Unia Tarnów 2015

2010-2019
JaGa

Re: Unia Tarnów 2015

Post autor: JaGa » 09 cze 2015, 16:37

Generalnie można powiedzieć, że owa rejestracja, to taka sama procedura jak z KK tylko, że tej fizycznie się nie będzie posiadało. Jeśli system zadziała, to milicja będzie wiedziała, kto, kiedy i którędy wszedł na stadion.
Największą bolączką wg mnie będzie w późniejszym czasie "wyrabianie uprawnienia", które upoważni wejście na stadion w dniu meczu. Z3 kompletnie do tego nie jest i nie będzie przygotowane.
Dodatkowo temat przepustowości kołowrotków, ich ilości i wielkości. Dziwi fakt, że klub na to wychodzi kompletnie nie interesował się tematem i nie wnioskował o zwiększenie ilości kołowrotków z jednoczesnym powiększeniem gabarytów. A nikt mi nie powie, że są one takie same jak na np Wiśle, bo tak nie jest. Nie mówię, że wykonanie to wina klubu, bo nie ŻSSA jest wykonawcą samego projektu, ale zaniedbania, czy raczej problemy, które teraz wychodzą są wynikiem braku zainteresowania. No bo przecież - niech będzie, a później będziemy się martwić.
A nóż w kieszeni się otwiera, kiedy widoczne były takie scenki, że chłop klinował się w kołowrotku i był wyciągany, a później puszczany bramką ...
Jeszcze co do przepustowości - na stadion przy płynnym i ciągłym wchodzeniu może wejść 4 tyś ludzi. Efekt niestety był widoczny ostatnio, że zaczyna się mecz, a kolejki do wejścia mają kilkadziesiąt metrów.

Także wykonanie to jedno, a przepisy restrykcyjne, które nakłada nam milicja od lat, teraz doskonale obrazują, że Tarnów to policyjne miasto, bo niebiescy chcą mieć władzę wszędzie. Się ewidentnie niektórym w głowach poprzewracało, bo porobili szkolenia ... niedługo by zagrać na osiedlowym orliku w gałę, będzie trzeba mieć osiedlową kartę kibica i aktualne zaświadczenie o niekaralności ...

SPORT ŻUŻLOWY DLA KIBICÓW!

dudz1ok

Post autor: dudz1ok » 09 cze 2015, 16:44

gordon pisze: Jeśli to możliwe to postarajcie się aby w kolejnych tygodniach PRZYNAJMNIEJ jeden dzień była rejestracja do 19. O wiele więcej osób się zapisze
Z tego co mi wiadomo raz w tygodniu będzie taki dzień.
JaGa pisze: Dziwi fakt, że klub na to wychodzi kompletnie nie interesował się tematem i nie wnioskował o zwiększenie ilości kołowrotków z jednoczesnym powiększeniem gabarytów
Tutaj się niestety mylisz. Były wielokrotne interwencje, które nic nie przyniosły. miasto ma nasz Klub w DUPIE.
JaGa pisze: A nóż w kieszeni się otwiera, kiedy widoczne były takie scenki, że chłop klinował się w kołowrotku i był wyciągany, a później puszczany bramką ...
O widzisz. Tego nie wiedziałem. fatycznie kołowrotki są BARDZO ciasne. Czy wiesz ile takich przypadków było?
JaGa pisze: SPORT ŻUŻLOWY DLA KIBICÓW!
AMEN.

JaGa

Post autor: JaGa » 09 cze 2015, 17:34

To, że miasto będzie miało klub w dupie i nas kibiców dając psom pole do popisów, to wiadome było od dawna. Dla mnie słuszna interwencja, to taka, po której coś ulega zmianie. W tym wypadku nic się nie działo, więc klub w mojej ocenie nie interweniował. A wystarczyło wziąć wymiary z projektu, jechać np do Krakowa, dokonać pomiarów na 3 stadionach i skonfrontować te dane, jak i dane przepustowości. Mając argumenty wątpię by ktoś to wówczas zaprotestował, a naprawdę nie trzeba do tego być inżynierem nadzoru budowlanego z 50 letnim doświadczeniem. No ale mamy bramki jakie mamy.

