Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

O kibicach dla kibiców.
Danon

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Postautor: Danon » 07 maja 2011, 8:53

Myślę, że na derbach należy skupić się na dopingu dla Naszej(sic!) drużyny. Nie inspirujmy się józkami, craxą, które bardziej skupione są na wrzutach. Oczywiście jakieś małe jebać rzeszów nie zaszkodzi, ale mam nadzieję, że nie zdominuje to naszego repertuaru za dwa tygodnie.

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 07 maja 2011, 10:56

Tak jak Danon pisze. Skupiamy się na sobie, bo to my się prezentujemy!! Jednak hymn będzie trzeba zaśpiewać, bo derby bez "Jebać rzeszów" to nie derby :P Poza tym mamy też inne przyśpiewki, które zrobią robotę.
Niemniej jednak jedziemy z dopingiem dla naszych i oby jak najwięcej ludzi pojawiło się w Rzeszowie, bo póki co ludzie to padaka :/

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 07 maja 2011, 11:03

Ja tylko zaproponowałem, pisałem o 11 w nocy, więc mogą być beznadziejne. A co do Hymnu, miał być już śpiewanu na Falubazie, a co z tego wyszło to wszyscy wiemy. Ja osobiście go nie słyszałem. Poza tym w moim odczuciu, doping jest coraz słabszy, nie wiem czym to jest spowodowane. Ale jedno jest pewne, jeśli przed meczem z Toruniem , nie potrenujemy hymnu, to nic z tego nie wyjdzie na derbach.

Danon

Postautor: Danon » 07 maja 2011, 11:14

Jadze chodziło o inny hymn z resztą napisał go w poście :P Trzeba zacząć ludzie na wyjazdy jeździć bo prostych rzeczy nie kumacie :)

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 07 maja 2011, 11:36

na to trzeba mieć fundusze, a nie każdego stać

Lecho

Postautor: Lecho » 07 maja 2011, 14:23

Odmów sobie paru piw i paczkę fajek to pojedziesz (nie chodzi konkretnie o te rzeczy ale ogólnie). Czasem ludzie nie chodzili na mecze w Tarnowie, żeby pojechać sobie na wyjazd. My mieliśmy dwa dosyć bliskie, spoko wyjazdy a frekwencja kiepska, argument z kasą raczej kiepski, bo nikt milionerem z ekip wyjazdowych raczej nie jest ;)

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 07 maja 2011, 14:38

Palić, nie palę, pracować nie pracuję , więc nie mam kasy, a co za tym idzie na wyjazdy nie ma kasy.

Lecho

Postautor: Lecho » 07 maja 2011, 14:43

Przecież napisałem, że nie chodzi konkretnie o te rzeczy :) Tylko ogólnie, że jak się chce to się pojedzie

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 07 maja 2011, 14:47

Kurde derby to taki wyjazd, na który warto się zadłużyć by po prostu tam być!! Dlatego nie marudzić a jechać, bo to już tuż tuż ;)

djwds, tak jak Lecho napisał chodziło mi o stary motyw, gdzie młynowy w żeszofie zapodaje tylko tyle "Do hymnu", a każdy wie, że ma na full zaśpiewać "Jebać Rzeszów jebać!!"!
Bo odnośnie hymnu na stadionie ... nawet nie chce mi się tego komentować :roll:

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 08 maja 2011, 21:51

Jaga , taka prośba na przyszłość. Skoro podłączacie się do stadionowych głośników, to prowadźcie doping, a nie puszczajcie muze, bo to nie zachęca ludzi do kibicowania, tylko zniechęca nie tylko do kibicowania, ale i do was. Wiem co mówię bo słyszałem opinie odnośnie puszczania tej muzy.

leszeek17

Postautor: leszeek17 » 08 maja 2011, 22:05

Otóż to. Żenujące - dyskotekę sobie robicie? Speedway party? ok, róbcie sobie, ale w swoim gronie, dla siebie, a nie dla wszystkich na pierwszym łuku. I chyba nie tylko mi się to nie podobało, skoro przed bodajże 8 biegiem poszły ostre gwizdy w waszą stronę. No chyba, że w ten sposób chcecie równać do poziomu drużyny.

Swoją drogą nie zdziwiłbym się, jakby po takich akcjach wycofało się paru mniej znaczących sponsorów, bo płacą kupę kasy na reklamy, które wy skutecznie zagłuszacie puszczaniem tak bardzo potrzebnej wszystkim muzyki.

dr.misiek

Postautor: dr.misiek » 08 maja 2011, 22:13

Może poczekajcie troche jak glos zabiora ludzie, ktorzy sa odpowiedzialni za to. Wtedy mozecie oceniac ok?

Awatar użytkownika
djwds

Postautor: djwds » 08 maja 2011, 22:18

Ja wyrażam tylko swoje niezadowolenie , z tego typu zjawiska. Ludzie przyszli na stadion oglądnąć żużel, i w swoim stylu podopingować , a nie słuchać muzy. Do tego taka sytuacja, zaczyna się bieg , a muza dalej leci. Ja się pytam co to ma być??. Muzyka jest puszczana od czasu do czasu w przerwie, ale przez odpowiedzialne za to osoby. Do tego gdy spiker podawał informacje, to była ona zagłuszona przez tą niepotrzebną nikomu muzykę.

leszeek17

Postautor: leszeek17 » 08 maja 2011, 22:20

A niby dlaczego mam czekać z ocenianiem? Średnio mnie interesuję, do kogo należy sprzęt, kto go przyniósł, podłączył i odpalał. Wiem, że byli to ludzie z grupy, którą dowodzi JaGa, więc swoje uwagi i ocenę całej sytuacji kieruję w jego stronę, licząc, że porozmawia z kim trzeba i wyciągnie wnioski na przyszłość.

dr.misiek

Postautor: dr.misiek » 08 maja 2011, 22:23

Jestem kompletne wykończony, więc sorry, ale nie będę kontynuował rozmowy ;)

W sumie to dobrze, że się wypowiadacie. Na pewno jest to lepsze niż być biernym i mieć na wszystko wyjebane. Nie mogę się wypowiedzieć jak głośno ta muza leciała z tego względu, że w młynie jej nie słyszałem.

