Obrazek

Artiom Łaguta

wejss
Posty: 727
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: wejss »

Z całego mojego katolickiego serca życzę Ci Artem, żeby Ci się ten następny sezon zesrał na rzadko a pieniążki które zarobisz żebyś utopił w nietrafione silniki. Powodzenia kolejna złotówo w polskim żużlu.

jozek89
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2010, 13:09
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Artiom Łaguta

Post autor: jozek89 »

ohoho ale katolik z Ciebie:) co Ty chcesz od chłopaka? bardzo dobrze zrobił prezes dymał ludzi to on wydymał sadego... miał zostac bo co? bo kibice go lubią taki sport takie życie zrobił gościu swoje u nas na meczach ? zrobił więc ja z całego serca mu zycze powodzenia i zawsze go powitam oklaskami na Z3:) a kto w dzisiejszym świecie nie patrzy na kase? mógł sady skończyć swoje wypociny na portalach internetowych i niech teraz nie płacze jak dziecko bo jest zwyczajnym nieudacznikiem i tyle w temacie:) 1 ligo witaj! ps.co za dziwne zycie jak gościu zdobywał 3 to każdy jajami klaskał teraz odchodzi i wielkie obrażanie się troszkę szacunku do zawodników sie należny to samo tyczy się Grega;) (no może prócz jednego duńczyka)
Ostatnio zmieniony 11 gru 2014, 15:04 przez jozek89, łącznie zmieniany 1 raz.
Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od ojczyzny. TO MY KIBOLSKI RÓD!!

WaRiaT
Posty: 138
Rejestracja: 13 gru 2011, 0:05

Re: Artiom Łaguta

Post autor: WaRiaT »

Może to nie do końca jego wina ,ale mógł pomyśleć o kibicach i odpuścić to 50 tys od sponsora gkm dlatego życzę podobnie i będę życzył tak każdej złotówie .

Mikos_24
Posty: 289
Rejestracja: 08 kwie 2012, 18:41
Lokalizacja: Tarnów, Woking

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Mikos_24 »

Jakos mi sie zdaje ze Vacul i Kolodziej jakos niespecjalnie za nim beda plakac

baks75
Posty: 864
Rejestracja: 20 maja 2011, 21:18
Lokalizacja: DT

Re: Artiom Łaguta

Post autor: baks75 »

tak jak pisalem wczesniej w innym poscie gdzie trafi artem, wiem ze nie bedzie juz wychwalany na portalach zuzlowych, bedzie zawodnikiem ktory przywozic bedzie 4-5pkt w meczu, po sezonie bedzie to co po bydgoszczy czyli mowa ze zmarnowany kolejny talent...tylko na naszym betonie mogl dobrze jezdzic...na kopie nie bedzie istnial...trudno jego wybor ale o tym czy dobrze wybral bedzie mozna mowic po sezonie 2015...pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Greg-Tarnów »

Tak było http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44235 ... t-w-tarnow ładnie nas koleś wpuścił w maliny :P

Pozdrawiam

rygu
Posty: 446
Rejestracja: 02 gru 2009, 20:07

Re: Artiom Łaguta

Post autor: rygu »

Greg-Tarnów pisze: ładnie nas koleś wpuścił w maliny :P

Pozdrawiam
nic nas nie wpuścił , tylko zrobił "sprawdzam" prezesowi . Jak by na to nie patrzeć, były to 2 niezwykle udane lata Artioma w Tarnowie i na pewno dostanie sporą porcję brawa jak przyjedzie z Grudziądzem

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Artiom Łaguta

Post autor: WaluS »

Jakie "sprawdzam" ja się pytam?
Po prostu poszedł za większą kasę i takie jego zbójeckie prawo.
W Unii kontrakt miał dogadany i trzeba było tylko go przysłać podpisanym, a nie przysyłać bez podpisu.
Nieudacznik prezes akurat tutaj najmniej zawinił. Co innego jakby zwlekał z ustaleniem nowego kontraktu i Artek się wypiął, ale kontrakt był już spisany, a Artek się rozmyślił bo dostał parę srebrników więcej i nie ma co kruszyć kopii w jego sprawie.
Nie pierwszy i nie ostatni, który w ostatniej chwili wydyma klub z którym się umawia, tylko że teraz może być tak, że kluby coraz częściej będą zostawiać zawodników na lodzie.
I obym doczekał takiej chwili.

