Marek Cieślak - trener, menadżer

Awatar użytkownika
macies1978

Re: Marek Cieślak - trener, menadżer

Post autor: macies1978 » 11 wrz 2014, 14:02

Ale jak było tak , że pisaliśmy otwartym tekstem to potem mieliśmy sporo nieprzyjemności. Przynajmniej ja.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 11 wrz 2014, 23:20

o tym też wiem macies. dlatego zasugerowałem pw żeby nie było konspiracji i żebyście też mogli spać spokojnie. jest tu więcej osób z dobrą wiedzą...

Greg-Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów » 27 wrz 2014, 11:23

Odnoszę wrażenie że co by Pan Marek nie powiedział to i tak będzie atakowany nie mam na myśli kibiców z Tarnowa.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 06 paź 2014, 14:11

Tego osiągnięcia nie byłoby gdyby nie wydatna pomoc sponsorów. - Wszyscy składają też podziękowania na ręce zarządzających Grupy Azoty, naszego głównego partnera i prezesa Pawła Jarczewskiego. Dołączam się do tego mając nadzieję, że spotkamy się w podobnym gronie w przyszłym roku. To od niego przecież zależy, czy coś podpiszemy, czy nie (śmiech). Nie możemy też zapominać o człowieku, którym mnie ściągnął do Tarnowa, czyli panu Jerzym Marciniaku oraz wielu innym ludziom trzymającym pieczę nad tym wszystkim - zakończył.
sportowefakty.pl

wonski_killer
Kontakt:

Post autor: wonski_killer » 09 paź 2014, 13:32

Nie wytrzymuje już ze śmiechu. Marek w kolejnym wywiadzie daje do zrozumienia, że czeka aż telefon zadzwoni ale klub milczy...

- Przez trzy lata udało nam się bowiem zbudować mocną drużynę i warto nadal kontynuować to dzieło. Rozmawiałem już z wszystkimi zawodnikami i każdy z nich potwierdził mi, że także chciałby startować w przyszłym sezonie w drużynie z Tarnowa - ujawnił selekcjoner kadry w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

- Na razie ze mną nikt nie rozmawiał w sprawie pracy w przyszłym sezonie. Lubię trudne wyzwania i walkę o wysokie cele. Szkoda tylko, że ludzie pracujący w klubie po raz kolejny nie potrafią w odpowiedni sposób wykorzystać sukcesu osiągniętego przez naszą drużynę - ubolewa opiekun reprezentacji Polski.

- Owszem dzwonią do mnie szefowie innych klubów, o pracę nie muszę się więc martwić. Gdybym jednak odszedł z Tarnowa, wcale nie jest powiedziane, że będę pracował z inną drużyną. Niewykluczone, że skoncentruję się na pracy z reprezentacją Polski - podsumował Marek Cieślak.

JaGa

Post autor: JaGa » 09 paź 2014, 13:48

Bo jeśli ktoś myśli, że Cieślak ma podpisaną umowę na jeszcze przyszły rok, to myśli, że on nadal będzie. Także po co mają dzwonić? Tylko, że może on ją rozwiązać.
Zatem kolejna osoba pokazuje jakie WIELKIE problemy są w ŻSSA, gdzie nie potrafią najprostszych rzeczy zorganizować. A faktycznie wymaga to wielkiego wysiłku. No chyba, że limity na karcie przekroczyli i nawet bita nie są w stanie puścić by ktoś oddzwonił :lol:

Cienki

Post autor: Cienki » 09 paź 2014, 14:04

Z reprezentacją już Marek Cieślak przedłużył/podpisał kontrakt..
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47379 ... erem-kadry
UNIA TARNÓW!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 09 paź 2014, 14:33

Może się mylę, ale sytuacja może wyglądać tak: azoty powiedziały, że kasę obcinają, Tauron powiedział dziękuję i b nagle okazało się, że nie ma 60% budżetu. W takiej sytuacji też ciężko rozmawiać z kimkolwiek, bo co powiedzą: my też chcemy dalej współpracować, ale hajs się nie zgadza?