Trzymajcie się ;)

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 09 maja 2011, 10:01

Witam. Argumenty przyjęte i z mej strony mogę powiedzieć, że ów sytuacja się nie powtórzy. No chyba, że przed derbami poleci z głośników Szczęka Teściowej ;)
Niemniej jednak wszystkie głosy za i przeciw temu co wykonujemy były i nadal są mile widziane.

Równać do kolarzy nie chcemy, ale niestety jest źle! Widać coraz większą ludzką niechęć z każdym meczem. Jakoś chcieliśmy ubarwić zabawę, ale nie wyszło za co w imieniu grupy PROSTACY'05 przepraszamy.

Pozdro ;)

froggy

Postautor: froggy » 09 maja 2011, 15:10

jaga oaza spokoju, mnie trochę irytują takie komenatrze, że prostacy zniechęcają was do kibicowania, ale każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie taka muzyka jest jak najbardziej ok, zwłaszcza gdyby leciało coś co wszyscy mogą zaśpiewać.
A propo tematu, wczoraj zostało zrobione coś co miałem zamiar zaproponować, mianowicie pociąg. Ja chciałem zaproponować, żeby taki pociąg odbywał się po biegach 5:1 dla nas, jednocześnie machanie szalem i sialalala, takich biegów zbyt dużo nie mamy więc świętujmy je jak najdłużej

maminnynick

Postautor: maminnynick » 09 maja 2011, 18:41

Muzyka puszczona dla beki dwa razy podczas meczu na bodajze minute przeszkadza farncuskim pieskom ? ojoj ... straszna przykrosc ... na prawde ... :lol: :lol: :lol:

A co Was niby zacheci do dopingu ??? :lol:

Patrix

Postautor: Patrix » 09 maja 2011, 18:44

My jesteśmy otwarci na propozycje ;)
Chętnie posłuchamy! :)
Wiem.. To musiało być straszne. :shock:

leszeek17

Postautor: leszeek17 » 09 maja 2011, 20:11

maminnynick pisze:Muzyka puszczona dla beki dwa razy podczas meczu na bodajze minute przeszkadza farncuskim pieskom ? ojoj ... straszna przykrosc ... na prawde ... :lol: :lol: :lol:

A co Was niby zacheci do dopingu ??? :lol:

Zamilcz, skoro nie umiesz zachować się tak jak JaGa - z klasą.

maminnynick pisze:farncuskim pieskom ?

A czymś takim powinna się zająć administracja forum.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator

Postautor: kaka » 09 maja 2011, 20:19

leszeek17 pisze:A czymś takim powinna się zająć administracja forum.

Z jakiej racji? Nie rozumiem. Nie zaśmiecajmy tu tematu, jak coś to zapraszam do odpowiedniego działu.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 11 maja 2011, 14:19

A ja mam pytanie z innej beczki jako etatowy "zasiadywacz" na pierwszym łuku:

JaGa dlaczego nie prowadzisz już dopingu? Podczas ostaniego meczu zaintonowałeś parę przyśpiewek i "pier*olnięcie" było... Kolega z gniazda nie wytrzymuje całego meczu i wyraźnie "męczy się razem z młynem", aż przychodzi moment, gdy klaskanie jest głośniejsze od śpiewu...

Z Twoimi warunkami "wokalnymi" zawsze potrafiłeś "porwać" cały łuk za sobą, a "Zeeetke" słyszały nawet babinki na kasie w Biedronce ;)

Wracaj!

Pozdrawiam

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 maja 2011, 14:24

savage, już pędzę z odpowiedzią.
Niestety sprawa u mnie prezentuje się tak, że zwyczajnie potrzebne jest zastępstwo jako młynowego. Wynika to z kilku względów. Po pierwsze zdrowotne, po drugie 8 lat już prowadzę doping, więc kiedyś trzeba odsunąć się na bok i warto by ktoś był w obwodzie, a po trzecie możliwe, że mnie dłuższą chwilę nie będzie, więc ktoś musi być.

Ale na Lesznie będę katował ludzi, którzy zasiądą w młynie ... ale pierwszy łuk również. Może i kurwy w moją stronę polecą za to, ale no przed derbami trzeba się nakręcić i porządnie przygotować!!!

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 11 maja 2011, 14:30

Rozumiem, szkoda, że to "odsuwanie się" wygląda tak, że obecnie praktycznie wogóle tego dopingu nie prowadzisz :)

Pamiętam czasy, gdy cały łuk robił Szkocję, jak mobilizowaliście ich z gniazda... Cóż teraz może i wielu by chciało, ale głupio to wygląda jak na wyjściu z łuku stoi 1-2 osoby same... Kiedyś chodziliście po łuku z megafonem i staliście tak długo, aż ręce nie poszły w górę - to daje efekt.

Niestety z perspektywy wyjścia z łuku, słabo słychać Twojego kolegę, nawet z megafonem ;-)

Na Derby musisz wrócić do gniazda ;-)

P.S. Aaa i przekaż M. żeby pościągał sobie jakieś lepsze mp3 na komórkę ;-)

JaGa
PROSTACY'05

Postautor: JaGa » 11 maja 2011, 14:48

Na Leszno postaramy się konkretnie ludzi nakręcić. Ale nic na siłę.

M. jutro wylatuje do Londynu, więc już nie będzie kaleczył :P