Dołącz do PROSTAKÓW, pokaż miłość do Unii!

O kibicach dla kibiców.
JaGa
PROSTACY'05

Re: Dołącz do PROSTAKÓW, pokaż miłość do Unii!

Postautor: JaGa » 01 kwie 2012, 15:10

Za tydzień nowy sezon! Zapraszamy wszystkich chętnych do zajawkowej prazy z czy by wspierać naszą grupę w przygotowywaniu opraw i innych akcji kibicowskich. Wiek, płeć, umiejętności, staż kibicowski itp ... nie mają najmniejszego znaczenia. Ważne by chcieć!
Zatem może poniższe filmiki pomogą niektórym złapać zajawkę! Jeśli nie na ultrasowanie, to przynajmniej na aktywne dopingowanie podczas każdego meczu ... także wyjazdowego!!

FANATYK - cz. 1 - http://www.youtube.com/watch?v=AhNXmT4h6CI

FANATYK - cz. 2 - http://www.youtube.com/watch?v=JaIicieMN9Y

jaskolkaaa

Postautor: jaskolkaaa » 02 kwie 2012, 17:24

a nie będziecie gwizdać na Dawida ?:D jak nie to wbije z ekipą ;D
mce

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 02 kwie 2012, 20:15

Będzie woził śliwki, to go zasypiemy gwizdami ... przywiezie same 3-jki, to będziemy nosić go na rękach hahaha :lol:

Na poważnie, to stanowisko grupy P'05 zostało przedstawione i będzie ono przekazane przed meczem. A kto co zrobi to już jego sprawa.

Zapraszamy wszystkich bez wyjątków!!

Awatar użytkownika
lukaszks

Postautor: lukaszks » 02 kwie 2012, 20:35

Można się dowiedzieć jak będzie wyglądało wyjście drużyny po meczu do kibiców czy Lampart będzie mógł z wyjść z nimi?.Jestem bezstronny pytam z ciekawości. Osobiście wydaje mi się,że nie,ale chciałbym się "oficjalnie" dowiedzieć :P
...Tarnów moim miastem,Unia moim klubem,z tego powodu w sercu odczuwam dume....

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 02 kwie 2012, 22:35

Ta kwestia nie została jeszcze "ustalona", że tak powiem :P Jednak to nie temat na owe pytanie.

jaskolkaaa

Postautor: jaskolkaaa » 03 kwie 2012, 19:48

aczkolwiek nie chce byc w towarzystwie ludzi,ktorzy zamiast kibicowac beda gwizdac na swojego zawodnika :) nie chce tu nikogo obrażać, bo kibicuje z grupą Prostacy '05 dlatego mnie ta sprawa ciekawila i zapytałem . ;)

Mruku

Postautor: Mruku » 03 kwie 2012, 21:44

jaskolkaaa pisze:aczkolwiek nie chce byc w towarzystwie ludzi,ktorzy zamiast kibicowac beda gwizdac na swojego zawodnika :) nie chce tu nikogo obrażać, bo kibicuje z grupą Prostacy '05 dlatego mnie ta sprawa ciekawila i zapytałem .

Nie wiem jak Prostacy ale ja jestem na tyle zepsutym człowiekiem że uczynię to wobec SWOJEGO zawodnika. :oops:

Zawodnika tak oddanego klubowi... dla którego Unia to całe życie i który będzie umierał na torze za idee.

Nie wiem jak przeżyje to sam zainteresowany gdyż oprócz świetnego kontraktu i możliwości jazdy w Ekstralidze u boku mistrza świata, najważniejszym czynnikiem dla niego jest zapewne opinia kibiców.

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 06 kwie 2012, 16:04

JaGa pisze:Za tydzień nowy sezon! Zapraszamy wszystkich chętnych do zajawkowej prazy z czy by wspierać naszą grupę w przygotowywaniu opraw i innych akcji kibicowskich. Wiek, płeć, umiejętności, staż kibicowski itp ... nie mają najmniejszego znaczenia. Ważne by chcieć!
Zatem może poniższe filmiki pomogą niektórym złapać zajawkę! Jeśli nie na ultrasowanie, to przynajmniej na aktywne dopingowanie podczas każdego meczu ... także wyjazdowego!!

FANATYK - cz. 1 - http://www.youtube.com/watch?v=AhNXmT4h6CI

FANATYK - cz. 2 - http://www.youtube.com/watch?v=JaIicieMN9Y

drugi odc. taki sobie, za dużo słodzenia nam na tle innych, ale polecam cz. 3

http://www.youtube.com/watch?v=hXsKwUGnm1w

esencja konfliktu idei ultras z dzisiejszą rzeczywistością.
Oficjalny serwis kibiców Unii Tarnów
http://elitatarnowa.pl

Awatar użytkownika
pgl

Postautor: pgl » 14 maja 2012, 19:58

Chciałbym dołączyć do Was i z Wami kibicować Naszym Jaskółkom. Napiszcie co i jak.
Jestem Fanem Czarnego Sportu od lat 90.

W Niedzielę będę oczywiście na stadionie na żużlu.

http://www.facebook.com/pawelgluszczyk

[ Dodano: 22-05-2012, 08:35 ]
Dzięki za odpowiedz na facebooku. Tutaj na forum nie mam wiadomości. Na meczach żużlowych dajecie nie źle. Chcę dołączyć do Waszej grupy, do Prostacy 05.
"Unia jest Mistrzem Polski, Unia najlepsza jest..."
"Lidera mamy za huja go nie oddamy..."

wielga
PROSTACY'05

Postautor: wielga » 07 gru 2012, 16:43

Kamiler123

Postautor: Kamiler123 » 08 gru 2012, 12:37

Co musze robić np Jak bym chciał dołączyć,bo na młynie to zawsze jestem

wielga
PROSTACY'05

Postautor: wielga » 08 gru 2012, 17:49

Musisz to chcieć. Jedyny warunek jaki jest mi znany :)

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 08 gru 2012, 17:49

Ogólnie do zrobienia jest wiele.... Każdy bez wyjątku musi oddawać serce Unii, a także czas, siły, bo jednak owy styl życia wymaga sporych poświęceń, które jednak w konsekwencji dają sporo satysfakcji!! W obecnych czasach satysfakcja to towar dość deficytowy niestety ...
Ale zapraszam na PW.

Kopec

Postautor: Kopec » 01 lip 2013, 23:42

Chciałbym przyłączyc się do ultrasów, kocham Unie i kibicowskie życie, chce też robic więcej niż kibicowac, chce także pomogac ultrasom jak tylko się da

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 03 lip 2013, 1:08

Zapraszam po derbach na PW.

poskromiony
PROSTACY'05

Postautor: poskromiony » 20 kwie 2015, 0:26

poskromiony pisze:Nie wierzę, że młodzi i ambitni ludzie nie mają żadnych pasji i spędzają cały swój wolny czas przy komputerach- bo tak to z reguły w dzisiejszych czasach wygląda.

1863 dni 21 godzin i 24 minuty temu sie mylilem. Teraz juz w to wierze. PIKNIK CZAS ZACZAC :evil: 8-)
P'05 OLD SCHOOL FAN

Rafi

Postautor: Rafi » 11 maja 2015, 20:49

Żart???

GRUPA PROSTACY'05 KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ!!

Jak to w życiu bywa, wszystko co piękne kiedyś się kończy ... Dlatego też chcielibyśmy poinformować, że z dniem 10 maja grupa PROSTACY’05 ~ Ultra Brigade, zakończyła działalność ultras!
W tym roku nasza grupa obchodzi 10-lecie istnienia na arenie kibicowskiej. Dlatego też z tej okazji chcieliśmy w wyjątkowy sposób uczcić dekadę naszej działalności, poprzez przygotowaną oprawę. Również za jej pomocą chcieliśmy pożegnać się ze wszystkimi kibicami na stadionie podczas meczu z Falubazem. Niestety ze względu na warunki pogodowe, to spotkanie zostało odwołane.
Pomimo tego nie chcieliśmy zwlekać z ogłoszeniem decyzji o zakończeniu naszej działalności.
Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim osobom, które przez okres dziesięciu lat wspierały naszą grupę. Wsparcie, które przejawiało się w różnoraki sposób, chociażby poprzez stałą obecność w młynie, doping na wyjazdach, zbiórkach pieniężnych, organizowaniu różnorakich akcji kibicowskich, a także tych charytatywnych. Nasza działalność wspierająca Unię Tarnów, tak naprawdę nie byłaby możliwa przez tak długi czas, gdyby właśnie nie Wy!

Chcielibyśmy jednak uspokoić wszystkich, że wraz z zakończeniem działalności naszej grupy, ruch ultras na meczach żużlowych nie zniknie. W nasze miejsce powstała nowa grupa UlTras Jaskółki, którą tworzyć będą przedstawiciele młodego pokolenia kibiców Unii Tarnów.

Jednocześnie informujemy, że przygotowane atrakcje meczowe zostaną zaprezentowane podczas meczu Unii Tarnów z Apatorem Toruń, dnia 4 czerwca. Z tego miejsca pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców do wsparcia naszej pożegnalnej oprawy, poprzez liczne stawienie się w białej koszulce, oraz z szalem w dłoni w młynie na pierwszym wirażu.
Stwórzmy wspólnie niezapomniany klimat i tym sposobem zamknijmy pewien rozdział w historii ultras na Unii Tarnów.

Do zobaczenia w Jaskółczym Gnieździe,
Prostacy'05 Ultra Brigade

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 11 maja 2015, 20:52

Niby czemu miałby to być żart? Sprawa jak najbardziej brana na poważnie.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 12 maja 2015, 11:43

Żadne żarty. Co się kończy, by mogło zacząć się coś nowego. Młode pokolenie przejmuje dowodzenie ;)

Niemniej jednak 4 czerwca, wszyscy na biało i do młyna. Podziękujmy sobie nawzajem i dajcie nam możliwość podziękowania głownie Wam wszystkim, którzy w różnoraki sposób wspierali naszą grupę!!
Zróbmy wielkie SHOW!!