Protest kibiców żużlowych

O kibicach dla kibiców.
jaskola
PROSTACY'05

Re: Protest kibiców żużlowych

Postautor: jaskola » 23 maja 2011, 22:25

mówić chłopu święte słowa on odpowie moja krowa...

Czorny

Postautor: Czorny » 24 maja 2011, 11:33

jaskola pisze:McGregor
a Twojemu synkowi jak wychodzi na ulice zakładasz stopery na uszy żeby nie słyszał przekleństw miotanych przez myślę nie przesadzę 90% społeczeństwa? na oczy też mu zakładasz klapki żeby nie widział reklam gołych cycków czy innych mocno dwuznacznych? trzymasz go pod kloszem czy jak ? myślisz że co Twój święty synalek przekleństwa usłyszy tylko na stadionie? zapewniam Cie więcej ich słyszy pod swoją szkołą albo grając w piłkę na w-f, czy od starych dziadków siedzących dookoła i komentujących wydarzenia na torze, niż z młyna podczas meczu, ale tak to jest jak się ma klapki na oczach i powtarza utarte gdzieś zasłyszane slogany.
Poza tym pod protestem podpisaliśmy się jako grupa(nie wszyscy kibice UT) Prostacy'05 do której żaden z was tak ostro pieniący się w tym temacie nie należy i nie będzie należał, więc wy nawet możecie sobie zrobić akcje "kochamy tuska" i przy okazji organizować happeningi pomalujcie sobie twarze i ubierzcie koszulki z jego podobizną - gówno mam do tego skoro taką macie wolę,ale tak jak mi gówno do waszych poglądów tak wam do tematów kibicowskich o których nie macie zielonego pojęcia a ostro na nie chcecie dyskutować, idzie sobie do pracy kupcie wyborczą wieczorem oglądnijcie fakty w TVN i dalej żyjcie w nierealnym świecie - powodzenia! tylko zastanówcie się kto tu nie potrafi myśleć samodzielnie i kto kim bardziej steruje ..

poza tym przypominam wam wszystkim jakie były płacze jeszcze tak niedawno jak przed stadionem stały żółwie ubrane w kominiary i pancerze, jak przeszukiwali was i wasze święte dzieci, ile było płaczu i lamentu i próśb do nas abyśmy coś z tym zrobili - zrobiliśmy i udało się i nie ma już tak rygorystycznej ochrony na meczu,jednak wiedzcie jedno nie popierając protestu popieracie powrót na stadion takich właśnie sytuacji i zachowań, a jeżeli one powrócą to ich gówno będzie obchodziło czy ty jesteś ultras, hooligan czy piknik, masz szalik i koszulkę to będziesz traktowany jak kibol i dostaniesz pałą zakaz albo nawet wyrok za zbyt głośne pierdnięcie... ale wy tego nie skumacie dopóki nie przekonacie się o tym na własnej skórze, bo ślepo wierzycie w to co usłyszycie i przeczytacie w mas mediach...Na necie napiszę co w radiu usłyszę...

poza tym gadać z wami na tematy kibicowskie to tak jak kazać bezdomnemu po podstawówce rozwiązywać całki i różniczki lub dyskutować z historykiem o biologicznym procesie rozmnażania krewetek w niewoli.. mija się z celem

i dziwie Ci się jaga że masz na to czas siłę i ochotę, ale nic nauczaj i reformuj - powodzenia

Niestety ale musisz pojąć że przed prostakami byli też inni kibice na Unii i nie jesteście żadnym guru w tym temacie, ani nie jesteście wiodącą grupą w swej dziedzinie, bo w tym sezonie nie pokazaliście jeszcze póki co nic wielkiego, a jak mawia Zibi Boniek "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz".
Mylne jest pojęcie że na stadionie można wszystko. Otóż nie, stadion to takie samo miejsce publiczne jak park, czy galeria handlowa. Jeżeli ktoś łamie prawo na stadionie (twarde prawo ale prawo) to powinien za to odpowiedzieć.
Co do wychowania dzieci to zapewne jeszcze nie znasz tematu z własnego doswiadczenia, więc po co komentujesz. Co do przeklenstw to jakoś nikt się nie czepiał przez tyle lat na stadionach więc przypuszczam że gdyby chodzilo tylko o "kurwy" to by się obyło bez echa. Poza stadionem już gorzej (miejsca publiczne)Zresztą na ten temat jestem dość obyty hehehehe Yoda może to poświadczyć.

