Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

List otwarty kibiców Unii Tarnów

O kibicach dla kibiców.
JaGa
PROSTACY'05
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa » 17 paź 2014, 18:40

List otwarty kibiców Unii Tarnów


My kibice sportu żużlowego śledząc doniesienia medialne czujemy coraz większe zaniepokojenie, iż jedyny sport na najwyższym poziomie w Naszym mieście może zniknąć z mapy Polski. Pomimo licznych sukcesów sportowych w ostatnich 10 latach (3 tytułu DMP, 2 brązowe medale DMP oraz liczne sukcesy zawodników z jaskółką na plastronie w pozostałych zawodach organizowanych pod auspicjami FIM i PZM), co roku musimy drżeć o przyszłość dyscypliny w Naszym mieście. Jesteśmy ogromnie wdzięczni największym sponsorom tarnowskiego żużla tj. Grupie Azoty S.A oraz Tauron Polska Energia S.A za ich wkład w rozwój naszej ukochanej dyscypliny w Tarnowie. Zdajemy sobie sprawę, iż współpraca na linii zarząd - sponsorzy klubu nie wygląda najlepiej. Sukcesy które były udziałem Naszego klubu nie zostały w należyty sposób wykorzystane. Klub nie pozyskał nowych sponsorów i nie przekuł sukcesów sportowych w sukces marketingowy. Nie zapominamy również o mniejszych sponsorach, którzy mieli również swój wkład w sukcesy klubu. My pamiętamy o Waszym wkładzie w sukcesy klubu, a marka waszych firm jest dla nas rozpoznawalna.

Zdajemy sobie sprawę, iż władze Miasta Tarnowa, pomimo ogromnej reklamy jaką jest
prezentacja nazwy miasta i regionu w ogólnodostępnej telewizji, liczne publikacje prasowe oraz internetowe, nie zapewniają należytego wkładu finansowego w działania spółki ŻSSA Unia Tarnów. Nie mówimy tutaj o wspieraniu kontraktów zawodników, ale chociażby o zwolnienie spółki z opłat za dzierżawę stadionu i opłaty podatku od nieruchomości, a także o wsparcie dla szkółki żużlowej. Kwoty które przekazują inne miasta podobnej wielkości jak Tarnów na sport żużlowy są niewspółmiernie większe. Infrastruktura Stadionu Miejskiego jest w opłakanym stanie, a kolejne ekipy rządzące miastem zmarnowały ostatnie dziesięć lat nie podejmując żadnych konkretnych działań zmierzających w stronę jej poprawy.
My kibice zapamiętamy wkład włodarzy miasta w sport żużlowy w Tarnowie i damy temu wyraz przy urnach wyborczych w najbliższych wyborach samorządowych, a od przyszłych władz Tarnowa oczekujemy zdecydowanych kroków w stronę poprawy infrastruktury Stadionu Miejskiego, który służy nie tylko żużlowcom, ale także piłkarzom.