Oczywiście logicznym krokiem jest poszukanie tego hajsu. Tylko nie wiem czy nie jest za późno. W tym okresie trzeba przejść do solidnych negocjacji, bo inne kluby nie śpią. A mi się wydaje, że na chwilę obecną nie mamy po prostu czym negocjować. Znów wydaje się że czekamy czy azoty nie zmiekną, ale tym razem się na to nie zanosi i niedługo może być problem bo zawodnicy nie będą czekać w nieskończoność.

JaGa

Post autor: JaGa » 09 paź 2014, 16:13

Przemek, nie wiem na ile liznąłeś to co tam w klubie się dzieje, ale no sam widzisz czas mija GA nikt nie zaproponował z klubu niczego. Cieślakowi też. Innym sponsorom zapewne też. Stan jest na zero jeśli chodzi o spłatę zawodników. To co te osoby (te które za to powinny odpowiadać) tam na piętrze robią, skoro nie jest zrobione nic w sprawie przyszłego sezonu? :roll:

P.S.
Bez kasy Tauronu i GA to braknie znacznie więcej niż 60% budżetu.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2014, 16:33 przez JaGa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 09 paź 2014, 16:18

Nie wiem co robią, mam nadzieję, że jakiś plan jest, ja tylko wyciągam wnioski z tego co widzę. A moim zdaniem to, że nie ma rozmów z Cieślakiem i zawodnikami to nie czyiś kaprys, a po prostu nie ma o czym rozmawiać. Niech to będzie 70% budżetu, to już nie istotne, bo to jest tak duża część, że bez tego kwiczymy. Być może dialog na linii klub - GA trwa, nie wiem, ale jeśli GA będzie się trzymać swojego stanowiska to ciężko to widzę.

JaGa

Post autor: JaGa » 09 paź 2014, 16:37

No nie ma żadnego dialogu na linii GA - klub. A sam klub dziś nie chciał się odnieść do tego co GA ujawniło. Hmmm ... no ale w sumie jasne po to jest rzecznik prasowy w klubie.

Z zawodnikami, Cieślakiem a zwłaszcza ze sponsorami jest o czym rozmawiać - o przyszłym sezonie. Ale te rozmowy już dawno powinny się zacząć. Bardziej bym powiedział, że w klubie NIE MA KTO z zawodnikami, Cieslakiem i sponsorami rozmawiać i tu jest problem od dłuższego czasu!

Awatar użytkownika
macies1978

Post autor: macies1978 » 09 paź 2014, 17:19

Wystarczyłoby wykonać do każdego telefon z prośbą o cierpliwość np.do konca października, bo musimy dopiąć budżet. I juz by to inaczej wygladalo nawet jakby to nie byla do konca prawda. A obrażanie si na GA i czekanie na ich ruch skończy sie tym razem tragicznie dla klubu.

ElPolako

Post autor: ElPolako » 10 paź 2014, 8:16

Może zacznijmy od tego, że to nie M.Cieślak chce odejść tylko ani GA ani Spółka go po prostu nie chcą.
Coś musi być na rzeczy skoro umowę miał ważną jeszcze przez rok a GA dała mu wolną rękę w szukani klubu. Trener Cieślak chce zostać bo gdzie pójdzie?
- Owszem dzwonią do mnie szefowie innych klubów,
Leszno - Jankowski i Skóra
Toruń - tutaj "trenerów" mają chyba z 3 jak nie lepiej
Rzeszów - Ślączka i wątpię, żeby się coś miało zmienić
Wrocław - Baron
Gorzów - Paluch
Zielona - nikt w zielonej Cieślaka nie chce
Czewa - chyba jedyny klub w którym mógłby się zaczepić z tym, że tam się $ nie zgadza :)

Mogę się mylić ale Cieślak nie ma żadnej konkretnej opcji stąd te żale do prasy.
Miał tutaj jak u Pana Boga za piecem a teraz zajmie się tylko kadrą bo "dzwonią do mnie szefowie innych klubów".

