Dołącz do PROSTAKÓW, pokaż miłość do Unii!

O kibicach dla kibiców.
poskromiony
PROSTACY'05

Dołącz do PROSTAKÓW, pokaż miłość do Unii!

Postautor: poskromiony » 13 mar 2010, 1:00

Dzień dobbrywieczór wszystkim czytającym. Od dłuższego czasu zastanawia mnie pewna sytuacja, która nęka nasze miasto. Czy w ponad 100 tyś Tarnowie, w którym co 2 tygodnie w Jaskółczym Gnieździe zasiada po ok 12 tyś zagorzałych fanów naszego klubu nie ma parcia na Ultras? Grupa PROSTACY'05 została założona 5 lat temu i co z tego mamy? Ano chłopaków i dziewczyny, którzy kiedyś się skrzyknęli i połączyli pasją, która stała się ich życiem- UNIA. Przez ten czas przewinęło się przez grupę trochę osób, jednak można stwierdzić śmiało, że od dłuższego czasu nie ma nowych chętnych którzy chcieliby w owym życiu uczestniczyć i ciągnąc cały ten wózek. Czy wy przebywający na stadionie nigdy nie chcielibyście zrobić coś więcej niż tylko przyjść na gotowe? Włączyć się do tworzenia historii? Dlaczego nikt nie podjedzie do chłopaków podczas meczu, zapyta się czy mógłby jakoś pomóc w przygotowaniu oprawy, że chciałby się w TO włączyć? Wiem- można się wstydzić czy mieć jakiś tam stres, no ale dajcie spokój ludzie, każdy tak zaczynał. Nie wierzę, że młodzi i ambitni ludzie nie mają żadnych pasji i spędzają cały swój wolny czas przy komputerach- bo tak to z reguły w dzisiejszych czasach wygląda.

Nigdy nie chcieliście czegoś w życiu osiągnąć? Coś stworzyć? Zapisać się jakoś na kartach historii i wspominać dzieciom i wnukom, kim się było, co się robiło, jakie ciekawe znajomości się nawiązało, przeżyło wspaniałe imprezy oraz wyjazdy i znalazło przyjaciół na całe życie. Wiecie, że nic nie trwa wiecznie, pokolenia się zmieniają, ale wiara pozostanie ta sama. Tylko tutaj mamy taki mały szczegół. Jak tak dalej wszystko będzie się toczyć, o naszego pokolenia nikt nie zmieni. Nie przejmujecie się tym, że za rok może nic nie być na naszym stadionie, oprócz kiełbasy i kawałka chleba do niej? Nazwę zmienili, zniknie ultras ze stadionu i co będzie? NIC! Pozwólcie, że przytoczę cytat pewnego pana ;) "Nie będzie niczego!". Tak tak drodzy moi! Tak właśnie będzie! I TY NIE CHCESZ NIC ZROBIĆ DLA UNII I DLA SIEBIE? POKAŻMY, ŻE U NAS TEŻ MOŻNA TAK JAK W ZIELONEJ GÓRZE, LESZNIE, TORUNIU, WROCŁAWIU, GDAŃSKU. Wystarczy chcieć i działać! Kontakt do Jagi macie, inni ludzie też obecni są na forum, więc nie widzę żadnych przeszkód.

Mam nadzieję, że mój post ruszy wszystko jakoś w dobrym kierunku i zaczną się tu wypowiadać ludzie, którzy chcieliby coś w tej materii zmienić. Zapraszam do rozmowy i wszelkich pytań.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez poskromiony, łącznie zmieniany 1 raz.
P'05 OLD SCHOOL FAN

kapecq

Re: Dołącz do PROSTAKÓW, pokaż miłość do Unii!

Postautor: kapecq » 13 mar 2010, 10:10

Ja tylko moge sie podpisac pod tym co napisal poskromiony :) Naprawde mila atmosfera w grupie :P takze zastanowcie sie, jesli chcemy byc najlepsi to ludzie niestety sa nam potrzebni :)
Prostacy '05

Patrix

Postautor: Patrix » 13 mar 2010, 10:28

Ja już próbowałem przekazywać jakieś pomysły na oprawy itd chodz mam 13 lat... Od początku tego sezonu będę pomagał robić wszystko co mogę i co jest na moj wiek.

Awatar użytkownika
FanUnia
Kontaktowanie:

Postautor: FanUnia » 13 mar 2010, 16:33

No to jestem z wami chłopaki. :)

Patrix

Postautor: Patrix » 13 mar 2010, 17:53

Jak by bylo nas naprawde dużo to wszyscy by się porozchodzili po całym stadionie tak po 3 - 5 m. i by rozkręcali kibiców ;) Fajnie by bylo tak na inauguracje ;)

poskromiony
PROSTACY'05

Postautor: poskromiony » 14 mar 2010, 10:10

Fanie by było jakby ktoś więcej się tym tematem zainteresował, a znając życie po tygodniu czasu zginie w otchłani nowych tematów. Z resztą już teraz można zobaczyć jak sie nim inni interesują. Tak samo jak naszą petycją :/
P'05 OLD SCHOOL FAN

TOUDI
PROSTACY'05

Postautor: TOUDI » 16 mar 2010, 9:04

Skoro jakąkolwiek chęć wykazał Patrix i FanUnia , można stwierdzić że komuś może się chce bawić w Ultras . W takim razie trzeba walczyć o nowy narybek bo w innym razie wyginiemy śmiercią naturalną , o czym wspominał już w pierwszym poście poskromiony !

Awatar użytkownika
felipe

Postautor: felipe » 30 mar 2010, 11:37

Zawsze byłem i jestem i będe z Unia! i z Wami

Hoolgirl
PROSTACY'05

Postautor: Hoolgirl » 30 mar 2010, 23:52

tak tez podpisuje sie pod postem Poskromionego..
zapraszamy :) jakby nie patrzec potrzebujemy młodego nowego narybka..
pamietajcie że Ultras to nie tylko zabawa ale tez ciezka praca..
ale praca ktora kształtuje i rozwija charakter..
liczymy na WAS!!
i ps nie wstydzić sie ;) bo czasami to tylko stoi na przeszkodzie..
przychodzcie na nasze roboty bo kazda para rąk sie liczy..
I pamietajcie nie robimy tego dla siebie ani tylko dla UNII...
Ponad wszystko- na zawsze UNISTĄ!!

piewcaspeedwaya

Postautor: piewcaspeedwaya » 31 mar 2010, 14:25

Ja otwieram stoisko ze slonecznikiem , na pewno bedzie duzo wieksze zainteresowanie niz zapodanym tematem :? :lol:

Patrix

Postautor: Patrix » 31 mar 2010, 17:27

HeHe no! :D Ja jestem w Prostakach z 2 tygodnie no i widze, no jest, jest troszku roboty ale potem na meczu jaka będzię satysfakcja xD No ale towarzystwo też super śmisznie itd xd więc zapisujcie się ;)!

poskromiony
PROSTACY'05

Postautor: poskromiony » 03 kwie 2010, 11:56

Halo czy ktoś mnie słyszy??? :roll:
P'05 OLD SCHOOL FAN

Awatar użytkownika
Raptor

Postautor: Raptor » 17 kwie 2010, 23:10

Witam. Czy stare "repy" mogą dołączyc do WAS ? Jeśli tak to dobrze bo wciągnę ze sobą "dodatek" - synusia 10 l. Młoda kadra rośnie :D
:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2010, 23:21 przez Raptor, łącznie zmieniany 1 raz.
Nakaz jazdy w lewo!!!

Marcus_Cleverly

Postautor: Marcus_Cleverly » 17 kwie 2010, 23:31

Bardzo chcialbym dolaczyc do was ! Jakie warunki musze spelniac ?
'' Jesteś tak dobry jak dobry był twój ostatni mecz ''

wielga
PROSTACY'05

Postautor: wielga » 17 kwie 2010, 23:58

Chęci, przede wszystkim chęci.

TOUDI
PROSTACY'05

Postautor: TOUDI » 18 kwie 2010, 10:45

Tak jak już wspomniał Wielga , nie trzeba spełniać żadnych warynków , liczą się chęci i zaangażowanie w to co się robi . Oprócz samego dopingu to równiez przygotowanie opraw do których potrzebnych jest dużo rąk , także zapraszamy .

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 18 kwie 2010, 11:36

Niedługo odbędzie się spotkanie, o którym poinformujemy. Dlatego wszystkich chętnych NIEZALEŻNIE OD WIEKU zapraszamy!

bako

Postautor: bako » 18 kwie 2010, 12:14

Mam nadzieje,że to spotkanie odbędzie się w jakąś sobote ,bo w tygodniu mam prace i ciężko będzie wziąść urlop,a ostatnio przyłączając się do dopingu chwilami czułem się jak za dawnych lat, może uda się kiedyś zrobić doping niczym w Pinonir Arenie.Potencjał jest.

TOUDI
PROSTACY'05

Postautor: TOUDI » 18 kwie 2010, 15:16

Jeśli chodzi o spotkanie i jego termin , to napewno nie będzie on rano czy też w południe . Wielu z Nas się uczy , pracuje i też ciężko Nam o czas w środku dnia , dlatego napewno będziesz miał okazje sie pojawic , choćby byłby to dzień w środku tygodnia.

bako

Postautor: bako » 20 kwie 2010, 11:23

WItam.
Wiadomo coś już o dacie tego spotkania??Czy jest szansa ,że będzie to przed meczem ze Stalą??I czy płaci się jakieś składki.

Sorry,że tyle pytań na raz ,ale rzadko jestem na necie,a oprawa i doping strasznie mi się spodobały.

ps.Czy na takich spotkaniach można zakupic koszulki??

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 20 kwie 2010, 11:37

Tego typu spotkanie będzie miało miejsce najprawdopodobniej w sobotę. Ale dokładnie jeszcze będziemy informować. A jeśli nie w sobotę, to bankowo będzie ono przed meczem z gorzowską Stalą.

W sprawie składek. Takowe obowiązywały. Teraz robimy przysłowiową ściepę w naszym gronie na spotkaniach, co idzie na potrzeby ultras. Zresztą jak i wszystkie zbiórki, czy kasa z szali itp.

Jeśli w sprzedaży są to oczywiście, że można kupić. Jednak póki co dostępne są tylko szale Biało-Niebiescy - 25zł, oraz Casual - 30 zł (ostatnia sztuka), a także vlepki - mega pakiet 100szt./5zł.
Tyle póki co mamy dostępnych gadżetów w naszej ofercie.

P.S.
O dokładnej dacie spotkania poinformujemy jeszcze.
A Ci co planują się na nim pojawić niech przygotują sobie jakieś pomysły na oprawę meczu wyjazdowego do Torunia, lub u nas z Wrocławiem!
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 11:37 przez JaGa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maly1965

Postautor: maly1965 » 20 kwie 2010, 11:46

JaGa pisze:jakieś pomysły na oprawę meczu wyjazdowego do Torunia

Odnosnie meczu w Toruniu to proponujee cytat z filmu "Seksmisja."
"Kopernik tez byla kobieta"
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 11:47 przez maly1965, łącznie zmieniany 1 raz.
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 20 kwie 2010, 11:54

Ów tekst w nawiązaniu do czego? Bo średnio czaje bazę :P

poskromiony
PROSTACY'05

Postautor: poskromiony » 20 kwie 2010, 19:18

Poza tym takie informację nie umieszczałbym na publicznym forum, ale gg lub PW, bo gdzie niespodzianka??
P'05 OLD SCHOOL FAN

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 21 kwie 2010, 21:57

Wszyscy, którzy chcieliby dołączyć do naszej grupy zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę na stadion Unii. Zbieramy się za trybuną główną, o godzinie 19:00.
Wcześniej jednak zapraszamy na mecz piłki nożnej, który rozpoczyna się o godzinie 17:00.
Wszyscy, którzy planują przyjść niech pomyślą nad oprawami. Na dzień dobry sprawdzimy waszą pomysłowość.

Do zobaczenia!