Religia, filozofia, światopogląd

Dział o wszystkim niezwiązanym z żużlem.
JaGa
PROSTACY'05

Religia, filozofia, światopogląd

Postautor: JaGa » 07 wrz 2009, 16:41

Na poprzednim forum był taki temat, więc można kontynuować go tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=rLwkWTXt ... re=related
Oglądnijcie wszystkie 6 części!!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez JaGa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lizard King

Re: Religia, filozofia, światopogląd

Postautor: Lizard King » 08 wrz 2009, 19:57

duzo tu historycznych faktow, ale nie szukajmy daleko, bardzo latwo wyliczyc obecne bledy kosciola, te ktore popelnia na oczach opinii publicznej takie jak ukrywanie pedofilii, liczne matloje z pieniedzmi, w polityce tez maja wiecej do powiedzenia niz myslimy szcegolnie w Polsce...jest to sila potezna w polityce ktora moze tworzyc rzady i je obalac, jak jest potezna wiemy najlepiej my polacy, dzieki rydzykowemu radyjku....

ale historie tez nalezy przypominac koscielnym, zeby sie nie powtorzyla, wniosek tylko z tego jeden: nie pozwalac im dojsc do wladzy!

Obrazek
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

JACK

Postautor: JACK » 22 sty 2010, 22:45

Trzeba ich odsunąć , bo władze już mają :mrgreen:

Stary KiBic

Postautor: Stary KiBic » 27 sty 2010, 8:23

więc wolicie zeby żydostwo rządziło u nas tak jak prawie na całym świecie min w USA?

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 27 sty 2010, 15:45

Poza Żydami na świecie rządzą Muzułmanie. Katolika możesz zbesztać, splugawić i nic, na Muzułmanina nic nie powiesz bo zginiesz. :P

Awatar użytkownika
Lizard King

Postautor: Lizard King » 27 sty 2010, 18:15

nie rozumiem tej nienawisci do zydow..przeciez Jezus i cala jego rodzina to byli zydzi
"Jebać rzeszów"-Paulo Cohelo

karol 86

Postautor: karol 86 » 27 sty 2010, 18:26

dokładnie dla mnie nie ma różnicy żyd nie żyd czarny biały gej wszyscy są ludźmi ale oczywiście to tylko moje zdanie i wiem, że zwłaszcza w naszym kraju jest wielu ludzi którzy mają odmienne zdanie.

Stary KiBic

Postautor: Stary KiBic » 27 sty 2010, 21:58

nie nienawidze żydów - niech sobie żyją ale i niech nie szkodzą innym - wszyscy widzą co się dzieje między nimi a arabami do tego jeszcze maja wsparcie żydowskiej finansjery ze stanów...to ognisko zapalne -prosta droga do 3 wojny światowej -tym razem religijnej :shock:
a Jezus i jego rodzina :?: -tak byli żydami :idea: - obcy wśród swoich :roll:
a co do gejów - pedałami zwanymi wśród ludu -a niech sobie daja w kakało byle nie gorszyli mnie i moich dzieci obnoszeniem się ze swoją pedalską zwichrowaną naturą na ulicy i niech się nie chcą żenić bo zaraz by chcieli "mieć " dzieci a to już niedopuszczalne i szkodliwe... :!:

karol 86

Postautor: karol 86 » 27 sty 2010, 22:23

Stary KiBic pisze:nie nienawidze żydów - niech sobie żyją ale i niech nie szkodzą innym - wszyscy widzą co się dzieje między nimi a arabami do tego jeszcze maja wsparcie żydowskiej finansjery ze stanów...to ognisko zapalne -prosta droga do 3 wojny światowej -tym razem religijnej :shock:
a Jezus i jego rodzina :?: -tak byli żydami :idea: - obcy wśród swoich :roll:
a co do gejów - pedałami zwanymi wśród ludu -a niech sobie daja w kakało byle nie gorszyli mnie i moich dzieci obnoszeniem się ze swoją pedalską zwichrowaną naturą na ulicy i niech się nie chcą żenić bo zaraz by chcieli "mieć " dzieci a to już niedopuszczalne i szkodliwe... :!:

Odnośnie tego co dzieje się w Izraelu to się z Tobą zgadzam i uważam że sprawa żydów w Palestynie powinna być załatwiona zaraz po wojnie, teraz to już musztarda po obiedzie. A jeżeli już mówimy o nienawiści to ja nienawidzę Niemców.