Awatar użytkownika
Yoda

Postautor: Yoda » 24 maja 2011, 12:49

Dokładnie :)
Czorny rok temu miał wyjazd za 600zł w sumie do Rzeszowa :) hehehe

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 24 maja 2011, 13:34

Czorny paru członków P'05 jak dobrze wiesz należało do NF ... poza tym ludzie pamiętają jakie oprawy robiło NF, a jakie My. Dlatego nie wyskakuj z argumentami typu, co powiedział Boniek, bo troszkę sobie strzelasz samobója w tej kwestii. Tak jakbyś nie miał co powiedzieć, ale coś do doczepienia się znalazło. Poza tym czemu nie ma opraw pisaliśmy, by każdy wiedział, bo nie mamy nic do ukrycia. I nie będę ukrywał, że zdziwił mnie Twój wpis o tym, że na stadionie nie można wszystkiego ... Wiadomo nie można wszystkiego, bo wszędzie gdzie się znajdujemy nie można wszystkiego robić co się chce, bo zawsze jest coś na co paragraf się znajdzie. Jednak od dawien dawna stadion to było miejsce, gdzie ludzie się gromadzili, niegdyś pili bez obciachu wódkę ... w sumie nadal piją. No mówiąc krótko stadion był miejscem uwolnienia swoich emocji, często tych gdzieś głęboko ukrytych i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz społeczeństwo zrobiło się widzę na tyle delikatne, że jakby oni teraz znaleźli się choćby w 2003 np na meczu z Rybnikiem, to by chyba w psychiatryku wylądowali, po dawce wyzwisk, kurew czy też latających przedmiotów nad głowami ... I co działo się wtedy komuś coś? Nie. Chodzi wtedy starzy, starsi, młodzi i najmłodsi? Chodzili! I mają zajebiste wspomnienia. Baaaaaa powiem więcej w tym wszystkim zarówno Ty Czorny jak i McGregor uczestniczyliście i nie raz była mowa o tych czasach na wyjazdach. Rozumie, że latka lecą, ale skoro Wy tego typu wspomnienia macie, to dajcie w pewnym sensie możliwość, by obecni młodzi mogli choć liznąć tą atmosferę, kiedy kiedyś można było chwytać garściami!!

Ale głównie chciałem w tym poście odpisać MG odnośnie tych wulgaryzmów ... ile to już razy kiedy prowadziłem doping po meczach było na forum zgłaszane, że ktoś tam nie życzy sobie bym przeklinał. I co miałem tego typu głosy w dupie? Nie! Za każdym razem starałem się działać tak, aby był wilk syty i owca cała. Może to był błąd, bo niektórym nadal było mało. Jednak szanuję zdanie osób, na tym forum, a zwłaszcza osób, które znam i cenię do których MG się zalicza. Jednak z pewnymi kwestiami się nie zgodzę. U nas dawno nie było przekleństw, poza takimi motywującymi do głośnego dopingu, czy np "Rzeszów dziwko derby blisko" albo "Chuj z wynikami Jaskółki jesteśmy z wami". Ale to nie jest coś na tyle wielkiego, by rozpamiętywać to przy każdej okazji. Wyślesz MG córy do sklepu po śmietanę do zupy, to założę się, że małe się więcej nasłuchają niz podczas meczu. A dzieciaki na podwórku w wieku przedszkolnym też nie lepsze. Rozumie, że martwisz się o córy, ale świat jest jaki jest i codziennie zdarzają się znacznie gorsze rzeczy niż, przekleństwa na stadionie, nawet w tak wydawać by się mogło spokojnej okolicy w jakiej mieszkasz ... sąsiedzie ;) A córom tłumaczyć, że to brzydkie słowa i tak będziesz musiał. Zatem w pewnym sensie lepiej, żeby wcześniej wiedziały co wolno mówić a czego nie :P
Niemniej jednak dialog zawsze mile widziany i zawsze mówiłem, że w sprawach dotyczących dopingu czy zachowań na stadionie chętnie porozmawiam. Ale nie róbmy ze stadionu kościoła, gdzie niby jest kulturka, a zarazem wielka polityka ... bo My na stadionie polityki też nei chcemy, gdyż tylko sprzeciwiamy się temu jak kibice są traktowani. I dobrze o tym wspomniał jaskóła.

