Obrazek

Unia Tarnów 2018

2010-2023
bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

Unia Tarnów 2018

Post autor: bubel »

Nc+ nadrabia zaległości i puszcza trzeci raz z rzędu mecz Unii, albo tak nas nie lubią, że będą się pastwić na każdym meczu ;). A ja wam mówię, że wygramy z Czewą i zremisujemy w Zielonej 8-)

wisla
Posty: 82
Rejestracja: 01 maja 2016, 18:56

Unia Tarnów 2018

Post autor: wisla »

To się z choinki urwał .

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2018

Post autor: j-rules »

savage pisze:Nie można mieć pretensji do drużyny. Nicki pojechał sezon marzeń - 2 pkt/bieg miał nie zrobić. Bjerre pojechał swoje - na tyle go stać, Jamróg to rewelacja, zawiódł Mroczka, ale od niego oczekiwano po 5 punktów w domu, więc niewielka strata. Gwoździem był fatalny kontrakt Petera. Ogólnie chłopaki osiągnęli dużo, dużo więcej niż większość się spodziewała.

Pozdrawiam
Nie do konca sie zgodze.
Bjerre ma fatalny sezon. Jesli juz zerkniesz na te glupie srednie to to widac a przeciez jezdzil caly czas z... juniorem!
Zawiodl tez Rolnicki. Caly sezon wolny jak klapek kubota. A doswiadczenia i objezdzenia mu nie brak.
Seniorzy mieli zero wsparcia od juniorow

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2018

Post autor: savage »

j-rules pisze: Nie do konca sie zgodze.
Bjerre ma fatalny sezon. Jesli juz zerkniesz na te glupie srednie to to widac a przeciez jezdzil caly czas z... juniorem!
Zawiodl tez Rolnicki. Caly sezon wolny jak klapek kubota. A doswiadczenia i objezdzenia mu nie brak.
Seniorzy mieli zero wsparcia od juniorow
Bjerre ma sezon na swoim poziomie - on zawsze oscylował między 1,75 - 1,85 pkt/bieg. W tym sezonie ma prawie 1,9 i uważam, że to wynik satysfakcjonujący biorąc pod uwagę jego oczywiste słabe i mocne strony. Rolnicki zawiódł na całej linii - to fakt. Myślałem, że przynajmniej u siebie poza kosmicznymi juniorami w stylu Drabik, Smektała będzie w stanie wygrywać biegi juniorskie i dokładać u siebie te 4-5 punktów mecz w mecz.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów 2018

Post autor: Kibic Tarnów »

Czy ktoś może słuchał dzisiejszego wywiadu Sadego i Putkowskiego w RDN i mógłby streścić co ciekawego było mówione? Ja miałem możliwość włączyć radio dopiero o 17:30. Była to już końcówka rozmowy, ale padły ważne słowa o nowej umowie z Grupą Azoty. W ostatnich dniach odbyło się spotkanie RN klubu z władzami GA, obecny był też prezes całej grupy p.Wardacki. Jak powiedział Sady są blisko podpisania nowej, dwuletniej umowy na sponsorowanie Unii. Umowa zawierałaby pewne wytyczne względem klubu, ale też i MIASTA.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2018

Post autor: Kibic UT »

Kibic Tarnów pisze: Czy ktoś może słuchał dzisiejszego wywiadu Sadego i Putkowskiego w RDN i mógłby streścić co ciekawego było mówione? Ja miałem możliwość włączyć radio dopiero o 17:30. Była to już końcówka rozmowy, ale padły ważne słowa o nowej umowie z Grupą Azoty. W ostatnich dniach odbyło się spotkanie RN klubu z władzami GA, obecny był też prezes całej grupy p.Wardacki. Jak powiedział Sady są blisko podpisania nowej, dwuletniej umowy na sponsorowanie Unii. Umowa zawierałaby pewne wytyczne względem klubu, ale też i MIASTA.
Sady powiedział że miasto woli się reklamować herbatką i biegunem ciepła :lol: powiem tak wiele można mu zarzucić ale w kwestii sponsorowania klubu przez miasto ma rację czego w takim Grudziądzu miasto potrafi zadbać o klub żużlowy nie mówiąc już o Częstochowie a u nas się ku*** nie da totalnie się olewa klub który jest sercem miasta i niewątpliwie zasłużonym ośrodkiem w Polsce,w kwestii stadionu nic nie wiadomo wybory tuż tuż ale widzę że w sondażach prowadzi obecny prezydent to ja więcej nie mam pytań :shock:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1461
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Unia Tarnów 2018