Ja za nim nie płaczę, bo widać było, że on się z drużyną nie utożsamiał tak jak Vacek, czy nawet nieobecny Leon.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Greg-Tarnów »

Łaguta czekał i przeciągał żeby więcej zarobić bo prezes się z nimi dogadał.Nie podpisał kontraktu bo dostał kilka rubli więcej w GKM.Krzyż na drogę.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1702
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Młynar »

Z Łagutą u nas targowano się o parę złotych, więc, o co halo? Dostał więcej i to w ostatniej chwili. Jeżeli przez trzy tygodnie Prezes nie wymaga podpisu pod kontraktem to życzę powodzenia. Pan Ukasz ma taki autorytet wśród zawodników jak ja u jehowych.

yO!

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Artiom Łaguta

Post autor: WaluS »

Młynar pisze:Z Łagutą u nas targowano się o parę złotych,
I bardzo dobrze. Może kończą się czasy kiedy zawodnik żądał i dostawał.
Targowano się i targowano, ale doszli do porozumienia skoro kontrakt był gotowy do podpisu.
To że Artek mieszka hen daleko od Tarnowa, a na dodatek pojechał sobie za zarobione u nas dudki na wczasy, to i nie podpisał dogadanego kontraktu.
Wrócił na swoje włościa i otrzymał polepszoną ofertę od GKM-u, to nasz kontrakt odesłał nie podpisany, a tam podpisał pewnie list aby po 19 grudnia podpisać kontrakt wyższy niż ten z Tarnowa.
Celowo napisałem polepszoną, gdyż on już z nimi rozmawiał wcześniej, ale się wahał - Tarnów czy Grudziądz. Po otrzymaniu paru złotych więcej, zdecydował na Grudziądz i tak jak wcześniej pisałem, miał do tego prawo.
Dupa w Tarnowie odżyła to stawia warunki. Jak przychodził do nas, to nie wielu liczyło nz jego punkty, a inne kluby jakoś za nim nie toczyły "bitew".

Tylko niech ktoś nie myśli, że bronię nieudacznika prezesa, bo jego się nie da bronić. Po prostu tak to zdiagnozowałem po przeczytaniu różnych doniesień i to nie z dnia dzisiejszego.

rygu
Posty: 446
Rejestracja: 02 gru 2009, 20:07

Re: Artiom Łaguta

Post autor: rygu »

WaluS pisze:Jakie "sprawdzam" ja się pytam?
Po prostu poszedł za większą kasę i takie jego zbójeckie prawo.
.


sprawdza prezesa bo niedawno był wywiad z prezesem że będzie wybierał między Artiomem a Gregiem a tu za nosi się że ani jednego ani drugiego

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1702
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Młynar »

Walus

Poza tym nie wiemy jak wyglądały rozmowy z Artkiem i jego menagerem. Patrząc na pewne sytuacje to uważam, że ludzie z Grudziądza są bardziej konkretni i dorzucili więcej w ostatniej chwili by przekonać Artioma a u nas czekano, bo zawodnik dal niby słowo (?). Też można sądzić, że Artek chciał zostać, bo nigdzie nie podpisał wcześniej… Wyszło jak wyszło i ja Go nie będę oczerniał za ten wybór.

yO!

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Artiom Łaguta

Post autor: WaluS »

Młynar
Ja też go nie oczerniam, bo już pisałem, że miał prawo odejść i odszedł. Gwizdał też na niego nie będę, bo nie mam w zwyczaju gwizdać na żadnego zawodnika wiedząc jak niebezpieczną dyscyplinę uprawiają.
W biznesie, a podpisanie kontraktu jest dla niego biznesem, liczy się podpis, a tego nie złożył pod naszym kontraktem.
Słowa są ulotne jak jesienne babie lato.

Niech chłopak szczęśliwie startuje w nowym klubie i nie ma co o niego kruszyć kopii.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Artiom Łaguta

Post autor: JaGa »

Myślę, że jakby nie zagrywka klubu z Gregiem, to tematu by nie było. Ważne, że GKM po raz kolejny wygrał negocjacje z zawodnikami, którzy mieli jeździć u nas.
Zbyt wiele "nasi" kombinują, bo nie ma kasy i m.in. za to też Czaja spierdzielił do Rzeszowa, bo nasi do samego końca chcieli urwać jeszcze trochę kasy i zwodzili zawodnika jak i częstochowskie stowarzyszenie za nos.

