Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

O kibicach dla kibiców.
Awatar użytkownika
Soniak

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Postautor: Soniak » 20 mar 2012, 10:01

establishment pisze:skoro w UMT , ta sprawa jest przekazywana z rąk do rąk ?
to strach myśleć kto decyduje o przetargach i inwestycjach w mieście .
być może uda się zorganizować skuteczny nośnik informacji odnośnie tej akcji.
nieważne że nie będzie sprzętu , ważne że jesteśmy na monopoly :)

Właśnie :)

Ponawiam też prośbę do osób które, siedzą na innych forach, o zamieszczenie tego tematu, szczególnie mile by były widziane uczelnie tarnowskie fakt studenci potrafią się zjednoczyć i pomóc.

na forum www.agora.tarnow.pl temat został przyklejony w dziale sport, wiec następny sukces jest :)

Obrazek
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

miśqu

Postautor: miśqu » 20 mar 2012, 14:19

Sory, zapomniałem o Sportowym Tarnowie, już zamieszczone. ;)

Przemczan - to nie tylko sprzęt, ale także szansa wyjazdu i objęcia szkoleniem przez szkółke Ajaxu, wiec stawka jest dużo wieksza. Szkoda, że organizatorzy byli tak bezmyślni, ale cóż na to poradzimy. I nie przesadzaj, bo samo głosowanie nie zajmuje tak wiele czasu!

Awatar użytkownika
Soniak

Postautor: Soniak » 20 mar 2012, 14:40

miśqu pisze:Sory, zapomniałem o Sportowym Tarnowie, już zamieszczone. ;)

Przemczan - to nie tylko sprzęt, ale także szansa wyjazdu i objęcia szkoleniem przez szkółke Ajaxu, wiec stawka jest dużo wieksza. Szkoda, że organizatorzy byli tak bezmyślni, ale cóż na to poradzimy. I nie przesadzaj, bo samo głosowanie nie zajmuje tak wiele czasu!

A ja prawie tydzień temu wysłałem e-maila do sportowego tarnowa i proszę da się załatwić od ręki, miśqu a da się tam ten artykuł jakoś przybić, tak aby nie zniknął jutro i wszyscy o nim zapomnieli ?
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Awatar użytkownika
maly1965

Postautor: maly1965 » 20 mar 2012, 15:40

A moze ktos , kto jest w temacie, widzac jakie ida tutaj waly, wziolby i napisal oficjalne pismo do ogranizatorow tego pozal sie Boze konkursu , aby skonczyc ta farse i nie uczyc dzieci zza mlodu oszukiwania, nawet w imie wyzszych celow.Po co robic jakies nic nie dajace akcje, niech to wstrzymaja i skoncza z ta patalogia , zabezpiecza tak jak nalezy i rozpoczna glososwanie od nowa ...
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 20 mar 2012, 16:44

Ja jeszcze muszę skończyć zaczęty wątek:

Jaga: Ja w żadnym razie nie piłem do Soniaka. Sam grałem w młodzieżowej grupie w jednym z tarnowskich klubów lata temu. Była to bardziej zabawa niż jakieś poważne granie, ale mam doskonałe porównanie, na co wtedy było stać rodziców (ogólnie) bo prawie nikt nie miał oryginalnych korków, trochę osób jakieś podróby z CCC, a reszta korkotrampki, które po 2 graniach można było śmiać na halę. A dziś dzieci latają w nike i innych adidasach, koszulki też z logiem największych firm, więc odniosłem się do trendu, a nie do konkretnych osób.

Miśqu: Ja się zgadzam, że cel szczytny. Mówisz, że to nie zajmuje dużo czasu. Kwestia ile się tego czasu ma. Nie będę tu robił swojego planu dnia, ale na przelogowywanie się między dziesiątkami kont czasu nie mam.

A dzieci się powinno uczyć przede wszystkim sportowej rywalizacji od małego, a nie jak kombinować. A pisał tu już ktoś, że nawet trener kazał swoim podopiecznym robić po naście kont i głosować. Dlatego uważam, że jest bicie głową w mur, co zresztą widać po tym, kto jest wysoko. Tak jak zauważył bodajże Soniak - jakieś wioski co nawet tylu mieszkańców nie mają.

Także ode mnie kolejny głos (jeden), znajomi poinformowani, ale bić głową we wspomniany mur nie będę. Szkoda tylko, że wyglądająca na poważną akcja ma taką formę rozstrzygnięcia...

Awatar użytkownika
Soniak

Postautor: Soniak » 21 mar 2012, 13:37

Witam, mimo ilość oddawanych głosów cały czas rośnie, dalej jesteśmy w ogonie, ale przynajmniej trzymamy się na stałej pozycji parę w górę parę w dół ale przez cały czas około 75 miejsca, zachęcam do dalszej aktywności. Jak was wcześniej informowałem kontaktowałem się z Panem Grzegorzem Gotfrydem z Urzędu Miasta i dzięki jego pomocy, na stronie miasta pojawiła się informacja o tym że Szkółka startuje w tym konkursie, http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Spor ... nii-Tarnow pojawił się też banner na głównej stronie miasta Tarnów. Wiec super może doda to nam trochę głosów tej akcji :)

Stan głosowania na 2012-03-21 Godzina 13:00:01
Miejsce : 75(-1) :(
Ilość głosów oddanych dzisiaj : 182
Ilość wszystkich głosów : 6110
Średnio oddawanych głosów dziennie : 290,95

miśqu

Postautor: miśqu » 22 mar 2012, 22:05

Sa informacje na Intarnet, Tarnowskie Info... jednak przy tej formie głosowania to i tak wiele nie da, bakałarzowianie oddają dziennie więcej głosów niż jest ludzi czytających te portale. Jedyny sposób to odciąć im neta haha ;) Głosujemy żeby byc w tym miejscu gdzie jestesmy, bo za mało u nas determinacji i fanatyzmu żeby to odrabiać.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 25 mar 2012, 13:44

Ludziska głosujcie, bo po jednym dobrym dniu polecieliśmy naprawdę bardzo w dół ... :roll:

miśqu

Postautor: miśqu » 27 mar 2012, 17:57

ten konkurs to jakaś masakra. Mamy nowego lidera...

Reszel, dziś do godz. 16 oddanych - 1990 głosów. Ludność 4898, można się spodziewać conajmniej połowy do końca dnia.

Bakałarzewo, dziś oddanych głosów do godz. 16 - 1355, ludność 1794.

Barwice, dziś oddanych głosów do godz. 16 - 1289, ludność 3713.

Powinniśmy mieć ok. 50 tys. dziennie a nie 340. :)

Z pożądnych klubów, widzę, że kibice Legii Chełmża dość mocno wspierają swój zespół i są na 8. Na 25 jest Wolania Wola Rzędzińska... także pogratulować zaangażowania. ;)

Awatar użytkownika
Soniak

Postautor: Soniak » 29 mar 2012, 16:19

Ostatnio, nie miałem za wiele czasu praca!, ale spadliśmy niesamowicie w dół, ale to co dzieje się dziś co jakiś "cud" a jaki wiem dobrze, chory system głosowania, ale dobrze idziemy w górę wiec proszę was, o dalszą walkę i wielki szacun dla tych osób które dziś doprowadziły do zmiany wyników głosowania oby im zapału nie brakło.

76(+17) Miejsce
1558 Ilość głosów oddanych dzisiaj
11418 Ilość wszystkich głosów
394.29 Średnio oddawanych głosów dziennie

Stan na godzinę 16:00:01

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 29 mar 2012, 16:43

Głosuję codziennie i ręce opadały jak każdego dnia kilka pozycji niżej. Ale to co właśnie teraz ujrzałem to faktycznie "cud" :D
Niech tak codziennie będzie + wszyscy niech siebie i innych zmobilizują, to przy dobrych wiatrach jest szansa, by nie tylko młodzi dostali sprzęt ... nie tylko by trenerzy pojechali na szkolenie do Amsterdamu, ale jest szansa, że i sami młodzi pojadą do Holandii odbyć kurs szkoleniowy!

GŁOSUJEMY!!!

WaRiaT

Postautor: WaRiaT » 29 mar 2012, 22:02

Głosujemy wszyscy 2800! więcej niż lider oddaliśmy dziś głosów brawo !!

WaRiaT

Postautor: WaRiaT » 30 mar 2012, 0:05

dzis 3015! głosów oby tak dalej najlepiej ze wszystkich szkół zobaczymy co będzie jutro

Awatar użytkownika
maly1965

Postautor: maly1965 » 30 mar 2012, 16:01

A myslalem ze cuda to tylko w Czewie :D
15:58:31
http://www.szkolkinivea.pl/nursery/138.html

-

Arti159

Postautor: Arti159 » 30 mar 2012, 18:04

maly1965,
nie wiem co Cię dziwi. Ktoś stworzył jakiegoś bota który głosuje. A zważając na to, że nie ma blokady IP, wystarczy do tego ogarnięty informatyk lub hobbysta

Awatar użytkownika
maly1965

Postautor: maly1965 » 30 mar 2012, 18:15

To mnie dziwi ze juz dawno bylo wiadomo o tym o czym piszesz i nic z tego nie wynikalo, ot co ...

