Obrazek

Maciej Janowski

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: Maciej Janowski

Post autor: Yarek »

Ja słyszałem, że on ma u nas dwuletni kontrakt, a wypożyczenie na dwa lata to chyba nie wchodzi w grę.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: PrzemczaN »

Jest wypożyczony. Na ile? Nie wiem, pewnie na rok, ale nie jest to transfer definitywny.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Maciej Janowski

Post autor: Greg-Tarnów »


Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: maly1965 »

Powiedzmy sobie szczerze taka blada ta wypowiedz, dramatu moze nie bylo ale przy takim MJJ to Janowski wypadl dosc mizernie ...
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: PrzemczaN »

Cóż... taki jest żużel. Nie raz Mistrz Świata może wypaść blado nawet przy juniorze, bo na dobry wynik składa się wiele elementów, więcej niż w innych dyscyplinach. Do tego MJJ jechał na swoim torze, to był dla niego duży handicap. Dlatego też stawiałem Duńczyków w roli faworytów i to się potwierdziło.

A MJJ to bardzo dobry zawodnik i chyba najlepsza okazja do porównania go z Maćkiem będzie podczas turniejów Mistrzostw Świata Juniorów. Rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie, nie tylko między tą dwójką rzecz jasna.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: maly1965 »

Ja bron Boze nie dyskredytuje Macka, wiem ze MJJ jechal na swoim "domowym" torze, liczy sie tez dyspozycja dnia.Tylko jak dla mnie Janowski jedzil tak jakos bez wyrazu ...
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Maciej Janowski

Post autor: WaluS »

Prawda jest taka, że jeżeli w żużlu ktoś chce osiągnąć dobry wynik, to albo musi mieć sprzęt, którego jakość przewyższa sprzęt pozostałych rajderów, lub być trochę takim harpaganem, co to łokcia nie szczędzi, aby sobie wypracować lepszą pozycję.
Maciek jest jeszcze juniorem i ma pewne braki w ocenie sytuacji na torze /nawet patrząc na wczorajszy bieg, gdzie niepotrzebnie na pierwszym łuku poszedł pod dechy, gdy w podobnej sytuacji Buczek jechał bliżej krawędzi i przywiózł przeciwników za plecami/, jak również brakuje mu jeszcze takiej zadziorności na torze w stosunku do przeciwników. Tajski i Nikuś nie mieli żadnych zahamowań, aby Maćka wpakować w "kleszcze" i zostawić za sobą.
Wiadomo, ktoś musiał odpuścić i trafiło na Maćka, bo brak mu doświadczenia i jeździ coś jak Hampel, choć i Jarek ostatnio trochę lubi kozaczyć.

Maciek na drugi sezon będzie seniorem i już zawodów juniorskich miał nie będzie, dlatego musi już zacząć pokazywać ten tak zwany pazur, aby w seniorce błysnąć. No chyba że będzie miał sprzęt o jakim nawet Gregowi się nie śniło.

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: maly1965 »

Wlasnie WaluS o to chodzi co napisales, moze powinien zazywac "rutinoskorbin", bo taki jakis "niewyrazny" jest :))
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: Pichu »

Coś w tym jest, ale Jarek Hampel pazura nie nabrał za juniora, tylko dużo później właśnie. Długo Cieslak miał mu to za złe. Dziś ? Mały jest bardzo zadziorny, Gollob zrobił mistrza w sezonie w którym chyba jak nigdy wprasowywał w bandę rywali. Nie ma co liczyć, że Maciek w pare miesięcy zrobi taki skok, ale uważam, że z czasem i to przyjdzie, a Maciek to będzie nasza czołówka GP.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Maciej Janowski

Post autor: Greg-Tarnów »

http://www.live.espeedway.pl/race_detail.php?id=3026 Maciek dalej zagubiony fatalna dyspozycja

Awatar użytkownika
Yarek
Posty: 291
Rejestracja: 21 gru 2011, 19:55
Lokalizacja: Heaven/Hell

Re: Maciej Janowski

Post autor: Yarek »

Czekam teraz na opinie "ekspertów", którzy mu będą odradzać Szwecję...

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: maly1965 »

Y2J pisze:Czekam teraz na opinie "ekspertów", którzy mu będą odradzać Szwecję...
Twoj sakrazm jest zbedny, jak chcesz to sobie czekaj, przeciez widac jak na dloni ze w tym przypadku nie ma chlop pol motora pod dupa, nie trzeba byc "ekspertem" ...
Ostatnio zmieniony 17 lip 2012, 23:08 przez maly1965, łącznie zmieniany 1 raz.
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Maciej Janowski

Post autor: Greg-Tarnów »

Mam nadzieję że Maciek ogarnie sprzęt na Gorzów bo bez jego punktów będzie ciężko o dobry wynik.

beau
Posty: 51
Rejestracja: 02 lip 2011, 15:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: beau »

Wie ktoś może dlaczego dzisiaj w Szwecji za Maćka było z/z ?

balu
Posty: 1566
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Re: Maciej Janowski

Post autor: balu »

Albo sobie podarował starty po wczorajszych wyczynach na Angielskich torach, albo jest kontuzjowany. O kontuzji nei widziałem informacji, więc pewnie pierwsza opcja.

