Piłka nożna

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem.
lesniok

Re: Piłka nożna

Postautor: lesniok » 19 cze 2012, 15:00

Jest terminarz II ligi!

http://zksunia.tarnow.pl/index.php?kat=full&tm=2012-06-19_11%3A40

Płock - 380km
Rzeszów - 80km x2
Tarnobrzeg - 90km
Kraków - 85km
Suwałki - 590km
Pruszków - 300km
Radom - 200km
Elbląg - 600km x2
Puławy - 230km
Łowicz - 300km
Niepołomice - 65km
Lublin - 225km
Stalowa Wola - 120km
Siedlce - 350km
Nowy Dwór Mazowiecki - 335km

no mniej więcej tak daleko jest na wyjazdy...

L'UT1928

Postautor: L'UT1928 » 19 cze 2012, 19:18

To teraz oszczędzać kasę i jeździć na wyjazdy bo jest sporo naprawdę ciekawych. I żeby później nie było wymówek, że się nie ma kasy.

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 24 lip 2012, 11:59

http://www.youtube.com/watch?v=W8P9xdwLq6c Protest kibiców GKS Katowice pod domem JE Ireneusza Króla. Brawo dla kibiców GKS za to że wybronili swój klub. Tacy narwani ludzie nie mający co robić z pieniędzmi i uważający się za panów plebsu powinni albo te pieniądze przeznaczyć na biedne dzieci, ubogich, bezdomnych, albo łożyć na siatkówki i inne tego typu dyscypliny, gdzie tabun pikników będzie ich czcił, dziękując że łaskawym okiem spojrzeli na ich biedny lud nie mający w mieście ekstraklasy. Może po tym zamieszaniu jakie narobili z Wojciechowskim troche ochłoną i zrozumieją, że nie wszystko jest na sprzedaż. Najdziwniejsze jest to, że PZPN dopiero teraz się obudził, że UEFA zakazuje takich praktyk.

http://www.youtube.com/watch?v=aMOo4324FCA fajny clip. Liberta Per Gli Ultras ! :)

Jestem ciekawy co o nowym sponsorze Pogoni Szczecin sądzi ekspert sponsoringu grupy Azoty macies1978 i koledzy. :roll:
Oficjalny serwis kibiców Unii Tarnów
http://elitatarnowa.pl

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 04 wrz 2012, 16:48

Najbliższy mecz reprezentacji z Czarnogórą tylko w PPV. Szok, po prostu szok. Kto zapłaci za oglądanie tego czegoś? Było Euro, balon był ogromny, ludzie nakręceni, a jak to wszystko pękło, to huk do dziś...

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 04 wrz 2012, 21:49

I bardzo dobrze. Reprezentacja się skompromitowała, kluby sie skompromitowały, z 15 milionowej widowni tylko wspomnienia, bo ileż można się dawać doić Sportfive i PZPN? Było Euro to musieli, PZPN dobrze o tym wiedział, żerował na prawach telewizyjnych, żerował na biletach bo wiedzieli, że lud się rzuci oglądać nowe stadiony. A teraz? Niech kodują, oby ta zbierniana cudzoziemców przegrała. Na mecz z Mołdawią wykupione na razie 1 300 biletów (na 43 tys.), do Czarnogóry kibice kupili od PZPN tylko 43 bilety. Kibice jadą i będą kupować na miejscu a nie od tej mafii. ;) Chyba miarka się przebrała, to co wyprawiają władze na stadionach nie mieści się w głowie. Legia w związku z napiętą sytuacją chce przełożenia derbów z Polonią. Generalnie w Polsce ma nie być już flag, sektorówek, gniazd - czyli ewenement debilizmu na skalę światową. Na stadion nie wolno wnosić np. wody mineralnej, parasola czy "dużej ilości papieru" - to dla bezpieczeństwa. Rozgrywanie meczów na nowych stadionach jest niebezpieczne a rozgrywkami zajmuje się policja i wojewodowie. A wszystko to przez urażoną dumę pewnego pana premiera.

Koniec dobrobytu w PZPN - czas najwyższy! Bojkot tej pseudokadry i walka na ligowych stadionach z okupantem, tak rysuje się czarny scenariusz polskiej piłki.