W ramach działań naprawczych powinny nastąpić zmiany w funkcjonowaniu Rady Nadzorczej ŻSSA Unia Tarnów. Tarnowskie Towarzystwo Żużlowe, jako główny udziałowiec nie jest niestety gwarantem rozwoju tak dla całej Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej, jaki dla potencjalnych jej pracowników. Naszym zdaniem zmiana w strukturze udziałów w ŻSSA powinna być pierwszym krokiem do zmian jakościowych w tarnowskim żużlu. Oczywiście idealną sytuacją byłaby taka, kiedy to największy sponsor i główny partner posiada większościowy pakiet, co pozwoliłoby mu trzymać pieczę nad pieniędzmi, inwestowanymi w reklamę poprzez sport żużlowy. Zmiana głównego udziałowca przyniosłaby nową jakość w ŻSSA.
Wierzymy, że profesjonalne podejście przedstawicieli Grupy Azoty, przyczyniłoby się do ściągnięcia do naszego klubu menedżera z prawdziwego zdarzenia, a co za tym idzie zbudowania skutecznej grupy ludzi, której wokół żużla brakuje. Doceniając wkład osób, które powołując Tarnowskie Towarzystwo Żużlowe przyczynili się do ratowania sportu żużlowego w Tarnowie w przeszłości, uważamy, że potrzebny jest napływ nowej krwi, osób które mają pomysł na żużel w nowej rzeczywistości. Naszym - kibiców zdaniem, czara goryczy się przelała - czas, aby przy ukochanym klubie pracowali ludzie, którzy chcą i potrafią skutecznie działać przez cały rok, ludzie, którzy nie będą bali się wyjść do sponsorów w regionie, ludzie, którzy nie będą żyli w przekonaniu o wiecznym wsparciu lokalnego lidera - Grupy Azoty, lecz wykażą się zarówno przed kibicami, jak i głównym partnerem, że warto z nimi współpracować. Do nas kibiców, ze wszystkich stron (zawodników, trenera, sponsorów, mediów) dochodzą sygnały o tym, że "w klubie nie ma z kim rozmawiać". Czas to zmienić. Zacznijmy pracować u podstaw, aby za parę lat móc powiedzieć, że jesteśmy dumni nie tylko z naszych zawodników, ale z całego klubu żużlowego - UNIA TARNÓW. Doraźna pomoc finansowa nie uzdrowi tarnowskiego żużla - zdają sobie już sprawę z tego wszyscy.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację wokół sportu żużlowego w Tarnowie według nas kibiców jedynym ratunkiem dla sportu żużlowego w Tarnowie w sezonie 2015 jest dalsza ścisła
współpraca ŻSSA Unia Tarnów z Grupą Azoty i Tauron Polska Energia oraz zwiększenie dotacji miejskich na sport żużlowy w Tarnowie. Zwracamy się z prośbą do władz spółki Grupa Azoty o zrewidowanie stanowiska w kwestii sponsoringu żużlowców Grupa Azoty Unia Tarnów i przekazaniu środków na funkcjonowanie zespołu w ekstralidze w kolejnym sezonie. Zwracamy się również do władz Tauron Polska Energia z prośbą o nie pozostawianie Naszej ukochanej drużyny bez wsparcia w sezonie 2015.

Jednocześnie zwracamy się do lokalnych przedsiębiorców, którym leży na sercu rozwój sportu żużlowego w Tarnowie o wsparcie w nadchodzącym sezonie.

W ramach działań naprawczych proponujemy powołanie rady sponsorów w skład której weszliby najwięksi sponsorzy klubu na wzór rozwiązania jakie zastosowała Stal Gorzów. Ze strony miasta oczekujemy przeznaczenia kwoty około 1,5 mln na działalność sekcji żużlowej z przeznaczeniem 1 mln złotych na remont i dostosowanie stadionu do wymogów Ekstraligi S.A Pozostała kwota na szkolenie młodego pokolenia tarnowskich żużlowców. Słowa przedstawiciela miasta odnoszące się do kwoty dofinansowania spółki w roku 2014 traktujemy jako mało śmieszny żart.

My kibice ze swojej strony deklarujemy wszelką możliwą pomoc ponieważ dobro naszego klubu leży nam na sercu. Nie pozwólmy, aby na stadionie w Tarnowie Mościcach umilkł warkot motocykli żużlowych. Nie musimy mieć zespołu na medale, chcemy dobrze zarządzanego poukładanego wewnętrznie klubu. Jeżeli ten stan rzeczy nastanie sukcesy przyjdą z czasem. Bez Waszej pomocy przedstawiciele Grupy Azoty S.A. i Tauron Polska Energia S.A to się nie uda.

Z poważaniem Kibice Unii Tarnów

Jednocześnie prosimy wszystkich, którym zależy an przyszłości żużla w Tarnowie o to by pobrali poniższy plik i zbierali podpisy poparcia dla listu otwartego. Pokażmy, że stanowimy jedność i że ludziom, którym zależy na Unii jest znacznie więcej niż te, które piszą na forum.

Plik do pobrania - http://www.supershare.pl/?d=B9A95B3D2


Informujemy, że powyższy list otwarty został dostarczony do Grupy Azoty S.A., TAURON Polska Energia S.A., p.o. Prezydenta Miasta Tarnowa, ŻSSA Unia Tarnów.
Pozostali sponsorzy również otrzymają treść listu.


Jako, że nie ograniczamy się tylko do forum, to wszystkich użytkowników FB zapraszamy do polubienia specjalnie utworzonej stronie i przekazaniu adresu dalej!

RATUJMY ŻUŻEL W TARNOWIE!


Pokażmy w końcu, że stanowimy wielką siłę i że czas najwyższy liczyć się z naszym zdaniem, bo od lat jesteśmy sponsorem klubu!!

