Obrazek

List do Prezesa ŻSSA

Czorny
Posty: 450
Rejestracja: 19 maja 2010, 10:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Czorny »

Jak napisałem to była tylko propozycja, choć przyznaję że trochę się wychyliłem za bardzo. Nigdzie nie napisałem że to list wszystkich kibiców, jeśli kogoś uraziłem przepraszam.
Ale chciałbym by nasza Unia była klubem z którym trzeba sie liczyć, który co rok walczy o medale. Niestety ale poza rokiem 94 i erą Ślaka nie nawojowaliśmy w lidze. Jeśli już jesteśmy to walczymy o utrzymanie a sam awans jest dla nas sukcesem samym w sobie. Teraz też tak jest, utrzymaliśmy sie i ok ale teraz powinien być krok do przodu ale czy bedzie? Juniorów praktycznie nie ma, oprócz Czewy chyba tylko Unia nie bedzie miała zawodnika z "ósemki"GP, więc o medale raczej bić sie nie bedziemy. Więc co może zrobić zwykły kibic?

Kaka - wiem że jesteś Prostakiem, gratuluję wielu wspaniałych akcji, rzeczywiście przed Wami nikt nigdy nic nie robił, a ja tylko sobie piszę.

A tak poza tym to "list" był chyba do tej pory jedynym krytycznym głosem z mojej strony do zarządu. Ale tak mnie wkurwiła ta sprawa Jonssona. Czy kiedyś Unia podkupi komuś zawodnika? Zawsze nam podkupują.

Bullet
Posty: 357
Rejestracja: 09 kwie 2010, 10:28

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Bullet »

Czorny pisze:A tak poza tym to "list" był chyba do tej pory jedynym krytycznym głosem z mojej strony do zarządu. Ale tak mnie wkurwiła ta sprawa Jonssona. Czy kiedyś Unia podkupi komuś zawodnika? Zawsze nam podkupują.
nie chcę się czepiać ale to Unia zaczeła wojnę z Falubazem ;) po sezonie 2009 Vaculik był praktycznie jedną nogą w Falubazie - w trakcie finału Apator Falubaz utożsamiał się z Falubazem mimo że był zawodnikiem Gdańska i otwarcie mówił, że chcę tam jeździć w nastęnym sezonie a skończyło się na Tarnowie. Co prawda to nie zawodnik z top 10 GP ale napewno materiał na takowego więc kto wie, może za kilka lat.... chyba, że Falubaz go podkupi :)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: JaGa »

Na wstępie pardom za zbytnie rozwinięcie tematu. Znudzeni długością niech przejdą na sam koniec :P