Awatar użytkownika
Yarek

Postautor: Yarek » 04 wrz 2012, 23:24

Estudiantes pisze:Generalnie w Polsce ma nie być już flag, sektorówek, gniazd - czyli ewenement debilizmu na skalę światową. Na stadion nie wolno wnosić np. wody mineralnej, parasola czy "dużej ilości papieru" - to dla bezpieczeństwa. Rozgrywanie meczów na nowych stadionach jest niebezpieczne a rozgrywkami zajmuje się policja i wojewodowie. A wszystko to przez urażoną dumę pewnego pana premiera.

Państwo cały czas walczy z kibicami, co widać na każdym kroku. Wizerunek kibica, jako chama i bandyty, plującego pod nogi staruszkom i wymachującego bejsbolem - taki wizerunek kreują "wolne" media. Tymczasem Staruchowicz po raz KOLEJNY dostał 3 miesiące aresztu (za co? tego nie wie nawet jego obrońca...), zamykana jest legijna "Żyleta". A w ligowo - reprezentacyjnej szarzyźnie to właśnie kibice są największym potencjałem na polskich stadionach.

Zrobiło się bardzo ponuro, tak więc na rozweselenie łapcie balladę o Donaldzie ;)
Ballada o Donaldzie pisze:Prawdę Wam rzekłem Platfusy,
Że martwił mnie ród kiboli
Nie wierzę w służalczość takich
co krzyczą na meczach do woli

A mnie niestraszne Peru,
Niestraszny mi PiS-u ród
Rządzę i razem ze mną
Niech rządzi mych paziów dwór!

P. S. Zdaję sobie sprawę, że za off - topic zostanę ukarany ostrzeżeniem, jednak w dzisiejszej rzeczywistości piłka nożna - zarówno ligowa jak i reprezentacyjna - nierozerwalnie wiąże się z polityką. To tak tyle na moją obronę.

Miłej nocy życzę.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jaskułek
Kontaktowanie:

Postautor: Jaskułek » 07 wrz 2012, 22:28

PrzemczaN pisze:Najbliższy mecz reprezentacji z Czarnogórą tylko w PPV. Szok, po prostu szok. Kto zapłaci za oglądanie tego czegoś? Było Euro, balon był ogromny, ludzie nakręceni, a jak to wszystko pękło, to huk do dziś...

Gdyby tak puścili akcję p-p-v przed meczem z Czechami, to dopiero byłby zysk...

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 07 wrz 2012, 23:16

Taa, wtedy to byśmy mieli chyba jakiś zamach stanu, a nie zysk ;)

Awatar użytkownika
Pichu

Postautor: Pichu » 07 wrz 2012, 23:55

No i mamy całkiem pozytywny start. Wiele opinii dotąd nawet mniej przychylnych ludzi wobec reprezentacji jest in plus po tym meczu. Taka obietnica, że moze być coś fajnego, a już na pewno lepszego niż za czasów Dyzmy, drużyna która nawet jak nie wygrywa i popełnia błędy to walczy, stara się, a trener żyje meczem i robi mądre zmiany. Punkt z bardzo gorącego terenu osobiście uważam za sukces, szczególnie iż na trybunach serio nie było cywilizacji, była dzicz i zdaje się iż (całe szczęscie) stadion zostanie w pizdu zamknięty (ktoś może powiedzieć, że źle bo innym się będzie łatwiej grało - ja uważam że lepiej bo żaden bramkarz nie będzie musiał bać się stawać w bramce i kopać "piątki".) Dobrze, że ten mecz już za nami, swoją drogą nie ogarniam jak można dopuszczać takie coś bo to zapewne nie pierwszy raz mialo miejsce.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 08 wrz 2012, 10:10

Ja z wyniku jestem zadowolony. Gorący teren, dobry przeciwnik, remis jest dobrym rezultatem. Teraz tylko wygrać we wtorek u siebie z Mołdawią i można cieszyć się z dobrego startu w eliminacjach. Wracając jeszcze do wczorajszego meczu, posiada ktoś może jakiś obszerny skrót tego spotkania? Na internecie znalazłem tylko pojedyncze bramki w kiepskiej jakości. Z góry dziękuje za jakiś link.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 08 wrz 2012, 11:17

Trzeba było wykupić PPV kibicu sukcesu ;)