Post autor: Loramski_84 »

Ogólnie że miasto więcej zabiera niż daje i jeśli nic tym temacie się nie zmieni i nie będzie wsparcia to GA i reszta sponsorow nie są w stanie udźwignąć Ekstraligi i żużla w Tarnowie. Stadion to raz, dwa dzierżawa za złotówkę i dofinansowanie a podawali przykład Częstochowy że to jest około 2,5 mln.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2018

Post autor: ElPolako »

https://megawrzuta.pl/files/5e8bcd6a1fa ... 636334.mp3

Tutaj macie wywiad z zeszłego tygodnia. Radio Kraków.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2018

Post autor: njk1987 »

Loramski_84 pisze:Ogólnie że miasto więcej zabiera niż daje i jeśli nic tym temacie się nie zmieni i nie będzie wsparcia to GA i reszta sponsorow nie są w stanie udźwignąć Ekstraligi i żużla w Tarnowie. Stadion to raz, dwa dzierżawa za złotówkę i dofinansowanie a podawali przykład Częstochowy że to jest około 2,5 mln.
Nie są w stanie udźwignąć ekstraligi czy w ogóle żużla w Tarnowie? Nie wiem jak mam rozumieć Twój post
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Jaskółka_1957
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:22

Unia Tarnów 2018

Post autor: Jaskółka_1957 »

njk1987 pisze:
Loramski_84 pisze:Ogólnie że miasto więcej zabiera niż daje i jeśli nic tym temacie się nie zmieni i nie będzie wsparcia to GA i reszta sponsorow nie są w stanie udźwignąć Ekstraligi i żużla w Tarnowie. Stadion to raz, dwa dzierżawa za złotówkę i dofinansowanie a podawali przykład Częstochowy że to jest około 2,5 mln.
Nie są w stanie udźwignąć ekstraligi czy w ogóle żużla w Tarnowie? Nie wiem jak mam rozumieć Twój post
Ogólnie żużla w Tarnowie, było mówione, że Grupa Azoty wie jak ważny jest żużel dla kibiców tutaj, ale, że bez wsparcia finansowego ze strony miasta nie są w stanie sami tego ciągnąć. Było mówione jak ciężko finansowo wyglądał ten rok, i że klub ze swojej kieszeni tak naprawdę pokrywa wszystkie koszty, dodając do tego opłatę za dzierżawę stadionu i podatek, i biorąc pod uwagę wszytskie te koszty było mówione o kwiecie około 1mln kosztów dodatkowych, nie przeznaczonych na sport, te pieniądze przy wsparciu miasta można byłoby wykorzystać na zawodników.

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1524
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2018

Post autor: Ghoulski »

Z naszych informacji wynika jednak, że nawet po spadku drużyny z PGE Ekstraligi sztab szkoleniowy utrzyma swoje stanowiska. W klubie jest już gotowy szczegółowy scenariusz na wypadek spadku do Nice 1. LŻ. Działacze zniechęceni kolejnym nieudanym podejściem w najlepszej lidze świata (drugi spadek w trakcie trzech sezonów) będą chcieli spokojnie odbudować się w I lidze, ale tym razem bez aspiracji szybkiego awansu do elity. Najbliższe lata mają być poświęcone na rozwój coraz lepiej prosperującej szkółki, a jazda na zapleczu ma być okazją do zbierania doświadczeń dla wychowanków: Patryka Rolnickiego, Dawida Rempały oraz Mateusza Cierniaka. Liderami zespołu mieliby być Artur Mroczka (ma ważny kontrakt) oraz Jakub Jamróg. Z klubem pożegnaliby się za to wszyscy dotychczasowi obcokrajowcy, a ich miejsce mieliby zająć Polacy.
Za Przekrętem... tfu Przeglądem Sportowym. Wygląda na to, że konsekwencji ewentualnego spadku nikt nie poniesie :?
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów 2018

Post autor: Kibic Tarnów »

