List otwarty kibiców Unii Tarnów

O kibicach dla kibiców.
Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Postautor: Greg-Tarnów » 09 lis 2014, 11:00

Pojedli,pochlali i na tym się skończyło.Rozpierdolili żużel zespół stracił już Buczka,Kacpra i Artioma.Następny w kolejce Vaculik który podpisze u sąsiadów i potraktuje to jak danie w pysk kibicom Unii.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 09 lis 2014, 11:25

Kibice w Rzeszowie będą się cieszyć, (niektórzy już się cieszą), że przyjdzie zawodnik co wybierał się do nich na derby z paszportem w ręku. Ruch kibicowski tam umarł wraz z pojawieniem się pierwszej galerii. Tam każdemu co zrobi "trójkę" nawet jak by wyru... twoją dziewczynę to będą bić brawo. Ten naród tak ma.

Oczywiście dla nas kibiców to cios, jak Martin który już u nas trochę jeździ i nie raz pokazał, że zależy mu na naszym klubie pójdzie do wroga nr 1, ale też nie ma mu się co dziwić ponieważ nie ma tak na prawdę wyboru.

W tym roku kilku znakomitych zawodników może zostać bez pracy bo stało się tak, że jest nadmiar zawodników, a klubów co mają kasę mniej.

Kluby dla Martina

Leszno- tam mają upatrzonego innego naszego zawodnika
Gorzów - skład skompletowany za Gapę pewnie pokuszą się na kogoś ciut lepszego ale na Vaculika ich nie stać.
Toruń-skład praktycznie zrobiony i mają w zainteresowaniu Gomólskiego
Grudziądz - mówią tylko o jednym liderze i raczej nie o Martinie
Wrocław - Tam się bardziej zastanawiają nad Gregiem, Tomkiem lub Kildemandem
Zielona Góra - skład raczej bez zmian o ile Jarek zostanie.

Tak więc Martin wyboru nie ma za dużego ,a przypomnijmy, że pracy szukają tez tacy goście jak Walasek, Gollob, Grisza, Jepsen.
Martin mówił w wywiadzie, że daje czas naszemu klubowi do końca listopada, ale jak się nie pospieszy z wyborem klubu to może zostać i bez pracy bo Marta nie tylko z nim rozmawia.
Més que un club.

Awatar użytkownika
Maciek04

Postautor: Maciek04 » 09 lis 2014, 11:40

Najbardziej mnie rozwala to, że Sady boi się wszystkich. Kibiców -wczoraj to udowodnił (ciekawe kto zapłacił za ochronę?), a nade wszystko MEDIÓW! Unika ich, bo się boi, że go dziennikarze przycisną. Jakbym był na miejscu Ostaffa albo Gapińskiego (SF.pl) to bym codziennie go nękał telefonami o spotkanie się i udzielenie wywiadu. Panowie Racibor i Szafarz przycisnęli go i teraz telefonów od nich nie odbiera.

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 09 lis 2014, 11:46

Tak właśnie jest jak klub prowadzi człowiek z przypadku. Z ludźmi trzeba rozmawiać. Nasz prezes ma tylko swoje racje i innych nie przyjmuje do wiadomości. Osoba o takich cechach powinna prowadzić warzywniak (nikomu nie umniejszając bo tam trzeba też mieć głowę na karku), a nie klub z budżetem kilku milionowym.
Més que un club.

wicek

Postautor: wicek » 09 lis 2014, 13:37

Ja juz mam dosc tego dziadostwa jak ma byc sklad taki jak 2008 i spadek to juz lepiej niech to zaoraja i buraki nasadza mam dosc i mam to w glebokim powazaniu w tym miescie zniszcza wszystko niestet jestesmy wiocha a ludzie zazadzajacy tym grajdolem powinni skrowy pas i jeszcze te wybory...jak widze te ryje na tych plakatach z tymi cynicznymi minami rzygac sie chce same kurwy i pedaly...

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 09 lis 2014, 15:33

Nic się nie zmieniło Sady zarabia kasę w klubie i trzyma się stołka. Zastanawiające jest tylko to co mówi i robi Kopeć Artur i jaki ma interes w utrzymywaniu tej fikcji w klubie wbrew GA.

Jego odejście z RN niewiele zmieniło, bo nadal ma sporo do powiedzenia w klubie.

