MMA

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem.
Awatar użytkownika
savage
Moderator

MMA

Postautor: savage » 30 paź 2013, 13:35

Z uwagi na rosnącą popularność tego sportu tak w na świecie, w Polsce, jak i w naszym regionie, chciałbym przesądować, czy na forum są entuzjaści tego sportu, z którymi w przyszłości moglibyśmy tutaj dyskutować nt. tej dyscypliny, typować wyniki gal, dzielić się newsami ?

Przed nami wielki weekend grudniowy w MMA: 06.12 gala UFC Fight Night 33 Hunt vs Silva, a już 07.12 KSW 25 z pojedynkami Mameda, Błachowicza, Saidowa i Horwicha.

Pozdrawiam

[ Dodano: 30-10-2013, 13:58 ]
No i oczywiście najważniejsze wydarzenie najbliższych tygodni dla tarnowian:

23 listopada, na gali PLMMA, Radosław Piechnik (trener Legion Team Tarnów), zmierzy się w Chełmie o pas federacji w wadze piórkowej (66kg). Jego przeciwnik w walce wieczoru gali, jest jeszcze nieznany.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Kiker

Re: MMA

Postautor: Kiker » 31 paź 2013, 9:02

Entuzjaści tego pięknego sportu na pewno są ja do nich należę, nawet chciałem trenować MMA ale stan mojego zdrowia nie pozwala mi na to. Gala UFC 166 z walka wieczoru Valasquez-Dos Santos była bardzo dobra, ale walka Melendez vs Sanchez to było coś pięknego. Z Polskiego podwórka to chciałbym kiedyś oglądnąć walkę Mamed Chalidow vs Tomasz Drwal.

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 31 paź 2013, 17:25

Ja Bardziej czekam na gale UFC 168 : Weidman vs Silva II. Nie tyle co na main event bo tam raczej po raz kolejny wygra Chris Wideman. Bardziej czekam na pojedynek.. pań. Na przeciw siebie staną Ronda Rousey (7-0) i Miesha Tate (13-4). Obie panie miały okazje walczyć ze sobą jeszcze za czasów startów dla federacji Strikeforce. Lepsza wtedy okazała się Ronda Rousey wygrywając przez armbara, jak zresztą każdą swoją walkę. Czy teraz będzie inaczej ?. Wydaje mi się że nie i Ronda zapisze w swoim dorobku 8 zwycięstwo, i kolejne przez armbar. Po tym co pokazała w walce z Carmouche, wydaje się to niemal pewne.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 01 lis 2013, 16:16

No Weidman vs Silva II zapowiada się nieźle. Ciekawe jak przygotuje się Spider. Gdyby wziął znów pas, to miałby piękne zakończenie kariery !

P.S. Radek Piechnik nie zawalczy na PLMMA - kontuzja :/

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.