Ghoulski pisze:
Z naszych informacji wynika jednak, że nawet po spadku drużyny z PGE Ekstraligi sztab szkoleniowy utrzyma swoje stanowiska. W klubie jest już gotowy szczegółowy scenariusz na wypadek spadku do Nice 1. LŻ. Działacze zniechęceni kolejnym nieudanym podejściem w najlepszej lidze świata (drugi spadek w trakcie trzech sezonów) będą chcieli spokojnie odbudować się w I lidze, ale tym razem bez aspiracji szybkiego awansu do elity. Najbliższe lata mają być poświęcone na rozwój coraz lepiej prosperującej szkółki, a jazda na zapleczu ma być okazją do zbierania doświadczeń dla wychowanków: Patryka Rolnickiego, Dawida Rempały oraz Mateusza Cierniaka. Liderami zespołu mieliby być Artur Mroczka (ma ważny kontrakt) oraz Jakub Jamróg. Z klubem pożegnaliby się za to wszyscy dotychczasowi obcokrajowcy, a ich miejsce mieliby zająć Polacy.
Za Przekrętem... tfu Przeglądem Sportowym. Wygląda na to, że konsekwencji ewentualnego spadku nikt nie poniesie :?
Jeszcze się sezon nie zakończył, jeszcze złotówki nie zostały podliczone, a już wiadomo o co się będziemy bić w przyszłym roku :lol: Bajka jakich mało! Zastanawia mnie tylko to czy p. Puka chociaż rozmawiał z kimś z klubu, czy sam ułożył tą teorię.

P.S. Nawet jeżeli spadniemy, to myślę, że Kenneth zostanie. Któż go będzie chciał? Może Toruń, ale tam to pół ligi będą chcieli...

malaka77
Posty: 20
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:28

Unia Tarnów 2018

Post autor: malaka77 »

Nie czarujcie się Kuba w przypadku spadku nie zostanie w Tarnowie. Nie po to przechodził do extraligi aby teraz po dobrym sezonie robić krok w tył. Za ambitny na to jest i nie jeden klub chętnie go zatrudni.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2018

Post autor: j-rules »

od przyszlego sezonu zarowno TV jak i sponsor ma placic wieksza kase, wiec w interesie klubu nawet jesli spadniemy jest jak najszybszy awans do eligi!

Jaskółka_1957
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:22

Unia Tarnów 2018

Post autor: Jaskółka_1957 »

Czy ktokolwiek ze sponsorów spoza miasta będzie chciał się reklamować na stadionie, który przypomina ruinę i lada dzień się zawali? Czy ktokolwiek przyjdzie do Tarnowa, który nie czarujmy się, najlepsza opcja reklamowa nie jest? Czy wciąż będziemy wierzyć w obietnice Pana prezydenta o nowym stadionie, które nie mają pokrycia? Najłatwiej wszystkim krytykować siedząc na fotelu w domu. Żużel w Tarnowie powinien być wizytówką miasta, i czymś z czego miasto powinno być dumne, więc oczekiwać też można, że powinno ten sport w jakiś sposób wspierać. Miasto powinno dbać o to, żeby się coś tutaj działo, że mają coś na wysokim poziomie, więc to jest gotowa reklama miasta. Ale co się dziwić, Tarnów się wyludnia, dzieje się tu coraz mniej, działać nie ma komu więc i nie ma chęci żeby inwestować w żużel. Płacimy w tym mieście podatki, a jednak miasto nie dysponuje pieniędzmi w sposób, który miałby coś dać dla mieszkańców. W tym mieście wszystko idzie ku upadkowi, i tak samo będzie z żużlem, jeżeli miasto nie podejmie kroków by w trochę większym stopniu ten sport wspierać. Jak mniemam większość z Was nie zna sytuacji jaka jest w klubie, jak to wszystko wygląda "od kuchni", ile pracy i wysiłku trzeba podjąć, aby jednak to jakoś funkcjonowało. Najlepiej krytykować nie wiedząc jak to wszystko działa,mowic, że Pan prezes zły, że nie robi tego czy tamtego. A niejeden z Was będąc na jego miejscu już dawno rzuciłby to w pizdu, biorąc pod uwagę to wszystko co prezes mówił wczoraj w wywiadzie w Rdn. Uważam, że mimo wszystko jest to osoba, która wraz z zarządem GA stara się ratować i utrzymać ten żużel w Tarnowie, dla nas kibiców własnie.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2018

Post autor: j-rules »