UNIA TO MY!!P.S.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w powstanie listu, a także pozostałe działania. Lecimy dalej Panowie i Panie!

Michał95
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2014, 11:08

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Michał95 » 17 paź 2014, 19:04

Tylko niech każdy weźmie sobie do serca słowa o zbieraniu podpisów! Nie wystarczy przeczytać list i się z nim zgodzić.

Drukujemy listy do podpisów i jazda! Czas ruszyć dupska a nie tylko płakać jak to jest źle.
Wcześniej pod nickiem dr.misiek.

Paczpan12
Posty: 39
Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:56

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Paczpan12 » 17 paź 2014, 19:18

Super! Powiedzcie mi jedno, jestem w Chorzowie i będę dopiero w Tarnowie w okolicach wszystkich świetych, do kiedy mógłbym oddać list z podpisami ?

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2621
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 » 17 paź 2014, 19:23

Spokojnie zdążysz.

Pokażmy siłę jak teraz nic nie ugramy to zapomnijmy o ekstralidze na lata.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

JaGa
PROSTACY'05
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa » 17 paź 2014, 19:30

Zbierajmy podpisy cały czas. Ważna jest ich ilość i to, by non stop do nas spływały. Ilość podpisów będzie na bieżąco podawana.
Mam nadzieję, że ich ilość będzie równie szybko rosła jak ilość "lajków" na FB. W półtorej godziny już jest ponad 400.

Awatar użytkownika
siemek
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:39

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: siemek » 17 paź 2014, 19:40

Bo nikomu nie jest obojętny los Naszych Jaskółek...
FB to potężna siła :P

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: maniek » 17 paź 2014, 19:48

ktoś kto prowadzi FP na FB o ratowaniu, mógłby trochę przybliżyć ostatnie lata kibicom w Tarnowie jak to było z tym naszym żużlem i zarządem po kolei... ludzie nie mają świadomości bo dla Kowalskiego, drużyna walcząca o najwyższe cele to klub poukładany... nie trudno znaleźć w internecie różne wypowiedzi różnych prezesów jak i obecnego, obietnice i t p !

Ten fan page musi żyć bo w przeciwnym razie kiepsko, samo suche wrzucenie petycji i listu hmm list to jedno ludzie mniej zagłębieni w temat muszą go poznać..
Ostatnio zmieniony 17 paź 2014, 19:49 przez maniek, łącznie zmieniany 1 raz.

Michał95
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2014, 11:08

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Michał95 » 17 paź 2014, 19:49

Info dla osób z Krakowa

Listy z podpisami możecie dostarczyć do mnie w następujących dniach i godzinach:

Poniedziałek: 9.30 - 10.45 ( pod Auditorium Maximum przy ul.Krupniczej 35)

18.00 - 18.30 (pod pomnikiem Adama Mickiewicza na Rynku Głównym)

Wtorek: 15.00 - 16.00 ( pod pomnikiem Adama Mickiewicza na Rynku Głównym)


O tym jak będzie to wyglądało w następnych tygodniach - jeszcze będę informował.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na priv. Ewentualny kontakt telefoniczny będzie dostępny po uprzedniej wiadomości prywatnej.
Wcześniej pod nickiem dr.misiek.

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: maniek » 17 paź 2014, 19:53

A i uważam, że podpisy powinna zbierać zorganizowana grupa i bez chaosu

dokładne terminy godziny i objechać to w jakiś weekend

10:00 tu
13:00 tu
16:00 tu

zrobić trzy takie dni żeby w każdym punkcie odnotować zbiórkę o każdej godzinie bo nie każdy zawsze może..tworzyć wydarzenia na FB przez fanpage! i zapraszać zapraszać zapraszać do "stoiska" w barwach w celu podpisu, ulotki wydają się też nie być problemem na takie stoisko przy okazji nowym osobom można tłumaczyć ..

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2621
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 » 17 paź 2014, 19:55

maniek pisze:ktoś kto prowadzi FP na FB o ratowaniu, mógłby trochę przybliżyć ostatnie lata kibicom w Tarnowie jak to było z tym naszym żużlem i zarządem po kolei... ludzie nie mają świadomości bo dla Kowalskiego, drużyna walcząca o najwyższe cele to klub poukładany... nie trudno znaleźć w internecie różne wypowiedzi różnych prezesów jak i obecnego, obietnice i t p !

