List otwarty kibiców Unii Tarnów

O kibicach dla kibiców.
Awatar użytkownika
gordon

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Postautor: gordon » 21 lis 2014, 12:32

Przeanalizowałem dokładnie Twój wpis i stwierdzam: :P
Vaculik miał z nami rozmawiać w poniedziałek. Więc jeśli decyzja może być podana dziś to oznaczać może decyzję o przejściu do innego klubu. Decyzji o pozostaniu u nas raczej dziś by nie ogłosił bo rozmowy dopiero przed nim. Więc moim zdaniem podpisze gdzieś indziej.

Tak to sobie wymyśliłem ;)
Més que un club.

dudz1ok

Postautor: dudz1ok » 21 lis 2014, 12:41

gordon pisze:Przeanalizowałem dokładnie Twój wpis i stwierdzam: :P
Vaculik miał z nami rozmawiać w poniedziałek. Więc jeśli decyzja może być podana dziś to oznaczać może decyzję o przejściu do innego klubu. Decyzji o pozostaniu u nas raczej dziś by nie ogłosił bo rozmowy dopiero przed nim. Więc moim zdaniem podpisze gdzieś indziej.

Tak to sobie wymyśliłem ;)

Sprytne, ale nie analizował bym tego aż tak dokładnie ;-) Poczekałbym spokojnie na oficjalne info.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 21 lis 2014, 12:47

Ptaszki ćwierkają, że Martin ma ultimatum w Toruniu i jeden dzień na decyzję - ile w tym prawdy sam nie wiem. Z drugiej strony ktoś pisał, że Martin jest umówiony na rozmowy w Tarnowie w poniedziałek.

Niby wszystko trzyma się kupy, ale jest to pozbierane z jakby nie było plotek.

Czekajmy cierpliwie i tyle. Jeżeli hipotetycznie - Martin podpisze w Toruniu, to zostają na rynku Holder i Hancock. Jeden zapewne trafi do Wrocławia, co sprawia, że nadal "wolny" zostaje jeden bardzo klasowy jeździec, który stanie przed sporym dylematem: spuścić mocno z ceny i jeździć w Ekstralidze, czy wypiąć się na wszystkich i podziękować za polskie rozgrywki. Wówczas w grze zostajemy tylko My i Grudziądz (o ile Marta się nie wskrzesi). Trzeba przyznać, że przynajmniej hipotetycznie rynek układa się bardzo po myśli budowania oszczędnościowego składu w Tarnowie.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 21 lis 2014, 12:50

To ja napiszę natomiast tak, bo dziś się to wyjaśniło - Vaculik dogadał się z klubem!
Jednak savage, to z Toruniem to nie była plotka.

Także kolejny postulat odnośnie tego, który zawodnik MUSI zostać został spełniony.
A nie byłoby tak łatwo jakby nie sytuacja innych klubów. Teraz będzie walka na zasadzie "który weźmie mniej".
Choć pokrycia finansowego nadal nie ma.

gordon, o jakich Ty 8-9 tyś ludzi piszesz? W tym sezonie gdzie mieliśmy pakę było wg wyliczeń 6 tyś, to przy gorszym składzie i całym tym bajzlu jaki funduje nam Sady ze swoimi kolegami z RN, oczekujesz, że będzie jeszcze więcej?
Poza tym na chwilę obecną, w przyszłym sezonie będzie mogło na żużel przyjść 999 osób.

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 21 lis 2014, 12:59

JaGa pisze:
Poza tym na chwilę obecną, w przyszłym sezonie będzie mogło na żużel przyjść 999 osób.

Jakby tak sie stało, to te pozostałe około 5 tys. luda, wywiozłoby chyba prezydenta Tarnowa i RM nie na taczkach, ale na furze gnoju.

Nawet JaGa nie pisz takich rzeczy, bo już mi ciśnienie skoczyło i istnieje możliwość, że będzie kolejny forumowicz śp. :evil:

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 21 lis 2014, 13:03

Jaga mógłbyś mi podać skąd masz takie dane że było 6 tys. To żadna uszczypliwość tylko chciałbym te dane zobaczyć.

Tak podają SF nie wiem jak dokładnie to liczą nieraz zawyżają albo zaniżają ale średnia 6-8,6 to przy 9 spotkaniach daje różnicę ponad 20 tys.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47557 ... rybunach/3
Ostatnio zmieniony 21 lis 2014, 13:11 przez gordon, łącznie zmieniany 1 raz.
Més que un club.

Cienki

Postautor: Cienki » 21 lis 2014, 13:09

Pewnie Jadze chodziło o średnią z sezonu 2014 (np. SyFy.pl)
Miasto/średnia/ilosc meczy/suma
Tarnów / 8 611 / 9 / 77 500
UNIA TARNÓW!

Awatar użytkownika
balu

Postautor: balu » 21 lis 2014, 13:11

gordon pisze:Jaga mógłbyś mi podać skąd masz takie dane że było 6 tys. To żadna uszczypliwość tylko chciałbym te dane zobaczyć.

To są szacunkowe z sf. W klubie pewnie maja dokladniejsze:

dane

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 21 lis 2014, 13:11

SF podają średnią 8,6 a nie 6 tys. Zresztą nie ważne. Mogę się założyć o flaszkę, że jeśli Martin zostanie plus dojdzie Madsen lub Artiom to średnia nie będzie niższa niż w 2014 roku.
Do póki nie będzie kołowrotków to liczenie ludzi na stadionie nigdy nie będzie rzetelne.
Més que un club.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 21 lis 2014, 13:28

gordon, dokładnie nie pamiętam gdzie taka liczba się przewinęła, jednak w 100% padła. Choć w wypadku Jaskółczego Gniazda jest to strzelanie. Będą kołowrotki, to będziemy mieli jasność ile osób wchodzi. Bo wiadomo, że zaniżanie sprzyjało do tej pory rozliczeniu ze skarbówkami itp.
Ale nawet no liczmy, że było te 8600, to nie wierzę, że gorszy skład przyciągnie lepszą publikę, gdy doliczymy do tego właśnie ten cały żur jaki nam władze z klubu zgotowały.
Jeśli ktoś natomiast o tym już zapomniał, to gratuluję, bo niestety daje takim zachowaniem przyzwolenie na ponowienie takich działań, bo zachłysnął się tym dwoma podpisami, w tym jednym o który walczyliśmy.

Końcówka wypowiedzi to taka osobista refleksja.

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 21 lis 2014, 13:32

Dokładnie będą kołowrótki to będziemy wtedy mądrzejsi. Ja osobiście nie zapomniałem o akcji i nadal jestem przeciwny temu zarządowi i prezesowi, zwłaszcza że kasa to na razie jest bardziej wirtualna niż realna na ten sezon i obyśmy nie skończyli jak Czewa czy Gdańsk.

Ja natomiast na żużel chodził będę i nie ważne czy skład był by na 1 czy na 8 miejsce. Powodem takie sytuacji jest fakt, że mój mały syn nie wyobraża sobie aby nie być na żużlu. Mimo, że rozumek ma jeszcze mały żużel to dla niego 1/3 świata. Resztę stanowią rodzice. ;)
Més que un club.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 21 lis 2014, 13:36

Pamiętajmy, że póki co jeszcze nie został ogłoszony nowy przetarg na budowę nowych wejść na stadion i monitoringu. Także na chwilę obecną w przyszłym sezonie wchodzi tylko 999 osób. A jeszcze niech będzie sroga zima, to już w ogóle.
Kasa jest wirtualna. I już nie chodzi nawet o to, że jeszcze ich fizycznie na kontach nie mają, ale umów sponsorskich nie ma podpisanych, w tym z GA. Poza tym oni nadal czekają na realną ofertę z klubu. Także kwestia ile jest tematem niewiadomym.

Awatar użytkownika
ricki

Postautor: ricki » 21 lis 2014, 19:02

balu pisze:
gordon pisze:Jaga mógłbyś mi podać skąd masz takie dane że było 6 tys. To żadna uszczypliwość tylko chciałbym te dane zobaczyć.

To są szacunkowe z sf. W klubie pewnie maja dokladniejsze:

dane

W klubie to maja, ale niezly burdel na razie!

