Obrazek

Unia Tarnów 2017

2010-2023
Awatar użytkownika
andre
Posty: 211
Rejestracja: 28 kwie 2016, 11:19

Unia Tarnów 2017

Post autor: andre »

Można podsumować sezon i poszczególnych zawodników.
Bjerre - swoje robił. Nie był nie do objechania ale liderem był. Może zostać. (-5)
Jamróg - swoje robił. Szkoda kontuzji, którą złapał na początku sezonu bo mogło być jeszcze lepiej. Może zostać. (+4)
Mroczka- nieobliczalny, dla niego nie ma straconych pozycji choć brakuje mu nieraz chłodnej głowy. Może i chce zostać. (+4)
Czaja - w pierwszej części sezonu objawienie, w drugiej już nie tak skuteczny. Ewentualnie pozostaje rezerwa(4)
Ljung - cały sezon bez jakiś wielkich fajerwerków ale i bez wpadek (nie licząc finału w Gdańsku), solidny pierwszoligowiec, niestety Eliga to za wysokie progi (4)
Michelsen - szkoda mi go bo zamiast pasjonować się teraz Thomsenem czy Tungatem mogliśmy mieć swoją młodą gwiazdę. Jako jedyny miał komplet na tarnowskim torze. Szkoda mi go wczoraj było. (+4)
Rolnicki - parę meczy na plus, parę wpadek ale sezon ogólnie udany. Najlepszy junior ligi o czymś świadczy (+4)
Pozostali juniorzy bez komentarza ( -3)

dziubb
Posty: 329
Rejestracja: 03 lis 2016, 18:10

Unia Tarnów 2017

Post autor: dziubb »

Mam satysfakcję, że mimo pewnych zawirowań (Michelsen) cel został osiągnięty w sportowej walce. Ja doceniam to, że awansowaliśmy bez kombinacji z torem, tanich pseudopsychologicznych zagrywek i wbrew oczekiwaniom części tzw. środowiska, także dziennikarskiego.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Unia Tarnów 2017

Post autor: WaluS »

Kibic UT pisze:
Peter Kildemand pisze: Zakład , że Czaja wykręci średnią 2,0 lub wyżej w 2017 (Nice) ?
O flachę zakład przyjęty że Czaja nie wykręci średniej 2.0
Tak dla rozluźnienia atmosfery na forum, bo wpadł mi przypadkowo taki zakład ;)
16. Artur Czaja - Śr/bieg 1,987
Kibic UT, w nagrodę za przypomnienie będę polewającym, a przy okazji może coś mi skapnie :D

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2017

Post autor: Kibic UT »

WaluS pisze: Tak dla rozluźnienia atmosfery na forum, bo wpadł mi przypadkowo taki zakład ;)

16. Artur Czaja - Śr/bieg 1,987


Kibic UT, w nagrodę za przypomnienie będę polewającym, a przy okazji może coś mi skapnie
Niech się kolega Kildemand do mnie odezwie ja o tym pamiętam zakład to zakład.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Zablokowany