Obrazek

VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: WaluS »

A ja się odniosę jeszcze do samych zawodów.
Wczorajszy mecz można zaliczyć do tych, co to się pamięta latami i przekazuje pokoleniom, że to był mecz!
Dużo walki jak to się popularnie mówi na żyletki, ale bez fauli. Bezpośrednie konfrontacje byłego i obecnego mistrza świata - palce lizać. Do tego świetna postawa Janusza i Iversena, jak również pozostałych zawodników pozwoliło nam oglądać mecz kolejki, który śmiało może pretendować do meczu sezonu.
Taki żużel chce się oglądać 8-)

Jednak mimo tak wspaniałego widowiska muszę wrzucić łyżkę dziegciu do zespołu Jaskółek.
Nie można tak tracić przewagi dziesięciopunktowej i doprowadzać do tak nerwowej końcówki.
Nie wiem co nie zagrało, ale jest to drugi raz w tym sezonie /vide mecz z Włókniarzem/, gdzie końcówka przyprawia o palpitacje serca.
Nie jestem od oceniania zawodników, ale cieszący się u mnie dużą sympatią Vacek dostaje ode mnie ostrzeżenie :evil: Mógłby więcej potrenować na naszym torze i spasować silniki tak, aby objechać przyzwoicie 5 wyścigów, a nie 3.

HD_Motors
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2011, 18:20
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: HD_Motors »

Co do Kasprzaka...nie mogę zaprzeczyć, że jest słaby pod względem relacji z mediami i z kibicami, i nie mogę zaprzeczyć, że u nas jeździł słabo. Ale czy to zawodnik, którego nie da się lubić..? W moim przypadku jest odwrotnie, chociaż rozum podpowiada co innego to pałam do niego sympatią. Zacząłem chodzić na żużel do Tarnowa w końcówce sezonu 2010 kiedy miał chyba najlepszy okres w Tarnowie (jakkolwiek to paradoksalnie to brzmi:D) i może stąd taki sentyment.

House
Posty: 123
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: House »

Co do Kasprzaka, to oglądnąłem sobie powtórkę i aż mi się śmiać chciało jak się tłumaczył ze słabej postawy w 1 części, że tor nie do walki, tylko start, a chwilę wcześniej Gollob zachwalał tor, że można się ścigać po całej szerokości i takie powinno się robić. Oczywiście mogło się to wziąć z tego, że jechał po równaniu, no ale mowa, że tor nie nadaje się do walki..

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: Kibic UT »

Kasprzak na dystansie jest cienki te dwie 3 które miał to po wygranym starcie on zawsze się tłumaczy torem taki już jest nie u mi przyznać się do swojej słabej postawy .
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: savage »

Na pewno jest jeszcze wiele pracy przed naszymi zawodnikami, aby osiągnąć sukces w tym sezonie...

Jeżeli chcemy myśleć o medalach, to atut własnego toru musimy mieć zdecydowany. Dwumecze w PO rządzą się swoimi prawami. Gorzów już nie będzie zaskoczony przez pierwsze 5 biegów - tutaj musimy mieć coś "ekstra". Całe szczęście, że jest z nami Cieślak, kto jak nie on, potrafi lepiej robić niespodzianki torowe przeciwnikom? :)


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: Yarek »

Ja się jeszcze do tego odniosę:
savage pisze:Dlaczego Kasprzak był tak wygwizdywany?!
1. Dwa "udane" sezony w Unii, podczas których nie zaprezentował NIC, nawet zaangażowania. Do tego pokazywanie na każdym kroku, że Tarnów był dla niego karą za niepopełnione grzechy.
2. To o czym wspomniał Mały, haniebne zachowanie podczas derbów ziemi lubuskiej.
3. Do tego KK jest modelowym przykładem złotówy. O ile przykładowo jakiś stranieri idzie za pieniędzmi, jest to zjawisko normalne. Od zawodnika kadry narodowej wymaga się chyba czegoś więcej niż pogoni za $$$.
4. Jest zawodnikiem nijakim jeśli chodzi o osobowość.
5. Kontakt z kibicami, a właściwie jego brak.

To chyba tyle. Może przekserowałem to co napisali tutaj prelegenci, w każdym razie takie jest moje zdanie. Niech się więc później nikt nie zdziwi skoro będę okazywał do niego dużą niechęć.
savage pisze:ale aż takiego poziomu "nienawiści" nie spodziewałem się
"Haters" gonna "hate" :P

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: Greg-Tarnów »

Jest dobrze dwa punkty zostają w Tarnowie najważniejsze jest teraz zdrowie Madsena i jedziemy na podbój Torunia. :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
gravel
Posty: 478
Rejestracja: 31 sty 2012, 13:19
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: gravel »

http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekstrali ... cz/7427179 tu polecam włączyć na 49 minute kiedy Gollob wspomina o Tarnowie. Klasa....
Unia Tarnów, 3 DMP!

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: WaluS »

Prawda jest taka, że Tomek zawsze Tarnów i tarnowskich kibiców wspomina dobrze i wypowiada się o nas bardzo ciepło.
I pewnie nikt mu tego nie ma za złe w przeciwieństwie do tego, jak Janusz dobrze wypowiada się o pobycie w Lesznie i co poniektórym to nie na rękę.

fotiks
Posty: 36
Rejestracja: 29 paź 2009, 19:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: fotiks »

WaluS pisze:w przeciwieństwie do tego, jak Janusz dobrze wypowiada się o pobycie w Lesznie i co poniektórym to nie na rękę.
Sedno!

Awatar użytkownika
gravel
Posty: 478
Rejestracja: 31 sty 2012, 13:19
Lokalizacja: Tarnów

Re: VI kolejka: Unia Tarnów - Stal Gorzów

Post autor: gravel »

I miejmy nadzieje, ze tym porownanie zakonczymy te spekulacje na temat wypowiedzi Janka o Lesznie.
Unia Tarnów, 3 DMP!

Zablokowany