Jeśli chodzi o ilość przypadków z "utknięciem" - na własne oczy widziałem jeden. Ale z tego co znajomi sterczeli w kolejkach, to takowych przypadków było kilka. Jak dla mnie ŻSSA powinno w tym momencie pisać miliony listów do UM i wykonawcy o zmiany dot. choćby samej wielkości kołowrotków. Nie przyglądałem się i nie wiem czy technicznie jest to możliwe, ale zdrowy rozsądek powinien zwyciężyć. Bo niech się w tej ciasnej bramce coś komuś stanie, to dopiero prawnicy będą mieli pole do popisu.

dr_web

Post autor: dr_web » 09 cze 2015, 21:01

Ja widziałem jak kobieta w ciąży ledwo się przecisnęła przez te kołowrotki a w zasadzie to pomagał jej ochroniarz bo się zaklinowała

shyz

Post autor: shyz » 09 cze 2015, 21:37

Ok, to jeszcze ja o coś zapytam. Jak wygląda rejestracja dzieciaka? Czy muszę rejestrować cztero latka który i tak wchodzi bez biletu? Jeżeli tak to jaki dokument powinienem mieć ze sobą?
sh!

Awatar użytkownika
noflattery

Post autor: noflattery » 09 cze 2015, 21:38

Zaklinowani mowicie, jeszcze troche i na Unii bedzie jak z pewna linia lotnicza, ktora zmusza pasazerow o wadze ponad 130kg do zakupu 2 biletow ;) http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Otyly- ... e-i-a32222 .

Awatar użytkownika
zbylpowrócił

Post autor: zbylpowrócił » 09 cze 2015, 21:48

Co w przypadku rejestrowania osób niepełnoletnich,nie posiadających paszportu/dowodu.W takim przypadku wystarczy legitymacja szkolna? I druga sprawa,czy w takiej sytuacji mogę zanieść dokument takiej osoby,czy muszę ją ze sobą przyprowadzić.Przy czym nie jestem prawnym opiekunem młodego kibica ;)

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 09 cze 2015, 21:57

JaGa pisze:Dla mnie słuszna interwencja, to taka, po której coś ulega zmianie. W tym wypadku nic się nie działo, więc klub w mojej ocenie nie interweniował.
O a to ciekawe. Abstrahuje już od tego czy te kołowrotki są OK nie nie są to powiedz mi - czy rzeczy niezależne od nas powodują, że nad nimi nie pracowaliśmy? O jeszcze jedno Cie spytam - jak byś robił w pracy jakiś projekt, siedziałbyś nad nim powiedzmy miesiąc i już miałbyś go oddawać ale nagle klient by się wycofał i z projektu nici - czy należy Ci się wypłata? Wg Twojego rozumowania nie - bo przecież nie ma efektu. Nie zrobiłeś projektu więc to znaczy że nie pracowałeś?
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

dudz1ok

Post autor: dudz1ok » 10 cze 2015, 9:13

shyz pisze: Ok, to jeszcze ja o coś zapytam. Jak wygląda rejestracja dzieciaka? Czy muszę rejestrować cztero latka który i tak wchodzi bez biletu? Jeżeli tak to jaki dokument powinienem mieć ze sobą?
Rodzic powinien przyjść z dzieckiem na stadion i podać numer PESEL. Zdjęcie zostanie zrobione na miejscu.
zbylpowrócił pisze: Co w przypadku rejestrowania osób niepełnoletnich,nie posiadających paszportu/dowodu.W takim przypadku wystarczy legitymacja szkolna?
Powtarzam po raz N-ty. Każdy dowód potwierdzający pożsamość jest ważny (legitymacja, paszport, dowód osobisty, prawo jazdy, itp.)
zbylpowrócił pisze: I druga sprawa,czy w takiej sytuacji mogę zanieść dokument takiej osoby,czy muszę ją ze sobą przyprowadzić.Przy czym nie jestem prawnym opiekunem młodego kibica
Jeśli pytasz o rejestrację dziecka - nie potrafię udzielić Ci odpowoedzi. Jeśli chodzi Ci o znajomego - możesz zarejestrwoać go w systemie. Będziesz do tego pottrzebował dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość tej osoby:)

buzumbura

Post autor: buzumbura » 10 cze 2015, 15:23

Czy ktoś bardziej zorientowany wie czy ktoś z dwójki morris, lambert ma podpisany jakiś kontrakt w Polsce.
Z Leonem może być ciężko w tym sezonie. To już któryś jego strzał w karierze i aż strach się bać co będzie. Domówkę z gardenami jakoś objedziemy ale co potem. Ernestowi nie wszystkie mecze będą wychodzić zwłaszcza na wyjeździe.

