ze spotkania Polska - Mistrzowie Świata, które odbyło się w 2013 roku w Lublinie. Wystawiłem medal na licytację na allegro, a poniżej jest link do tej aukcji:

http://allegro.pl/medal-polska-mistrzow ... 61817.html

Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupieniem medalu, proszę o licytowanie, lub oferty na maila : pawelekno@poczta.onet.pl, lub po prostu licytować medal.Ustawiona jest również cena minimalna. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do licytowania medalu

Mam też do sprzedania 4 puste programy z II Memoriału Władysława Pietrzaka 1.10.2013r. Info poprzez e-mail, nie wystawiłem programóww na aukcję.


Więcej info o mnie pod linkiem do strony Fundacji:

http://fundacjaavalon.pl/nasi_benefi...wik_pawel.html


Jest to aukcja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony dla mnie na zakups sprzętu rehabilitacyjnego.

natalenka
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2010, 17:37

Pomoc w pracy magisterskiej - ankieta

Post autor: natalenka »

Drodzy kibice żużla! Jestem studentką na Wydziale Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przygotowuję pracę magisterską dotyczącą jakości i funkcjonalności oficjalnych stron internetowych polskich klubów żużlowych Enea Ekstraligi. Czy mogę Was prosić o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej? To zajmie tylko chwilę, a bardzo mi pomożecie. http://www.ebadania.pl/79e1adaf3aac0e61 z góry dziękuję :)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 1317
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW
Kontakt:

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: AC »

baks75 pisze:Hejka
poszukuje nastepujacych meczy Unii Tarnow, moze ktos ma na DVD
z całej listy doszukałem się jedynie tych spotkań na komputerze z mistrzowskiego 2005 roku:

wybrzeze-unia (240 MB)
unia-zkz (363 MB)
unia-sparta (698+701 MB)


jak coś to zapraszam na priv
Unia Tarnów & AC Milan

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: konri »

AC pisze:
baks75 pisze:Hejka
poszukuje nastepujacych meczy Unii Tarnow, moze ktos ma na DVD
z całej listy doszukałem się jedynie tych spotkań na komputerze z mistrzowskiego 2005 roku:

wybrzeze-unia (240 MB)
unia-zkz (363 MB)
unia-sparta (698+701 MB)


jak coś to zapraszam na priv
Warto byłoby to na jakiś serwer ogólnodostępny wrzucić albo na YT w ramach "Jaskółczych wspomnień" ;)
ŻLF 2018 ŻLF 2023

kuba1225
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2014, 22:02
Lokalizacja: Tarnów

Młyn

Post autor: kuba1225 »

Czy da się przejść z drugiego łuku na młyn ?
Wchodząc od strony parku
Czy ma ktoś w sprzedaży szalik ?

Awatar użytkownika
Zbyl
Posty: 237
Rejestracja: 04 sie 2013, 21:00

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: Zbyl »

Od strony parku idziesz przez przez całą długość stadionu,mijasz trybunę i dopiero wejściem na pierwszy łuk do młyna,niema bezpośredniego przejścia między łukami.
A co do szalika zajrzyj w zakładkę http://forum.uniatarnow.net/viewtopic.p ... art=500tam kilku kolegów chciało sprzedać szaliki,może oferty są jeszcze aktualne.

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: gordon »

Odezwij się do Establishment z forum, a szalik na pewno zakupisz.
Més que un club.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1276
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Konkurs dla kibiców!