łubudubu

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2018

Post autor: TKM »

Czyli poszedł już jasny przekaz do zawodników przed meczem z Czewą i Zielonką. Nie musicie się starać bo my już jesteśmy w I lidze, a wy do wymiany. Zajebisty profesjonalizm tria nieudaczników. Po takim wywiadzie powinni się wszyscy podać do dymisji, a tu jeszcze w nagrodę zostają na stołkach. Ja pie.do.e Mroczka liderem! Szwagry na trybunach! Wreszcie wolne weekendy!!!
P.s. Kiedyś jak były ciężkie czasy i jeździły Bendzery, Mikuty, Szczęchy, Petranovy i inne to przynajmniej był klimat i fajni ludzie, a teraz to na samą myśl się żygac chce.
P.s.2. Założę się że byle inny prezes poprowadził by to lepiej i załatwił więcej kasy. Ten nieudacznik negocjuje smsami, stąd nic nie może ugrać. Azoty dają tylko tyle na odczepkę, żeby ich ludzie tu nie linczowali. Inne firmy nawet nie podejmują tematu z tym osobnikiem. Szkoda dalej pisać bo mi już ciśnienie skoczyło.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2018

Post autor: ElPolako »

TKM pisze:Czyli poszedł już jasny przekaz do zawodników przed meczem z Czewą i Zielonką. Nie musicie się starać bo my już jesteśmy w I lidze, a wy do wymiany. Zajebisty profesjonalizm tria nieudaczników. Po takim wywiadzie powinni się wszyscy podać do dymisji, a tu jeszcze w nagrodę zostają na stołkach. Ja pie.do.e Mroczka liderem! Szwagry na trybunach! Wreszcie wolne weekendy!!!
P.s. Kiedyś jak były ciężkie czasy i jeździły Bendzery, Mikuty, Szczęchy, Petranovy i inne to przynajmniej był klimat i fajni ludzie, a teraz to na samą myśl się żygac chce.
P.s.2. Założę się że byle inny prezes poprowadził by to lepiej i załatwił więcej kasy. Ten nieudacznik negocjuje smsami, stąd nic nie może ugrać. Azoty dają tylko tyle na odczepkę, żeby ich ludzie tu nie linczowali. Inne firmy nawet nie podejmują tematu z tym osobnikiem. Szkoda dalej pisać bo mi już ciśnienie skoczyło.

To aplikuj na stanowisko :)
Nie ma się nad czym zastanawiać skoro byle inny prezes poprowadziłby to lepiej :roll:
Ja wiedząc jak to wygląda od środka i zakładając, że miałbym do tego kwalifikacje to i tak za żadne pieniądze nie podjąłbym pracy na tym stanowisku.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2018

Post autor: j-rules »

no to napisz jak to strasznie wyglada od srodka.

Jaskółka_1957
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:22

Unia Tarnów 2018

Post autor: Jaskółka_1957 »

ElPolako pisze:
TKM pisze:Czyli poszedł już jasny przekaz do zawodników przed meczem z Czewą i Zielonką. Nie musicie się starać bo my już jesteśmy w I lidze, a wy do wymiany. Zajebisty profesjonalizm tria nieudaczników. Po takim wywiadzie powinni się wszyscy podać do dymisji, a tu jeszcze w nagrodę zostają na stołkach. Ja pie.do.e Mroczka liderem! Szwagry na trybunach! Wreszcie wolne weekendy!!!
P.s. Kiedyś jak były ciężkie czasy i jeździły Bendzery, Mikuty, Szczęchy, Petranovy i inne to przynajmniej był klimat i fajni ludzie, a teraz to na samą myśl się żygac chce.
P.s.2. Założę się że byle inny prezes poprowadził by to lepiej i załatwił więcej kasy. Ten nieudacznik negocjuje smsami, stąd nic nie może ugrać. Azoty dają tylko tyle na odczepkę, żeby ich ludzie tu nie linczowali. Inne firmy nawet nie podejmują tematu z tym osobnikiem. Szkoda dalej pisać bo mi już ciśnienie skoczyło.

To aplikuj na stanowisko :)
Nie ma się nad czym zastanawiać skoro byle inny prezes poprowadziłby to lepiej :roll:
Ja wiedząc jak to wygląda od środka i zakładając, że miałbym do tego kwalifikacje to i tak za żadne pieniądze nie podjąłbym pracy na tym stanowisku.

