List otwarty kibiców Unii Tarnów

O kibicach dla kibiców.
Awatar użytkownika
savage
Moderator

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Postautor: savage » 10 lis 2014, 16:33

PrzemczaN,

Czy Ty aby nie starasz się o posadę Rzecznika Prasowego ŻSSA na której jest wakat ? ;)

Takie pytanie poza konkursem: Jaka jest Twoja opinia nt. tego co się w klubie i wokół dzieje ? Czy widzisz jakieś jej rozwiązanie ? Co sądzisz o akcji kibiców ? Jak oceniasz wypowiedzi medialne Prezesa Sadego i Pana Putowskiego ?

Jestem bardzo ciekaw Twojej opinii na w/w tematy :)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri

Postautor: konri » 10 lis 2014, 17:30

http://www.espeedway.pl/news,kacper_gom ... 64,12.html mamy czas do końca listopada żeby coś zmienić

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 10 lis 2014, 17:34

Niestety nie byłem na tej uroczystości, ponieważ nie dostałem zaproszenia.

Bareja, ku*** Bareja !!

Awatar użytkownika
konri

Postautor: konri » 10 lis 2014, 17:41

savage pisze:Niestety nie byłem na tej uroczystości, ponieważ nie dostałem zaproszenia.

Bareja, ku*** Bareja !!

Oj tam dzwonili do taty, może numeru nie mieli do Kacpra :mrgreen: a na serio to ręce opadają jak można zjebać drużynę stulecia i być takim debilem :oops:

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 10 lis 2014, 17:43

Poczułem się jak w szkole, chciałem zgłosić NP, ale jednak spróbuję.

savage pisze:Czy Ty aby nie starasz się o posadę Rzecznika Prasowego ŻSSA na której jest wakat ?

Nie, nie staram się

savage pisze:Jaka jest Twoja opinia nt. tego co się w klubie i wokół dzieje ?

To jest temat rzeka, myślę, że sprecyzowanie pytania trochę by pomogło, tylko kto ma ochotę czytać epopeje... To postaram się krótko.

Moim zdaniem od czasu śmierci p. Bukowskiego w klubie jest cały czas tak samo, a kilka "ekip" już rządziło. Czyli wyczekiwanie na dobrego wujka, a reszta sponsorów na dokładkę. Już kiedyś pisałem kiedy wujek był, kiedy go nie było. Zresztą widać po wynikach ;) . W klubie jest sporo mankamentów. Moim zdaniem (ale powtarzam, że tylko moim) jest za mało pracowników, albo są zbyt słabi (albo jedno i drugie po trochu). Klub wygląda także słabo poz względem PR. Świadczy o tym słaby kontakt prezesa z zawodnikami, teamami, trenerem. Po sukcesach prezes POWINIEN spożywać alkohol w ich towarzystwie ;). U nas tak nie ma A gdyby tak było to na pewno relacje byłyby lepsze. Również forma załatwiania niektórych spraw przez maile, smsy dla mnie byłaby nie do przyjęcia. Takie ważne sprawy jak kontrakty powinny być dogrywane najlepiej osobiście. Być może istnieje obawa, że np. 2 tyg. po rozmowie zawodnik X ma podpisać już kontrakt, zobaczy sumę i powie "nie tak się przecież umawialiśmy". Nie widzę więc przeszkód żeby albo rozmowę nagrać, albo najważniejsze postanowienia spisać i machnąć pod tym po autografie. Poszukiwanie sponsorów i kontakt z nimi też chyba trochę kuleje. Nie wiem czy jest to na zasadzie maila, ale jest tak to porażka. Do firm trzeba iść osobiście, w gajerku, spotkać się z kimś władnym, a nie pracownikiem, który ma tylko wysłuchać. Trzeba przygotować ofertę, ale nie w formie cennika. To musi być prezentacja, jakieś ciekawe dane, tak żeby właściciela zaskoczyć, żeby pokazać mu, że warto w to zainwestować. Tu trzeba też być dobrym mówcą. Jeśli prezes się nie czuje na siłach, może zawsze iść z odpowiednim pracownikiem, tylko taki musi w klubie być. I na koniec ocieplenie stosunków z kibicami. Oczywiście nie w ten sposób, że kibice będą dyktować co ma klub robić, ale otwarcie się na dialog. Tego też u nas brakuje. I mam tu na myśli wyjście nie do tych kibiców, którzy liczą na konkursy, fotki i takie duperele, tylko na tych "trudniejszych", którzy krytykują. To z nimi jest potrzebny dialog.