Stary KiBic

Postautor: Stary KiBic » 27 sty 2010, 22:39

Widzisz Karol może to idzie tym gdzie mieszkamy ty na zachodzie - ja na wschodzie kraju - bo ja to nienawidzę rusków a dokładniej komuchów bo na pewno i normalni ludzie tam też są i nic do nich nie mam.

karol 86

Postautor: karol 86 » 27 sty 2010, 22:53

dokładnie tak jak piszesz zawsze znajdą się czarne owce ale do Niemców nigdy nie będę miał szacunku chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego. Często bywam u sąsiadów z Zachodu i wielu z nich w moim odczuciu nadal uważa się za rasę panów :evil:

Awatar użytkownika
Yoda

Postautor: Yoda » 03 sie 2010, 15:07

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tutaj. Oglądam teraz relację z przed Pałacu Prezydenta. ku*** jaka fajna banda pojebów :) Będą bronić praw krzyża, będą pełnić wartę dzień i noc. Jak dla mnie to jakaś sekta. Same mohery + kilku popaprańców. To lepsze od Laskowika, Dańca i Kryszaka.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 03 sie 2010, 15:31

Wpadka rządzących. Powinni spacyfikować całe te towarzystwo. Gdyby to jakiś kibic przepychał się z takimi policjantami to dostałby pałą po twarzy, zostałby ściągnięty na ziemie i postawiony przed sądem. Jaka jest sprawiedliwość w tym kraju? Na początku śmiałem się z tego, teraz mi wstyd przed Europą i całym światem za tych idiotów. Gdzie były "żółwie" policyjne i armatki wodne? :x

Awatar użytkownika
Yoda

Postautor: Yoda » 03 sie 2010, 15:46

A może tak jak będą derby zabrać z 3 krzyże do Rzeszowa i tak zacząć swoją szopkę ?? Jak wpadnie policja to powiemy że jesteśmy stowarzyszeniem krzyża Unii Tarnów. Będą nam donosić herbatkę i kanapki jak tym pajacom z przed Pałacu.
Dokładnie jak KAKA pisze, wystarczy że byli by to kibice to by się nie pierdolili, gaz, pała i heja.
ŻENADA i WSTYD !!

Awatar użytkownika
Lizard King

Postautor: Lizard King » 03 sie 2010, 17:02

tylko ze to okazja marzenia dla Jaroslawa, ktory juz za niedlugo powie: "patrzcie co wybraliscie, walcza z nasz ukochana polska katolicka"
bedzie z tego wojna domowa i juz Jaroslaw pociagnie tlumy wiernych przciwko szarlatanom z PO
wiadomo przeciez ze katolikow ruszyc w tym kraju nie mozna, ani zabraniac im okazywac swoja jedyna sluszna wiare ;)
tylko czekam az ktos z kosciola zabierze glos w tej sprawie, bo wydaje mi sie ze paradksolanie beda mieli wiecej rozsadku niz wyznawcy spod palacu

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 03 sie 2010, 17:06

Dla tych spod pałacu to tak naprawdę wiara była tylko przykrywką. Takie pierdolenie o szopenie, a wyszła z tego niezła szopka ... z której de facto świat się będzie brechtał, jak i z tego, że jednym samolotem poleciało tyle ważnych osobistości. Welcome to reality :roll:

Awatar użytkownika
Lizard King

Postautor: Lizard King » 03 sie 2010, 19:27

Obrazek

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 03 sie 2010, 20:04

Yoda pisze:Nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tutaj. Oglądam teraz relację z przed Pałacu Prezydenta. ku*** jaka fajna banda pojebów :) Będą bronić praw krzyża, będą pełnić wartę dzień i noc. Jak dla mnie to jakaś sekta. Same mohery + kilku popaprańców. To lepsze od Laskowika, Dańca i Kryszaka.

Zgadzam się z tobą w 100%. Krzyż powinien wisieć w kościele , a nie stać przed Pałacem. Z tą bandą pojebów powinno sie walczyś jak za komuny , wypuścić na nich wojsko i policje i lać do nich z armatek wodnych. Tacy znich katolicy, to niech idą do kościoła się pomodlić. Oglądając takic debili , to czasami robi się wstyd że się jest Polakiem. Moim zdaniem powinno się to całe Radio Maryja i TV Trwam zlikwidować wpiździec, bo to jest jedna wielka sekta , która wkońcu wykończy chrześcijaństwo w Polsce.

