List otwarty kibiców Unii Tarnów

O kibicach dla kibiców.
leszeek17

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Postautor: leszeek17 » 11 lis 2014, 15:10

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na dwa pytania:
1. Dlaczego Azoty tak najzwyczajniej w świecie nie powiedzą: "Kończymy z finansowaniem żużla w Tarnowie, dopóki klubem będzie zarządzała obecna ekipa"? Problem rozwiązałby się zapewne natychmiastowo, ewentualnie najpóźniej po sezonie.
2. Dlaczego Azoty, zamiast ulokować w klubie swoich ludzi i w pełni nim zarządzać, wolą przez lata ładować w niego kasę, mimo że widzą, że działa to nieco na zasadzie studni bez dna?

Powinniśmy codziennie rano i wieczorem dziękować Azotom, że są, że chce im się w to nadal bawić, bo to naprawdę i bez żadnych złośliwości niesamowita rzecz. Ale... o co tu chodzi?

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 11 lis 2014, 16:08

JaGa pisze:A czemu pominąłeś osobę Pani Agaty Mróz, z którą współpraca kibiców, zawodników, trenera i sponsorów układała się dobrze?

Wymieniałem osoby skonfliktowane, więc czemu miałem wymieniać Agatę Mróz skoro było OK?

JaGa pisze:A zapomniałem obecnie osoby pracujące w klubie i RN jej nienawidziły

No i sedno sprawy, to o czym piszę cały czas. Każdy kogoś nienawidzi. Rzygać się chce.

JaGa pisze:Jeśli zarzucasz, że ktoś z polityków steruje akcją, to miej odwagę powiedzieć kogo masz na myśli!!

Jeszcze raz powiem, że nie chodzi mi o waszą akcję. Ale z pewnego źródła NIE Z KLUBU, słyszałem, że Robert Wardzała nie przygląda się biernie wydarzeniom. Jeszcze raz powtarzam, że nie oceniam go czy robi dobrze czy źle i nie mówię o waszej akcji. Mówię tylko, że działa. Tyle. Prościej nie umiem.

JaGa pisze:A czemu do tej pory nie napisaliście o odejściu Cieślaka?

A Ty myślisz, że osoby prowadzące fanpage mają wpływ na to co napisać a co nie? Proszę Cię... czemu nie było info o CIeślaku to się mnie nie pytaj, gdyby to zależały tylko od prowadzących to info byłoby w ten sam dzień, bo co tu ukrywać, skoro wszyscy wiedzą...

JaGa pisze:A bo ważniejsze jest pisanie, że za całą akcją stoi radny

Nie przesadzaj, nic takiego nie zostało napisane. Chyba, że piszesz o tym co ja napisałem, to jeszcze raz powtarzam, że nie mam na myśli akcji ratujmy żużel w tarnowie.

JaGa pisze:Dziwne, że tak się chłopie aktywowałeś po sobotniej imprezie w Taurusie.

Kiedy się aktywowałem? Co ja napisałem 4,5 tys. postów od soboty? Co Ty Jaga bredzisz? Wiesz co ci powiem. Jako jedyny utrzymuję kontakt choćby przez to forum. Nie chowam głowy w piasek. Przecież nie piszę na stronie od wczoraj, ani nawet od tego roku. rzez cały ten czas nie zniknąłem z forum. Jak ktoś zmienił o mnie zdanie to trudno. Z tymi, z którymi byłem na dobrej stopie i mi na tym zależało dalej na takiej jestem, więc dla mnie pełen luz.

JaGa pisze:Wiem, że wszystkiemu zaprzeczysz, bo nie wypada się przyznać,

Może cię rozczaruję, ale niczemu nie zaprzeczam (cokolwiek miałeś na myśli).

leszeek17 pisze:Dlaczego Azoty tak najzwyczajniej w świecie nie powiedzą: "Kończymy z finansowaniem żużla w Tarnowie, dopóki klubem będzie zarządzała obecna ekipa"? Problem rozwiązałby się zapewne natychmiastowo, ewentualnie najpóźniej po sezonie.

Brawo leszku za to pytanie. Też je zadałem wcześniej, Jaga powyciągał przeróżne rzeczy, ale na to nie odpowiedział. Prawda jest taka, że tylko od GA zależy byt żużla w Tarnowie. Skoro tak bardzo są za kibicami, a tak mocno przeciw zarządowi, to powinni tak jak mówisz powiedzieć: dość! Dymisje posypałyby się same i to pewnie w szybkim tempie. A tak jakoś nie widać ich siły.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 lis 2014, 16:40

PrzemczaN pisze:Jaga powyciągał przeróżne rzeczy, ale na to nie odpowiedział.

Widzisz piszesz takie coś a sam zrobiłeś to samo nawet z większą premedytacją i jeszcze śmiesz mi takie coś zarzucać.

Także może odpowiesz nam na pytanie, który to radny steruje akcją, skoro masz takie informacje? Bo wychodzi, że siejesz ferment pisząc nieprawdę! Wiesz doskonale, że tak nie jest, ale jak już piszesz to napisz wprost - KTO TO TAKI?!

Twego pytania dot GA nie widziałem, bo nie czytałem tego jednego Twojego postu z poprzedniej strony. Stwierdziłem, że nie ma to sensu, dostając uprzednio relację i odniosłem się do jakże ciekawych kwestii, które poruszyłeś, pisząc po prostu to co nie ma miejsca!

Odnośnie osoby Roberta Wardzały. No fakt odkryłeś niesamowitą tajemnic, o której nikt po prostu nigdzie nie pisał, a było wiadomo od dawna, że działał. Działał z prostej przyczyny padnie żużel, padnie jego elektorat i nie tylko jego. Proste jak konstrukcja cepa. Jednak teksty, że on w akcji macza palce są poniżej krytyki. Zostało mu na początku zakomunikowane, że działamy, poprzez wysłanie listu otwartego i poza tym i tym, że on sam kliknął "Lubię to!" na stronce, to tyle jego działania w samej akcji. A co jako poseł robił, to wiemy, ale w żaden sposób nie są te działania powiązane z naszą akcją, co zarzucasz. Zresztą inni na FB z otoczenia klubu też pisali to w ten sam sposób, że to sprawka Wardzały haha a i na forum też się jakie głosy pojawiły.

A co do pytania:
leszeek17 pisze:Dlaczego Azoty tak najzwyczajniej w świecie nie powiedzą: "Kończymy z finansowaniem żużla w Tarnowie, dopóki klubem będzie zarządzała obecna ekipa"? Problem rozwiązałby się zapewne natychmiastowo, ewentualnie najpóźniej po sezonie.

GA nie jest po pierwsze stroną. Po drugie taka firma jak GA strzeliła by sobie samobója publikując takie stwierdzenie. Jednak w obu oświadczeniach wydanym przez GA jasno czytamy co im się nie podobało i gdzie leży problem. Poza tym jeśli Cieślak dostał od GA wolną rękę i w prost powiedział, że będzie w klubie jeśli Sadego nie będzie, to jeśli by się to GA nie podobało, to by nie podpisały dalej z nim kontraktu.
Poza tym pamiętajmy, prezesa może odwołać RN, której jego osoba w tym wypadku jest na rękę. GA może i by dało ultimatum, ale po co skoro RN nadal nie widzi problemu? Temat będzie się po prostu powtarzał bez gruntownego remontu!

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 lis 2014, 16:54

bartek_1990, tylko zważ jedno, że Twój brat zarzucił, iż akcją steruje radny, to jest to kłamstwo i chciałbym się dowiedzieć kto to taki steruje, skoro PrzemczaN posiada takowe informacje. Jest zasadnicza różnica nie uważasz?

Poza tym jak ja piszę, że coś się wydarzy etc, to po pewnym czasie wszystko wychodzi na jaw. A sporo ludzi tu na forum tak pisze i nie widzisz u nich problemu :roll:

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 11 lis 2014, 16:58

To sobie Jaga przeczytaj post, bo coś mi zarzucasz, a później mówisz, że czegoś nie przeczytałeś. Nigdzie nie napisałem, że Robert Wardzała macza palce w akcji ratujmy żużel w Tarnowie. Posty są nieedytowane, sprawdź sobie. To użytkownik Michał95 przerobił słowo "opozycja" na "akcja ratujmy żużel w Tarnowie". Dla mnie to wcale nie oznacza tego samego, bo można sobie działać w opozycji do klubu na własną rękę bądź w wąskim gronie, nie koniecznie za pomocą ratujmy żużel w Tarnowie. Chcesz mnie ciągnąć za język to cytuj mnie, a nie, że ktoś ci coś streścił, bo przeinaczasz (i nie tylko ty) moje słowa.

A tak w ogóle to już jestem zmęczony atakowaniem mojej osoby. Niestety nie wolno mieć swojego zdania, bo jest się natychmiastowo zjedzonym. Teraz zamierzam sobie już tylko obserwować.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Postautor: bartek_1990 » 11 lis 2014, 17:02

bez komentarza
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 lis 2014, 17:14

PrzemczaN, mieszasz i mieszasz i teraz chcesz się wymieszać. I po raz kolejny naprawedę chcesz zrobić z siebie jakąś ofiarę, która ma inne zdanie. Zdanie odmienne można mieć i je szanuję, ale miej argumenty. Bo jakoś temat UKSu szybko odpuściłeś. Ale na Twą prośbę cytuję Ciebie:

PrzemczaN pisze:Kibice nienawidzą Sadego i połowa życzy mu pewnie zesłania do łagru. Z kolei ludziom z klubu bardzo nie w smak opozycja z panem radnym na czele.

Zatem pytam kim jest ów tajemniczy pan radny?!

bartek_1990, aleś zabawny to się nawet pewnie i Sady uśmiał ... problem w tym, że jeśli już tak piszę, to coś z tego wynika, a po prostu źródła nie mogę podać czy pełnej informacji. I jakoś savage czy macies też tak sporo piszą nawiązując do konkretnej sytuacji. Jednak to względem mnie trzeba coś pomieszać i się doczepić haha :D
Ale wiedz, że Twoje ... w sumie po dziś dzień nie wiem co, po mnie spływa.

/edit
Szkoda Bartku, że edytowałeś posta. No ale ... :roll:

Dla mnie koniec rozmowy i oczekuję dalej odpowiedzi od Przemka, która zakończy powyższą dyskusję.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 11 lis 2014, 17:20

Pan radny jest według moich informacji Panem Wardzałą, ale teraz Ty mi powiedz czy ty z tego cytatu odczytujesz że ja mówię o akcji ratujmy żużel? Już ci wyżej napisałem co miałem na myśli pod pojęciem opozycja. W 3-4 osoby też można stworzyć opozycję. A jak ktoś z tego od razu zrobił ratujmy żużel to nie moja wina.

Dziękuję za dyskusję na forum. Tą miłą i tą niemiłą. Reszcie życzę tylko tej miłej...

Michał95

Postautor: Michał95 » 11 lis 2014, 17:24

PrzemczaN, sprytnie... powiem Ci, że manipulowanie wychodzi Ci perfekcyjnie. I błagam, nie rób z siebie kobiety, że ktoś na Ciebie naskoczył, bo tak jak Ty możesz wypowiadać swoje zdanie, tak i inni mogą to robić. A że jesteś w mniejszości? Cóż... bywa.
Przypomnę, że jesteśmy w temacie: "List otwarty kibiców Unii Tarnów", więc jeśli zamierzasz pisać o innej opozycji, to proszę załóż inny temat, bo tu naturalną opozycją są osoby, które zorganizowały akcję "Ratujmy żużel..." i osoby, które akcję poparły.
Wcześniej pod nickiem dr.misiek.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 lis 2014, 17:42

Dobrze wyjaśniłeś i przyjąłem. Ale podzielam w dużej mierze zdanie Michała odnośnie umiejscowienia słowa.
A co do osoby Pana Mariana, to nie jest on jeszcze radnym to raz, a dwa jak sam mówiłeś każdy może wyrazić swoje zdanie. On to uczynił jako człowiek niegdyś bardzo związany z Unią Tarnów. Cóż artykuł miał spowodować nie wiem. Jednak jasno widać, co on dał:
- jakiś wydźwięk przed wyborami,
- podniesienie w sposób niesamowity ciśnienia u klubowiczy,
- momentalne pojawienie się głosów ze strony ludzi w pobliżu klubu, że cała ta akcja to sprawka Wardzałów.