Jeśli poprawilibyśmy te aspekty, to moim zdaniem różnica byłaby widoczna.

savage pisze:Czy widzisz jakieś jej rozwiązanie ?

Rozwiązania są, ale moim zdaniem ciężko powiedzieć, które byłoby dobre. Może być tak, że zostanie obecny zarząd i będzie działał tak jak zaplanował. Skład na ten rok moim zdaniem będzie przyzwoity, a może nawet powyżej średniej. Ja się boje co będzie po sezonie. Bo wiadomo co się teraz dzieje z klubami zadłużonymi. Moje prywatne zdanie jest takie, że Łukasza Sadego funkcja prezesa w pewnych aspektach przerasta. Nie każdy ma predyspozycje do zarządzania i nie każdy sobie z tym poradzi.

Inne rozwiązanie to zmiana zarządu. Tu pierwsze pytanie czy faktycznie ktoś byłby chętny. I to teraz, gdzie czasu na działanie jest niewiele. A przekopanie się przez zawiłości spółki to nie jest taka prosta sprawa i przekonali się o tym poprzedni prezesi, a mam na myśli dokładnie dwie kobiety. Potem się może okazać "o kurde, to przeoczyłem, to też i teraz lipa..."

Na przeszkodzie w wyborze lepszego rozwiązania stoją antagonizmy w naszym środowisku żużlowym. Rozmawiając z różnymi osobami dochodzę do wniosku, że u nas niektórzy ludzie nie tyle, że się nie lubią, a wręcz nienawidzą. Kibice nienawidzą Sadego i połowa życzy mu pewnie zesłania do łagru. Z kolei ludziom z klubu bardzo nie w smak opozycja z panem radnym na czele. I tak jedni gadają na drugich i zamiast sobie pomagać to się kopie dołki. Moim zdaniem brak zgodności to jest wielki problem w naszym środowisku. Jakiejś takiej współpracy. "ja z tym nie będą bo to kumpel Sadego, a z tamtym też nie bo to od Wardzały". Tak to się kręci.

savage pisze:Jak oceniasz wypowiedzi medialne Prezesa Sadego i Pana Putowskiego ?

jakbym miał to zobrazować to powiedziałbym tak: "błądzenie we mgle po omacku". Prezes przegrywa z mediami. To nie podlega dyskusji. Mam wrażenie, że wypowiedzi nie są do końca przemyślane, a potem jest tuszowanie, które tylko pogarsza sprawę. Co do Putowskiego to nie wiem czy jego wypowiedzi są stanowiskiem rady (jak mówi) czy jego prywatnym. Skłaniałbym się bardziej ku temu drugiemu. Ale ogólnie o RN ciężko mi cokolwiek mówić. Kompletnie tych ludzi nie znam, nawet w większości nie wiem jak wyglądają. Po działaniach widać, że są zatwardzili. Słowo beton jest tu chyba na miejscu.

savage pisze:Co sądzisz o akcji kibiców ?

Powiem tak. Intencje są na pewno dobre. Czytając w internecie co się dzieje w klubie to można wysiąść nerwowo i nie dziwię się. Tym bardziej osoby, które nie wiedzą nic więcej niż tyle co przeczytają. Ja ogólnie z charakteru jestem raczej człowiekiem ugodowym i niezbyt radykalnym dlatego forma protestów, pikiet, żądań nie do końca mi pasuje i nie biorę akurat w tym udziału. To jest tylko moje prywatne zdanie - powtarzam to cały czas. Tym bardziej, że przybrało to formę wojny, a na wojnie zawsze są ofiary. A tak na prawdę to mamy wojnę domową. Uważam także, że wielu protestujących nie ma tak na prawdę wiarygodnych informacji. Głoszą hasła, które głosi tłum nie weryfikując ich jednocześnie.