Czorny zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie!! I nie ukrywam, że czekałem na coś takiego. Ale nie żeby sobie pojeździć po zarządzie jak po łysej kobyle i jak to niektórzy uważają, ze tylko z tego żyje i daje mi to radość. Jednak od wielu lat wyrażam otwarcie swoje niezadowolenie w stosunku co do pewnych osób w klubie!!
I niektórzy tak na czornego siadają, a zupełnie niepotrzebnie. Bo zapoczątkował wg mnie fajną akcję, którą uważam jako grupa kibiców tarnowskiej Unii powinniśmy pociągnąć dalej i co najważniejsze do końca, osiągając założony przez nas cel!
A to, że Czorny napisał to tak, to nie znaczy, że należy po nim jechać, bo widać, że emocje biorą górę ... jak i w tekstach niektórych, że jak on śmie wypowiadać się w imieniu kibiców Unii :P :lol:
Że, sory kaka ale nie mogę się powstrzymać, nie wspomnę o przypisywaniu tego, że czorny kocha Kołodzieja i ma klapki na oczach hahaha ... ale tu wyszło kaka, że chyba Ty masz klapeczki na oczach nie lubiąc kołodzieja, bo nie widzisz czarnego na białym. Ale to mniejsza z tym w tej chwili.
Tak samo dziwi mnie to jak ktoś pisze, że obecny skład zarządu to najbliższe otoczenie Bukowskiego. No ale nad tym też nie chce mi się roztrząsać, bo nie w tym rzecz.
Bullet pisze:dlaczego żart? ja uważam, że Gurgul bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, kontraktuje tyle na ile go stać co daję nam płynność finansową, niby jakieś zadłużenia był pod koniec roku ale chyba nie wielkie skoro jest już ok, nie sztuką było jak czewa zakontraktować Hancocka i Pedersena albo jak WTS Bjerre i Crumpa a teraz nie mają na spłatę zaległości i płaczą publicznie jak to im źle,
Bogdan Gurgul jest to człowiek, który zna się na zażądaniu i z takim planem zostało mu powierzone stanowisko prezesa ŻSSA. To on miał zapewnić spółce, poprzez swe działania płynność finansową i zadbać, by klub zaczął generować zyski, a nie straty. Powoli, ale co najważniejsze idzie to do przodu!! Sporo pracy przed nim jako prezesem, ale brnie do przodu. Nie będę ukrywał, że pewnie szedł by szybciej, gdyby właśnie osoby w najbliższym otoczeniu + wg mnie nadal zbyt małe zainteresowanie sprawami, które bezpośrednio dotyczą, czy doskwierają nas kibiców. Jednak w tej drugiej sprawie no i My musimy podziałać. Ale w tej pierwszej już przede wszystkim!! Ale o tym poniżej ;)
Bullet pisze:Gurgul jest dobrym prezesem ale w bardzo kiepskim towarzystwie, dopuki ono się nie zmieni to klub będzie postrzegany jako "śmieszny". Odpowiednim człowiekiem na miejsce "radio aktywnego" PP jest Cegła ale ten temat był już przerabiany i raczej nie wróci a szkoda bo pewnie wiązałoby się to z powrotem Kołodzieja i być może pozyskaniem ciekawego zawodnika niekoniecznie przepłaconego.
To jest superowy tekst!! I uważam, że on zawarty w otwartym liście do prezesa Gurgula powinien się zawierać.
Ja sam osobiście nadawałem na Sadego, który i nawet w tym roku próbował rzucać nam kłody pod nogi. Niemniej jednak z naszej strony nic nie robiliśmy na prośbę prezesa. Zresztą Łukasz wziął się do roboty. Kiedyś mi ktoś powiedział, że w końcu dorósł! :lol: Nie wnikam, ważne, że robi swoje i nie utrudnia nam życia. Pomagać też nie musi, bo tego nie chcemy. Trzeba się tolerować wzajemnie. Jednak do czego zmierzam - robi to co ma robić i z tego co wiem, widzę, a przy okazji się od innych dowiaduj, robi to dobrze. Idziemy dalej ... Pabijam. :lol: - dalszy koment zbyteczny, bo to co prezentował, to mówi samo za siebie :P
I właśnie dochodzimy do PP. O nim już zostało napisane wszystko!!

Dlatego też reasumując mojego zmęczonego posta :P uważam, że Czorny zapoczątkował fajną akcję, która naprawdę powinna znaleźć finał, nie tu na forum i nawet nie na biurku prezesa, a w postaci zmian personalnych w klubie!! Czy jednych, czy większej ilości? Nad tym musimy się wszyscy zastanowić i wspólnymi siłami napisać porządny list, w którym przedstawimy, co nas boli, co chcemy by zostało zmienione i, że oczekujemy zdecydowanych posunięć ze strony władz klubu!!
Oczywiście by to nie było tylko tak, że podpisze się pod tym listem tylko brać forumowa, to będzie trzeba zebrać jak największą liczbę kibiców pod tym listem. I tu po napisaniu takiego listu do klubu, My wszyscy będziemy musieli wykazać się sumiennością w zbieraniu podpisów.
Jednocześnie będzie można dodać, że ów list popierają grupy kibicowskie działające na Unii, nie mam tu na myśli tylko P'05, ale i z innej sekcji oraz oczywiście Wasze poparcie.
I nie piszę tego wszystkiego, by siać jakąś akcję propagandową, czy szerzyć nienawiść do jednostek w klubie, a po to, ponieważ każdy z nas widzi, że od jakiegoś czasu coś w tym klubie nie funkcjonuje jak trzeba!! dodatkowo nikt z tym nic nie robi. Dlatego jeśli znów pokażemy jedność i przystąpimy wspólnie do działania, to jesteśmy wyegzekwować zmiany, które mogą okazać się bardzo kluczowymi. A jeśli nie, to żaden kibic nie będzie miał pretensji, bo to My sami chcieliśmy zmian.

