Obrazek

XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

jaskolkaaa
Posty: 47
Rejestracja: 16 cze 2011, 22:23

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: jaskolkaaa »

KamilKWLK pisze:
Wirtuoz pisze:A ja się pytam, co robiła przed chwilą polewaczka na torze? :lol: :mrgreen:
Pewnie trening będą mieć, a poza tym w tym słońcu tor szybko schnie :)
Tak jak gdzieś czytałam.. mają zawodnicy przyjechać dzisiaj wcześniej na tor,żeby potrenować.

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1458
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Loramski_84 »

Powinni jedna kase otworzyc zeby mozna bylo kupic bilet i wchodzić juz na ten trening.

Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 2072
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:30
Lokalizacja: KWLK

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Kondziu »

jaskolkaaa pisze:A ja się pytam, co robiła przed chwilą polewaczka na torze? :lol: :mrgreen:
ubijała a co miała robić w taką pogode i po takich opadach? ; o

cubeut
Posty: 295
Rejestracja: 26 lip 2009, 10:55
Lokalizacja: .........

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: cubeut »

Ma wyjsc jeden z drugim na tor,spacerek,kopnąć z laczka w nawierzchnie i jechac.Jak goscie dają rade sie dopasowac co widac po naszych 5ciu punkcikach to nie wiem w czym nasi maja problem.
no włąśnie Loramski, widać to po naszych 5 punkcikach ze nasi jednak mają problem:)

tyle było gadania ze na treningu inaczej i na meczu inaczej.
Ostatnie spotkania na naszym torze pokazały ze ciężka praca ze sprzetem i dobre spasowanie moze sprawic cuda (przykład: B. Pedersen)
no gear no breaks no fear-SPEEDWAY!!

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: JaGa »

Tor sobie wygląda jak brzeg plaży. Nasiąknięty sporą ilością wody, choć z dystansu wydaje się być piękniusi :P
Polewaczką, autobusami, tirami ... niech ubijają czym się da!! A najlepiej jeszcze niech z suszarkami śmigają, bo inaczej kapa będzie, zwłaszcza jeśli np popada coś.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wczoraj stawili się w Jaskółczym Gnieździe.
Jednocześnie chciałbym poinformować tych, którzy jeszcze nie zdążyli się mnie poza forum zapytać, że zabawa była w sumie przednia. Ogarnęliśmy 3 fajne nowe przyśpiewki, z tym, że dopracować jeszcze co nieco jedną trzeba. Ale wszystko wyjdzie podczas meczu ...
Byłoby zdecydowanie milej, gdyby nie fakt, że dzięki "społecznemu zaangażowaniu" osób z klubu zostaliśmy "wyproszeni" ze stadionu na rozkaz ŁS i zostaliśmy straszni policją, bo wkroczyliśmy bezprawnie na stadion haha :roll:
DRAMAT!!!!

kapecfc
Posty: 749
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: kapecfc »

Zapowiada się kolejna ulewa ehhh kiedy zaczniemy wkońcu i dowiemy się kto awansuje do PO

1928
Posty: 795
Rejestracja: 25 lip 2009, 22:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: 1928 »

kapecfc pisze:Zapowiada się kolejna ulewa ehhh kiedy zaczniemy wkońcu i dowiemy się kto awansuje do PO
o tej godzinie mialo padać,pozniej ma juz byc ok
popatrzcie na prognozy które dał Jaga wyzej a pozniej panikujcie

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: kaka »

Nie dramatyzujcie jak przed każdym meczem i nie spiszmy kolejnych trzech stron o pogodzie ;) Najlepsza pogoda jaką znam znajduje się TUTAJ i wygląda to optymistycznie. Jak na moje oko to nie ma żadnego zagrożenia dla dzisiejszego spotkania. A jeżeli już ktoś nie wytrzyma i chce się podzielić informacją, że pada 20 kilometrów od stadionu to zapraszam do czatu na samym dole głównej strony forum :) Dziś wygrywamy za trzy!

PS. Zapraszam do przeczytania zapowiedzi spotkania na naszym portalu!

Awatar użytkownika
Misieq
Posty: 58
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: I łuk

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Misieq »

Dokładnie! Nie ma co dramatyzować tylko wszyscy dziś na Z3 wspierać Jaskółki w walce o play offy. Będzie ciężko ale takie mecze są najlepsze!

Tak dla zachęty:
http://www.espeedway.pl/news,tor_w_tarn ... 59,12.html

wonski_killer
Posty: 1220
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:45
Lokalizacja: Stoned
Kontakt:

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: wonski_killer »

I w sumie byc moze to bedzie z korzyscia dla widowiska, ze ten tor bedzie taki troche nie 'tarnowski beton', a troche nasiakniety. Moze byc ciekawy wieczor. Oby tylko pomyslny dla nas.

Awatar użytkownika
lukaszks
Posty: 990
Rejestracja: 04 kwie 2011, 16:11
Lokalizacja: Zachodnie

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: lukaszks »

No i dzisiaj się okaże czy zasługejemy na te PO,mecz przy sztucznym swietle,widowiskowo jeżdżący Łaguta tor inny niż zwykle nic tylko przyjsc dzis wieczorem na Z3 :)
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: JaGa »

Z racji, że jest zimno, a będzie jeszcze chłodniej, to ubrać się ciepło i do młyna. Pośpiewamy, poskaczemy i od razu będzie przyjemniej!!
A wsparcie naszym dziś będzie BARDZO potrzebne!!

michalmisiek
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2011, 17:10

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: michalmisiek »

wlasnie mamy byc na bialo czy nie?

