Żużlowe wyjazdy

O kibicach dla kibiców.
Wojtas

Re: Żużlowe wyjazdy

Postautor: Wojtas » 20 wrz 2014, 6:52

Ja sie wogole nie dziwie ze chlopaki z prostakow polozyli chuja na organizacje tych wyjazdow jak wiekszosc z was wogole nie ma pojecia jak sie zachowac na wyjezdzie a pozniej to oni zbieraja baty, ile to razy jeszcze byly jakies z dupy pretensje wiekszosci was do prostakow chocoazby po wygwizdaniu lamparta ktorego bronila wiekszosc forum-przyklady stricte kibicowskie moglbym mnozyc ale po co?.nie czaicie klimatu kibicowskiego dlatego wiec tych wyjazdow nie macie.ja i tak podziwiam prostakow ze tak dlugo ogarniali to "przedszkole"-wielki szacunek.a kto ma jezdzic i tak jezdzi tyle ze nie ma wstydu.a ci co tak placza ze nie maja jak jechac to co za problem,ogarnijcie busa/autokar,zrobcie sobie zapisy i jazda-wtedy zobaczycie z czym to sie je

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 20 wrz 2014, 12:18

Parias, Speedway88 - ano tak to nie ma dla kogo organizować wyjazdów, bo w większości przypadków, ludzie nie podporządkowują poleceniom/prośbom od organizatora i niestety kiedyś musiało się to skończyć. Teraz na wyjazdy jeżdżą Ci, którzy naprawdę chcą jechać i sami się organizują. Teraz, MY jako grupa nie bierzemy za nikogo odpowiedzialności na wyjazdach, bo ich nie organizujemy i tyle.

Speedway88, wybacz, ale musieliśmy być na innych spotkaniach pod koniec czerwca. Nikogo z grupy ochrona nie zbanowała na bramie za bycie nietrzeźwym, więc daruj sobie, bo nawet nie wiesz co piszesz. Zaraz się dowiem, że ja byłem na konkretnej bani zapewne.
Zamilcz, nie udzielaj się. Na wyjazdy organizuj się sam, w gronie znajomych, powodzenia.

Wojtas, w sumie to mnie wyręczyłeś tym wpisem.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Postautor: Greg-Tarnów » 20 wrz 2014, 12:28

W tym roku miałem okazję być na dwóch wyjazdach i zobaczyłem zachowanie niektórych osób i ręce opadają gorzej niż dzieci.Szkoda że wyjazdów nie ma bo wystarczy osoby które nie potrafią się zachowywać nie zapisywać i po problemie takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
lolek69

Postautor: lolek69 » 20 wrz 2014, 12:39

W Czewie była patola kompletnie. Fany fanami, ale to co działo się to żal. Przykład: Gadamy z ziomkami z Czewy pod siatką wszystko super fajnie, a jeden z naszych (najebany) z dużą agresją podbiega do siatki i dobiera się starszemu Panu z Częstochowy do gardła. Były wcześniej prośby o spokój ale widać, że niektórzy chcieli zabłysnąć i zrobić z siebie bohaterów. Wyszło zupełnie na odwrót. Także nie dziwcie się, że Prostacy nie chcą organizować wyjazdów jak jest takie gówno.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
Parias

Postautor: Parias » 20 wrz 2014, 13:41

Szotek pisze:Parias, Speedway88 - ano tak to nie ma dla kogo organizować wyjazdów, bo w większości przypadków, ludzie nie podporządkowują poleceniom/prośbom od organizatora i niestety kiedyś musiało się to skończyć. Teraz na wyjazdy jeżdżą Ci, którzy naprawdę chcą jechać i sami się organizują. Teraz, MY jako grupa nie bierzemy za nikogo odpowiedzialności na wyjazdach, bo ich nie organizujemy i tyle.

Ja to rozumiem i wiem, że tak faktycznie jest. Ale dlaczego nie spróbować banowania takich 'wyjazdowiczów' ? Po 2-3 wyjazdach zostaną tylko tacy z którymi warto jeździć. Może warto wybrać jakość, a nie ilość osób jadących na wyjazd. Sam miałem okazję jechać na wyjazd przez was organizowany do rzeszowa. Autokarów było sporo, a ten w którym ja byłem to raczej powinien się skierować do jakieś remizy, a nie na mecz. :lol:

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 20 wrz 2014, 14:16

Parias pisze:Autokarów było sporo, a ten w którym ja byłem to raczej powinien się skierować do jakieś remizy, a nie na mecz.

