Biało Niebieski Mikołaj 2017

Całkowity dochód przeznaczony jest na akcję "Biało-Niebieski Mikołaj Dzieciom".
Awatar użytkownika
UlTras Jaskółki
Posty: 132
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:47

Biało Niebieski Mikołaj 2017

Post autor: UlTras Jaskółki » 03 lis 2017, 22:20

Obrazek

BIAŁO-NIEBIESKI MIKOŁAJ 2017

Link do wydarzenia i aukcji: https://www.facebook.com/events/187315011842787/

Jak już wspominaliśmy , w tym roku nasza akcja przybierze trochę inną formę. Podjęte przez nas działania będą dwutorowe.
Miło nam poinformować, że tym razem obdarujemy między innymi zwierzaki z tarnowskiego Azylu. Tutaj mogą się nasunąć liczne pytania „Dlaczego azyl? Dlaczego zwierzaki? – Przecież akcja zawsze była kierowana do ludzi!”.
A My odpowiadmy „DLACZEGO NIE ?”. Ideą BNM jest obdarowywanie tych najbardziej bezbronnych, opuszczonych, czy chorych. Zwierzaki z azylu własnie takie są. Potrzebują uwagi i czułości jak każdy z nas. Dlatego wspólnie z Wami chcemy stworzyć im wybieg, na którym będą mogły się bawić i chociaż na moment zapomnieć o swoim losie. Na początku wspomnieliśmy o dwutorowości tegorocznej akcji. Nasze działania będą skierowane również na drugą „grupę docelową”, czyli na podopiecznych oddziału dziecięcego szpitala im. E. Szczeklika. Naszym priorytetem będzie doposażenie oddziału w profesjonalny sprzęt i mamy nadzieje, że z Waszą pomocą to nam się uda!
Chemy również poinformować, że licytacja gadżetów prowadzona będzie na facebooku, a nie jak dotychczas na forum internetowym. Podyktowane jest to tym, iż własnie przez fb możemy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich kibiców do włączenia się w akcję i udostępniania naszego wydarzenia.

Regulamin aukcji:
1. Każda z aukcji trwa od momentu wrzucenia jej na fb do daty podanej w opisie.
2. W opisie aukcji znajduje się cena wywoławcza oraz minimalna przebitka.
3. Aukcję wygrywa osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę.
4. O odbiorze wylicytowanych przedmiotów będziemy informować na wydarzeniu BNM oraz na fb UlTras Jaskółki –Unia Tarnów.
5. Nie ma możliwości wycofania się z wygranej aukcji !

Awatar użytkownika
UlTras Jaskółki
Posty: 132
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:47

Biało Niebieski Mikołaj 2017

Post autor: UlTras Jaskółki » 10 gru 2017, 9:40

Tegoroczna edycja Biało-Niebieskiego Mikołaja dobiegła końca. Przez ostatni miesiąc przeprowadziliśmy kilkadziesiąt aukcji, z których dochód umożliwił nam zakup prezentów dla dzieciaków z tarnowskiego szpitala im. E. Szczeklika oraz podopiecznych tarnowskiego Azylu dla zwierząt.

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy Tarnowski Azyl Dla Zwierząt, gdzie przekazaliśmy miski, smycze, obroże i zabawki dla przebywających w nim zwierzaków. W najbliższych tygodniach do azylu dotrze również siatka ogrodzeniowa na nowy wybieg. Mimo niesprzyjającej pogody wyprowadziliśmy psiaki na spacer i pobawiliśmy się z czworonogami.
Kolejno odwiedziliśmy oddział dziecięcy szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie, gdzie przygotowaliśmy 20 paczek dla najmłodszych, słodkie upominki dla niestrudzonych Pań pielęgniarek oraz prezent „główny” – 4 bezdotykowe termometry Visiofocus, za łączną kwotę ponad 1700 zł.

Z tego miejsca pragniemy podziękować osobom, firmom oraz zawodnikom zaangażowanym w BNM, bez których ta akcja by się nie udała:

-firmie Firma Reklamowa Redruk – za wydrukowanie kilku tysięcy naklejek-jaskółek, które były sprzedawane w szkołach,
- firmie Megan Style ( www.megan-style24.p ) – za przekazanie poduszek,
- klubowi Unia Tarnów ŻSSA i zawodnikom: Jakub Jamróg, Vaculik Racing Team, Janusz Kołodziej oraz Kenneth Bjerre – za przekazanie na aukcję gadżetów
- wspaniałym artystkom: Ewie i Oli Kwaśniak – za przekazane na aukcje rękodzieło,
- Elita Tarnowa – za prowadzone aukcje na swoim profilu
- oraz wszystkim innym ludziom dobrej woli, którzy przekazywali nam gadżety i pamiątki na aukcje oraz wszystkim tym, którzy licytowali! Dzieki WAM uzbieraliśmy kwotę 6901 zł.

Pragniemy podziękować również szkołom, które przystąpiły do naszej inicjatywy i uczniom, którzy zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy:

- III LO w Tarnowie,
- ZST w Tarnowie- Mościcach,
- SP nr 24 w Tarnowie,
- SP nr 3 w Tarnowie,
- SP nr 2 w Tarnowie,
-VII LO w Tarnowie,
-PSP w Woli Dębińskiej,
- ZS w Radłowie.


Łączna kwota zebrana w szkołach to: 3060,11 zł.
W imieniu podopiecznych oddziału dziecięcego oraz zwierzaków przebywających w tarnowskim Azylu DZIĘKUJEMY !
Z kibicowskim pozdrowieniem, UlTras Jaskółki.

Obrazek

Obrazek

Zablokowany