Tymczasem ani jeden ani drugi nie kontaktowali się z organizatorami akcji i w żaden sposób się nie udzielają, poza tym co wspomniałem wyżej, że sam Robert kliknął "Lubię to!". Kliknięcia Pana Mariana nie zauważyłem.

gonzo091

Postautor: gonzo091 » 12 lis 2014, 16:29

I sprawdza się teoria naszych władz. Jest trzech kandydatów na trenera a ma być to sztab w trzech osobach prawie jak w chrześcijaństwie, Bóg w trzech osobach. Baran, biorę co dadzą, bo co będę robił. Cierniak, raz już sprzedałem się w Unii, to czemu nie kolejny raz, będzie się zastanawial, ale jak ktos nie ma honoru jako zawodnik to co dopiero teraz. Kużdżał, ten to się wacha bo boi się klimatów jakie są teraz wśród kibiców, zdziwił mnie, ale najmądrzejszy z tej trójcy. A ma to być tak – Cierniak trener, Kużdżał menado i Baran kierownik.

Żadne z tych znakomitych nazwisk nie ma papierów trenerskich, o czym już ktoś pisał. Artykuł jest w krakowskiej, a pisze o tym Pietras, który zna się dobrze z towarzyszami z rady, wiec jeśli cos pisze od nich tzn ze badaja teren i opinie. Drużyny już nie ma, to i sztab może być do dupy, wiec wszystko pasuje. Ciekawe kto będzie oglądał to pośmiewisko w sezonie, bo chyba Azoty nie uwierza ze na trybunach będzie 8 tysiecy.

Nic się nie zmienia jest super jak pisze prezes rolnik (jakby ktos nie wiedział z wykształcenia rolniczego technicznego, a nawet pracował w kółku rolniczym w Zgłobicach, ale jak go wyrzucili to przyjął go muchomor) z ziemią ma dużo wspólnego, bo nawet kładł się na niej, a ostatnio na imprezie małolatów 18 całował lale gumową. Proponuje dla Łukaszka nowy program. Rolnik szuka lali!

Pozdrowienia dla towarzysza z rady.

Wirtuoz

Postautor: Wirtuoz » 12 lis 2014, 16:43

Nie kółku rolniczym, a Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Zgłobicach, tak w gwoli ścisłości :)
Gratulacje dla zarządu! Mam nadzieję, że zorganizują jakąś huczną konferencję po zakończeniu sezonu ogórkowego, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami przed sezonem 2015! :roll:

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 12 lis 2014, 18:25

gonzo091 pisze:a ostatnio na imprezie małolatów 18 całował lale gumową.

Potwierdzam ... Choć fotki szybko usunął :P

A wg tego co się przed chwilą dowiedziałem Kużdżał zaprzecza temu, aby miał zostać menadżerem. Myślę, że zbyt wiele mógłby stracić niż zyskać. Bo to jak to było, to kiedyś widział i poczuł na własnej skórze.

My róbmy póki co swoje i działajmy z podpisami i lajkami na stronie -> www.facebook.com/ratujmyzuzelwtarnowie

A kto jeszcze nie "odlajkował" strony klubu, to ma okazję to uczynić -> www.facebook.com/uniatarnowzssa

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 21 lis 2014, 8:17

Ilu nowych sponsorów i na jakie kwoty pozyskał klub od 01.10.2015 ?

Co z umową o współpracy z Grupą Azoty?

Co z umową o współpracy z Tauron Polska Energia?