podam tylko jeden przykład. Na forum raz po raz można przeczytać, że to Sademu znudził się Cieślak, że powiedział za dużo i to Sady jest odpowiedzialny za jego zwolnienie. A nie jest wcale tak do końca. Ale już nie chcę rozwijać tego tematu, b mi ktoś powie, że bronię klub, że jak mogę cokolwiek mówić na takiego gościa jak Cieślak itp. Jeśli mam przez to być tu wrogiem to zatrzymam to dla siebie.

Nie wiem czy o to ci chodziło, ale ciężko też wszystko napisać. Mieliśmy zdaje się w inny sposób polemizować ;)

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 10 lis 2014, 21:37

Taka jest prawda Przemczan, że jako jedyny na tym forum bronisz zarządu i całej otoczki konfliktu jaki powstał. Raz piszesz, że CIebie to denerwuje co się dzieje wokół klubu, a później, że może nie jest do końca tak źle. I nie będę przytaczał żadnych cytatów. Jak widać inni też to teraz widzą i wpis savage jest tego najlepszym przykładem.
Źle na Ciebie wpłynął miniony sezon ;)

Gierappa
Kontaktowanie:

Postautor: Gierappa » 10 lis 2014, 22:17

Dokładnie mam takie samo zdanie.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 10 lis 2014, 22:33

Szotek pisze:Raz piszesz, że CIebie to denerwuje co się dzieje wokół klubu, a później, że może nie jest do końca tak źle

No i dokładnie tak jest. Napisałem choćby wyżej co bym zmienił jakby ja tam miał jakieś zdanie, ale jednocześnie mam nadzieję, że nie będzie pogrzebu UT. Różne mam źródła informacji, jedne mówią, że pogrzeb nadchodzi inne, że właśnie nie jest tak źle.

Czy ten sezon źle na mnie wpłynął? Nie uważam tak. Pokazał mi jednak to, że w tym klubie nie można żyć w zgodzie ze wszystkimi. Trzeba być radykalnie, albo po jednej albo po drugiej stronie barykady. Nie można stać z boku. Bo wtedy i dla tych i dla tych jest się wrogiem. Szkoda, że tak jest, bo to mnie utwierdza tylko w tym, że daleko na takim wózku nie zajedziemy...

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 10 lis 2014, 22:41

Warto jednak sobie uświadomić kim są owi "jedni" i kim są owi "drudzy", bo jeżeli "jedni" to Prezes, RN oraz parę funkcyjnych, a "drudzy" to: Cieślak, sponsorzy i zawodnicy, to trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że o ile bez tych "pierwszych" przeżyjemy, o tyle bez tych "drugich" już nie...

Patrząc na konflikt z takiej perspektywy, jaką przedstawiłem powyżej, nie dostrzegam logicznych przesłanek, aby bronić poczynania Panów S & P skoro wszyscy, którzy są dla Unii ważni: od trenera, poprzez zawodników na kluczowych sponsorach kończąc wyrażają o nich negatywne zdanie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
guzik

Postautor: guzik » 10 lis 2014, 22:42

a według mnie PrzemczaN dobrze prawi. Nie unika trudnych tematów i pytań. Ma gość swoje poglądy i dość obszernie je opisuje. Większość swoje przemyślenia skraca do minimum i czasami zastanawiam się "co autor danego postu miał na myśli".

Moim zdaniem wolałbym, aby akcja kibiców była bardziej radykalna i zdecydowana, bo jak na razie, to mimo sporego zaangażowania ludzi, czasu, sił i środków, nie doprowadziła ona do żadnych istotnych zmian w klubie i nie wpłynęła na jakiekolwiek decyzje kogokolwiek związanego z tym BETONEM. Czas ucieka i trzeba albo wybrać oficjalnych przedstawicieli i wysłać do ośrodków decyzyjnych z podpisami i konkretami albo wyjść na ulicę i zarządzić bojkot sezonu 2015...

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 10 lis 2014, 22:54

Cóż radykalnego mogą zrobić kibice ?! Zarządzić bojkot sezonu, który nie wiadomo czy się w Tarnowie odbędzie ?! Usunąć siłą zarząd ?!

Nie mamy żadnych środków prawnych do działania poza petycjami, listami otwartymi, zbieraniem podpisów oraz like'ów na FB. Akcja ma szeroki rozgłos i spotyka się z pozytywnym odbiorem w tych kręgach na których kibicom zależy najbardziej - to jest ważne.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 10 lis 2014, 23:21

savage pisze:Warto jednak sobie uświadomić kim są owi "jedni" i kim są owi "drudzy"

Miałem na myśli po jednej stronie wszystko co klubowe, a po drugiej kibice. Cieślaka i zawodników w to nie mieszam. Oni jak nie tu to gdzie indziej. Chodzi o konflikt na linii klub-kibice. Odkąd pamiętam u nas zawsze tak było. Nie chodzę na żużel od dziesiątek lat, ale wojna była za Bukowskiego, za Pawłowskiego, Gurgula, teraz za Sadego. Czyli wychodzi na to, że zawsze było źle. Mało tego, u nas konflikty to chleb powszedni. Albo walka Wardzałów z Rempałami, albo klan Gollobów zapanował nad klubem, potem Ułamek wszystkich przestawiał, potem Kasprzaki co słychać przy każdym jego wyjeździe nasz tor. Na Kołodzieja ile się obelg sypało jak odszedł do Leszna, że zupa za słona itp. Ja szczerze mówiąc nie pamiętam spokojnego sezonu.

To miałem na myśli i to jest moim zdaniem olbrzymi problem tego klubu. A do swoich poglądów nikogo przekonywał nie będę. Ja mam takie, ktoś ma inne. Ja innych szanuję, inaczej nie prowadziłbym dyskusji, albo nie w takim tonie.

Michał95

Postautor: Michał95 » 10 lis 2014, 23:36

PrzemczaN pisze:Kibice nienawidzą Sadego i połowa życzy mu pewnie zesłania do łagru. Z kolei ludziom z klubu bardzo nie w smak opozycja z panem radnym na czele.

A przepraszam bardzo o czym teraz mówimy? Jaki to pan radny zawiązał opozycję przeciw klubowi? Jaki jest wpływ tego radnego na akcję "Ratujmy żużel w Tarnowie?

Chętnie posłucham... bo Szanowny Przemczanie muszę Cię poinformować, że każdy, kto próbuje swoje polityczne aspiracje łączyć z akcją - jest odprawiany z kwitkiem.
Wcześniej pod nickiem dr.misiek.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 10 lis 2014, 23:40

W momencie kiedy po jednej stronie stoi "duma" zarządców ŻSSA, a po drugiej pieniądze sponsorów, a co za tym idzie egzystencja sportu żużlowego w Tarnowie, wybór wydaje się dość łatwy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 10 lis 2014, 23:54

Michał95 pisze:muszę Cię poinformować, że każdy, kto próbuje swoje polityczne aspiracje łączyć z akcją - jest odprawiany z kwitkiem

Już się nauczyłem, że nie warto tutaj swoich informacji przekazywać wprost. Tak jak mówiłem, to tu to tam coś usłyszę, z kimś porozmawiam i nazwisko Pana Roberta Wardzały pojawia się dość często. Ja nie oceniam czy to dobrze czy źle, stwierdzam fakt, że się pojawia. A że Panom Wardzale i Sademu nie bardzo po drodze to chyba nie muszę nikomu mówić...Na szczegóły nie mam ochoty.

savage pisze:W momencie kiedy po jednej stronie stoi "duma" zarządców ŻSSA, a po drugiej pieniądze sponsorów, a co za tym idzie egzystencja sportu żużlowego w Tarnowie, wybór wydaje się dość łatwy.