PS. Co do Rzeszowa to niech nikt nie daje sie zwieść, bo i tam może być ciepło. W środę Marta 1,5 ogłosi decyzję , a z tego co wiem to bliżej jej do rezygnacji niż pozostania w klubie (i nie mam tej wiadomości z prasy).
Ale kobieta zmienną jest.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 09 lis 2014, 18:27

Ja osobiście w jej odejście nie wierze z jednego powodu. Gdyba miała odejść klub nie prowadził by rozmów z takim czy z drugim zawodnikiem ponieważ nie wiedział by finansowo na czym stoi.
Més que un club.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 09 lis 2014, 18:44

gordon pisze:Gdyba miała odejść klub nie prowadził by rozmów z takim czy z drugim zawodnikiem ponieważ nie wiedział by finansowo na czym stoi.

W takim razie nasz klub też nie powinien rozmawiać z zawodnikami...

Awatar użytkownika
konri

Postautor: konri » 09 lis 2014, 19:30

^^To samo chciałem napisać. Marta już długi czas marudzi, że odchodzi. W sumie jakbym włożył w żużel tyle kasy co ona i nie było jasnych zasad, tylko układy, kanty i kolesiostwo to też bym miał to w końcu w dupie.

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 09 lis 2014, 19:44

Tylko jest jedno "ale" zbiegło się klika faktów na raz.

Po pierwsze sprawa Okoniewskiego.
Po drugie sprawa kłopotów jej galerii handlowej, a właściwie kłopoty z najemcami którzy lawinowo zrywają niekorzystne dla nich umowy.
Po trzecie jej zdaniem zawodnicy nie nauczyli się niczego po sprawie pozdawienia licencji Częstochowy i Gdańska.
Po czwarte dziwne ruchy władz żużla EE, PZM i GKSŻ np. kary, opłaty, wymagania co do infrastruktury itp.

Co do kontraktów, to Rzeszów bez Marty też nie ma pokrycia, ale mają ten plus że tam mali sponsorzy czekają na odejście Marnych Folii. Jasne że nie takie pieniądze będą , ale na start i spokojny sezon będą.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 19:47 przez macies1978, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
noflattery

Postautor: noflattery » 09 lis 2014, 19:45

PrzemczaN pisze:W takim razie nasz klub też nie powinien rozmawiać z zawodnikami...

No i z tego co widac to nie rozmawia, bo nie traktujmy wyslania na sztuke maili z ultimatum do zawodnikow jako rozmowy.
Widocznie prezes czeka na to co spadnie, by wziac desperatow za miske ryzu, by jezdzili na RuinArenie dla jego ekscelencji Lukasza Sadego.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 19:49 przez noflattery, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 09 lis 2014, 19:48

noflattery pisze:
PrzemczaN pisze:W takim razie nasz klub też nie powinien rozmawiać z zawodnikami...

No i z tego co widac to nie rozmawia, bo nie traktujmy wyslania na sztuke maili z ultimatum do zawodnikow jako rozmowy.

Dlaczego nie? Toż to mistrzostwo świata negocjacji, nie dopuścić do nich. Wystraszeni zawodnicy groźbą braku pracy podpiszą co im podsunie klub.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Postautor: Młynar » 09 lis 2014, 20:05

Greg-Tarnów pisze:Pojedli,pochlali i na tym się skończyło.Rozpierdolili żużel zespół stracił już Buczka,Kacpra i Artioma.Następny w kolejce Vaculik który podpisze u sąsiadów i potraktuje to jak danie w pysk kibicom Unii.

Pozdrawiam

Impreza skończyła się około północy a ostatni odpływający okręt to samochód z Panem Prezesem. Zadowolenie i uśmiech emanował z twarzy, więc nadal jest zajebiście..

yO!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 09 lis 2014, 20:10

noflattery pisze:

Widocznie prezes czeka na to co spadnie, by wziac desperatow za miske ryzu, by jezdzili na RuinArenie dla jego ekscelencji Lukasza Sadego.

Zobaczymy za jakiś czas co będzie. Mi się forma maili z uultimatum tez nie podobała, ale na tym się zakończyło? Serio wierzycie w to że to były oferty bez negocjacji i albo taka albo żadna?

Awatar użytkownika
noflattery

Postautor: noflattery » 09 lis 2014, 21:23

Jesli bylo cos co mozna nazwac negocjacjami to wygladalo pewnie tak "prezesie, a ta kasa to w EUR czy PLN, bo niedowidze" "w PLN" "aha"

Awatar użytkownika
macies1978

Postautor: macies1978 » 09 lis 2014, 22:38

Grunt że pseudo prezes zadowolony pewnie dopiął budżet na spotkaniu ze sponsorami.