Zgadzam się, ludziom wydaje się, że to wszystko tak łatwo, że to super przyjemna praca i nic nie trzeba robić i czekać z założonymi rękami, ale sami tygodnia by nie wytrzymali na tym stanowisku biorąc pod uwagę jak to wszystko wygląda.

Jaskółka_1957
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:22

Unia Tarnów 2018

Post autor: Jaskółka_1957 »

j-rules pisze:no to napisz jak to strasznie wyglada od srodka.
Zastanówmy się czy ktoś, kto wie jak to wygląda od środka może o tym mówić? Odpowiedź chyba nasuwa się sama.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2018

Post autor: ElPolako »

Jaskółka_1957 pisze:
j-rules pisze:no to napisz jak to strasznie wyglada od srodka.
Zastanówmy się czy ktoś, kto wie jak to wygląda od środka może o tym mówić? Odpowiedź chyba nasuwa się sama.
Dziękuję za wyręczenie mnie z odpowiedzi :)

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów 2018

Post autor: Wolly wolly »

Z czystym sumieniem mogę napisać ze Unia prezesowi Łukaszowi niewiele zawdzięcza..
Pozdrawiam
One ticket to valhalla

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2018

Post autor: j-rules »

A przepraszam co to za wielka tajemnica? To nie ministerstwo tylko klub zuzlowy, dobro ogolne dla wszystkich, finansowane tez przez kibicow.
Jakies to niesamowite problemy pojawiaja sie na tym stanowisku? Jaką łaskę okazuje Sady, ze sie z tym wszystkim użera, ile poswiecenia?
Nie maja krzesel w biurze? A moze pracuja w ciemnosci?
Albo jakies szkodliwe warunki pracy?
Cierpią tam na zdrowiu?

Zejdzcie na ziemie.Albo piszcie konkrety to sie chociaz posmiejemy.

fan_uniatarnow
Posty: 211
Rejestracja: 04 gru 2016, 14:25

Unia Tarnów 2018

Post autor: fan_uniatarnow »

czytaja powyzsze teksty panowie nie zapomnicie na koniec sezonu zlozyc sie na kwiatki dla tego "prezesa" a nie zapomnicie o naszej exportowej parze menagerskiej.
Do Was jeszcze nie dotarło ze w tarnowie nie ma prezesa w klubie, jest podobo jakis gosc co tym zarzadza tak slyszalem ciezko go spotkac i pojawia sie raz na jakis czas w klubie i jakis tam malo znaczacych spotkaniach towarzyskich w Tarnowie. Sponsorzy to tylko Ci co sami sie zglosili (nie tak dawno znam osobiscie taki przypadek i to dzieki czlowiekowi z zewnatrz).
zejdzcie na ziemie zarzadzanie w Unii to jeszcze epoka balcerowicza, gdzie nam do Exstraligi, my nie łapiemy sie nawet do pierwszej czworki 1 ligi.
Teraz tak odrazu mi ktos zarzuci prosze bardzo startowac na prezesa,to odrazu odpowiadam przy obecny zarzadzie i sposobie prowadzenia klubu NIE (dlatego brak chetnych) tylko szaleniec lub osoba ktora nigdy nie prowadzila własniej podkreslam własnej firmy na to sie odważy. Przeciez to nalezy od podstaw budowac ile to czasu i poswiecenia jak ktos zakladał firme od zera i cos udało mu sie osiagnąc to wie ile to poswiecenia, nerwów brak snu itd.
Obecie jest bogaty tatuś braknie tatusia szlak wszystko trafi, calymi latami tak to funkcjonuje w tarnowie. Lepiej zeby to padło juz dzis moze jutro za rok lub 2 ktos by to wzial we wlasne rece i zaczeło by to funkcjonowac na nowych zasadach.
wystarczy przesledzic historie roznych klubow gdzie prezesami były osoby skaczace z stanowiska na stanowisko ktora nigdy ani grosza nie dołozyła od siebie do klubow gdzie przychodziła osoba z własnym kapitalem

PS ale nalezy sie spieszyc bo za 2 lata minie na krosno bo tam powazni ludze sie biora za robote (nie chodzi tu tylko o znanych dzienikarz z nsport)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2018, 22:06 przez fan_uniatarnow, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany