Strona ultras

O kibicach dla kibiców.
JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Strona ultras

Post autor: JaGa »

Witam wszystkich. Kiedyś nasza grupa posiadała swoją stronę internetową, na której można było dowiedzieć wielu informacji na temat życia kibicowskiego na Unii. Począwszy od naszej historii, przez filmy z opraw, a kończąc na najważniejszym czyli informacjach kibicowskich. Niestety pewne sprawy się pokomplikowały i strona upadła. Chcielibyśmy na nowo ruszyć z prostą i przejrzystą stroną, dzięki której ludzie mogliby uzyskać informacje odnośnie akcji kibicowskich organizowanych przez naszą grupę. Posiadamy serwer, jednak brak osoby, która zajęła by się stworzeniem tejże strony. Dlatego też prośba do Was. Jeśli posiadacie umiejętność tworzenia strona w HTMLu + PHP i wyrażalibyście chęć współpracy z nami, to proszę o kontakt przez PW.
W obecnych czasach internet posiada niemal każdy, a co za tym idzie strona jest jednym z najlepszych sposobów na przekaz informacji. Dlatego też chcielibyśmy na nowo wrócić do sieci!
Strona to nie tylko kwestia kodów, ale również i grafiki. Dlatego liczę, że poza webmasterami znajdą się i graficy, którzy chcieliby nas wspomóc swoimi umiejętnościami.

Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy i wierzę, że będzie ona owocna.

Pozdrawiam,
JaGa - P'05.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez JaGa, łącznie zmieniany 1 raz.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Strona ultras

Post autor: JaGa »

Strona powstaje małymi krokami. Ale już teraz można naszą grupę znaleźć na NK - http://nk.pl/profile/33757868 oraz FB - http://www.facebook.com/PROSTACY05

Zapraszamy.

ODPOWIEDZ