miśqu

Postautor: miśqu » 24 maja 2011, 17:18

Obrazek

:lol:

W tym temacie wypowiem się tylko tyle - niech żyje kibolizm, ultras, bydło i stadionowa dzicz!

maminnynick

Postautor: maminnynick » 24 maja 2011, 18:43

Czorny - mam Cie nagranego jak lejesz kiboli Rybnika i wisloki przez " kraty" na pierwszym luku, po czym po wjezdzie psow ewakuujac sie gubisz palke do bebna , wiec prosze Cie wraz z MG nie wyjezdzajcie z haslami o " przeklenstwach" bo sie tylko osmieszacie dziadki :lol:
Co do protestu - jest i bardzo dobrze, ze jest a jak go nie rozumiecie , nie popieracie a wrecz krytykujecie to proponuje przenosiny na drugi luk, chclanie wody lubrobienie sobie fotek z Granula bo tylko tyle Wam pozostalo :lol:

Kuba

Postautor: Kuba » 24 maja 2011, 19:04

W dodatku takie udawanie, że się nie wie o co chodzi jest żenujące...
Moim zdaniem protest jak najbardziej sensowny i potrzebny. Ktoś pisał, że nic z niego nie wynika i jest nielogiczny... No kaman, piszemy do przedszkolaków czy Rządu RP, który nie od dziś ma problem z "chuligaństwem"? Oni nie wiedzą o co chodzi? Nie sądzę. A zobaczycie, że obecna sytuacja doprowadzi do naprawdę pustych stadionów, bo pamiętam czasy Hektora, kiedy niektórzy bali się przejść przez "kontrolę" a później stać w ich pobliżu. Kiedy ktoś jest obserwowany przez takiego białego *** to aż się rzygać chce i to zniechęca do przyjścia na stadion. W dodatku postawa naszych żużloków, dzięki której już widać spadającą frekwencję.

Krótko mówiąc protest jest i będzie czy nam się to podoba czy nie, bo pojedyncze jednostki nie przetłumaczą (oczywiście bezsensownie) środowisku kibicowskiemu, że protesty nie mają sensu. A z relacji wyjazdowiczów do Rzeszowa, efekty działań hiPOkrytów już widać,

Czorny

Postautor: Czorny » 26 maja 2011, 14:22

maminnynick pisze:Czorny - mam Cie nagranego jak lejesz kiboli Rybnika i wisloki przez " kraty" na pierwszym luku, po czym po wjezdzie psow ewakuujac sie gubisz palke do bebna , wiec prosze Cie wraz z MG nie wyjezdzajcie z haslami o " przeklenstwach" bo sie tylko osmieszacie dziadki :lol:
Co do protestu - jest i bardzo dobrze, ze jest a jak go nie rozumiecie , nie popieracie a wrecz krytykujecie to proponuje przenosiny na drugi luk, chclanie wody lubrobienie sobie fotek z Granula bo tylko tyle Wam pozostalo :lol:

Nigdy w życiu nie miałem w ręku pałki od bębna, wtedy pozostawiłem na łuku bodajże plecak.
W sumie to może i macie rację, mi chodzi tylko o to żebyście się nie utożsamiali z ludźmi którzy zrobili rozpierdol w Bydgoszczy. Co, też będziecie kopać baby z kamerami? To że kibice sobie dadzą po mordzie to ok, każdy z nich musi się z tym liczyć, ale osoby postronne, czyli np "pikniki" "janusze" czy jak ich zwał muszą się na stadionie czuć bezpiecznie.
Co do mnie, to nigdy nie winiłem policji czy kogokolwiek za moje wpadki, dałem się złapać to trudno mój błąd, napewno nie udawałem niewiniątka ciemiężonego przez rząd czy policję.

Yoda to nie było rok temu, czas szybko leci, to był rok 2008 pierwsze podejście do meczu w rzeszowie.