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 09 lis 2014, 22:59

PrzemczaN pisze:
noflattery pisze:

Zobaczymy za jakiś czas co będzie. Mi się forma maili z uultimatum tez nie podobała, ale na tym się zakończyło? Serio wierzycie w to że to były oferty bez negocjacji i albo taka albo żadna?

Jak widać na tym się skończyło. Skoro Cegielski ujawnił ten "zapis" z maila, że ta oferta jest ostateczna ze strony klubu, to chyba sobie nie żartował w ten sposób? Gomóła odpowiedział na taką ofertę z klubu i co... CICHO.
Serio wierzymy, że z tego wszystkiego Sady i jego banda nieudaczników toną już w swoim gównie kłamstw.

Ciekaw jestem jak udała się golonka klubowa. W jakich nastrojach wychodzili sponsorzy i zawodnicy.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Postautor: Młynar » 09 lis 2014, 23:25

Zawodników podstawowych brak poza Koldim.. Sponsorzy byli, ale w małym wymiarze a Prezes był bardzo zadowolony wychodząc ostatni z lokalu. Czekajmy na owoce tego spotkania w tym tygodniu :)

Z tego miejsca chciałem jeszcze raz podziękować tym, którzy się wczoraj zjawili pod Taurusem. Jest wiele przeciwności, ale po ilości osób i zaangażowaniu wiem, że podołamy zadaniu! Walczymy dalej z tym chorym układem!

yO!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 10 lis 2014, 0:26

Szotek pisze:Jak widać na tym się skończyło.

A moim zdaniem jeszcze nic się nie skończyło, Janusz jeszcze do Leszna nie poszedł.

Szotek pisze:Skoro Cegielski ujawnił ten "zapis" z maila, że ta oferta jest ostateczna ze strony klubu, to chyba sobie nie żartował w ten sposób?

Ja nie przeczę, że był taki zapis, ale uważam, że pomimo tego zapisu negocjacje i tak zostały podjęte (ba, jestem pewien ;) ) Janusz chce tu zostać, to nie podlega dyskusji. Jak by mu to było obojętne, to już by go tu dawno nie było. To nie jest typ zawodnika, który będzie co sezon jeździł tam, gdzie mu dadzą o 100k więcej. Oczywiście za ochłapy tu nie zostanie, ale jeśli Szotku myślisz, że na tym mailu który ujawnił Cegielski się kończyło to jesteś w błędzie.

Szotek pisze:Gomóła odpowiedział na taką ofertę z klubu i co... CICHO

Czasem CICHO nie znaczy źle ;)

Szotek pisze:Serio wierzymy, że z tego wszystkiego Sady i jego banda nieudaczników toną już w swoim gównie kłamstw.

Ja z kolei wierzę tylko w Boga, wszystko inne to kwestia obserwacji ;)

Szotek pisze:Ciekaw jestem jak udała się golonka klubowa. W jakich nastrojach wychodzili sponsorzy i zawodnicy.

To nie byłeś sprawdzić ;) ?

Awatar użytkownika
Szotek

Postautor: Szotek » 10 lis 2014, 0:48

Janusz może nie, a reszta zawodników to co? Nie są przydatni? :) Trenera nie mają, menadżera również. Czy Zarząd myśli, że to ICH zasługa jeśli chodzi o ostatnie sukcesy medalowe?
Domyślam się, że w kwestii Janusza i Martina? na tym znanym mailu się nie skończyło, ale w stosunku do pozostałej reszty to raczej tak. Skoro taki Gomóła wypowiada się, że odesłał wiadomość i czeka i czeka i sam nie wie co robić, to chyba nie jest dobre zachowanie ze strony (pseudo)władz, czyż nie? I to "cicho" raczej wygląda na to jednak złe...
Z tą wiarą w Boga zapewne nie tylko jeden tak masz, ale zapytałeś czy reszta w to wierzy... Ale korzystając z Twojej podpowiedzi, stwierdzam, że można ZAOBSERWOWAĆ nieprofesjonalne podejście do spraw kontaktowych ze strony (pseudo)władz.
Byłem, nie byłem, nieistotne. Zapytałem jakie humory panowały w środku oraz po zakończeniu klubowej imprezy zamkniętej.