No i tak wyglądają mniej więcej wyjazdy :D Nie oszukujmy się, nie mówmy, że czarne jest białe. Alkohol leje się obficie i dotyczy to niemal całej grupy wyjazdowej. Trzeba znać po prostu umiar i wtedy jakoś to wygląda. Organizatorzy na nogach się raczej nie słaniają, ale też nie można mówić, że nie piją nic. Oprócz Szotka, który nie wie jak alkohol smakuje ;) (pozdro Szocik ;) )

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 25 wrz 2014, 22:11

Był by ktoś zainteresowany prywatnym wyjazadem do Zielonej ? koszt 100zł można pisać na pw !

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 08 paź 2014, 18:56

Odnośnie wyjazdów Wojtas bardzo fajnie napisał. Niektórzy kompletnie nie czują klimatu wyjazdowego. Przede wszystkim nie rozumieją, niestety w 80%, że wyjazd to nie impreza, a reprezentowanie ukochanego klubu poza miastem. Niestety trudno reprezentować klub ledwo trzymając się na nogach, zwłaszcza, że jeszcze takie osoby nie mają kompletnie pojęcia o kibicowaniu, a w wieku 16 lat z promilem w głowie włącza im się rambo i nieustanne sapanie.

Banować takie osoby można, ale co z tego, jeśli pojedzie ktoś nowy, kto odwali taką samą akcję? To nie ma sensu. Odpowiedzialność poniosą wszyscy. Dlatego też jeśli będzie taka sytuacja, że odwiesimy naszą decyzję, to wówczas będzie selekcja dogłębna, a także każdy będzie musiał pilnować i siebie i osoby wokół siebie. Bo zapisać się, pojechać, zrobić żur, spierdzielić wyjazd większości ludzi, a potem uciec, to każdy potrafi. Jak już przychodzi rozmawiać z kierowcą, przewoźnikiem, to już gorzej.

Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć, bo wielu się wydaje, że pozjadali rozumy, a nie wiedza kompletnie nic, a na domiar tego pokazują jakie wychowanie z domu wynieśli i jeszcze tym zachowaniem psują dobre imię Unii Tarnów.

Na wyjazdy teraz będzie trzeba zasłużyć!!

Awatar użytkownika
siemek

Postautor: siemek » 10 paź 2014, 11:47

Witam mam do odsprzedania bilet na jutrzejsze GP w Toruniu istnieje tez możliwość transportu busem z Tarnowa. Miejsce na stadionie jest bardzo dobre, pierwszy wiraż. Kontakt na priv

Unia Tarnów

Postautor: Unia Tarnów » 10 paź 2014, 12:01

Mam wolne miejsce w samochodzie (1-2) na jutrzejsze GP w Toruniu. Wyjazd z Tarnowa rano. Zainteresowani proszę o kontakt: 604-834-316
,,It's so hard to say goodbye - Tarnów loves You all the time" ---> Tony Rickardsson

Awatar użytkownika
Crumper
Kontaktowanie:

Postautor: Crumper » 04 lut 2015, 12:59

Szukam transportu dla 6 osób na GP do warszawy.... chcielibysmy wrócic zaraz po GP :) interesuje nas wyjazd w sobote.

jakby ktos cos proszę o kontakt.

crumper@go2.pl
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Unia Tarnów

Re: Unia Tarnów 2015

Postautor: Unia Tarnów » 16 mar 2015, 13:22

WYJAZD DO GRUDZIĄDZA !!! 5 kwietnia pierwszy mecz Jaskółek w nowym sezonie - rywalem beniaminek, GTŻ Grudziądz z Gollobem, Buczkowskim i Lagutą w składzie. Organizowany jest wyjazd busem (27-osobowym) na inaugurację sezonu w cenie 95-105 zł. Wszelkie informacje oraz zapisy pod nr tel. : 604834316 (Michał) lub 798826766 (Arek).
,,It's so hard to say goodbye - Tarnów loves You all the time" ---> Tony Rickardsson

rufai

Postautor: rufai » 21 kwie 2015, 19:39

Szukam dwóch miejsc w aucie/busie do Leszna, gdyby ktoś się wybierał i miał wolne miejsca proszę o kontakt na priv.