Dlatego też jestem ciekaw czy pisalibyście się na takie posunięcie, by pokazać, że Unia to My i to do nas powinno należeć decydujące słowo w sprawach tego klubu, gdyż on jest dla Nas i tak naprawdę to wszystko, to tworzymy My, bo bez konsumenta, Ci ludzie nawet nie pomyśleliby o tworzeniu władz naszej Unii!!
A jeśli tego typu pismo by nie pomogło, to zawsze można uderzyć wyżej z pomocą naszych dwóch radnych!!
Pamiętajcie, że siedzieć na dupie w domu i pierdzieć w stołek jak to jest źle, to każdy może, a ruszyć dupę, to w obecnych czasach to nie łatwo jest komu!! Dlatego wykażmy się wszyscy, że potrafimy i nie przystajemy na to co jest, bo chcemy zmian!! Zmian na lepsze!!
Po prostu zacznijmy wspólnie działać, tak jak P'05 zadziałało kilka lat temu, co przyniosło spore zmiany w naszym klubie. Dało się? Dało i to z dobrym skutkiem!! I jak widać wszystkie inicjatywy kibicowskie przynoszą dobry skutek, o czym często można poczytać na forach internetowych czy w mediach. I zazwyczaj jest tak, że to kibice osiągają to czego chcą, bo to oni są z klubem na dobre i na złe, a nie za kasę!!!
Czas skończyć z tym etapem, kiedy to My jesteśmy jebani po rogach. Wydymajmy teraz My innych i wróćmy do ścisłego grona!!

Zatem uważam, że decyzja należy do nas wszystkich. Coś już drgnęło, a czy zostanie posunięte dalej, zależy od nas wszystkich!!

Czekam na wasze zdanie, co z tym fantem dalej zrobić? :)

Bullet
Posty: 357
Rejestracja: 09 kwie 2010, 10:28

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Bullet »

Jeżeli będzie to miało ręce i nogi to się pod tym oczywiście podpisze, a w przemiane pewnych osób jak pisze Jaga nie wierze, jak zagrają tak zatańczy i jeszcze nie raz odczujecie jego obecność w klubie (do prostaków)

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: JaGa »

bartek_1990, ale takie ocenianie i działanie to można ciągnąć w nieskończoność. Bo rok temu sytuacja była podobna jak do tej z tego. A na pewne sprawy trzeba reagować i np można pominąć obecny sezon transferowy, by nie było ... Jednak jeśli ów sprawa ruszy do przodu, to będzie to bankowo po 7 grudnia.
Z tym, że no pewna powtarzalność sytuacji ma znów miejsce i nie pozwólmy by miało to miejsce za rok! Teraz to i tak już wiele nie wymodzimy, bo kolaże są już zaklepani. Ale sprawa będzie nakręcona, co wówczas może przełożyć się na sensowniejsze działanie nowej/starej osoby od kontraktów!

Bullet - PW ;)

/edit
o post znikł :P


Jak ktoś ma jakieś propozycje listu/petycji to dajecie!

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: bartek_1990 »

A znikł Jaga bo pomyślałem że głową muru i tak nie przebiję, moje stanowisko wyrażałem już kilka razy, nadal jest ono niezmienne więc nie ma sensu klepać kolejny raz tego samego w klawiaturę:)
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: leszeek17 »

Pierwsze co to należy przenieść Tarnów bardziej na północ kraju... ;)
Zawsze będziemy żużlową Polską B i nic tego nie zmieni.