A tak na poważnie, OK, Czarnogóra dobrze grała, gorący teren, wszystko fajnie. Ale dalej to chluby polskiej pice nie przynosi. Dlaczego? Czrnogóra: liczba ludności 672 180. Dla porównania Kraków: 759 137. Może mi ktoś mówić, że dyrdymały, że liczby nie grają. Ale dalej nie mogę się nadziwić, jak w takim wielkim kraju jak Polska nie można zbudować reprezentacji, której szkielet i tak stanowią przyszywani obcokrajowcy, a w takim państewku wielkości Krakowa można. Jeszcze jakby to był jakiś bogaty kraj z fantastycznym systemem szkolenia, boiskami itp. Ale nie jest. Także można się cieszyć z punktów, ale stan polskiej piłki dalej leci w dół.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 08 wrz 2012, 13:35

PrzemczaN pisze:Trzeba było wykupić PPV kibicu sukcesu ;)

Ten "kibic sukcesu" woli sam pograć w tym czasie w piłkę niż oglądać taką kopaninę :P Co do ilości osób zamieszkujących Czarnogórę to dla mnie nie ma reguły. W takiej Chorwacji, Danii czy Urugwaju też nie ma nie wiadomo ile osób, a zespoły te były zawsze mocne. Chiny, Indie, Indonezja, USA czy Pakistan mają największe zasoby ludzkie, a jednak potęgami piłkarskimi nigdy nie były. Nie ma co patrzeć moim zdaniem na takie liczby. Pokonać teraz Mołdawię i spokojnie czekać na Anglię, może będzie dobrze ;)

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 08 wrz 2012, 13:47

PrzemczaN pisze:Trzeba było wykupić PPV kibicu sukcesu ;)

Oj tam, oj tam, na internecie można było kilka darmowych transmisji znaleźć i oglądnąć bez nabijania kasy kombinatorom i wyzyskiwaczom :P

Trochę jestem zniesmaczony piłką nożną, ale staram się śledzić i oglądać ważne wydarzenia w tej dyscyplinie sportu, takie jak mecze reprezentacji, czy też mecze pucharowe polskich drużyn, których już nota bene w tych pucharach nie ma i z tym będę miał spokój.
Też jestem podobnego zdania, że ten remis nie jest zły, ale gdyby tacy zawodnicy jak Obraniak, Rybus czy Polański pokazali to co naprawdę potrafią, to wynik mógłby być korzystniejszy, czyli 3 pkt, do tabeli.
Czarnogóra kraj faktycznie nie wielki, teren bardzo gorący i to wcale nie ze względu na klimat. Oni tym żyją, bo są tam dwie liczące się dyscypliny sportu - piłka nożna i piłka ręczna.
Po prostu Czarnogórcy mają talent do uprawiania "kopanej" i poprzez kluby w Serbii, dostają się do dobrych klubów "zachodnich", gdzie poziom jest znacznie wyższy aniżeli polskiej ekstraklasy.

Jeszcze odnośnie transmisji TV.
Szczytem nieudolności jest, aby mecze reprezentacji nie można było oglądnąć w otwartym kanale telewizyjnym.
Mecz z Mołdawią też będzie PPV i ja na pewno tego nie wykupię, tylko "pogrzebię" w internecie aby oglądnąć za darmoszkę 8-)

Awatar użytkownika
Pichu

Postautor: Pichu » 08 wrz 2012, 14:11

Serio, według mnie tylko desperaci by wykupili PPV ;)

WaluS w gwoli ścisłości -Rybus w tym meczu nie zagrał ze względu na kontuzję stawu skokowego. A z racji iż rewelacyjnie gra w Tereku dostał Mercedesa więc pewno chłopak szaleje teraz gdzieś po Rosji ;) Co do samego Obraniaka to troszkę mam go dość w kadrze bo nie pamiętam jego dobrego meczu w kadrze a jak widać prędzej nas osłabia niż wzmacnia.

