Hymn klubowy

O kibicach dla kibiców.
Tosiek

Re: Hymn klubowy

Postautor: Tosiek » 01 lut 2010, 14:13

szczerze to mnie to nie dziwi bo poza nazwą to nic nie łączy żużla z piłką są to dwie autonomiczne sekcje.... w sumie szkoda, bo zaraz zacznie sie zadyma i znowu podziały.... co nie zmienia faktu, że tekst wklejony przez Hyżego będzie odpowiedni po małych przeróbkach...

kapecq

Postautor: kapecq » 01 lut 2010, 16:03

To ja proponuje wogole nie robic hymnu i tyle bo ja pierdole takie zasarne podzialy... A jesli tak Klub tak pierdoli ze ma byc tylko zuzlowy to sa pojebani w chuj i nie powiem niech sie pierdola na ryj !

ps. nie powiem ale sie wkurzylem.... (zawsze musza robic sztuczne pierdolone problemy !)
Prostacy '05

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 01 lut 2010, 16:30

Tak jak wyżej!! Niech Sady znów nagra z chłopakami ów cudo i jazda!!
http://www.youtube.com/watch?v=u2UzN0FvKg4

Oscar jak w pysk strzelił!!

P.S.
Niech chłopaki nagrają hymn dla UNII a nie tylko żużla, to pokaza charakter!!

jaskola
PROSTACY'05

Postautor: jaskola » 01 lut 2010, 16:39

Nie da się nie zgodzić z poprzednikami, nie dość że ktoś wychodzi z inicjatywą to jak zwykle tym u góry coś musi nie pasować chociaż gówno na tym tracą i nie są w nic zaangażowani z tego co tu pisało potrzeba była tylko ich zgoda... w takim wypadku jeśli cokolwiek powstanie to będzie to kolejna ballada o żużlu a nie żaden hymn Unii i żaden prawdziwy kibic nie powinien się z tym tworem utożsamiać

ale bohaterstwo hart i odwaga stale towarzyszą nam ... na zawsze z tobą OLEEEE :P <i siekierkaaaaaa>

poskromiony
PROSTACY'05

Postautor: poskromiony » 01 lut 2010, 17:08

kapecq pisze:To ja proponuje wogole nie robic hymnu i tyle bo ja pierdole takie zasarne podzialy... A jesli tak Klub tak pierdoli ze ma byc tylko zuzlowy to sa pojebani w chuj i nie powiem niech sie pierdola na ryj !

ps. nie powiem ale sie wkurzylem.... (zawsze musza robic sztuczne pierdolone problemy !)

100% poparcia dla tego pana :)

ole!!!

i siekierka aaaaaaaeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaoooooooo siekierka :lol: :lol: :lol:
P'05 OLD SCHOOL FAN

Awatar użytkownika
maniek
Kontaktowanie:

Postautor: maniek » 01 lut 2010, 17:45

no nie dziwie sie ze kazdy sie denerwuje hymnu niestety sie nie polaczy a takowy by sie przydal no nic na to nie poradzimy pewnie powstanie on na bazie slow maxima troche zmodyfikowany wstepne ustalenia byly ze bedzie to wlasnie dla zuzlowej unii piesn no i niestety nie da sie tego zmienic owszem kibice chca wspolny ale no jak by nie patrzec nic nie laczy panow z zuzla ani z pilki (prócz kibiców) sadze jednak ze jak powstanie to kazdy chetnie bedzie sluchal i nie raz zaspiewa nawet piszac teraz dosc ostro

Hyzy

Postautor: Hyzy » 01 lut 2010, 18:17

Czegos tu nie rozumiem...
Totentanz wyrazili chcec nagrania utworu, a teraz spolka ma decydowac o jakiej tresci on bedzie?
Ten hymn ma byc dla kibicow czy klubowych brygadzistow?

Awatar użytkownika
maniek
Kontaktowanie:

Postautor: maniek » 01 lut 2010, 18:27

Czegos tu nie rozumiem...
Totentanz wyrazili chcec nagrania utworu, a teraz spolka ma decydowac o jakiej tresci on bedzie?
Ten hymn ma byc dla kibicow czy klubowych brygadzistow?