Co z umową o współpracy z Okocimiem
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Kondziu40

Postautor: Kondziu40 » 21 lis 2014, 8:25

Panowie,

w Krakowie mówi się że Martina już w Tarnowie nie ma...:( prawda to czy plota żeby popsuć weekend?

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 21 lis 2014, 8:52

Czy jest blisko Tarnowa czy daleko tego nie wiem. Wiem jednak, że jeśli klub nie podpisze z Martinem kontraktu to będzie to dla nich strzał w kolano. Janusz i Vacul to podstawa tego klubu. Jest szansa na 8-9 tys na trybunach. Przy braku któregokolwiek będzie 6 tys i żadne Jepseny, Kenety i kto tam jeszcze jest do wzięcia Martina nie zastąpi nie tylko pod względem sportowym ale przede wszystkim, że Martin jest z naszym klubem od wielu lat.
Més que un club.

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 21 lis 2014, 10:07

Jest jedno małe ale przy Martinie, ma kontrakt zaproponowany gdzie indziej za dużo większę pieniądze niż u nas.

Do dzisiaj ma dać temu klubowi odpowiedź, więc Tarnów czasu ma mało i nie ma takich pieniędzy dla Martina.

To w kontekście mojego pytania wyżej o sponsorów.

Podobnie rzecz ma się z Artiomem, który jedną noga jest we Wrocławiu.

dudz1ok

Postautor: dudz1ok » 21 lis 2014, 10:19

macies1978 pisze:Jest jedno małe ale przy Martinie, ma kontrakt zaproponowany gdzie indziej za dużo większę pieniądze niż u nas.

Do dzisiaj ma dać temu klubowi odpowiedź, więc Tarnów czasu ma mało i nie ma takich pieniędzy dla Martina.

Macies, co do Vaculika to bardzo się mylisz...

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 21 lis 2014, 11:49

dudz1ok pisze:
macies1978 pisze:Jest jedno małe ale przy Martinie, ma kontrakt zaproponowany gdzie indziej za dużo większę pieniądze niż u nas.

zobaczymy... dzisiaj ma podjąć decyzję więc będzie wszystko jasne

Awatar użytkownika
WaluS

Postautor: WaluS » 21 lis 2014, 12:04

macies1978 pisze:

To wychodzi na to, że Vacek jest kłamczuchem!

Wyraźnie była napisana wypowiedź Vaculika oznajmiająca o czekaniu do końca listopada na efekty rozmów z Unią Tarnów.
Skoro dzisiaj ma podjąć decyzję o nie startowaniu u nas, to źle świadczy o jego słowie przelanym na papier.
Chyba że to będzie wiadomość, o pozostaniu w naszej drużynie 8-)

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 21 lis 2014, 12:07

WaluS pisze:
macies1978 pisze:

To wychodzi na to, że Vacek jest kłamczuchem!

Wyraźnie była napisana wypowiedź Vaculika oznajmiająca o czekaniu do końca listopada na efekty rozmów z Unią Tarnów.
Skoro dzisiaj ma podjąć decyzję o nie startowaniu u nas, to źle świadczy o jego słowie przelanym na papier.
Chyba że to będzie wiadomość, o pozostaniu w naszej drużynie 8-)

Do dzisiaj dostał czas na decyzję od konkurencyjnego klubu :)

dudz1ok

Postautor: dudz1ok » 21 lis 2014, 12:18

macies1978 pisze:
dudz1ok pisze:

Decyzja już zapadła.

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 21 lis 2014, 12:19

Może nam zdradzisz?
Més que un club.

dudz1ok

Postautor: dudz1ok » 21 lis 2014, 12:20

gordon pisze:Może nam zdradzisz?

Jeśli dzisiaj wiadomość nie zostanie opublikowana - będziemy musieli na nią poczekać do poniedziałku. Tyle mogę na chwilę obecną powiedzieć.

Cienki

Postautor: Cienki » 21 lis 2014, 12:28

A będzie to wtedy radosny poniedziałek dla nas czy nie?
Czuję, że średnio..
UNIA TARNÓW!