Trzeba podziękować za trzy lata i się pożegnać.

Pozdro

Awatar użytkownika
gordon

Post autor: gordon » 10 paź 2014, 9:03

Jeśli odejdzie Cieślak to na pozostanie części zawodników bym nie liczył. Niektórzy są tu dlatego ponieważ jest pan Marek. Gość potrafi to wszystko trzymać w ryzach. Nie wyobrażam sobie aby teraz odszedł w momencie kiedy mamy takie burdel w klubie.
Jeśli kiedyś odejdzie to wielu szybko zatęskni za nim.
Més que un club.

lynx

Post autor: lynx » 22 paź 2014, 13:12

jakby źle nie było, to wkurwia mnie to ciągłe narzekanie P. Marka na nasz klub, etc.
sranie to własnego gniazda nigdy dobrze nie wygląda i dobrze się nie kończy

jakby tam między nimi nie było, to pewnych rzeczy się nie wyciąga i nie mówi
zachowuje sie jak typowy płaczek, któremu już nie wiem o co chodzi

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 22 paź 2014, 13:25

Sytuacja podobna do tej jaką mieliśmy w trakcie sezonu odnośnie jego pracy w kadrze? Bardzo. Tak też byli niekompetentni ludzie, problemy, a dziś Cieślak ma umowę na dwa lata. Także czekajmy ;) trzeba powiedzieć jednak, że każdy ma coś za uszami. Jeden więcej, inny mniej, ale znajdzie się haczyk na każdego...

lynx

Post autor: lynx » 22 paź 2014, 13:34

PrzemczaN - też mi się skojarzyło od razu z kadrą, widać Cieślak już tak ma, że musi o wszystkim na głos
w każdym razie mi to nie pasuje, nie wygląda to na zachowanie dorosłego człowieka

myślę, że jest jedna różnica między kadrą, a Unią

kadra jest jedna, a dla Cieślaka to też prestiżowa robota, którą trudno wypuścić z rąd
a klubów jest kilka i z kilkoma można takie same sukcesy odnosić

Awatar użytkownika
noflattery

Post autor: noflattery » 22 paź 2014, 14:39

lynx pisze:PrzemczaN - też mi się skojarzyło od razu z kadrą, widać Cieślak już tak ma, że musi o wszystkim na głos w każdym razie mi to nie pasuje, nie wygląda to na zachowanie dorosłego człowieka
Bardzo dobrze, ze mowi na glos, gdy w klubie sie naprawde zle dzieje, przynajmniej kibice maja na czym oficjalnie oprzec swoje niezadowolenie. Dorosly czlowiek wie kiedy cos wiecej powiedziec, a akurat teraz to jest wymarzony moment.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 22 paź 2014, 16:22

Jedno trzeba powiedzieć. Cieślakowi ewidentnie zależy żeby tu zostać. Jemu jest tu bardzo dobrze. Oczywiście nie jest to miłość do klubu. Ale pomyślcie kto chciałby zostać w klubie, w którym jest tyle problemów, w którym nie ma z kim rozmawiać. Tym bardziej, że jest to osoba, która na brak pracodawców na pewno narzekać nie może. Ale jednak chce tu. I nie oszukujmy się, nie jest to miłość do klubu. Przedstawienie publicznie tego problemu to też walka o własną posadę. On nie ma innego interesu żeby uzdrawiać ten klub, który jest kolejnym przystankiem w jego karierze. Trzeba też na to spojrzeć w ten sposób.