Awatar użytkownika
Yoda

Postautor: Yoda » 26 maja 2011, 14:32

Zgadza się - 2008 ale z jaką kulturą poprosili Cie do busa :) hehehehe

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 26 maja 2011, 15:21

Ale w którym miejscu utożsamiamy się z ludźmi co kopali kamerzystki w tyłek, atakowali ochronę itp itd?
Było tylko napisane, że po tych wydarzeniach ruszyła anty "kibolska" ofensywa, która najbardziej uderza w osoby, które zajmują się czymś innym i w do głowy im nie przychodzą takie akcje, a w większej mierze tych co przychodzą na mecze dla sportu.
Nigdzie nie było napisane, że utożsamiamy się z
Czorny pisze:z ludźmi którzy zrobili rozpierdol w Bydgoszczy.

Nawet OZSK się od tego odcina!!

StalUnia

Postautor: StalUnia » 26 maja 2011, 21:20

Utożsamiacie się w tym miejscu, w którym przystąpiliście do tej durnej akcji. Weż jeszcze raz na spokojnie i ze zrozumieniem przeczytaj te grafomanńskie wypociny pod hasłem : "NIEZALEŻNIE OD DYSCYPLINY, RAZEM WALCZYMY!".
Na samym początku jest tam napisane: "Nagonka na kibiców spowodowana jest tylko i wyłącznie otwartą krytyką Rządu, trwającą na stadionach od wielu miesięcy." Sorry, ale jeśli to co wyprawiały te bandziory w Bydgoszczy było cacy, to ja się pytam: O CO WY K***A WALCZYCIE? Daliście się jak dzieci podejść jakimś politycznym oszołomom, którzy teraz zacierają ręce, bo myślą, że kibole są z nimi. A dla tych mącicieli kibolem jest każdy, kto idzie na mecz - Ty, ja, i Staruch też. I ten co kopnął kamerzystkę. I ten, co jak McGregor chce zabrać na mecz dzieci.

cytat:

"Rząd Platformy Obywatelskiej z Premierem Donaldem Tuskiem na czele, a także politycy wszystkich innych partii politycznych zasiadających w Sejmie RP, nie potrafiąc poradzić sobie z przeprowadzeniem reform, z problemem bezrobocia, wysokich cen, nierównych dróg, braku autostrad itp. nakładają coraz to nowe zobowiązania na obywateli."

To nie jest polityczna agitka?

Pod czymś takim się podpisałeś, więc z tym się utożsamiasz.

wielga
PROSTACY'05

Postautor: wielga » 27 maja 2011, 0:34

Miałem nic nie piać ale ku*** Ty StalUnia jesteś serio opóźniony w rozwoju. I do tego czytanie ze zrozumieniem kłania się jak nic. Zamilcz, proszę Cię bo nie zniosę więcej Twoich wypocin (tylko nie pisz mi, że nikt mi nie każe tego czytać).

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 27 maja 2011, 11:38

StalUnia, rozbraja mnie Twój sposób interpretowania słowa pisanego, w momencie nie znajomości tematu. Twierdzisz, że przesłanie transu "Niezależnie od dyscypliny razem walczymy", jest takie, że będziemy stali ramię w ramię z tymi co dewastują stadiony? :shock:
Człowieku chodzi tylko i wyłącznie o to, by nie było takich cyrków, że zabrania się prezentowania opraw, zamyka się stadiony itp itd. A to, że dym w Bydzi był idealnym momentem aby wprowadzić takie a nie inne restrykcje, to już całkowicie inna sprawa.
Dopowiadasz sobie różne rzeczy próbując przeforsować cholera wie co. Nikt z protestujących nie opowiada się za jakąś tam partią, bo właśnie chodzi o to by nie mieszać się w politykę przed wyborami.
I to co zacytowałeś to wg Ciebie jest polityczna agitacja. Tam masz czarno na białym przedstawione to co faktycznie dzieje się w naszym kraju. Prawda boli czy jak? Trzeba realnie patrzeć na to co się dzieje. Ba jeśli ktoś jest szykanowany czy prześladowany, to chyba będzie chciała jakoś z tym walczyć. Widocznie Ciebie tego typu rzeczy nie dotknęły, więc nie rozumiesz dokładnie o co kaman stąd taka a nie inna, wg mnie naditerpretacja tego co zostało napisane. Tylko po jakiego grzyba? By wywołać jakąś wojnę? :roll:
Poza tym jeśli już się z czymś utożsamiamy, to z tym, że krytykowane są poczynania władzy w naszym kraju :lol:

Wielga, przywołuję Cię do porządku. Mniej emocji :P

Awatar użytkownika
malaka

Postautor: malaka » 27 maja 2011, 12:37

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 27 maja 2011, 12:49

Tego typu spraw nagłośnionych w mediach będzie coraz więcej. Tu kolejny, w którym interweniował sam zainteresowany:

http://www.rp.pl/artykul/2,664391_Zatrz ... Tole_.html

P.S.
Obrazek
:lol:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 maja 2011, 13:48 przez JaGa, łącznie zmieniany 1 raz.

wonski_killer
Kontaktowanie:

Postautor: wonski_killer » 27 maja 2011, 13:29

Awatar użytkownika
maly1965

Postautor: maly1965 » 27 maja 2011, 15:58

Myslalem ze zejdeeeeeeeeeee.
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

hellraiser

Postautor: hellraiser » 29 maja 2011, 11:34

JaGa pisze:hellraiser, mi zarzucasz różne rzeczy, a sam non stop popełniasz kardynalny błąd - Ja to nie grupa PROSTACY'05. Ja jestem tylko jednym z ich członków + tylko wrzuciłem tu ów protest. Takiej podstawowej rzeczy nie potrafisz zrozumieć, ale idziesz dalej w zaparte haha Dlatego sory, ale nie mam ochoty dyskutować dalej z Tobą, bo to się mija z celem.

Nie bardzo rozumiem co mi zarzucasz. Że nie odróżniam jednostki od grupy? I poza tym co to jest za argument w naszej dyskusji? Czemu ma to dowodzić? Że niby jesteś "PROSTAKIEM", ale się z nimi nie utożsamiasz? W jednym momencie odcinasz się od tego protestu, a w drugim zażarcie go bronisz.

Wiesz, jajka np. biorą udział, ale nie wchodzą. Pomyśl nad tym.

JaGa pisze:Poza tym co by nie było powiedziane, to sobie znajdziesz coś by się do tego w "inteligentny" sposób dowalić.

Chłopie. Wyraziłem tylko swoje zdanie na temat tekstu pod którym podpisała się grupa zwana PROSTACY'05. Ty wrzuciłeś ten tekst, w podpisie masz PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade www.facebook.com/PROSTACY05, odpisałeś na mój pierwszy, zaczepny wpis. To z kim miałem dyskutować? A wyrażanie swojego zdania nie jest "dowalaniem się". Zapisz i zapamiętaj.

JaGa pisze:Nie chcesz protestować? To nie rób tego! Opinie wyraziłeś. Ale nie zabraniaj tego innym, a przy okazji nie obrażaj innych.

Tu to się już Tobie coś chyba pomieszało. Gdzie ja zabraniałem komukolwiek protestować? :shock:

Przecież cały czas dyskutowałem o TEKŚCIE, pod którym podpisała się grupa PROSTACY'05. Której jesteś członkiem. Ten tekst nadal uważam za stek bzdur. Kogo niby obraziłem swoimi słowami? Kto się czuje obrażony niech się przyzna. :P
JaGa pisze:A z Twoich wypowiedzi wynika, że uważasz się za kogoś lepszego ... ba jakiegoś nad człowieka :lol:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Dziwne wnioski wysnuwasz z moich wypowiedzi.

A może byś przeczytał (i tym razem zrozumiał) jeszcze raz to co napisałem parę dni temu? Przecież brak podpisu pod tym tekstem nie musi oznaczać, że popierasz działania rządu w tej sprawie. Można pokazać swą dezaprobatę w stosunku do działań Tuska na sto innych sposobów.

Przecież można protestować (mówię tu o proteście przeciw działaniom rządu skierowanym przeciw normalnym kibicom, przeciwko traktowaniu wszystkich jedną miarą) i bez podpisu pod tym pismem. Prawda?

pozdrawiam
hellraiser

alakam1

Postautor: alakam1 » 07 paź 2012, 10:42

Prawda jest taka ze na trybunach żużlowych robi się coraz większe chamstwo i buractwo i w moim kochanym Tarnowie mieście artystów i siedlisku kultury też niestety to obserwuję. Szczególnie na meczach mojej kochanej drużyny