Hymn kapela tworzy za DARMO tworzac go dla zuzla promuje sie w bardzo znacznym stopniu i na wieksza skale! I jezeli klub zuzlowy na to idzie dajac mozliwoc stworzenia piosenki o klubie ktora zostanie uznana za OFICJALNY hymn taki tez warunek byl kapeli hymn ma byc oficjalny stad bez zadnych kosztow.

A gdzie bys sie bardziej wypromowal na pilce czy na zuzlu ? poza tym jest to tez bardzo duza promocja dla klubu gdyz utwor bedzie na najnowszej plycie kapeli!

niestety taka prawda owszem zespolowi nie przeszkadzalo by nagranie wspolnego ale wtedy klub nie uzna go za hymn wiec dupa siekiera.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 01 lut 2010, 19:02

maniek pierdolisz glupoty!! To czy hymn bedzie oficjalnym nie zalezy od wladz klubu! Przykład choćby Polonia Bydgoszcz. Tam hymn jest dla wszystkich sekcji - motyw kibiców. Sprawa przeszla niedawno. To ze wladza (napisz dokladnie kto sie nie zgodzil - z nazwiska) chca typowo zuzlowy to mnie to grzeje!! Bo motyw wyglada tak ze nam kibicom rzucaja klode pod nogi dla wlasnego widzi mi sie ... a tak to mogłby byc wspolny hymn dla wszystkich sekcji UNII a nie dla samych dzialaczy ktorzy i tak go nie beda spiewac !!!!!!!!

Pierdole taki interes i az skontaktuje sie z maxiem by ten wbil tu na forum i zabronil wykozystania jego slow do przerobki na hymn tylko zuzlowy.

Niech chlopaki nagraja ogolny hymn ktory my kibice bedziemy spiewac!! slawe i tak im to przyniesie a im roznicy nie zrobi czy beda w narzucony sposob spiewac tylko o zuzlu czy o Unii ogolnie!! a dla nas to naprawde wiele!!!

Kolejny powod by cos powalczyc tylko powiedz kto i czemu (jakie zostaly uzyte argumenty) sie nie zgodzil na wspolny hymn?
Niedawno prezes nam mowil ze zalezy mu na tym by kibicowsko sie cos dzialo ... czyzby sciemnial? :roll:

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 01 lut 2010, 19:38

You'll never Walk Alone to nawet w Japonii śpiewają. Pełno klubów sobie go podwędziło. :mrgreen:
W zasadzie nie wiem o co chodzi> w hymnach klubowych powinno wysławiać się klub, a nie drużynę tą czy tamtą. Słowa mają być proste i dotyczące klubu... przecież nie będziemy śpiewać kopnij nam piłkarzu piłkę do bramki albo śmigaj jaskółko po torze byle najszybciej do mety... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Qe5MJBRT3qM Arema Malang - prosty przykład jak ze zwykłej przyśpiewki robi się fajny klip ;)

piewcaspeedwaya

Postautor: piewcaspeedwaya » 01 lut 2010, 19:40

Ja tez sprobuje sie skontaktowac z Maksimem i zapewniam Was Dzialacze, ze tego tekstu na pewno w taki sposob na swoje wlasne "potrzeby promocjii" nie wykorzystacie !!! Malo tego zapowidam, ze jesli nagracie podobne gowno jak z tymi tanczacymi kolesiami i siekierka to prawdziwi kibice Wam dopiero wtedy pokaza gdzie to wszystko mamy, a tym bardziej przykre jest to, ze ucierpi na tym takze sam zespol ( dlatego apeluje do kogos kto ma kontakt z tym zespolem aby przekazal im info co sie moze stac podczas odspiewywania jakiegos typowo zuzlowego badziewia na meczu !!! Zeby pozniej nie byli zdziwieni i nie czuli sie oszukani !) .
Dobra inicjatywa, dobry pomysl - ale po tym co napisal Misiek - smiech na sali i wkurwienie na maksa !