Sebolah
Posty: 12
Rejestracja: 03 kwie 2011, 17:22

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Sebolah »

Witam w związku z tym, że wiele osób pytało tutaj czy dziś obowiązuje promocja "Panie wchodzą za okazaniem programu". Chciałem poinformować iż właśnie telefonowałem do klubu i uzyskałem od pani, która odebrała telefon informację, że promocja jest aktualna. Zatem panowie brać ze sobą dziewczyny, żony, córki, matki i kochanki i wszyscy na Z3 im więcej nas tym lepiej się ogląda.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: JaGa »

Dziś również wszyscy na biało i najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem meczu w młynie!!

Szakuł
Posty: 257
Rejestracja: 02 maja 2011, 9:48
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Szakuł »

damy radę i mecz Unii z Włóknairzem się odbędzie:) jechałem dziś z pracy w stronę Brzeska koło południa i mijałem busy najpierw Lindgrena a pózniej Ułamka.
Tylko wieczorem trzeba się ubrać jak na turnieje w pażdzierniku :)

Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 2072
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:30
Lokalizacja: KWLK

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Kondziu »

twierdzisz że mecz się odbędzie bo jechał bus lindgrena i ułamka?? ; ooo
każdy zawodnik musi być na stadionie nawet jak by była ulewa

Dziadzia
Posty: 9
Rejestracja: 22 lip 2009, 23:34
Lokalizacja: Nottingham

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: Dziadzia »

No i mamy bonusa! Czas na Wrocław! Czekam z zaciśniętymi pośladkami na relację z pogromu medalików, AVE UNIA!

wejss
Posty: 727
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: wejss »

pod koniec pięknie chodziła długa na drugim łuku. Lesiak jak by miał lepsze starty to kto wie czy nie lepszy od kostro

wejss
Posty: 727
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: wejss »

A Daniel Nergal troszeczkę przesadzał dzisiaj. Kołem tylnim zarzucał jak Grzegorz R. za dobrych lat.

Awatar użytkownika
ricki6
Posty: 378
Rejestracja: 25 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: ricki6 »

Cóż.Piękny mecz,pasjonujące wyścigi,bardzo dobra postawa naszych kolarzy i przyzwoity występ juniorów.Przypomniały mi się mecze z lat 2004-2005 kiedy działa się magia naszego toru.Najpierw w miarę sucho,potem polewaczka i odjazd rywalom...Dzisiaj było podobnie.Szkoda że tak późno..
MISTRZ BYŁ, JEST I BĘDZIE... TYLKO JEDEN....

kapecfc
Posty: 749
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: kapecfc »

Super Wynik słuchałem w pracy i zapierdzielałem z przed biurem z zaciśniętymi kciukami mam TAKIE PYTANIE CZEMU MECZ Z WROCKIEM JEST ZA TYDZIEŃ A NIE W NIEDZIELE ?

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: KoNiK »

poniewaz jest runda o IMSJ a we wrocku walczy o ten tytul Janowski a u nas Vacul.

co do meczu to wkoncu juniorzy cos zapunktowali i to duzo pomoglo w wywalczeniu tego bonusa, kilka biegow naprawde moglo sie podobac. Jak dla mnie polanie toru przychamowalo zapedy Czestochowian i jak za dawnych lat nasi odjechali rywalom, widac bylo ze wkoncu tor byl naszym handicapem a moze to Czewa byla dzis taka slaba ...

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: PrzemczaN »

Dziś nie zawiódł wreszcie nikt. Bo jakiś pojedynczy słaby bieg każdemu się może zdarzyć, ale generalnie wszyscy pojechali na poziomie.

Mamy też chyba odpowiedź jaki powinien być tor. Po polaniu widać było, że starty mieliśmy kosmiczne, a jak nie wyszło ze startu, to chodziła szeroka i można się było ścigać. Nie bez znaczenia była też pora meczu - taka godzina powoduje, że tor nie przesycha tak szybko. Dobrze ktoś napisał, że przypomniały się mecze z lat 2004-2005. Taki tor był wtedy naszym atutem i wydaje się być nim nadal.

Dzięki temu widowisko zrobiło się też fajne, bo po trochę nudnym początku na suchym torze potem mogliśmy zobaczyć kilka ładnych akcji. Moim zdaniem polanie powinno nastąpić we wcześniejszej przerwie, ale podczas meczu to już chyba należy do sędziego.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Re: XII kolejka: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

Post autor: 4evern »

Kamień spadl mi z serca. Mecz ciekawy sporo mijanek, Grisza w drugiej częsci zawodów pokazał jak sie bujać po szerokiej. Ostre wejście w ostatnim łuku na Bjarne w moich oczach zasługiwało na ostrzeżenie. Niech mi ktoś powie jeszcze ze nasz duńczyk się nie nadaje. Piękna mijanka Vaculika w biegu siódmym. Pozostaje formalność w meczu z Wrockiem. Po raz kolejny juniorzy zapunktowali i stąd wynik. Podsumowując - kolejny rok mamy szczęście i dobra końcówkę sezonu.

Zablokowany