I pozostała mała formalność odnośnie soboty:
- Zmarnować kolejny sezon √
- Ściemniać, że wszyscy kłamią √
- Okłamać wszystkich, że jest dobrze √
- Zmusić Cieślaka do odejścia √
- Zabawić się znów za klubowe pieniądze √

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator

Postautor: PrzemczaN » 10 lis 2014, 1:29

Szotek pisze:Janusz może nie, a reszta zawodników to co? Nie są przydatni?

Każdy jest przydatny, ale zależy za jaką cenę. Nie będziemy wiecznie mieć budżetu na TOP3.

Szotek pisze:Trenera nie mają, menadżera również.

Jeszcze...

Szotek pisze:Czy Zarząd myśli, że to ICH zasługa jeśli chodzi o ostatnie sukcesy medalowe?

Nie do mnie pytanie.

Szotek pisze:Skoro taki Gomóła wypowiada się, że odesłał wiadomość i czeka i czeka i sam nie wie co robić

Może oferta z Torunia nie jest taka super?

Szotek pisze:stwierdzam, że można ZAOBSERWOWAĆ nieprofesjonalne podejście do spraw kontaktowych ze strony (pseudo)władz.

Też to stwierdzam. Ja bym w wielu kwestiach postąpił inaczej, ale ja nie rządzę.

buzumbura

Postautor: buzumbura » 10 lis 2014, 8:17

http://www.unia.tarnow.pl/wiadomosc.php?id=1656

Ładnie pochlali, aż w "Ładnej Tarnowskiej" skończyli:) Wykaz sponsorów organizujących imprezę pokazuje, że nie wszyscy odwrócili się od klubu. I jak będzie dobrze?

Awatar użytkownika
gordon

Postautor: gordon » 10 lis 2014, 9:10

Nie piszcie mi tutaj o tym, że nie zawsze musimy walczyć o pierwszą 3. Bo nie musimy, ale kasę jaką klub proponuje zawodnikom to jest śmiech na sali. Takie pieniądze to można proponować zawodnikom w 1 lidze. Zaraz prezes i jego świta będzie peplał, że mamy skład na jaki nas stać i nie będzie przepłacać. Klub po prostu się ośmiesza dając takie, a nie inne warunki, a żądania zawodników nie są z kosmosu.
Może taki Buczek czy Aratiom mają tak wysokie wymagania, że klub postanowił całkiem ich olać? Ci ludzi nie potrafią z nikim porozmawiać. To jest ku*** kpina aby kontrakt z kimś ustalać e-mailowo i nie mieć chęci nawet się spotkać. Gorszego prezesa nigdy nasz klub nie miał i pewnie miał nie będzie. Bo średnio rozgarnięty człowiek z kulturą osobistą lepiej by sprawy załatwił niż to jest obecnie.

Od klubu słyszę tylko cały czas jedno. Wkrótce kontrakty wszystko będzie dobrze. Niech jeszcze dwa tygodnie tak sobie mówią, a Janusz zostanie bykiem, a Martin żurawiem. Ciekawe co wtedy powiedzą, że Janusz zażądał gwiazdki z nieba, a Martin nowego Aston Martina?!
Més que un club.

rufai

Postautor: rufai » 10 lis 2014, 11:49

buzumbura pisze:http://www.unia.tarnow.pl/wiadomosc.php?id=1656

Ładnie pochlali, aż w "Ładnej Tarnowskiej" skończyli:) Wykaz sponsorów organizujących imprezę pokazuje, że nie wszyscy odwrócili się od klubu. I jak będzie dobrze?

Nie byłem na tej gównianej stronce już dawno ale zaciekawił mnie fragment jednego z newsów: Transferowa karuzela w Tarnowie zapowiada się ciekawie, ponieważ na liście życzeń jest kilka ciekawych nazwisk na czele z zawodnikami, którzy niegdyś już startowali w tarnowskiej drużynie.

Pewno z Lindgrenem, Jędrzejakiem i Jamrogiem :lol:

Qba.W

Postautor: Qba.W » 10 lis 2014, 12:00

Ciekawe co wtedy powiedzą, że Janusz zażądał gwiazdki z nieba, a Martin nowego Aston Martina?!

To byłby nowy model - Aston Martin Vaculik ;)
Pride, Passion & Glory
Rada rządzi, Rada radzi, Unię na dno zaprowadzi.