Post autor: Estudiantes »

Kolejny konkurs na Stadionowych Oprawcach. Mamy szanse na nagrody w dwóch kategoriach. Ekstraklasa + żużel - 1000 sreberek, niższe ligi - 4000 vlepek!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Posiadaczy facebooka prosimy o lajkowanie wg instrukcji. Na razie niestety mamy lekki dystans. :P Konkurs do 16 maja.
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

Kofi
Posty: 235
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: Kofi »

Poszukuję taniego, najlepiej darmowego transportu z Krakowa do Tarnowa w najbliższy piątek wieczorem, czy ktoś nie ma w planach tej trasy i możliwości zabrania na pokład takiego osobnika jak ja, przypadkiem? :)

Awatar użytkownika
Zbyl
Posty: 237
Rejestracja: 04 sie 2013, 21:00

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: Zbyl »

Panowie pamiętacie pewnie chłopaków z wykładu Baumana którzy dostali po 30 dni ciupy i po 6000 zł kary za sprzeciw na wykładzie wyżej wymienionego pana(bardziej pasuje towarzysza)
Jest szansa nie tylko na łączenie się w geście solidarności z chłopakami ale i przejścia do czynów a konkretnie list do prezydenta Wrocławia Pana Dutkiewicza o zamianę wspomnianej kary na prace społeczne(poparci wyrażamy przez przez podpisanie petycji)

https://secure.avaaz.org/pl/petition/

Ps.Wklejać link na forach,facebooku czy gdziekolwiek macie konta
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Zbyl, łącznie zmieniany 2 razy.
Wiesz co brzmi dumnie mego klubu nazwa,Unia Tarnów z Jaskółczego Gniazda

warrior311
Posty: 172
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:56
Lokalizacja: wiraż

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: warrior311 »

Mam prośbę. Potrzebuje kupić czapeczkę taką jaką nosi Martin Vaculik ( zielono - biała z reklamą firmy bool) ma ktoś jakieś info bo na allegro nie mogę znaleźć ?

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: PrzemczaN »

Na stronie Vaculika jest formularz kontaktowy. Nie wiem jak serio on to traktuje, ile maili dostaje, ale możesz spróbować napisać tam do niego (jego teamu), może akurat...
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: Ghoulski »

Swego czasu na fb Martin pisał o możliwości kupna takiej czapki ;)

Kiker
Posty: 216
Rejestracja: 29 wrz 2009, 7:13
Lokalizacja: Ilkowice

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: Kiker »

Na formularz Martina nie ma co pisać, już tydzień czekam na odpowiedź w sprawie czapki bo też chciałem kupić. A ma ktoś może do sprzedania czapeczkę Grega Hancocka GRIN.

Awatar użytkownika
RECON_1
Posty: 120
Rejestracja: 25 lip 2011, 11:19
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: RECON_1 »

Hej , potrzebuje patch do gry Speedway liga który zmienia stadiony, tzn ze Tarnów jedzie na swoim a Bydgoszcz na swoim a nie odwrotnie,nie moge znalezc w sieci dobrego, z góry dzieki za linka.

sportbase
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2014, 9:19

Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: sportbase »

Cześć, jestem studentem II roku Analityki Gospodarczej. Obecnie jestem na wakacyjnym stażu i tworzę raport na temat lojalności zakupowej kibiców sportowych.

Chciałbym Was prosić o wypełnienie krótkiej ankiety, możecie ją znaleźć pod tym adresem:

http://ankieta.sportbase.pl/index.php/343723/lang-pl

Z góry dziękuję za pomoc.

K-Zaq
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2014, 8:55
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: K-Zaq »

Witam
Nie wiedziałem w jakim temacie zamieścić swojego posta, więc piszę tutaj. Otóż jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie w promieniu ponad 100km jest pustynia żużlowa, a że żużlem zaszczepił mnie mój ojciec, który w latach 70 chodził na mecze w Świętochłowicach, śledzę z wypiekami na twarzy każdą kolejkę naszej rodzimej ligi. Z przyczyn odległościowych kciuki trzymam w każdej kolejce za Unię, gdyż najbliżej mi do Tarnowa :) Stąd moje pytanie: Chciałbym wreszcie poza kibicowaniem w tv, wziąć się za kibicowanie żuzlowcom na stadionie, może nie w każdej kolejce ale najczęściej jak się da, więc moglibyście podpowiedzieć laikowi jak wygląda sprawa z zakupem biletów, czy trzeba dużo wcześniej przybyć przed meczem, czy dla wszystkich wystarczy? :) Jeśli kupowałbym bilet, to zapewne przyjadę z żoną i znajomymi, więc jakiś odpowiedni sektor moglibyście polecić, rodzinny lub coś w tym stylu? Czy przychodzą ludzie z małymi dziećmi, czy to ze względu na ich słuch jest niewskazane, bo chciałbym niespełna roczną córkę zabrać ze sobą. Pozdrawiam :)