Henek
Kontaktowanie:

Postautor: Henek » 01 lut 2010, 19:43

Maniek, :P ku*** zabrali Ci na klawiaturze przecinki i kropki, czy tak jedziesz na bezdechu zawsze :P

Profesor88

Postautor: Profesor88 » 01 lut 2010, 20:28

Tak trochę dla uspokojenia, przedstawiam Wam swoją propozycję tekstu :)

Na razie są tylko dwie zwrotki, ale oczywiście moge dopisać trzecią, o ile będzie taka potrzeba.

1.
Znam takie miejsce, znam taki adres,
Gdzie jest gorąco, gdzie często iskrzy,
Gdzie właśnie tutaj, mój drugi jest dom,
Tarnów – Mościce, Zbylitowska 3!

ref.
Jesteśmy Unia! Unia z Tarnowa, (lub: Jesteśmy Unią! Unią z Tarnowa,)
Na grę o wszystko, zawsze gotowa!
Mościcki to klub, z najwyższej jest półki,
Biało-niebieskie, w górę Jaskółki!

2.
Każdy mecz bitwą, a sezon wojną,
Walka trwa zawsze i nie przestanie,
O honor, sławę, punkty ligowe,
Miasto w Was wierzy! Hej, tarnowianie!

ref.
Jesteśmy Unia, Unia z Tarnowa
Na grę o wszystko, zawsze gotowa
Mościcki to klub, z najwyższej jest półki
Biało-niebieskie, w górę Jaskółki!

Jeśłi mamy wybierać tekst hymnu, to niech chociaż będą dwie propozycje :)

Awatar użytkownika
maniek
Kontaktowanie:

Postautor: maniek » 01 lut 2010, 21:36

Jaga co ja Ci poradze wez idz zapytaj w klubie przestaw swoje propozycje itd. tekst moze byc neutralny a pozostale sekcje tez moga uznac go za swoj hymn i po problemie

Awatar użytkownika
d-jarek

Postautor: d-jarek » 01 lut 2010, 22:13

To już który raz klub ma zdanie kibiców głęboko w dupie? :evil: (pytanie retoryczne). Kto będzie go śpiewał? Kibice czy działacze? Już człowiek się cieszył na świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie przez zespół hymnu, a tu takie podziały w klubie...niech jeszcze na mecze piłki ściągają z trybun krzesełka, bo były montowane na żużel a nie na piłkę :lol: Metoda jest tylko jedna, żeby chłopaki z Totentanz zagrali hymn z tekstem neutralnym, tak aby można było go śpiewać na piłce czy koszu, a działacze niech go sobie nazywają żużlowym, Sadowym, czy jak tam chcą.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 01 lut 2010, 22:19

maniek pisze:Jaga co ja Ci poradze wez idz zapytaj w klubie przestaw swoje propozycje itd. tekst moze byc neutralny a pozostale sekcje tez moga uznac go za swoj hymn i po problemie

Nadal czekam na odp kto z klubu powiedział, że to ma być stricte żużlowy hymn!!

Awatar użytkownika
maniek
Kontaktowanie:

Postautor: maniek » 01 lut 2010, 22:35

Jest to ogolna decyzja a kto ma decydujace zdanie nie wiem :P

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 01 lut 2010, 22:38

Ale kto Ci ja przekazał i jak? Przez mejla? Nikt sie nie podpisal? A moze dzwoniles i sekretarka zadecydowala?

Co za klub ... :roll:

Deto

Postautor: Deto » 01 lut 2010, 23:01

Heh, niby chcą tylko dla żużla, ale Maniek nie wie kto wydał taką decyzję ;)

Robienie czegoś pod sam żużel jest bez sensu. Sami działacze wobec tego wprowadzaja podział.

W sumie będzie wspaniała okazja na inauguracyjnym meczu wyrażić sprzeciw i niezadowolenie wobec ich decyzji i postępowania. Będzie telewizja i pewnie kupa ludzi ;) Okazja idealna :)

Nie pojmuje jednego. Dla kogo ma być w takim razie ten hymn ? Dla działaczy ? Będą cieszyli mordy jak będzie leciał czy jak ?

Nie chce się wam tutaj wpychać na wasze podwórko, ale nie dajcie się wydymać.
Obrazek

Awatar użytkownika
maniek
Kontaktowanie:

Postautor: maniek » 01 lut 2010, 23:04

takie jest stanowisko klubu te decyzje otrzymalem od rzecznika

ja sie nie bede denerwowal w takich chwilach najlepiej zapodac adasia haha

http://www.youtube.com/watch?v=s2bYxHTAFEQ

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 02 lut 2010, 8:07

maniek pisze:takie jest stanowisko klubu te decyzje otrzymalem od rzecznika

Nie żebym się wpychał w tą dyskusję z buciorami, ale nasuwa mi sie pytanie czy jest to stanowisko klubu czyli ZKS Unia, czy też jest to stanowisko ŻSSA, która chce mieć dla siebie ten hymn jako niezależna spółka zawiadująca tylko żużlem, a z ZKS nie mają nic wspólnego.
Ja sobie zdaję sprawę o co chodzi, bo sam też chodziłem i na piłkę i na "chaś" /teraz tylko chodzę na żużel, ale piłce też kibicuję mimo pewnych zawirowań/, no ale skoro taka wola niezależnej spółki, to ja bym nie demonizował.
No ale to jest tylko mój punkt widzenia i wiem że nie wszyscy go podzielają.

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 02 lut 2010, 10:51

Jakie korzyści będzie mieć ŻSSA z posiadania hymnu? Zawsze są problemy z działaczami czy to lokalnie czy globalnie, oni nigdy nie zrozumieją że to kibice mają rządzić, a nie oni. Pojawiły się pieniądze w sporcie to wepchały się betony na całym świecie do koryt i narzucają, zakazują i się rządzą. Sory, że tak wrzucam do jednego worka, ale nie rozumiem w ogóle o co im chodzi... :>

Deto

Postautor: Deto » 02 lut 2010, 14:30

Nic prostszego jak zapytać na tym forum rzecznika czy to prawda ?? :)

A wy kibce pamiętajcie o jednym. To od was zalezy czy takie coś się w ogóle przyjmie.
Obrazek

poskromiony
PROSTACY'05

Postautor: poskromiony » 02 lut 2010, 14:55

Widzę, że niektórzy dalej w złą stronę ciągną. A ten cały Totencośtem (bez obrazy nie pamiętam nazwy, a nie chce mi się szukać ;) ) i ich adwokat Maniek to co sobie myślą? Że jak zrobią hymn jak im prezesura zagra to się lepiej płytki sprzedadzą? Śmiech mnie wielki ogarnia naprawdę.
Ludzie miejcie w dupie to co oni mówią i myślą, zróbcie tak jak żąda lud, a oni będą wam wdzięczni. Działacze jak zobaczą, że to tylko tak może być, a nie inaczej, przyjdą sami z podkulonymi ogonami. Będzie dobre, będzie dla kibiców i najważniejsze przyjmie się w śród ludzi- TO BĘDZIE NASZ KLUBOWY HYMN!!! I niech to nas nie obchodzi, że komuś tam się to nie podoba, bo łatwa kasa koło nosa mu przeleci. Nagrajcie hymn JEDNEJ UNII, a jak wszyscy go zaśpiewają przed inauguracyjnym meczem to krawatom zrzednie mina, bo to my tu rządzimy! Oni są tylko dodatkiem!

A może Totencośtam już się za naszymi plecami jakoś z klubem dogaduje? Hmmm? Pamiętajcie, żebyście się bardzo nie zdziwili, jak już któryś kolego powyżej napisał, będziecie odgrywać ten "hymn" na stadionie, że może coś się źle podziać i będziecie bardzo negatywnie zaskoczeni, a nie daj Boże w ogóle na stadion na wejdziecie.

PEACE i pozdro dla ludzi z zasadami!

P.s.
A tego Małysza to w dupsko sobie głęboko wsadź, bo z takimi rzeczami do HydeParku!
P'05 OLD SCHOOL FAN

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 02 lut 2010, 15:01

Deto pisze:Nic prostszego jak zapytać na tym forum rzecznika czy to prawda ?? :)

Ten ma zakaz wypowiadania się na forum!!