Ten fan page musi żyć bo w przeciwnym razie kiepsko, samo suche wrzucenie petycji i listu hmm list to jedno ludzie mniej zagłębieni w temat muszą go poznać..
Najlepsza wizualizacja sytuacji byłby zeszłoroczny list do GA i Tauronu w ktorym bylo napiętnowanych kilka klubowych spraw.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: maniek » 17 paź 2014, 19:56

dokładnie dla wielu niestety kojarzy się to znów z kolejnym listem.... i po co się bawić, uważam że albo wóz albo przewóz.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2621
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 » 17 paź 2014, 19:57

Moze podpiąć na FB list otwarty GA o działalności klubu.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Michał95
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2014, 11:08

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Michał95 » 17 paź 2014, 19:58

I takie zbiórki przypuszczam, że będą. Ja staram się tylko zmobilizować mieszkających/pracujących/uczących się w Krakowie do zbierania podpisów. :)

JaGa, został poinformowany o mojej pomocy i pomysł zaakceptował.
Wcześniej pod nickiem dr.misiek.

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: maniek » 17 paź 2014, 20:00

ja rozumiem, ale czy chcemy trafić do kibiców z forum którzy sprawę znają doskonale czy jednak zebrać z 5000 tys podpisów ?

ps. prawie 3600 fanów na FP ut.net do "wykorzystania" + strona www , jednak musi być pomysł

trochę to bez wiary hmm

Awatar użytkownika
siemek
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:39

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: siemek » 17 paź 2014, 20:00

1.Skan listy poparcia jest możliwy ???
2. Jeżeli nie to gdzie to wysyłać pocztą ??? Kibice również są np. w Anglii...

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: maniek » 17 paź 2014, 20:05

1.Skan listy poparcia jest możliwy ???
2. Jeżeli nie to gdzie to wysyłać pocztą ??? Kibice również są np. w Anglii...
I własnie takich pytań nie powinno być... wszystko powinno być dokładnie zawarte w informacjach, zorganizowane, kibice są wszędzie
samaakcja fajna, mam odczucie, że jednak na odczep....obym się mylił

JaGa
PROSTACY'05
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: JaGa » 17 paź 2014, 20:10

maniek, to zaproponuj konkretne miejsce, godzinę, schemat działania. Następnie zorganizuj ekipę ludzi, która to okiełzna. Bo tekst "niech zrobi to grupa zorganizowana" mnie powala na łopatki. Mamy działać My wszyscy kibice, a nie ciągła spychologia. Współpracujmy i pomagajmy sobie, bo kilka osób za każdym razem nie będzie wyręczać reszty.

W sprawie FP to wszelakie uwagi a tym bardziej konkretne teksty do wrzucenia mile widziane. To o czym wspomniałeś to było obgadane z pewnymi osobami i owszem miało być napisane. Jednak nei wszystko na raz. Dlatego też jeśli masz pomysł na ów treść to klawiatura jest Twoja. Potem podeślij i wykorzysta się wszystko.

I proszę Was wszystkich o jedno - nie liczcie na to, że ktoś za Was będzie realizował wasze pomysły. Pomóżcie nam, a zarazem Wam samym!

siemek, nazbieraj jak najwięcej i podeślij mi skany. Tylko niech podstawowe dane będą czytelne!

Awatar użytkownika
DannUT
Posty: 276
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:14
Lokalizacja: 50.008476, 20.924890

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: DannUT » 17 paź 2014, 20:55

a ja tak myślę że w weekend nie ma drugiego takiego miejsca w Tarnowie gdzie pojawia się tylu ludzi co Gemini. Można by do administracji napisać jak sprawa wygląda może by dali zgodę na zbieranie podpisów w któryś weekend za m.in zdjęcie w tle i artykuł na profilu i stronie uniatarnow.net zapraszającym na to wydarzenie.

Awatar użytkownika
RECON_1
Posty: 101
Rejestracja: 25 lip 2011, 11:19
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: RECON_1 » 17 paź 2014, 22:05

Mam pytanie natury organizacyjnej, czy na liscie wystarczy imie,nazwisko i podpis, czy potrzebne sa inne dane typu (kolejnosc tabeli) imie, nazwisko, adres zamieszkania/zameldowania, pesel, podpis?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5293
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: savage » 17 paź 2014, 23:39

Trzeba przyznać, że 1400 like'ów w niecałą dobę, a w zasadzie w pół doby to wynik, którym można się pochwalić ;). Jak będzie 3000 to uważam, że będzie bardzo dobrze, a wszystko powyżej to już rewelacja, jeśli chodzi o Facebook.


