Żużlowe wyjazdy

O kibicach dla kibiców.
storzek

Re: Żużlowe wyjazdy

Postautor: storzek » 01 cze 2015, 23:29

Wolne jedno miejsce w samochodzie z Krakowa na Drużynowy Puchar Świata w sobotę do Gniezna. Szczegóły na priw.
"Im grozi spadek a to bardzo motywuje, motywuje i to bardzo."

Awatar użytkownika
siemek

Postautor: siemek » 15 cze 2015, 17:53

hej jest planowany jakiś wyjazd do Gorzowa ?

Robin Hood

Postautor: Robin Hood » 15 cze 2015, 22:54

siemek pisze:hej jest planowany jakiś wyjazd do Gorzowa ?

Jest ale dla wybranych :evil:
Nowy na mieście: www.bmwfan.pl

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 16 cze 2015, 7:31

Aktualnie nie ma w planach zorganizowanego wyjazdu do Gorzowa.

Pozdrawiam.

Robin Hood

Postautor: Robin Hood » 16 cze 2015, 10:51

Kondziu pisze:Aktualnie nie ma w planach zorganizowanego wyjazdu do Gorzowa.

Pozdrawiam.

A mnie doszły słuchy że nowa grupa organizuje się we własnym zakresie na wyjazd do Gorzowa.

rufai

Postautor: rufai » 16 cze 2015, 14:34

Robin Hood pisze:

Pozdrawiam.

A mnie doszły słuchy że nowa grupa organizuje się we własnym zakresie na wyjazd do Gorzowa.

Robin dla chcącego nic trudnego ;) Znajdujesz przewoźnika, ustalasz cenę, dajesz info na forum zbierasz chętnych i w drogę. A tak serio to nie takie proste znaleźć choćby te 15-16 na busa z kilku względów:
1 bardzo daleki wyjazd (trzeba urlop brać)
2 bardzo drogi wyjazd
3 szanse na dobry wynik niewielkie
4 transmisja w tv
Jeśli bardzo Ci zależy to jakąś opcję znajdziesz , prywatne auto czy choćby pociąg ;)

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 16 cze 2015, 16:58

rufai pisze: prywatne auto czy choćby pociąg ;)

Oj gdzie te czasy gdzie wsiadało się z siatką prowiantu do pociągu i darło za Unią przez całą Polskę często napotykając ciekawe atrakcje :)
Do Gorzowa daaaaleka i długa droga pociągiem, ale jakież wspomnienia. To mi rufai włączyłeś wspominki hehe :P

Awatar użytkownika
AC

Postautor: AC » 16 cze 2015, 20:52

WYJAZD w ten weekend /tj 20-21 czerwca/ TORUŃ - SEC (sobota) + Stal Gorzów - UNIA TARNÓW (niedziela), nocleg w Toruniu. Wyjazd sobota z samego rana, bardzo wczesnego, powrót zaraz po meczu w Gorzowie!

info na priv bądź u mnie pod kom. 881-333-144 :) dwa wolne miejsca!

pozdro! :mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Robin Hood

Postautor: Robin Hood » 17 cze 2015, 10:07

rufai pisze:
Robin Hood pisze:

Pozdrawiam.

Robin dla chcącego nic trudnego ;) Znajdujesz przewoźnika, ustalasz cenę, dajesz info na forum zbierasz chętnych i w drogę. A tak serio to nie takie proste znaleźć choćby te 15-16 na busa z kilku względów:
1 bardzo daleki wyjazd (trzeba urlop brać)
2 bardzo drogi wyjazd
3 szanse na dobry wynik niewielkie
4 transmisja w tv
Jeśli bardzo Ci zależy to jakąś opcję znajdziesz , prywatne auto czy choćby pociąg ;)

Nie ma sprawy. Ekipa jest zorganizowana i jedziemy na Gorzów ale....
Z Prostakami nie było problemów z wyjazdami a nowa grupa to tylko się zorganizowała do zbierania kasy do puszek.
To jeśli nie robią wyjazdów to i widać trzeba będzie się organizować samemu z dopingiem/oprawa u nasz na meczach :)