Marcus_Cleverly

Postautor: Marcus_Cleverly » 27 lis 2014, 13:15

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48428 ... wski-zuzel

Jaga wiesz coś więcej na ten temat ?
'' Jesteś tak dobry jak dobry był twój ostatni mecz ''

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 27 lis 2014, 13:55

Marcus_Cleverly, w sumie tak i odniosłem się w temacie Unia Tarnów 2015.
Ale napiszę, że ci członkowie Rady Nadzorczej ujawnili, że to o czym towarzysze Putowski, Grzyb i Sady mówili było po prostu farsą i nie jest dobrze. I nie będzie, bo nie może być z takimi ludźmi.

Prawda cały czas się sama broni!

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 27 lis 2014, 13:56

Szkoda tylko, że tego listu nie wystosowali wcześniej tylko dopiero teraz.
Més que un club.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 27 lis 2014, 14:03

gordon, pokazuje to tylko jak Rada Nadzorcza funkcjonuje. Także jak ktoś nad prezesem i jego pracownikami tak działa, to nie dziwmy się, że jest jak jest.
Panowie jeśli przejrzeli na oczy, to za późno, ale lepiej późno niż wcale. I ów list potwierdza naszą rację, w tym co pisaliśmy w naszym liście otwartym.

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 27 lis 2014, 14:06

Dokładnie w dodatku moim zdaniem to jasny sygnał dla GA, że są w stanie sprzedać udziały w klubie. Pytanie czy GA będzie chętna na ich nabycie przy braku pakietu większościowego.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
Estudiantes

Postautor: Estudiantes » 06 gru 2014, 23:06

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 538&type=1

no i świetnie goście robią sobie zdjęcia na cracovii hahaha
i oni mają budować markę w Unii Tarnów?
Oficjalny serwis kibiców Unii Tarnów
http://elitatarnowa.pl

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 gru 2014, 13:36

Owszem temat trochę ucichł, ale są ku temu powody. Jednak proszę o ponowne przypięcie jakże istotnego tematu, który niebawem znów odżyje.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 11 gru 2014, 14:03

Jaga, każdy już zapoznał się z tematem listu. Wszyscy znamy ten temat aż za dobrze i żyjemy tym cały czas np. w temacie "Unia Tarnów 2015". Idea podpiętych tematów jest taka żeby były one dobrze widoczne, jeśli podepniemy ich tam kilkanaście to wszystko to traci sens bo robi się burdel i niczym one się nie wyróżniają od tych w normalnej belce. Na dniach "zlecą" informacje o Biało-niebieskim Mikołaju i Żużlowej Lidze Forumowiczów bo będę nieaktualne, a temat listu znów będzie na górze.

Pozdrawiam

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 07 sty 2015, 17:53

Akcja Ratujmy żużel w Tarnowie nadal trwa!

Obrazek

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 09 sty 2015, 14:22

Kolejne paplanie bez sensu. Niby nie kłamie , ale też nic nowego nie mówi:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49256 ... h-filarach

I teraz miasto już jest wrogiem i nie ma dobrej współpracy na lini miasto-klub, jak to jeszcze w październiku sam stwierdził.

Co się nagle zmieniło?

Czy pseudo prezes wtedy nie mówił prawdy czy teraz kłamie?
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 09 sty 2015, 15:43

Interesuje mnie jedynie o jakich filarACH mówi pseudo-prezes. Wspomniał tylko o GA. Czy już doszło do niego, że nie może liczyć na TAURON? Kogo znalazł w zamian? Czy dalej łudzi się, że frekwencja kibiców będzie na poziomie z minionego sezonu?

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 09 sty 2015, 16:19

Ciekawe rzeczy prezes opowiada, gdyż do dziś nie specjalnie garnął się do rozmów z Grupą Azoty. Pierwsze spotkanie po długim długim czasie ma nastąpić w najbliższy poniedziałek. Może wtedy dowiemy się co ciekawego klub oferuje GA i jakich gabarytów będzie to filar.

Szotek, frekwencja nie jest tożsama z ilością sprzedanych biletów. O tym należy pamiętać!