Tak tylko czy aby na pewno za akcją ratujmy żużel w Tarnowie stoją pieniądze sponsorów i egzystencja żużla, a po drugiej jest tylko duma ŻSSA? Z tego co wyczytuję tak wynika, ale jeśli tak jest to mam tylko jedno pytanie. Jakim cudem w takim razie Sady wciąż jest prezesem? Jak przeciw niemu są sponsorzy i kibice to on powinien zostać usunięty, że tak powiem "od strzała". A jest inaczej, dlaczego?

Michał95

Postautor: Michał95 » 10 lis 2014, 23:59

PrzemczaN pisze:Jakim cudem w takim razie Sady wciąż jest prezesem? Jak przeciw niemu są sponsorzy i kibice to on powinien zostać usunięty, że tak powiem "od strzała". A jest inaczej, dlaczego?

Ech.... :) Od miesiąca się o tym mówi a Ty zadajesz teraz takie pytanie....
Wcześniej pod nickiem dr.misiek.

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 11 lis 2014, 0:17

Michał95 pisze:
PrzemczaN pisze:Jakim cudem w takim razie Sady wciąż jest prezesem? Jak przeciw niemu są sponsorzy i kibice to on powinien zostać usunięty, że tak powiem "od strzała". A jest inaczej, dlaczego?

Jak twardo za pseudo-prezesem stoi Rada Nadzorcza, to kto go ma zwolnić? Cziczi? Pan ochroniarz ... ? Kolesiostwo robi robotę, ale Tobie to mogło chyba najwyraźniej umknąć...

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 11 lis 2014, 0:24

PrzemczaN,

A nie zastanawiało Cię to, dlaczego np. Grupa Azoty oddelegowała Pana Kopcia z RN ŻSSA ?! Dlaczego głośno się mówi o oddelegowaniu z Zarządu swojego przedstawiciela ?! Dlaczego na imprezie na koniec sezonu było tylu zawodników i tylu sponsorów ?!

Prezesa nie odwołają Azoty, ale jeżeli drugi raz odrzucają budżet stworzony przez niego, a jednocześnie przedłużają umowę z Cieślakiem na reprezentowanie Firmy, mimo, iż nie będzie w Tarnowie - to jest chyba dostatecznie jasny sygnał po której stronie stoi firma bez której NIC w tym mieście by nie było ?!

Powiem więcej - wiele źródeł wskazuje na to, że do końca tygodnia dowiemy się wszystkiego. Jeżeli klub nie dojdzie do porozumienia z Jankiem, a ten czeka na porozumienie do końca tygodnia, to szczerze wątpię, że GA da połowę z kwoty na jaką się zadeklarowała...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DannUT

Postautor: DannUT » 11 lis 2014, 0:39

Michał95 pisze:

po prostu jak to słyszałem kiedyś w jakimś filmie najskuteczniejszą formą zwolnienia jest "zwolnienie z życia" :P

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 11 lis 2014, 9:13

PrzemczaN pisze:
Michał95 pisze:muszę Cię poinformować, że każdy, kto próbuje swoje polityczne aspiracje łączyć z akcją - jest odprawiany z kwitkiem

Już się nauczyłem, że nie warto tutaj swoich informacji przekazywać wprost. Tak jak mówiłem, to tu to tam coś usłyszę, z kimś porozmawiam i nazwisko Pana Roberta Wardzały pojawia się dość często. Ja nie oceniam czy to dobrze czy źle, stwierdzam fakt, że się pojawia. A że Panom Wardzale i Sademu nie bardzo po drodze to chyba nie muszę nikomu mówić...Na szczegóły nie mam ochoty.

savage pisze:W momencie kiedy po jednej stronie stoi "duma" zarządców ŻSSA, a po drugiej pieniądze sponsorów, a co za tym idzie egzystencja sportu żużlowego w Tarnowie, wybór wydaje się dość łatwy.

Tak tylko czy aby na pewno za akcją ratujmy żużel w Tarnowie stoją pieniądze sponsorów i egzystencja żużla, a po drugiej jest tylko duma ŻSSA? Z tego co wyczytuję tak wynika, ale jeśli tak jest to mam tylko jedno pytanie. Jakim cudem w takim razie Sady wciąż jest prezesem? Jak przeciw niemu są sponsorzy i kibice to on powinien zostać usunięty, że tak powiem "od strzała". A jest inaczej, dlaczego?