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 17 cze 2015, 17:21

Nie żebym tu chciał kogoś bronić, ale niektórzy to chyba zbyt ogólnikowo podchodzą do tematu wyjazdów. Nie możecie myśleć, że jak jest jakaś grupa to ma ona obowiązek organizowania wyjazdów! Ona może, ale nie musi. A jeśli już organizuje, to na swoich zasadach, które każdy MUSI zaakceptować. Także naprawdę trochę bez przesady, bo to, że utarło się, iż P'05 robiło niemal wszystko co związane z życiem kibicowskim (przez rok zawieszone wyjazdy dla większego grona), to nie znaczy, że inni też tak będą robić, bo to ich wewnętrzna sprawa. Dlatego warto to uszanować, a nie nadawać, podchodząc w zdecydowanie normalny i chłodny sposób.

I może nie każdy pamięta, ale kiedyś wyjazd za Unią autokarem to było święto i niejako przywilej. Teraz łatwiej ze wszystkim, ale niestety zachowanie pewnych osób sprawia, że nad sensem organizacji wyjazdów człowiek się zastanawia. I tak też po derbowym wyjeździe, dopadło to nową grupę ... już niemal na wejściu.
Uwierzcie mi, że nie jest to łatwy kawałek chleba!

Zresztą jak widać bezproblemowo się da coś skminić we własnym zakresie.

Pozdro ;)

rufai

Postautor: rufai » 17 cze 2015, 17:26

No i super Robin :) mnie niestety ten wyjazd ominie nie zdążyłbym do pracy na 7 a urlopu nie dostałem :( Co do opraw i dopingu na naszym stadionie to chyba nie masz się co martwić ;) , a jeśli chodzi o organizację wyjazdów to po prostu realizują linię, którą przyjęli Prostacy bo wyjeździe do Czewy w ubiegłym roku. Jak widać po Twoim przykładzie można samemu ze znajomymi coś ogarnąć i nie patrzeć na innych.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 17 cze 2015, 21:38

Powiem tak aktualnie w Tarnowie więcej kibiców jedzie na wyjazd się napierdolić niż za klubem więc wyjazdów nie ma a jak są to w sprawdzonym gronie, może z czasem się to zmieni jak ludzie nabiorą pokory i szacunku bo w Rzeszowie było to samo.

Robin Hood

Postautor: Robin Hood » 18 cze 2015, 11:18

Kondziu pisze:Powiem tak aktualnie w Tarnowie więcej kibiców jedzie na wyjazd się napierdolić niż za klubem więc wyjazdów nie ma a jak są to w sprawdzonym gronie, może z czasem się to zmieni jak ludzie nabiorą pokory i szacunku bo w Rzeszowie było to samo.

Sory trochę mnie i może poniosło.
Na pewno na wyjazd typu Rzeszów jest duża grupa przypadkowych osób co tylko jadą na derby bo blisko i cena do tego kusi. Taki wyjazd na 500 osób wiadomo ciężko jest opanować (na szczęście Rzeszów mamy tylko raz w roku :))
Nie mniej taki Gorzów to jest jednak już spory wydatek i już nie każdego stać to raz a i do pracy prosto z autobusu to tez ciężko jakoś się zwlec (trzeba urlop).
Jaki jest problem przecież listy są robione na każdy wyjazd i imię i nazwisko jest w "archiwum". Po siarze na wyjeździe ma już ban na listy wyjazdowe i po problemie. Nie mniej na takie drogie i dalekie wyjazdy jadą już naprawdę rozgarnięci. Na miejscu okaże się że jest nas powiedzmy 50 osób i można by było wtedy załatwić autobus i nie było by za łeba 250 a dajmy na to 100 złotych.
Z wyjazdów został nam Toruń i Zielona no chyba że nasze Jaskółki zrobią nam niespodziankę to jeszcze raz trzeba będzie tam jechać :)

rufai pisze:No i super Robin :) mnie niestety ten wyjazd ominie nie zdążyłbym do pracy na 7 a urlopu nie dostałem :( Co do opraw i dopingu na naszym stadionie to chyba nie masz się co martwić ;) , a jeśli chodzi o organizację wyjazdów to po prostu realizują linię, którą przyjęli Prostacy bo wyjeździe do Czewy w ubiegłym roku. Jak widać po Twoim przykładzie można samemu ze znajomymi coś ogarnąć i nie patrzeć na innych.