Awatar użytkownika
jankes1976

Postautor: jankes1976 » 05 maja 2015, 22:42

Czy ktoś wybiera się do Grudziądza? Szukam dwóch miejsc

Awatar użytkownika
jankes1976

Postautor: jankes1976 » 11 maja 2015, 19:02

czy ktokolwiek ma ochotę jechać do Grudziądza? jeśli znajdzie się choćby kilka, może kilkanaście osób można by jakiegoś busika wynająć

rufai

Postautor: rufai » 12 maja 2015, 18:00

Witam. Staramy się ogarnąć bus do Grudziądza koszt wyjazdu ok 105-110 zł chętnych proszę o konakt na priv.

Awatar użytkownika
Kondziu

Wyjazd na Derby 2015 ! (31.05.2015)

Postautor: Kondziu » 12 maja 2015, 23:31

Obrazek

Wyjazd na Derbowy mecz do Rzeszowa organizowany przez UlTras Jaskółki !

Kilka lat temu udaliśmy się do Rzeszowa w liczbie 1074 osób. Czas najwyższy spróbować pobić nasz rekord wyjazdowy. Dlatego też organizowany jest wyjazd autokarami.
Każdy kto będzie chciał udać się na wyjazd zobowiązany będzie podać swe imię i nazwisko, a także nr PESEL.

Koszta są następujące:
- 35 zł (przejazd + bilet ulgowy),
- 45 zł (przejazd + bilet normalny).

Osoby udające się własnym środkiem transportu prosimy o podanie Imienia i nazwiska + pesel w celu ułatwienia wejścia na sektor gości.

Zaznaczamy, że samych biletów nie będzie można kupić – dostępne są one tylko w pakiecie wyjazdowym!! Osoby jadące innymi środkami transportu muszą się zaopatrzyć indywidualnie w bilet.
Dla każdego wyjazdowicza przygotowaliśmy specjalną edycję szalików – UNIA PANY. Koszt szala, dla osób jadących grupą autokarową to 25 zł (przejazd + szal + bilet = 60/70 zł w zależności od rodzaju biletu).
Dla osób jadących innymi środkami transportu szal w cenie 30 zł.

Nie zwlekajcie i zapisujcie się na derbowy wyjazd i na okolicznościowy szal, gdyż ich ilość jest ograniczona!!
Pierwszy termin zapisów już w Czwartek (14.05) od godziny 18 do godziny 19 w chacie grillowej na stadionie Unii Tarnów.

WSZYSCY NA DERBY!

Obrazek

Awatar użytkownika
Kondziu

Re: Wyjazd na Derby 2015 ! (31.05.2015)

Postautor: Kondziu » 14 maja 2015, 20:35

Informujemy że będzie możliwość zapisania się na Derby podczas sobotniego meczu piłki nożnej z Hutnikiem. Mecz o godzinie 17:30, zapisy będą prowadzone w okolicach młyna.

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 18 maja 2015, 14:18

Unia Tarnów w Grudziądzu w ok. 40 osób !

Obrazek

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 19 maja 2015, 19:39

WAŻNE ! Dodatkowy termin zapisów oraz informacja dla osób wybierających się własnym środkiem transportu
.

Informujemy że w niedziele (24.05) będzie można zapisać się na wyjazd do Rzeszowa w Moto Car Pub'ie (koło Kina Marzenie) w godzinach 17:00 - 18:00 !!.
Możliwe będzie zapisanie się na wyjazd również na meczu piłkarskim w sobotę (23.05) z Wolanią.

Przypominamy również o możliwości zakupu okazjonalnego szala UNIA PANY (foto) w cenie 25zł dla wyjazdowiczów oraz 30zł dla pozostałych kibiców.