PrzemczaN proszę nie ośmieszaj się.

Robert Wardzała nie zainicjował akcji kibiców, ba mało tego na początku poproszony o wsparcie pokazał gołą dupę w kierunku akcji(TAK OBRAZOWO TO WYGLĄDAŁO).

Akcja nie ma żadnej inicjatywy politycznej, a ma na celu dokonanie zmian w zarządzaniu klubem.

W klubie o tym doskonale wiedzą, ale wolą naginać rzeczywistość bo tak jest wygodniej i można dopisać wygodną ideologię do akcji.

PO RAZ 100 PRZYPOMINAM AKCJA MA NA CELU:

OBALENIE OBECNEGO ZARZĄDU KLUBU Z PREZESEM SADYM NA CZELE
ZMIANY W RADZIE NADZORCZEJ KLUBU TAK ABY WŁADZĘ NAD FINANSAMI KLUBU SPRAWOWALI NAJWIĘKSI SPONSORZY
REMONT LUB BUDOWA NOWEGO STADIONU (MULTIFUNCKJONALNEGO)
DOTACJI NA PROMOCJĘ MIASTA POPRZEZ SPORT ORAZ DOFINANSOWANIA SZKÓŁKI ŻUŻLOWEJ
PRZEDSTAWIENIE ZAWODNIKOM REALNYCH PROPOZYCJI KONTRAKTOWYCH I ZATRZYMANIE CO NAJMNIEJ (VACULIKA, KOŁODZIEJA, ŁAGUTY I GOMÓLSKIEGO)

TYLE
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 11 lis 2014, 9:40

savage pisze:A nie zastanawiało Cię to, dlaczego np. Grupa Azoty oddelegowała Pana Kopcia z RN ŻSSA ?

Ja już nie wiem jak jest z tym Kopciem w końcu. Raz się pisze, że jest z ramienia GA, za chwilę, że jest w RN prywatnie. A niedawno przecież podał się dymisji.

savage pisze:Prezesa nie odwołają Azoty, ale jeżeli drugi raz odrzucają budżet stworzony przez niego, a jednocześnie przedłużają umowę z Cieślakiem na reprezentowanie Firmy, mimo, iż nie będzie w Tarnowie - to jest chyba dostatecznie jasny sygnał po której stronie stoi firma bez której NIC w tym mieście by nie było ?

No i właśnie. Gdyby Azoty powiedziały stanowczo, że z tym prezesem i z tą RN nie będą współpracować i nie dadzą ani złotówki, to może wtedy szybko by się coś zmieniło. A tak czekają, co klub obieca Vaculikowi i Kołodziejowi, czyli rozważają, że jednak kasa popłynie. A ponieważ jak sam pisałeś, na spotkaniu sponsorów było mało, czyli można domniemać, że na inną pomoc finansową klub liczyć nie może to w trakcie sezonu znów powróci temat spłaty długów które na pewno powstaną. A więc znowu wszystko będzie zależne od GA. I tu dochodzimy do sedna tego o czym ja piszę. Oczywiście GA nie może zwolnić nikogo, bo ktoś tak powie, ale może to zrobić swoim radykalnym działaniem.

macies1978 pisze:Robert Wardzała nie zainicjował akcji kibiców, ba mało tego na początku poproszony o wsparcie pokazał gołą dupę w kierunku akcji(TAK OBRAZOWO TO WYGLĄDAŁO).

Nie zrozumieliście mnie. Ja nie tyle mówię o akcji kibiców, co ogólnie, że Robert Wardzała nie obserwuje tego z tylnego siedzenia. Polityka nie śpi.

Awatar użytkownika
Maciek04

Postautor: Maciek04 » 11 lis 2014, 12:08

W piątek kolejne spotkanie naszego "wspaniałego" zarządu. Może by się tak na nim pojawić i kulturalnie zapytać się: Co z tą Unią?