Cienki
Posty: 373
Rejestracja: 09 kwie 2012, 0:06

Re: Maciej Janowski

Post autor: Cienki »

Wczoraj w Anglii miał 3 upadki. Niby po ostatnim, najgroźniejszym nie było po nim widać, że coś mu dolega ale to pewnie jest powód :)
UNIA TARNÓW!

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Maciej Janowski

Post autor: WaluS »

Nie dziwię się, ze odpuścił dzisiejszy mecz po tym dzwonie, jaki wczoraj zaliczył.
Dzisiaj pewnie wszystko Go boli i całe szczęście że nie ma żadnych złamań.

Przecież jak ja to w TV widziałem na żywo, to aż z wrażenia krzyknąłem sobie i bardzo mnie zdziwiło ze tak szybko się podniósł i poszedł po motor. Adredalina u niego była chyba w zenicie.
Mógł sobie takim postępowaniem jeszcze więcej szkody zrobić.

No ale miejmy nadzieję, ze do niedzieli wyliże te wszystkie potłuczenia i "załatwi" nam parę punktów na torze w Lesznie.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Maciej Janowski

Post autor: Greg-Tarnów »

Maciek dobrze zrobił że odpuścił dzisiejszy start w lidze szwedzkiej wczoraj mocno się poobijał w lidze angielskiej miał dużo
szczęścia że tak się to tylko skończyło.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: macies1978 »

Lonigo -1200 km busem - Gorzów - bus do Poznania- samolot - Kings Lynn

Trzy dni każdy mecz wieczorem przy światłach plus trening w Lonigo przed południem w sumie 15 biegów w trzy dni i ponad 2000 km w drodze.

Grisza wymiękł przy dużo mniejszej dawce startów.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: maly1965 »

I bardzo dobrze, niech Angole sobie daja sami rade, rozsadna decyzja nic na sile

"Po ostatnich upadkach w Elite League, Maciej nadal odczuwa ból pleców, dlatego w meczu przeciwko Panthers nie wystąpi i zastosowana zostanie Z/Z. Magic nie czuje się w pełni sił i ciężko jest mu się ścigać na najwyższym poziomie, ponieważ siniaki dają o sobie znać w każdym kolejnym biegu.


Nie czuję się w pełni sił, potrzebuje odpoczynku, a moje mięśnie muszą się zregenerować. Przy każdym starcie czuje jak bolą mnie plecy. Nie ma sensu ryzykować zdrowiem. Tym bardziej, że już w sobotę drugi finał w Lendavie i chcę być na niego gotowy w 100%. – Maciej Janowski."
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
Andrepl605
Posty: 90
Rejestracja: 23 paź 2011, 9:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: Andrepl605 »

Maciek świetny występ znów jedzie na mistrza :)
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30225 ... w-lendavie

Awatar użytkownika
_Ziomal_
Posty: 341
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: Maciej Janowski

Post autor: _Ziomal_ »

nie wiem czy wszyscy widzieli - jeden z trzech upadków Maćka w tym pamiętnym meczu w Anglii
http://www.youtube.com/watch?v=qjGNRYPPqHI

naprawdę dużo szczęścia !

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Maciej Janowski

Post autor: WaluS »

W trzecim turnieju odbywającym się w Coventry jak na razie Maciek nieźle wymiata. Oby tak do końca turnieju.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 1318
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW
Kontakt:

Re: Maciej Janowski

Post autor: AC »

Miejmy nadzieje że Magic pojedzie tak jak dzisiaj po 3 biegach w DMŚJ... w Gnieźnie na MMPPK - 22 września :) dziś fruwa i lata na torze... a to jak pokonał niepokonanego do teraz Worda - król Maciuś I - nr 1. :mrgreen:
Unia Tarnów & AC Milan

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Maciej Janowski

Post autor: WaluS »

No tak, Maciek wymiata jak z nut, ale jeżeli potwierdzi się informacja o złamanej nodze Bartka Zmarzlika, to dla Gorzowa oznacza znaczne osłabienie przed P/O.

Maciek takimi występami wśród juniorów, daje do zrozumienia, że czas na poważne ściganie wśród seniorów.
Pierwszą okazję będzie pewnie miał jako DK na GP w Toruniu.

Zablokowany