Bukmacherka

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem.
Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Re: Bukmacherka

Postautor: PrzemczaN » 18 lip 2010, 13:55

Pojedynek typerski... haha masz dział typowania, typujemy każdą kolejkę, dlaczego tak szybko przestałeś typować? Czyżby nie szło? Mi wystarczy, że sobie grywam na internecie - wcale nie muszę nic nikomu udowadniać, tym bardziej, że wcale nie napisałem, że jest super nie wiadomo co.

Po prostu ciekawiło mnie po co wkleiłeś ten kupon gdy było już po zawodach? Dla lansu? Żebyśmy Ci gratulowali?

Awatar użytkownika
bartek_1990

Postautor: bartek_1990 » 18 lip 2010, 15:47

Marcus_Cleverly pisze:Moze jakis pojedynek typerski w tym temacie ?

Ty bezproblemowo potrafisz stwierdzić że ktoś jest żadnym partnerem do rozmowy z tobą więc nie dziw się że nie ma chętnych do prowadzenia z tobą czegokolwiek bo pewnie z racji swojego charakteru jesteś żadnym partnerem do takich spraw jak pojedynek na typowania
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Marcus_Cleverly

Postautor: Marcus_Cleverly » 01 lis 2010, 10:24

Znalazlem fajna strone w sieci z typami www.betandwin.blox.pl
'' Jesteś tak dobry jak dobry był twój ostatni mecz ''

Speedy

Postautor: Speedy » 01 lis 2010, 10:44

No koleś daje czadu,pokazuje jak powinno się stawiać.

Krzysztof Jerzy

Postautor: Krzysztof Jerzy » 03 lis 2010, 7:52

Szkoda ze nie pokazuej ile kuponow za 2000 tys wczesniej umoczył
Albert Łatynow (SK Oktiabrskij) - 0 (d,d,d,d,d)

RaFcio

Postautor: RaFcio » 08 lut 2011, 20:35

Właśnie dowiedziałem się o świetnym konkursie sportowym, w którym za darmo można wygrać nagrody wartości 40,000 pln. Wystarczy pobawić się w typowanie wyników meczy popularnych lig piłkarskich. Zapraszam na http://www.typuj.org/p-26628.html

Typuj wyniki co tydzień z kilku Lig, dostaniesz za to bonus, który będziesz mógł wykorzystać do obstawiania meczy w poszczególnych typerach.

Przeczytaj "Zasady Gry", a wszystko się dowiesz.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2011, 10:16 przez RaFcio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 08 lut 2011, 22:43

Link nie działa, to po pierwsze.

Po drugie jeśli nawet ktoś proponuje jakiś bonus od wygranej, to pewnie wymagany jest jakiś obrót (kilkakrotny) daną kwotą, więc radzę dobrze sprawdzić ofertę.

RaFcio

Postautor: RaFcio » 09 lut 2011, 10:16

Już działa.

Tu chodzi o to że obstawiasz za free. Do typów masz kilka lig i każda ma swojego sponsora.
Np. Liga polska -> betsson.com. I co tydzień typujesz wyniki ligi polskiej i za każdy dobry typ masz 1pkt, a za każdy zły -0,6 i potem jest zliczanie wszystkich punktów i zwycięzcy dostają x sumę przelaną na betssona za darmo i za to możesz obstawiać tam mecze. Przeczytaj zasady tam wszytko pisze. :)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 09 lut 2011, 13:28

Przyjrzałem się dokładniej. Wygląda to OK, jak ktoś gra to można się pobawić. Tylko tak jak mówiłem, nagrody w takich konkursach przelewane są na konta gracza przeważnie w formie bonusu, a więc konieczny będzie np. trzykrotny obrót daną kwotą po jakimś minimalnym kursie przed wypłatą. Myślę, że tu jest podobnie, chociaż jak ktoś gra, to trzykrotny obrót nie jest jakimś dużym problemem ;)

Awatar użytkownika
WaluS

Piłka nożna

Postautor: WaluS » 06 paź 2016, 17:10

Teraz pytanie, czy Zakłady Bukmacherskie LV BET są zakładami legalnymi na terenie Polski?
Czy też po obstawieniu i ewentualnym wygraniu pokaźnej sumy okaże się, że za jakiś czas zablokowane mam konto w banku, a u drzwi stoi listonosz z wezwaniem na przesłuchanie do Urzędu Celnego, bo to ponoć oni zajmują się wszelkimi grami, automatami do gier, bukmacherką itp.

Z tego co się kiedyś dowiadywałem, to jedynym legalnym zakładem bukmacherskim w Polsce jest STS, dlatego pytam, bo nie wiem czy się coś zmieniło, czy nie?

Uważam, że Administratorzy powinni się również w tej sprawie zorientować i ewentualnie zareagować w sprawie tej ukrytej w poście reklamy, żeby nie mieć jakiś kłopotów.

pangeralt

Piłka nożna

Postautor: pangeralt » 17 maja 2017, 15:13

Bukmacherka to kontrowersyjny temat w Polsce. Po zmianie przepisów prawnych tym bardziej. Ja rzadko kiedy bawię w takie rzeczy, od czasu do czasu się zdarzy, ale zawsze na małe sumy. Na 100% legalnym bukiem w Polsce jest forbet. Pamiętam jak nie tak dawno w mediach branżowych pisali, że firma otrzymała licencję Ministerstwa.

Ale wróćmy do piłki nożnej. Jak myślicie, kto wygra finał Ligi Mistrzów 2016/2017? Ja stawiam na Juventus, mam nadzieję, że GIGI Buffon w końcu zgarnie upragniony tytuł i będzie mógł zawiesić buty na kołku jako w pełni spełniony piłkarz - emeryt :)

Awatar użytkownika
the_naturat

Piłka nożna

Postautor: the_naturat » 17 maja 2017, 15:40

Też obstawiam Juvemtus. Prawo serii musi zostać zachowane. Zaczęło Newcastle, potem Sandecja. Juve nie może się wyłamać :)

Hypos
Kontaktowanie:

Piłka nożna

Postautor: Hypos » 21 lip 2017, 15:15

No i mało co tych bukmacherów zostało w Polsce.. bet at home i parę innych.. Ale malutko jak nidgy..

Awatar użytkownika
the_naturat

Piłka nożna

Postautor: the_naturat » 21 lip 2017, 16:17

Bet at home już zdaje się nie jest legalny

Awatar użytkownika
Pichu

Piłka nożna

Postautor: Pichu » 13 sie 2017, 11:10

LVBet jest legalny, gdyby nie był, to Wisła nie mogłaby go reklamować.

STS,Fortuna, Millenium,Forbet, Etoto.

Etoto wykupiło skrypt od beta365 i mocno rozszerzy ofertę gdzieś końcem roku, warto śledzić.

Dla szukających braku podatku -1xbet - zagraniczny bet, wygranych nikt nie zablokuje, bo to bet rosyjski, który kładzie lache na wszelkie europejskie regulacje i przepisy. Piszą w sumie o tym wprost :) Nie jest żadną tajemnicą, że kradną sygnał skąd się da, np wszystkie mecze lecące w polsacie są również u nich :lol: . Dla entuzjastów mocnych wrażeń, można obstawiać oglądając live np walki kogutów. ;)

zajaczek
Kontaktowanie:

Bukmacherka

Postautor: zajaczek » 05 cze 2018, 18:17

Jakieś typy na mecze polaków?