Wydaje mi się, że to też kwestia ich krewkiej mentalności oraz zwyczajnie warunków. Ten kraj jest wciąż krótko po wojnie, wiele murów "zdobią" dziury po kulach. Mają najczęściej wybór - albo zapieprzać i starać się coś osiągnąć w sporcie albo na zawsze pozostać w tej wiosce, z reguły w ubóstwie. Motywacja musi być ogromna.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 08 wrz 2012, 14:44

kaka pisze:Ten "kibic sukcesu" woli sam pograć w tym czasie w piłkę niż oglądać taką kopaninę

Co Ty nie powiesz... ;)

kaka pisze:W takiej Chorwacji, Danii czy Urugwaju też nie ma nie wiadomo ile osób

Nie są to duże państwa, ale nawet najmniejsze z tej trójki ma liczbę ludności kilkukrotnie większą niż Czrnogóra. Jeszcze raz powtórzę, że w tym przypadku mówimy o państwie mniejszym niż nasz Kraków. Na pewno jest im ciężej skleić jakieś fajne drużyny do gier zespołowych niż nam.

WaluS pisze:Oj tam, oj tam, na internecie można było kilka darmowych transmisji znaleźć i oglądnąć bez nabijania kasy kombinatorom i wyzyskiwaczom :P

Oczywiście Walus, tylko nie każdy ma super szybki internet i np. mi takie transmisje czasami zacinają. Zresztą tak jak Kaka napisał, czasami lepiej samemu pograć niż to oglądać ;)

Co do wyniku to może rzeczywiście nie jest zły. Tylko np. 10 lat temu zastanawialibyśmy się tylko ile wygramy z takim państewkiem, a nie cieszylibyśmy się z remisu. Poziom polskiej piłki niestety podupadł, mamy co mamy, ale uważam, że nie wykorzystujemy potencjału jaki mamy, a widać to właśnie bardzo wyraźnie na tle takich drużyn jak Czarnogóra.

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 08 wrz 2012, 17:13

Pichu pisze:WaluS w gwoli ścisłości -Rybus w tym meczu nie zagrał ze względu na kontuzję stawu skokowego.

Nie no, naturalnie że nie chodziło mi o Rybusa tylko o Borysiuka :oops:
Zawsze tych dwóch zawodników myliłem i może jakby nie grali w jednym klubie prze saksami, to pewnie te nazwiska inaczej by mi brzmiały.

A nawiązując już do Rybusa, to pewnie gdyby nie ta kontuzja, zagrałby zamiast Grosickiego i pewnie większy pożytek by z niego był, bo Grosik też mnie jakoś nie przekonał, a te Jego strzały z dystansu 8 m obok bramki, gdzie można było coś lepiej rozegrać, to mnie po prostu wkurzały.

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 08 wrz 2012, 19:37

Kod: Zaznacz cały

http://transfery.info/54555,salary-cap-zrewolucjonizuje-premier-league

Brawo dla tych panów. Nie ma to jak wprowadzać przepis który całkowicie zniszczy prestiż tej jakże wspanialej ligi.

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 24 wrz 2012, 12:15

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 25 wrz 2012, 20:46

Obrazek

NARESZCIE!! 8-)

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 25 wrz 2012, 21:49

trzymam kciuki za Bońka jedyny ogar w tym burdelu..

miki

Postautor: miki » 20 paź 2012, 20:01

establishment pisze:
miki pisze:
establishment pisze:Legła? .

A cóż w tym znowu takiego strasznego, ja tam za Legia nie przepadam i jakoś nie musze szanowac jej kibiców ani tego klubu.

Legła Warszawa w Krakowie legła warszawa

miki miki miki , gdzie w Krakowie Legia poległa?

12 Listopada 2010 Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa
Paweł Brożek 41, 60 (k), Patryk Małecki 50, Cezary Wilk 84

establishment

Postautor: establishment » 22 paź 2012, 13:20

miki pisze:
establishment pisze:
miki pisze:
establishment pisze:Legła? .

A cóż w tym znowu takiego strasznego, ja tam za Legia nie przepadam i jakoś nie musze szanowac jej kibiców ani tego klubu.

Legła Warszawa w Krakowie legła warszawa

miki miki miki , gdzie w Krakowie Legia poległa?

12 Listopada 2010 Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa
Paweł Brożek 41, 60 (k), Patryk Małecki 50, Cezary Wilk 84

a wyników z przed 10lat nie podasz :)

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 23 paź 2012, 14:22

26.05.2002 Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1

8-)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu

Postautor: Pichu » 23 paź 2012, 18:40

miki

Postautor: miki » 23 paź 2012, 21:35

establishment pisze:a wyników z przed 10lat nie podasz :)

No jakoś ten mecz najbardziej utkwił mi w głowie, wczesniejszych nie pamiętam tak dobrze :)