JaGa

Post autor: JaGa » 10 cze 2015, 16:51

bartek_1990, Ty serio masz dziwne myślenie ... jeśli bym był zatrudniony i miał zlecony projekt, to wypłata niezależnie od klienta by była. Jeśli byłoby to jakieś zlecenie, to się bierze zaliczkę. Poza tym porównanie z wypłatą, do interweniowania w sprawie wąskich bramek, naprawdę ciekawe :lol: :lol:
Niemniej jednak na forum się utarło, ze słyniesz z tego, więc kontynuuj swoją "misję", a po mnie to spływa 8-)

P.S. Swoje dojść do informacji jak "interwencja" wyglądała mam, więc nie bez powodu takie stwierdzenie dot. gabarytów kołowrotków się pojawiło.
Jest jak jest i temat zakończyłem we wcześniejszym poście.
elo

Awatar użytkownika
bartek_1990

Post autor: bartek_1990 » 10 cze 2015, 18:17

Najlepiej się powołać na to, że mam na forum jakąś misję albo że się utarło coś tam. :) Spoko.:) Nie przeszkadza mi to. :)Chciałem Cie tylko spytać o coś, co jest dla mnie opinią krzywdzącą. Tyle. Resztę pozostawiam już bez komentarza.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

JaGa

Post autor: JaGa » 10 cze 2015, 18:26

To Ci odpowiedziałem przecież ;) Co nie zmienia faktu, że porównanie wziąłeś naprawdę z kosmosu, bo nie jest ono adekwatne do sprawy + patrz wyżej ;)

Robin Hood

Post autor: Robin Hood » 11 cze 2015, 14:09

Ciekawe rzeczy nasz prezes z bożej łaski pisze :)

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52730 ... zaleglosci

A ile w tym prawdy to tylko on wie
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

leszeek17

Post autor: leszeek17 » 11 cze 2015, 14:24

Armia zaciężna, zwłaszcza w przypadku juniorów, nie sprawdzała się, a wychowanków też nie było żadnych
Ktoś jest w stanie wytłumaczyć, o co temu typowi chodzi? Mówi może o Janowskim? Albo Gomólskim? Borowicz - ok, choć i tak parę punktów przywiózł, gwarantował - czysto teoretycznie - więcej od naszych ówczesnych juniorów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 12 cze 2015, 12:25

Jak się ma szkółka żużlowa Janusza Kołodzieja do szkółki prowadzonej przez Cierniaka ?! Czy Janusz wraz z GA robią konkurencję Mirkowi, czy też wypierają go z "rynku", a może Cierniak sam rezygnuje z prowadzenia szkółki z powodu obowiązków w drużynie seniorskiej ?

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 12 cze 2015, 12:30

To dwa osobne twory. Jak to się będzie układać - czas pokaże
ŻLF: 2019

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 12 cze 2015, 12:35

Czyli generalnie Janek dostał kasę z GA, która najprawdopodobniej pozwoli mu gładko zdetronizować Mirka, nie mówiąc już o marce jaką stanowi sam Janusz. Jednocześnie obaj Panowie będą współpracować w drużynie. Ciekawe bardzo...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
noflattery

Post autor: noflattery » 12 cze 2015, 13:06

Janek nigdzie wiecej nie jezdzi w lidze, ani GP, zostaje mu SEC, MPPK, Zloty Kask i chyba tyle. Chce szkolic mlodych, mozna to nazwac półemeryturą :), czyli ten zart na prima aprilis, to nie byla taka do konca sciema ; ).

Awatar użytkownika
Loramski_84

Post autor: Loramski_84 » 12 cze 2015, 13:13

Bech w Tarnowie ?

PS.Doszły mnie słuchy,że właśnie go zakontraktowaliśmy.Ciekawe czy to prawda i czy ma to jakiś związek z Leonem ?

dudz1ok

Post autor: dudz1ok » 12 cze 2015, 14:42

Loramski_84 pisze: Bech w Tarnowie ?

PS.Doszły mnie słuchy,że właśnie go zakontraktowaliśmy.Ciekawe czy to prawda i czy ma to jakiś związek z Leonem ?
:)

Awatar użytkownika
gordon

Post autor: gordon » 12 cze 2015, 15:05

Czy związek z Leonem pewnie jakiś tak. Ale jeszcze wczoraj nikt nie wiedział, że Artiom nie pojedzie w niedziele i pewnie woleli brać kogoś na wszelki wypadek wiedząc, że Leon się nie pojawi.
Més que un club.

Awatar użytkownika
lolek69

Post autor: lolek69 » 12 cze 2015, 15:18

dudz1ok, ja wiem że ty coś wiesz i chcesz się podzielić :)
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Post autor: savage » 12 cze 2015, 15:31

Przecież między wierszami jest zawarty jasny komunikat.

Awatar użytkownika
njk1987

Post autor: njk1987 » 12 cze 2015, 15:55

Pytanie tylko jak długo będzie pauzować Leon. Na eS.pl jest juz info, że Madsen nie pojedzie w niedzielę, lekarze wciąż nie wyrażają zgody na treningi :/
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Zablokowany