Awatar użytkownika
Lizard King

Postautor: Lizard King » 03 sie 2010, 21:19

djwds pisze:
Yoda pisze:Nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tutaj. Oglądam teraz relację z przed Pałacu Prezydenta. ku*** jaka fajna banda pojebów :) Będą bronić praw krzyża, będą pełnić wartę dzień i noc. Jak dla mnie to jakaś sekta. Same mohery + kilku popaprańców. To lepsze od Laskowika, Dańca i Kryszaka.

Zgadzam się z tobą w 100%. Krzyż powinien wisieć w kościele , a nie stać przed Pałacem. Z tą bandą pojebów powinno sie walczyś jak za komuny , wypuścić na nich wojsko i policje i lać do nich z armatek wodnych. Tacy znich katolicy, to niech idą do kościoła się pomodlić. Oglądając takic debili , to czasami robi się wstyd że się jest Polakiem. Moim zdaniem powinno się to całe Radio Maryja i TV Trwam zlikwidować wpiździec, bo to jest jedna wielka sekta , która wkońcu wykończy chrześcijaństwo w Polsce.

nie przesadzaj, zreszta to tylko by pogorszylo sytuacje

speedway fan

Postautor: speedway fan » 03 sie 2010, 22:11

djwds pisze:Moim zdaniem powinno się to całe Radio Maryja i TV Trwam zlikwidować wpiździec, bo to jest jedna wielka sekta , która wkońcu wykończy chrześcijaństwo w Polsce.

Zgadzam się w całej rozciągłości.
JANUSZ KOŁODZIEJ IMP 2005, 2010

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 04 sie 2010, 0:10

Potraktować takich tak jak i kibiców, którzy de facto często zbierają się w grupie ... nic nie robią, a dostają od smerfów takie wciry, że szok .. :roll:
Jak koło południa w temacie "Humor" pisałem, że dobra beka, bo takowa w sumie była, to jak widziałem później w TV co te pojeby odwalały, to się w pale nie mieściło!! :shock:
ku*** i idzie coś takiego w świat i potem pojedzie normalny człowiek za granice i jest z niego beka ... gratki dla takim świętojebliwych podupczów, którzy zapominają o jednym, że jako chrześcijanie powinni się podporządkowywać przedstawicielom kościoła w kwestiach wiary, a podporządkowują się tylko i wyłącznie Rydzykowi, który jest capem a nie księdzem ... ten kraj serio schodzi na psy!! :roll:

[ Dodano: 04-08-2010, 16:58 ]
Obrazek

:lol:

Awatar użytkownika
Pichu

Postautor: Pichu » 04 sie 2010, 22:48

To jak Oni mają krzyż to ja chcę buddę, i ch... A tak serio to skoro władza nie usunęła tego krzyża zaraz po żałobie to teraz jest efekt. K*rwa co za wstyd. Na miejscu CNN, BBC. Banda niby katolickich popaprańców. kurw... co najmniej jakby gigantyczny jezus nie wystarczył... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1371,title, ... prasa.html

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 05 sie 2010, 11:24

http://w646.wrzuta.pl/film/8tKCMMbu1ye/ ... ezydenckim

Jest krzyż, jest impreza. Nie wierze w to co widzę ...

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 05 sie 2010, 11:52

Chrześcijanin tańczy! Tańczy, tańczy, tańczy! ... :lol:
Ale w ogóle dobry patent dla tych co np chcą eksmitować z mieszkania za nie płacenie czynszu - walnąć się krzyżem, to Cię nigdzie nie przeniosą ani nie tkną haha :lol:

Obrazek

[ Dodano: 16-08-2010, 14:45 ]
http://www.youtube.com/watch?v=JvAdnn5_ ... re=related

8)

Awatar użytkownika
greexaal

Postautor: greexaal » 17 sie 2010, 13:19

ja identyfikuje sie z krzyzem, z wiara jako ze jestem człowiekiem wierzacym. Ale to co robili tam ci ludzie to naprawde przegiecie. Oczywiscie popieram obecnosc krzyza w przestrzeni publicznej i na szczescie narazie u nas w Polsce jest w tej materii wporzadku. Takie zachowanie tylko pomaga ludziom z lewicy i dostarcza im argumentow. ..I tu wlasnie nawet w tym temacie widze cala mase przezwisk i obrazania krzyza...przykro mi ze tak sie dzieje nawet na forum naszej Unii, no ale wlasnie to "obroncy krzyza" sie do tego w jakis sposob przyczynili

Apeluje o wiecej szacunku... :P i pozdrawiam wszyskich myslacych :P
..::SPEEDWAY::..