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: lynx »

K-Zaq pisze:więc moglibyście podpowiedzieć laikowi jak wygląda sprawa z zakupem biletów, czy trzeba dużo wcześniej przybyć przed meczem, czy dla wszystkich wystarczy?
ja, jako, że nie mam nigdy czasu to przychodzę zawsze 2 minuty przed startem zawodów
generalnie w sezonie nigdy nie brakuje biletów i zawsze wejdziesz

i jak jesteś sam, to znajdziesz jeszcze jakieś dobre miejsce wysoko na 1 łuku
samemu łatwiej się do kogoś przytulić
w dwójkę to już tak gozej

na pewno jakby przyszło co do czego i będzie finał u nas, to biletu nie kupisz w dniu zawodów
jak chodzi o półfinał to nie pamiętam czy były problemy

Nie ma sektorów rodzinnych, ogólnie na stadionie jest dobra rodzinna atmosfera, nie ma się co obawiać.
Najluźniej jest na trybunie, ale bilet nieco droższe.

Sam mam roczną córkę, ale nie zabrałbym jej na mecz w tym wieku. Raczej zrezygnuj z tego pomysłu, dla dobra dziecka i nie ogólnie.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: PrzemczaN »

Bilety kupisz spokojnie w kasie przed meczem o każdej porze. Jedynie na ewentualny mecz finałowy może być gorzej co pokazał rok 2012. U nas nie ma żadnego sektora rodzinnego. Najwygodniejsza pewnie byłaby dla ciebie trybuna, ale to jest najdroższy sektor. Wiadomo że pierwszy wiraż też cieszy się powodzeniem. U nas na środku tego wirażu zawsze siedzi grupa dopingująca i tam się ogląda na stojąco, więc na pierwszy raz polecam usiąść obok. Chodzą małe dzieci, tylko czy aż tak... Na pewno będzie głośno a co gorsza u nas się mocno kurzy, szczególnie na wirażach. Nie można wnosić własnych napojów. Jak coś to pytaj jeszcze

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: gordon »

Taka mała uwaga. Napoje można wnosić własne ile tylko chcesz, ale tylko oryginalnie zamknięte i małe butelki. Żadnej 1,5l ani 1l nie wniesiesz. Tak małe dziecko raczej nie wytrzyma takiego hałasu. Troszkę starsze jak najbardziej. Mój syn zaczął chodzić jak miał skończone 2 lata. Dla dziecka małego jednak lepsza trybuna ze względu tak jak napisali koledzy wyżej na łukach czasami kurzy się sporo i dla dziecka może być to ciężkie do zniesienia.
Pozdrawiam
Més que un club.

Speedy
Posty: 194
Rejestracja: 27 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: TARNÓW

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: Speedy »

PrzemczaN pisze:Nie można wnosić własnych napojów.
Bzdura, oczywiście że można ale małe butelki np. wody mineralnej. Byle była fabrycznie zamknięta.

Co do pytania. Aż tak małego dziecka bym nie wziął. Trzeba poczekać jeszcze trochę ;) reszta została objaśniona, ale szczególnie odradzam środek 1 łuku jak wspomniał PrzemczaN jeżeli chcecie jedynie posiedzieć i pooglądać. Nie jest to jakieś straszne miejsce ale mecz oglądamy na stojąco i trzeba pośpiewać ;) jak na pierwszy raz odradzam. Reszta stadionu do wyboru, do koloru. Oczywiście prócz zamkniętej prostej.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytania, prośby, poszukiwania

Post autor: PrzemczaN »

No to się z tym piciem pomyliłem, sorry za wprowadzenie w błąd
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

ODPOWIEDZ