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2621
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 » 17 paź 2014, 23:44

RECON_1 pisze:Mam pytanie natury organizacyjnej, czy na liscie wystarczy imie,nazwisko i podpis, czy potrzebne sa inne dane typu (kolejnosc tabeli) imie, nazwisko, adres zamieszkania/zameldowania, pesel, podpis?
tak jak na liście
imie, nazwisko, miasto i podpis

[ Dodano: 18-10-2014, 00:53 ]
savage pisze:Trzeba przyznać, że 1400 like'ów w niecałą dobę, a w zasadzie w pół doby to wynik, którym można się pochwalić ;). Jak będzie 3000 to uważam, że będzie bardzo dobrze, a wszystko powyżej to już rewelacja, jeśli chodzi o Facebook.


Pozdrawiam
1500 like'ów w 6h
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: maniek » 18 paź 2014, 0:55

Trzeba przyznać, że 1400 like'ów w niecałą dobę, a w zasadzie w pół doby to wynik, którym można się pochwalić ;) . Jak będzie 3000 to uważam, że będzie bardzo dobrze, a wszystko powyżej to już rewelacja, jeśli chodzi o Facebook.
wynik na start konkretny, wrzucilibyście grafikę z 1500/2000, niech ludzie lajkują i udostępniają, trzeba generować lajki, i jak najszerszy dostęp

ps. jak będzie 10k to ktoś wspominał o marszu hehe ;-) :mrgreen:

tylko cały czas trzeba przypominać i pamiętać czemu służy akcja i chodzi o podpisy, a kto już coś pozbierał niech przesyła zdjęcia, można udostępniać niech się nakręca bez danych rzecz jasna :)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 791
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: Crumper » 18 paź 2014, 8:32

ja to sobie bede zbieral od klientów co mnie w biurze nawiedzą... i od pracowników UM tez juz mam kilka:D

A co do zoragnizowania.. jaga.. wiesz tak jak z wpłatami na wyjazdy... MCP o jakiejsc tam godzinie i podpisywac... mozna równoczesniee n MCP, miejsce gdzies na osiedlach, moscice..

pozniej trzeba skonsultowac zeby sie jeden podpis nie pojawił 2,3 razy i gra:D
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: gordon » 18 paź 2014, 8:36

Panie i panowie. Drukować i zbierać podpisy po rodzinie, znajomych. Każdy nas tu z forum jest w stanie zebrać mniejszą lub większą liczbę głosów, a to da potem konkretną ilość. Nie zostawmy tego i działajmy.
Més que un club.

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2621
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: List otwarty kibiców Unii Tarnów

Post autor: macies1978 » 18 paź 2014, 10:44

Jak przeczytałem wpis kumpla to mnie ścięło, wiedząc jaka jest prawda:
Ja sądziłem że Unia to chluba miasta i Urząd ją wspiera finansowo i prawnie.
gość jest z Zielonej Góry :(

[ Dodano: 18-10-2014, 11:57 ]
Lista grzechów głównych Rady Nadzorczej i Zarządu spółki:
1. Lekceważący stosunek do głównych sponsorów.
2. Nie wypełnione zobowiązania (mieli 1 mln złotych dołożyć do budżetu własnym sumptem)
3. Odejścia dużych sponsorów w ciągu ostatnich 2 lat.
4. Nie przybył żaden nowy sponsor do klubu w ciągu ostatnich 2 lat.
5. Brak reakcji RN na poczynania Zarządu klubu.
6. Przekonanie o tym że GA zawsze da pieniądze i uratuje sytuację w klubie
7. Brak kontaktu Prezesa z trenerem i zawodnikami, traktowanie ich jak powietrze.
8. Zmarnowanie szansy na pozyskanie sponsorów w 2012 roku po zdobyciu złota w DMP.
9. Traktowanie kibica jako stałego elementu stadionu, żadnej inicjatywy w celu polepszenia jakości oglądania widowiska i zachęcenia nowych kibiców do odwiedzania stadionu.
10. Zaniedbanie szkolenia młodzieży. Gdyby nie rodzice i pomoc Janka Kołodzieja to nie byłoby Ernesta Kozy, Damiana Dąbrowskiego i wielu innych...
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

ODPOWIEDZ