Speedy

Postautor: Speedy » 11 lis 2014, 13:15

Maciek04 pisze:W piątek kolejne spotkanie naszego "wspaniałego" zarządu. Może by się tak na nim pojawić i kulturalnie zapytać się: Co z tą Unią?

Jestem za. Może wreszcie ktoś się odważy stanąć oko w oko z kibicami.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 lis 2014, 13:17

PrzemczaN pisze:Cieślaka i zawodników w to nie mieszam.

A czemu nie mieszasz? Toż to zajęli jasne stanowisko i są w opozycji do klubu. Tak jak kibice i spore grono sponsorów w tym Ci najwięksi.

PrzemczaN pisze:Bukowskiego, za Pawłowskiego, Gurgula, teraz za Sadego.

A czemu pominąłeś osobę Pani Agaty Mróz, z którą współpraca kibiców, zawodników, trenera i sponsorów układała się dobrze?
A zapomniałem obecnie osoby pracujące w klubie i RN jej nienawidziły, bo miała twardą rękę, była konkretna i WYMAGAŁA efektów.
Tak wiem, zaraz napiszesz, że "a faktycznie była i ona zapomniałem". Jak dla mnie nie bez przyczyny nie została wymieniona.

PrzemczaN pisze:Kibice nienawidzą Sadego i połowa życzy mu pewnie zesłania do łagru. Z kolei ludziom z klubu bardzo nie w smak opozycja z panem radnym na czele.

Jeśli zarzucasz, że ktoś z polityków steruje akcją, to miej odwagę powiedzieć kogo masz na myśli!!
Konkretnie i nie wykręcaj się jak w odpowiedzi do Michała, że lepiej nie mówić, a potem wyskakujesz z posłem. Człowieku przyjąłeś typową strategię dla klubu, który po wrzuconym wywiadzie z Marianem Wardzałą rozpuszcza ploty, że za wszystkim stoi Wardzała. Zresztą nie jesteś pierwszą osobą z otoczenia klubu, która dokładnie to samo pisze, co i sam kiedyś Sady powiedział. A jak jest z Robertem to już Macies wyjaśnił jasno.
Także stary przestać siać tą klubową propagandę, bo tylko samego siebie dyskredytujesz w oczach osób na forum, które uważały Cię serio za ogarniętego człowieka.
Od jakiegoś czasu piszesz pochlebne teksty dla działań klubu, budujesz otoczkę, którą jak widać prawda obala. A czemu do tej pory nie napisaliście o odejściu Cieślaka? A bo ważniejsze jest pisanie, że za całą akcją stoi radny ... potem powiedzieć, że to znienawidzony przez Sadego i RN Wardzała, a ktoś inny doda coś od siebie i powstaje fajna plotka, w którą uwierzą wszyscy nie będący blisko klubu.

Dziwne, że tak się chłopie aktywowałeś po sobotniej imprezie w Taurusie.
Wiem, że wszystkiemu zaprzeczysz, bo nie wypada się przyznać, ale skończ te gierki bo naprawdę przesiąknąłeś już tym żurek klubowym strasznie, co czuć i widać!

kibicut

Postautor: kibicut » 11 lis 2014, 14:02

Śmiech człowieka ogarnia jak widzi to co się dzieje wokół klubu.
Do czego to ludzie są skłonni aby zachować posadę...Do czego to ludzie są skłonni gdy im się "coś" obieca...
Kółko wzajemnej adoracji i kolesiostwo trwa dalej. Dlaczego niektórym osobom tak bardzo zależy aby nie było zmian w klubie? Dlaczego niektóre osoby próbują opowiadać, że w klubie jest dobrze? Dlaczego ludzie zasiadający w RN, w zarządzie nie mają odwagi powiedzieć, że nie podołali, nie sprostali wymaganiom? Dlaczego nie potrafią zachować się honorowo i odejść, ustąpić miejsca innym, bardziej kreatywnym?
Każdy kto choć trochę interesuje się sytuacją w klubie zna odpowiedź.
Ten sport jest robiony przede wszystkim dla kibiców i to kibice mają prawo oceniać czy warto wydawać pieniądze na ten klub czy nie!