Także ja osobiście się nie dziwię ruskowi, że poszedł tam gdzie miał czarne na białym.
Bo tak na logikę - robicie w firmie X kilka lat, kończy się wam umowa i macie proponowaną stawkę powiedzmy 3 tyś na nowej, a mieliście 3,2 tyś. Jednocześnie firma Y daje wam te 3,2 tyś., ale wiąże się to ze zmianą otoczenia itp. Jesteście mimo to związani jakoś z firmą X i macie gwarancję, że miejsce macie, bo prezes firmy tak powiedział.
Jednak przychodzicie w końcu do firmy X i dowiadujecie się, że jednak jest ktoś inny i sobie jednak prezes wybierze kogo najmie. Co robicie? Nerw jak fix i dajecie sobie spokój. A słowo takiego prezesa, przynajmniej dla mnie byłoby wiadomo co warte!

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3263
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Yoda »

Zbyt wiele kombinują bo nie ma kasy - to co mają robić ?? Właśnie kombinują. Co mieli dac wirtualne pieniądze ?? A że Łaguta zachował się nie w porządku to kogo wina ?? Rusek nas olał i tyle. Takie moje zdanie. Płakać po nim nie będę.
A GKM to niby taki solidny klub tak ?? Rok temu Vacul był jedną noga w Czewie bo miało być pięknie i ... sie zesrało, Madsen -> Wybrzeże i kupa, rok wcześniej Start i gruszki ...

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: macies1978 »

Yoda pisze:Zbyt wiele kombinują bo nie ma kasy - to co mają robić ?? Właśnie kombinują. Co mieli dac wirtualne pieniądze ?? A że Łaguta zachował się nie w porządku to kogo wina ?? Rusek nas olał i tyle. Takie moje zdanie. Płakać po nim nie będę.
A GKM to niby taki solidny klub tak ?? Rok temu Vacul był jedną noga w Czewie bo miało być pięknie i ... sie zesrało, Madsen -> Wybrzeże i kupa, rok wcześniej Start i gruszki ...
A klub zachował się fer ogłaszając konkurs ofert po dogadaniu się z Artiomem?

Powtarzam ja się Tiomce nie dziwię i zrobiłbym tak samo, nawet za mniejsze pieniądze.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3263
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Yoda »

Tak się dogadał Łaguta że spierd...ł do Grudziądza, jakby był tak super dogadany to by kontrakt podpisał w tym samym czasie co Janek czy Martin. Może też sondował rynek? Nie wiem Macies.

Co by nie zrobiła RN czy Prezes zawsze będzie źle.

Przykład:
Podpisali z Czają (boże taka ciota, 21 lat, lepiej dać naszym szanse)
Nie podpisali: (boże taki junior, Juski go wzięły, działacze dali dupy)

Podpisali z Gregiem (skąd kasa, nie myślą o finansach, utopią klub)
Nie podpisali z Gregiem (gość był do wzięcia, nikt z nim nie rozmawia)

Zawsze będzie źle - więc co do Łaguty - jak ktoś wyżej napisał -> krzyż na drogę

yard4
Posty: 36
Rejestracja: 22 wrz 2014, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: yard4 »

Nikt nie ma prawa mieć pretensji do Artioma a już najmniej Sady z towarzyszami.
Przypomnijcie sobie jak Artiom w mediach prosił w trakcie sezonu, że już che podpisać kontrakt na sezon 2015 a po sezonie powtórzył, że nadal z nim nikt nie rozmawia w tej sprawie.
A czy gdyby nadal trenerem mógł być Cieślak to Artiom by od nas odszedł?
A czy Artiom nie wspominał miesiąc temu o nieprofesjonalnym podejściu władz naszego klubu i wspomniał, że w przyszłym roku przyjedzie do Tarnowa jako zawodnik drużyny gości.

Abstrachujac już od tego, że żaden z Was nie kocha tak bardzo swojego przełożonego aby nie skusić się na lepszą pracę :) (a może nie lepszą ale z normalnymi ludzmi).

Niektórzy za dużo czytają co mówi Sady i idą jego tokiem rozumowania.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: macies1978 »

Yoda chyba kpisz sobie ze mnie.