Bullet
Posty: 357
Rejestracja: 09 kwie 2010, 10:28

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Bullet »

przenieśmy się na skałkę w Świętochłowicach, zawsze to bliżej

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Soniak »

Szczerze mówiąc to ten list jest lekko żenujący ale cóż Maly odniósł się do niego na swoim blogu zapraszam do lektury http://okiem-malego.blogspot.com

Pozdrawiam
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Awatar użytkownika
d-jarek
Posty: 1095
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: d-jarek »

Bullet pisze:Gurgul jest dobrym prezesem ale w bardzo kiepskim towarzystwie
Świenie to ująłeś. Idealny obraz naszego klubu.

Czorny ma troche racji, gdyby to ująć w lepsze ramy to napewno pomysł nie jest zły. Kto jest klientem klubu? Kibice. Więc zdanie kibiców powinno być w klubie znane. Nie mamy już ustroju, w którym nie można było się wypowiadać, zwłaszcza gdy są to sprawy bliskie każdemu kibicowi. Nie mam nic do prezesa Gurgula, bo jego pracę oceniam bardzo dobrze. Trzyma rękę na pulsie, aby złotówki nie popłynęły zbyt szeroką ławą i klub mógł na długo zakotwiczyć w ekstralidze. Osoba Pawłowskiego jakoś nigdy mi nie leżała, choć miał poparcie sponsorów. Wiśniewski był akurat bardzo zadowolony, że Pawłowski pracuje w klubie. Jednak jak od prezesa Gurgula należało oczekiwać uregulowania klubowych finansów, z czego wywiązuje się bez zarzutu, tak Pawłowski w spraawie transferów nie staje na wysokości zadania. Nie mówię o tym że Holta, czy Jonsson nie podpisali, bo takie są prawa rynku. Kto daje więcej wygrywa, a ja ciesze sie że Gurgul nie sypie każdemu ile chce. Nie znamy finansów klubu, więc nikt na forum nie zapewni, że takie transfery by nas w dłuższej perspektywie nie pogrążyły. Mamy (tzn. będziemy mieć) skład taki na jaki nas stać...nie licząc przepłaconych obecnych Jaskółek. O Sadym się nie wypowiadam bo nie znam gościa, a po działaniach w klubie nie dał szans się poznać. Pabjan? Temu dziecku zrobiono chyba krzywdę, bo kierownictwo to nie jest jego bajka. Skoro na naszym torze inni panoszą się jak u siebie to dlamnie jest on spalony.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: KoNiK »

a to uwazasz ze ten kto tylko potrafi oszczednie prowadzic klub to juz jest wystarczajacy argument zeby okrzyknac go prezesem spelnionym ? W to stwierdzenie i tak smiem watpic ale ze nie mam dowodow to nie bede polemizowal.
Poza tym jako osoba stojaca na czele spolki moze on sobie przypisywac rozne zaslugi niekoniecznie te za ktore on odpowiadal no ale tak juz bywa ze szef zawsze gora :> poza tym Prezes Gurgul umie pokazac sie publicznie i nie jedno pod publiczke zrobic wiec po czym oceniasz ze on taki wspanialy ? konkrety :>
Co do kierownika to co wymagasz od goscia ktory w swiecie zuzla jest od 2 lat, on ma przegadac sedziego gdzie w jego otoczeniu jest/byl Czernicki i Orzel ktorzy w zuzlu sa juz nascie lat ? pytanie gdzie byl wtedy trener Wardzala ktory juz obraca sie w zuzlu dosc sporo. Tylko pytanie tez czy w ogole z nim ktos chce gadac i bierze jego slowa pod uwage :lol:

Awatar użytkownika
d-jarek
Posty: 1095
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: d-jarek »