Awatar użytkownika
siemek

Post autor: siemek » 22 paź 2014, 16:36

To dzięki trenerowi Cieslakowi, sponsorom i kibicom nie mamy długów, mamy takich zawodników. Gdyby nie trener to nigdy nie było by Janowskiego, Gomolskiego, Hancocka, Laguty , Buczka i innych albo by byli za trzykrotność tego co jest z trenerem.
Prawda jest Taka ze Roman z Tarnowa (gościa bardzo szanuje) zrobiłby więcej.....z takimi warunkami

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 22 paź 2014, 16:42

Siemek, trener Cieślak nie spłacał długów Unii... nigdy. Gość robi wielką robotę, ale już nie przesadzajmy, że dzięki niemu długów nie mamy...

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Post autor: Młynar » 22 paź 2014, 20:36

Przemek jak Cię lubię to powiem Ci, że za bardzo bronisz pewnych spraw tylko, dlaczego? Nie od dzisiaj jesteś w tym sporcie, ale od jakiegoś czasu zajmujesz się tym bliżej, więc nawet powinieneś wiedzieć, że prezes Sady miał nikły kontakt z trenerem a osoby związane z GA niemal stały. Dlaczego z ust zawodników i trenera nigdy nie padły podziękowania w stronę prezesa? Jeżeli nie widzisz różnicy i popierasz taki a nie inny stosunek Sadego i RN do całej sprawy to zupelnie Cię nie rozumiem.

yO!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Post autor: PrzemczaN » 22 paź 2014, 20:46

Młynar chyba mnie nie zrozumiałeś. Ja bym sobie Cieślaka tu w Unii życzył do tego czasu, do kiedy nie powie "koniec z żużlem". Uważam go za mega fachowca, ba, najlepszego w tym co robi. To dzięki niemu w dużej mierze mamy super skład, super atmosferę (co się przekłada na sukcesy) i zawsze dobrze przygotowany tor. Ale już co do stwierdzenia, że dzięki niemu nie mamy długów to trochę za daleko to posunięte. Długów nie mamy dzięki GA, która zrobiła dużo więcej niż obiecała.

Odnośnie konfliktu Sady - Cieślak: tak jest konflikt i to nie mały. Ale jeden mówi, że rozmawiają, drugi, że nie rozmawiają. Ja tylko mówię, że NIE WIEM gdzie leży prawda. Wersje są mocno różniące się, więc ktoś nie mówi prawdy.

I nie ma osób nieskazitelnych. Ja na prawdę swoje widziałem i swoje słyszałem. Nie wszystko nadaje się na forum, ale pogląd wyrabia. Jak chcesz to się odezwij prywatnie, powiem Ci o co mi chodzi.

A już że popieram stosunek naszych władnych do sprawy to nie wiem skąd wyczytałeś... le tak jak mówię, znamy się na tyle, że na priw możemy porozmawiać swobodnie, nie ma problemu :)

Miłego oglądania LM :)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Post autor: Młynar » 22 paź 2014, 21:03

Oczywiście, że pogadamy :)
PrzemczaN pisze:A już że popieram stosunek naszych władnych do sprawy to nie wiem skąd wyczytałeś... le tak jak mówię, znamy się na tyle, że na priw możemy porozmawiać swobodnie, nie ma problemu :)

Miłego oglądania LM :)
Tak dla wyjaśnienia.. Twierdzę tak z prostej przyczyny. Trochę tych wpisów już się pojawiło i nie chodzi mi konkretnie o ten temat a inne wątki, w których dość solidarnie bronisz klub i jego działania. Oczywiście, że nie wszystkie i tutaj pełne zrozumienie. Jednak znając nieco plany klubu na najbliższy czas powinieneś mieć mimo wszystko inny pogląd na sytuację i przyszłość..

Ps. 2:1 wiesz dla kogo :)

Pozdro!

Awatar użytkownika
fox

Post autor: fox » 23 paź 2014, 18:26

Pierwsze owoce "rozmów"

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47688 ... -z-tarnowa

Dzięki za dotychczasowe sukcesy Panie Marku !

Zablokowany