-

Awatar użytkownika
Soniak

Postautor: Soniak » 02 kwie 2012, 12:45

Arti159 pisze:maly1965,
nie wiem co Cię dziwi. Ktoś stworzył jakiegoś bota który głosuje. A zważając na to, że nie ma blokady IP, wystarczy do tego ogarnięty informatyk lub hobbysta

Bota, nie za bardzo da się zrobić, powód ?, weryfikacja tekstem z obrazka, widać że ludzie się zabrali do głosowania w taki czy inny sposób ale efekt jest

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 02 kwie 2012, 23:23

Taką szybką analizę przeprowadziłem i jeśli utrzymają się obecne trendy to za 6 dni nasza szkółka będzie w TOP25. Warto cisnąć do samego końca i mobilizować innych - znajomych, rodzinę, ludzi w pracy!
Lecimy nie śpimy ;)

Awatar użytkownika
Soniak

Postautor: Soniak » 03 kwie 2012, 12:08

JaGa pisze:Taką szybką analizę przeprowadziłem i jeśli utrzymają się obecne trendy to za 6 dni nasza szkółka będzie w TOP25. Warto cisnąć do samego końca i mobilizować innych - znajomych, rodzinę, ludzi w pracy!
Lecimy nie śpimy ;)

Jeśli tendencja się utrzyma faktycznie jest na to szansa dziś +6 pozycji do godziny 12:00:01, brakuje tam naprawdę nie dużo, pozostaje jeszcze utrzymanie się w w tej 25 wiec trzeba cisnąć ostro, dziękuje wszystkim za pomoc i zachęcam do dalszej walki ....

Miejsce : 34(+6) :)
2034 Ilość głosów oddanych dzisiaj
23242 Ilość wszystkich głosów
684.43 Średnio oddawanych głosów dziennie

WaRiaT

Postautor: WaRiaT » 10 kwie 2012, 22:24

no i znowu spadamy 37 miejsce szkoda ale myślę ze to tylko przez święta tak oby

miśqu

Postautor: miśqu » 11 kwie 2012, 10:51

Trzeba głsoować, żeby było 25 !!!! (do 7 maja)

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 15 kwie 2012, 12:11

Czyżbyście zapomnieli o głosowaniu???

Brać się do roboty, bo obsuwamy się w dół!!!
A robiło się tak dobrze z tendencją pięcia się w górę tabeli.

tmat

Szkółka Unia Tarnów - potrzebujemy Waszej pomocy

Postautor: tmat » 05 cze 2012, 14:35

Witam serdecznie.

Zwracam się do Was z bardzo serdeczną prośbą o wsparcie dla najmłodszych piłkarzy Unii Tarnów. Właśnie rozpoczął się ostatni etap głosowania i nasi mali piłkarze znajdują się w bardzo wielkiej potrzebie. Zorganizowaliśmy się w gronie rodziców, nauczycieli i dzieci ze szkoły, ale nadal potrzebujemy Waszego wsparcia. Aktualnie znajdujemy się na poziomie 3-4 tysięcy głosów dziennie, a dla dogonienia upragnionego 25 miejsca potrzebne jest około 6-7 tysięcy dziennie. Codziennie przybywa nowych głosów i liczymy na Wasze wsparcie.
Jeżeli masz swoje konta na stronie www.szkolkinivea.pl , ale brak Ci czasu lub motywacji do glosowania to napisz na adres tmat@wp.pl
Jeżeli nie masz swojego konta to w ciągu 30 sekund założysz konto na darmowej ekspresowej skrzynce www.koszmail.pl . Możesz pomóc założyć konto mamie, tacie, babci, dziadkowi i wszystkim tym którym dobro szkółki piłkarskiej Unia Tarnów leży na sercu.
Bezpośredni link do naszego konta w konkursie http://www.szkolkinivea.pl/nursery/138.html
Czasu zostało bardzo niewiele, a każdy głos jest na wagę złota.
Bardzo prosimy o pomoc !