KoNiK pisze:a to uwazasz ze ten kto tylko potrafi oszczednie prowadzic klub to juz jest wystarczajacy argument zeby okrzyknac go prezesem spelnionym ? W to stwierdzenie i tak smiem watpic ale ze nie mam dowodow to nie bede polemizowal.
Napisałem gdzieś,że jest prezesem spełnionym? Nie, więc nie nadinterpretuj mojej wypowiedzi. Prezesem jest bardzo dobrym, bo miał za zadanie utrzymać płynność finansową klubu. Zna się na zarządzaniu, a nie kontaktach żużlowych...od tego ma Pawłowskiego :mrgreen: A czy nasz skład jest taki oszczędny? Czy Ułamek z Pedersenem, są warci swoich kontraktów? Więc z tymi oszczędnościami to spokojnie, bo może i są, ale dopiero od pewnej granicy. Nie chce mieć prezesa celebryty, który zadłuży klub ale ściągnie grajka, żeby ludowi było miło. Nie potrzebuje DMP przypłaconego spadkiem.
KoNiK pisze:Poza tym jako osoba stojaca na czele spolki moze on sobie przypisywac rozne zaslugi niekoniecznie te za ktore on odpowiadal no ale tak juz bywa ze szef zawsze gora poza tym Prezes Gurgul umie pokazac sie publicznie i nie jedno pod publiczke zrobic wiec po czym oceniasz ze on taki wspanialy ? konkrety
Wymagasz ode mnie konkretów, wyżej napisałem...to teraz ja poproszę o konkrety, jakie to zasługi prezes Gurgul niesłusznie sobie przypisał? Konkrety :>
KoNiK pisze:Co do kierownika to co wymagasz od goscia ktory w swiecie zuzla jest od 2 lat, on ma przegadac sedziego gdzie w jego otoczeniu jest/byl Czernicki i Orzel ktorzy w zuzlu sa juz nascie lat ?
Wymagam tego, by taki gość wogóle nie sprawował takiej funkcji. Właśnie to ma być taka osoba, która jest w stanie postawić się Czernickiemu, ale żeby ktoś się liczył ze zdaniem kierownika to trzeba mieć jaja i siłe przebicia, a my mamy "ciepłe kluchy" :lol:

Kofi
Posty: 235
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Kofi »

Jak dla mnie pomysł listu bardzo dobry tylko wstrzymałbym się z jego przedstawieniem prezesowi do momentu ogłoszenia składu, aby pytać w nim o fakty, a nie spekulować opierając się na mało wiarygodnych źródłach.
Myślę że można byłoby przy okazji zapytać o kilka innych kwestii, mnie interesuje czy w tym roku zostanie zorganizowana prezentacja drużyny dla kibiców, czy tylko sponsorów jak to miało miejsce w latach poprzednich. Dlatego proponuje aby każdy podrzucał pomysły jakie tematy poruszyć w tym liście, później wybrać te najbardziej sensowne, napisać to tak jak należy, czyli w sposób zrozumiały dla Prezesa i oddając mu należny szacunek. Tak aby nie czuł się atakowany, tylko widział w tym troskę o przyszłość klubu i relacje zarząd- kibice, kibice- zarząd.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: KoNiK »

d-jarek pisze: Napisałem gdzieś,że jest prezesem spełnionym? Nie, więc nie nadinterpretuj mojej wypowiedzi. Prezesem jest bardzo dobrym, bo miał za zadanie utrzymać płynność finansową klubu. Zna się na zarządzaniu, a nie kontaktach żużlowych...od tego ma Pawłowskiego :mrgreen: A czy nasz skład jest taki oszczędny? Czy Ułamek z Pedersenem, są warci swoich kontraktów? Więc z tymi oszczędnościami to spokojnie, bo może i są, ale dopiero od pewnej granicy. Nie chce mieć prezesa celebryty, który zadłuży klub ale ściągnie grajka, żeby ludowi było miło. Nie potrzebuje DMP przypłaconego spadkiem.
a to jestes pewny ze klub nie ma zaleglosci finansowych ? masz wglad do konta bankowego i do powiazanych z ZSSA kontrahentow ?
juz kiedys jeden prezes slodzil nam jak to nie jest zajebiscie po czym okazalo sie ze dlug jest jebucki.
Nie mowie ze np on ma odpowiadac za to ze sa dlugi z poprzednich lat ale jesli nic nie robi w tym kierunku zeby to zmienic to chyba nie do konca spelnia pokladane w nim nadzieje ...

ps: napisalem ze moze sobie przypisywac zaslugi nie mowilem ze tak jest, ja nie widze nic za co mozna by go pochwalic :>

a skoro jest prezesem to chyba on powinien sie zajac odpowiednim skompletowaniem kadry pracowniczej ...

chce tylko dowiedziec sie co Ty widzisz w jego poczynaniach takiego ze tak sie zachwycasz nim ... wtedy moze i ja zmienie zdanie ;)

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Soniak »

A czy Prezes już nie wiem o tym liście ??, śmiem wątpić że żyje w nieświadomości na pewno w klubie czytają to forum więc drodzy Panowie. Prezes już to czytał. Po prostu świetnie to zostało rozegrane z waszej strony, najlepiej narobić bagna, a później będzie co My ??. co jaki list ??, nie my nic nie pisaliśmy !!!!. Takie to nasze rewelacyjne miejscowe piekiełko.
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Kofi
Posty: 235
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Kofi »

Soniak ale to nie chodzi o to czy Prezes wie że dostanie do rak taki list i co w nim będzie zawarte, tylko o to że jeżeli tenże list otrzyma to powinien się do niego ustosunkować, a to jest plus dla nas bo będziemy wiedzieli co prezes ma do powiedzenia na tematy, które nas nurtują.

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Soniak »

Prezes może na temat zmian kadrowych w drużynie powiedzieć coś po 1 grudnia to po pierwsze. Pod drugie nigdzie nie czytałem wypowiedzi Prezesa po tytułem chwale się jaki do wzmocnienia mamy mieć, nie czytałem też żadnych obiecanek z strony zarządu, Wiec zasadność tego listu jest zerowa, do chwili kiedy będzie ogłoszony skład.
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Kofi
Posty: 235
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Kofi »

Soniak przeczytaj mojego wcześniejszego posta bo nie chce sie powtarzać.
Ja nie popieram tego aby wysłać list, który napisał Czorny choć jest w nim sporo racji, lecz samą idee listu.

Awatar użytkownika
d-jarek
Posty: 1095
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: d-jarek »

KoNiK pisze:a to jestes pewny ze klub nie ma zaleglosci finansowych ? masz wglad do konta bankowego i do powiazanych z ZSSA kontrahentow ?
A to jesteś pewny ze klub ma zaległości finansowe? Masz wgląd do konta bankowego i do powiązanych z ZSSA kontrahentow? Cały czas poruszasz się w sferze domysłów, przypuszczeń..."może", "jeśli"...więc po co mam cię do czegoś przekonywać. Tak wogóle to nie jest to moim celem. Wyraziłem swoje zdanie na temat prezesa i nie każdemu musi to odpowiadać. A jak dalej nie wiesz czemu doceniam działania Gurgula, to już trudno.
KoNiK pisze:napisalem ze moze sobie przypisywac zaslugi nie mowilem ze tak jest, ja nie widze nic za co mozna by go pochwalic
...ale nie musi, nie masz na to dowodów więc taki "zarzut" dla mnie chybiony. Nie masz za co go chwalić...ok Twoje zdanie.
KoNiK pisze:a skoro jest prezesem to chyba on powinien sie zajac odpowiednim skompletowaniem kadry pracowniczej
Racja. Dlatego taki list może mu coś uświadomi.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: PrzemczaN »

Pewnie niebawem będą już jakieś informacje na temat przyznawania licencji, więc dowiemy się czy są zaległości czy nie. Do tej pory za rządów Gurgula nie było problemu z jakimiś spłatami, szukaniem na szybko pieniędzy, więc ja wierzę, że tak samo jest i tym razem. Czy to jest zasługa prezesa? Oczywiście zawsze można powiedzieć, że być może kto inny za tym stoi, a prezes nic nie robi. Wielu ludzi ma takie zdanie o ludziach na wysokich stanowiskach, że oni to nic nie robią, tylko pierdzą w stołki i jeszcze dużą kasę za to dostają, a moim zdaniem wcale tak nie jest, bo nawet jak ma się ludzi od pewnych spraw, to jednak odpowiedzialność spoczywa na tym, który decyzje podejmuje, czyli na szefie. A taka odpowiedzialność może baaaardzo wiele nerwów przysporzyć.

Nie piszę tego do nikogo personalnie, żeby nie było, ale ja tam pracę Gurgula doceniam, bo po okresie konkretnego bałaganu w tym klubie wreszcie pewne (na pewno nie wszystkie) sprawy wydają się być poukładane.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: bartek_1990 »

Kofi pisze:Jak dla mnie pomysł listu bardzo dobry tylko wstrzymałbym się z jego przedstawieniem prezesowi do momentu ogłoszenia składu, aby pytać w nim o fakty, a nie spekulować opierając się na mało wiarygodnych źródłach.
Ok, tylko co w momencie kiedy np ogłoszony zostanie skład z Lindgrenem i Madsenem i oczywiście z Bjarne, Vaculikiem, Kasprzakiem i Ułamkiem? Czy możemy wtedy narzekać? Ja na miejscu prezesa powiedziałbym wtedy żeby się kibice wstrzymali do momentu aż ci zawodnicy na tor wyjadą bo w sumie nikt nie wie czy ten skład na pewno nie wypali. A nóż każdy będzie miał dobry sezon i co wtedy?
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Kofi
Posty: 235
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Kofi »

Co nam Prezes odpowie możemy tylko się domyślać, a ja chciałbym usłyszeć jednak odpowiedzi na kilka pytań z ust Prezesa.
Ja nie chcę żeby ten list był atakiem na prezesa, chciałbym (jeżeli okaże się że zasilą nas Lindgren i Madsen) wiedzieć czy to kwestia zwiększenia rywalizacji w zespole, strach przed kontuzjami, czy wartościowszych zawodników sprzątnięto nam sprzed nosa. Ktoś może powiedzieć że Prezes i tak nie powie nam jak było naprawdę, ja jednak chciałbym się przekonać czy jego argumenty będą na tyle silne aby mnie przekonać.
Teraz tak pomyślałem że jeszcze lepszą opcją byłoby zorganizować spotkanie z Prezesem, tak aby każdy mógł zadać pytanie osobiście, tylko chyba niestety jest to mało realne.

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Soniak »

A dlaczego mało realne ?. Trzeba się skrzyknąć skontaktować z rzecznikiem prasowym i poprosić o organizacje takiego spotkania, pytanie tylko ilu z Was by się na nim pojawiło ?, bo krzyczeć anonimowo to co innego niż stawiać "zarzuty" i pytania face to face.

Tylko pamiętajcie z tego co widać prezes Gurgul to konkretna osoba, i nie można dać dupy psełdo oskarżeniami i plotkami wyssanymi z palca.
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Kofi
Posty: 235
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Kofi »

Jeżeli do takiego spotkania by doszło ja pojawiłbym się na nim na pewno, zresztą podejrzewam że nie tylko ja byłoby to ciekawe wydarzenie w tak nudnym okresie dla kibiców w naszym mieście jak zima.

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: List do Prezesa ŻSSA

Post autor: Soniak »

To trzeba w takim razie napisać do Michała Koziary jako rzecznik klubu powinien móc to załatwić, tylko może dajmy im spokój do 7 grudnia, co by wszystko zostało pozałatwiane.

Dziś 26 listopada nowy wpis na blog'u zapraszam serdecznie
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Zablokowany