Laguta prosi sie o rozmowę w trakcie sezonu - nikt nie ma dla niego czasu.
Laguta dostaje ofertę taka jak wszyscy.
Laguta rozmawia z Sadym i dochodzą do porozumienia, podpisać nie mogl bo byl w Rosji.
Tiomka na wakacjach, a mag negocjacji pierd... o konkurencyjnej ofercie od Hancocka i że wybierze z tych dwóch ofert.
Laguta robi Sadego w ch...
Unia kara Hancocka
Hancock w rzeszy...
Mag negocjacji zdziwiony i bez winy
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3263
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Re: Artiom Łaguta

Post autor: Yoda »

Nie kpię - po prostu było wszystko cacy a tu nagle odwrót i GKM. I prawie wszyscy AŁ cacy a reszta bee.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: macies1978 »

Yoda pisze:Nie kpię - po prostu było wszystko cacy a tu nagle odwrót i GKM. I prawie wszyscy AŁ cacy a reszta bee.
Wyżej masz argumenty dlaczego tak jest, czy Ci jakichś jeszcze brakuje?
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

czekista
Posty: 9
Rejestracja: 12 gru 2014, 8:54
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ

Re: Artiom Łaguta

Post autor: czekista »

Yoda pisze:Zbyt wiele kombinują bo nie ma kasy - to co mają robić ?? Właśnie kombinują. Co mieli dac wirtualne pieniądze ?? A że Łaguta zachował się nie w porządku to kogo wina ?? Rusek nas olał i tyle. Takie moje zdanie. Płakać po nim nie będę.
A GKM to niby taki solidny klub tak ?? Rok temu Vacul był jedną noga w Czewie bo miało być pięknie i ... sie zesrało, Madsen -> Wybrzeże i kupa, rok wcześniej Start i gruszki ...
Witam! Panowie nasz klub jest w pełni wypłacalny i nikt powtarzam nikt nie może klubowi z Grudziądza powiedzieć, że jesteśmy jakimiś oszołomami którzy czyhają tylko na czyjeś nieszczęście w postaci Łaguty Buczka itd! Cieszę się, że mimo wszystko jest wiele głosów życzliwości płynących z Tarnowa pod kierunkiem Artioma i kiedy zawita do Waszego miasta wraz z Krzysiem dostaną porcję braw. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Artiom Łaguta

Post autor: lolek69 »

To czy zrobił dobrze, że odszedł to się okaże w trakcie sezonu. Ja mu nie wróg. Sam nie wiem jak było dokładnie na lini Łaguta-Prezes, ale z tego co mi się wydaje to pierwszy pogrywał sobie prezes, no a Artiom później się wkurwił bo widział, że co róż go zwodzą i sobie pomyślał, że jak podpiszę kontrakt i w sezonie będę chciał swoją kasę to pewnie będą mnie traktować tak samo. Więc Artiom nie miał się zbytnio co zastanawiać. Dużo dobrych słów padało odnośnie klubu w GKM-ie, więc może to w jakimś stopniu przekonało Tiomke. Tutaj same krętacze w klubie, prezes widzi się z zawodnikami chyba tylko wtedy jak podpisuje kontrakty, a potem zero kontaktu, chowa ten swój buraczany łeb w piach. Można mówić, że nie ma pieniędzy i szukają gdzie obciąć, ale prawda jest ku*** taka, że gdyby nie ten patałach to teraz bylibyśmy w zupełnie innym miejscu, z tym samym składem i trenerem już czekalibyśmy na święta i nowy rok, ale po co jak można wszystko spierdolić i wprowadzić swoją politykę zarządzania składem

Także powodzenia Artiom.. :roll: 8-)
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Artiom Łaguta

Post autor: JaGa »

Yoda pisze:Zbyt wiele kombinują bo nie ma kasy - to co mają robić ?? Właśnie kombinują.
Dlatego napisałem, że jeśli ktoś chce kombinować ... negocjować, to najpierw musi to umieć! A to jacy z nich negocjatorzy to dobitnie pokazali kilka razy w tegorocznym okresie transferowym. Pojmij to Yoda, bo jak Cię lubię, tak serio za bardzo łykasz co kumpel mówi.

Co do sytuacji GKMu - uwierz mi mają zagwarantowany budżet, który na chwilę obecną budżet Sadego przekracza przynajmniej 3 razy. I tak to u nas póki co podpisywane są kontrakty za wirtualne pieniądze. Nie bez powodu Gollob olał Sadego, bo ten nie był w stanie zagwarantować mu pieniędzy.

Zablokowany