pozdrawiam

Dawaj śmiało mamy jeszcze jedno miejsce może zdążysz do pracy w poniedziałek na 7 ewentualnie trochę się spóźnisz :)
Już się nie mogę doczekać. Czuję że będę świętował z naszymi w Gorzowie bonusa a może i coś więcej :)

rufai

Postautor: rufai » 18 cze 2015, 17:11

Niestety muszę odpuścić :( z Grudziądza wróciliśmy o 4 rano a mecz był o 17 i jest bliżej niż z Gorzowa. Nie daj Bóg coś się wydarzy po drodze, np. coś takiego jak swego czasu 6 godzinny postój w Paradyżu :lol: i jestem w czarnej dupie. Jeszcze kilka wyjazdów w tym roku będzie tak ze 4 myslę ;)

Awatar użytkownika
siemek

Postautor: siemek » 20 cze 2015, 11:06

kilka wyjazdów hmm oprócz Gorzowa to została ZG i Toruń mówię tylko o lidzę,
Jest jeszcze jedno wolne miejsce koszt około 150 zł/os + bilet na mecz, wyjazd godz 7:00.
Wyjazd busem.

rufai

Postautor: rufai » 20 cze 2015, 14:15

Siemek nie wierzysz w play-off ? Dojdą dwa dodatkowe :)

storzek

Postautor: storzek » 02 lip 2015, 19:17

Czy przypadkiem nikt z Krakowa lub Tarnowa z jednym miejscem nie wybiera się na finał IMP do Gorzowa w niedzielę?
"Im grozi spadek a to bardzo motywuje, motywuje i to bardzo."

Awatar użytkownika
Speedymar

Postautor: Speedymar » 10 lip 2015, 10:02

Ja jestem z Warszawy, ale jechałem z Krakowa bo aktualnie tutaj stacjonuję :) Szkoda, że nie widziałem wcześniej, bo miejsca były...

forange

Postautor: forange » 13 lip 2015, 12:52

Hej :) Wiem, że to jeszcze sporo czasu, ale czy może ktoś planuje wyjazd na GP Challenge do Rybnika 5 września, z Krakowa/Tarnowa?

Awatar użytkownika
Speedymar

Postautor: Speedymar » 15 lip 2015, 9:18

Mam zamiar się wybrać, tym razem znów spod Krk :)

rufai

Postautor: rufai » 15 lip 2015, 11:24

Witam staramy się zorganizować bus do Zielonej Góry, koszt wyjazdu około 120 złotych (bez biletu na mecz) chętnych proszę o kontakt na priv.

Robin Hood

Postautor: Robin Hood » 16 lip 2015, 12:42

rufai pisze:Witam staramy się zorganizować bus do Zielonej Góry, koszt wyjazdu około 120 złotych (bez biletu na mecz) chętnych proszę o kontakt na priv.

Tym razem ja nie mogę :cry:

Awatar użytkownika
siemek

Postautor: siemek » 23 lip 2015, 9:53

Mamy 3 ostatnie wolne miejsca na wyjazd do Zielonej Góry busem.
Koszt około 140 zł + bilet.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 24 sie 2015, 12:29

WYJAZD DO CZĘSTOCHOWY NA MECZ Z WROCŁAWIEM ! 06.09.2015, KOSZT 35 ZŁ

3 terminy zapisów: 26.08, 28,08 oraz 02,09 !
Można się zapisywać od godziny 18:00 do 19:00 podając imię nazwisko i pesel !

BIAŁA KOSZULKA SZAL W DŁOŃ !
Wszyscy na wyjazd ! Jedziemy walczyć o finał !

Obrazek

Speedway88

Postautor: Speedway88 » 24 sie 2015, 16:16

Mam pytanko jak planuję wybrać się do czewy autem to zeby wejść na sektor dla gości trzeba to gdzieś zgłaszać?????????