Osoby udające się do Rzeszowa własnym środkiem transportu nie autokarem proszone są o podawanie numerów pesel w prywatnej wiadomości w celu ułatwienia wejścia na sektor gości.

Ostatnim terminem zapisów będzie Wtorek (26.05), zapisy w chacie grillowej od 18:00 do 19:00.

Prosimy o udostępnianie wiadomości, niech będzie nas jak najwięcej !

WSZYSCY NA DERBY !

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 20 maja 2015, 15:13

Przy okazji zapraszamy do zakupów m.in. koszulek.

Przed nami wyjazdowy koniec wiosny. Z okazji wyjazdów na derby żużlowe i piłkarskiego wyjazdu do Sandomierza koszulki Unia On Tour do nabycia u nas w cenie 40 zł.
Dostępne rozmiary: S, M, L, XL.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na priv lub na e-mail : pamiatki@elitatarnowa.pl

Obrazek
Obrazek
Oficjalny serwis kibiców Unii Tarnów
http://elitatarnowa.pl

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 25 maja 2015, 22:07

Obrazek

osoby jadące samochodami prosze o podawanie peseli na pw.

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 29 maja 2015, 19:32

Obrazek

INFO WYJAZDOWE + LISTY !!
Zbiórka na wyjazd zorganizowany do Rzeszowa odbędzie się pod stadionem Unii Tarnów o godzinie 14:30 ! Wyjazd planowany jest o godzinie 15:15, bilety na mecz zostaną rozdane na miejscu po przyjeździe, szale będą możliwe do odbioru na zbiórce. Osoby udające się własnym środkiem transportu będą mogły kupić bilety w kasach w Rzeszowie, WEJŚCIE NA NASZ SEKTOR TYLKO OD STRONY LIDLA.

Zasady wyjazdowe:
1. Każdy zabiera ze sobą białą koszulkę oraz szal jeśli posiada.
2. Osoby pijane poniosą srogie konsekwencje, nawet usuniecie z autokaru.
3. KATEGORYCZNY ZAKAZ PALENIA W AUTOKARZE, kto pali wylatuje.

4. Każdy śpiewa, jedziemy tam dopingować nie piknikować.
5. WSIADAMY DO TYCH AUTOKARÓW DO KTÓRYCH JESTEŚMY PRZYPISANI.
6. Prosimy o przybycie na zbiórkę punktualnie nawet kilka minut wcześniej, punkt 15:15 wyjeżdżamy.

KoNiK

Postautor: KoNiK » 29 maja 2015, 20:15

Kondziu sprawdz prv

Awatar użytkownika
Kondziu

Postautor: Kondziu » 01 cze 2015, 21:29

Do Rzeszowa udajemy się pięcioma autokarami i jednym busem (ok 300 osób), całą drogę eskortuje nas policja jednak bez większych komplikacji. Podczas drogi zaliczamy postój na którym bawimy się kilka minut przy starej czwórce.
Do Rzeszowa przyjeżdżamy punktualnie, niestety ochrona nie pozwala wejść na sektor w derbowych koszulkach na których była postać sikająca na herb stali o dziwo, gospodarze wchodzą na stadion w równie prowokujących koszulkach (gość strzelający do Jaskółki). Gdy wszyscy wchodzą na sektor lecimy Jesteśmy zawsze tam. Ogólnie meldujemy się na sektorze w ok. 500 osób. Nasz doping na niezłym poziomie, gospodarze słyszalni podczas większych zrywów. W przerwie między seriami prezentujemy oprawę która była odpowiedzią właśnie na derbowe koszulki stali (tj. bajkowa postać strzelająca do Jaskółki z napisem Polowanie na Buczoków) na naszej oprawie pokazujemy postać z koszulek stali ze ,,zwiędniętą'' lufą oraz 3 transy z napisem ,,Polowanie chcecie z bajki, lecz wy macie miękkie fajki.
Warto wspomnieć o dzieciakach z Rzeszowa, które po raz kolejny pokazują nam tyłki z murawy przy aplauzie publiczności, no ale jak wiemy "W Rzeszowie takie obyczaje są..." .
Po meczu dziękujemy zawodnikom za walkę. Droga powrotna w spokoju z wahadłem, do Tarnowa wracamy ok. północy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek