Treść listu przedstawicieli kibiców do Grupy Azoty

O kibicach dla kibiców.
Awatar użytkownika
noflattery

Re: Treść listu przedstawicieli kibiców do Grupy Azoty

Postautor: noflattery » 30 lip 2013, 23:13

To, ze narodowy etos solidarnosci dawno temu sie zdewaluowal, to jest oczywiste, ale warto chwile sie zastanowic, czy takie podzialy akurat miedzy kibicami nie oslabia zbytnio jednej z niewielu zdecydowanych inicjatyw w ostatnich latach.
Poza tym, ten temat jeszcze bardziej zasluguje na przyklejenie od tematu wspierania Ultrasow za pomoca puszek i kapsli z Okocima.

Awatar użytkownika
lolek69

Postautor: lolek69 » 30 lip 2013, 23:32

bartek_1990, zacytowałem bo mam prawo tak samo jak ty i wyraziłem zdanie. Zadałem Ci pytanie i odpowiedziałeś,spoko. Pisząc posta nie napisałem "Wytłumacz to". Czekałem tylko na krótką odpowiedź.

Wielka obraza majestatu..

Chodziło mi o to, że dziwi mnie negatywna reakcja forumowiczów/kibiców na to jak został podpisany list do GA. Nie tyczyło się to tylko Ciebie, napisałem to ogólnie, a i daruj sobie takie uszczypliwe teksty, bo to żałosne.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 30 lip 2013, 23:37

Oburzenie wynika z braku Stowarzyszenia Kibiców. Skoro nie ma Stowarzyszenia, to każdy może się mienić "kibicem Unii Tarnów", a co za tym idzie, grupa 2-3 osób, może jutro napisać list z prośbą o niesponsorowanie Unii przez GA ;)

Jak dla mnie inicjatywa fajna, ale konieczne jest zawiązanie grupy, która oficjalnie będzie, swoimi nazwiskami reprezentować takie stanowiska. Taki list jest trochę od wszystkich i od nikogo.

Niemniej jednak - gratulację za zaangażowanie.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

onyxtarnow

Postautor: onyxtarnow » 31 lip 2013, 7:14

Również uważam że to fajna sprawa. Chyba wszyscy mamy dość tego, co się dzieje jesienią.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
fox

Postautor: fox » 31 lip 2013, 7:45

savage pisze:Oburzenie wynika z braku Stowarzyszenia Kibiców. Skoro nie ma Stowarzyszenia, to każdy może się mienić "kibicem Unii Tarnów", a co za tym idzie, grupa 2-3 osób, może jutro napisać list z prośbą o niesponsorowanie Unii przez GA ;)

Jak dla mnie inicjatywa fajna, ale konieczne jest zawiązanie grupy, która oficjalnie będzie, swoimi nazwiskami reprezentować takie stanowiska. Taki list jest trochę od wszystkich i od nikogo.

Niemniej jednak - gratulację za zaangażowanie.

Pozdrawiam

Dokładnie to jest sednem sprawy. Mozna podpisać się : Tarnowianie, Polacy, Rasa Panów ;) itd...
Dopóki nie zrobi tego podmiot zarejestrowany np. jako Stowarzyszenie czy inny Zwiazek, to raczej zostanie to pozostawione bez echa. A w dobie potegi internetu moze być to niepotrzebną pożywką dla troli typu Ostafiński. Niemniej od czegoś trzeba zacząć i gratuluję pomysłu. W moim prywatnym odczuciu treść listutrochę wygląda jak uzalanie się. Sugerowałbym bardziej zaproponowanie spotkania i dopiero na nim przedstawił obawy i oczekiwania. Grunt, że wyszło coś wreszcie po za forum. Do boju !

WUT

Postautor: WUT » 31 lip 2013, 8:09

savage pisze:Oburzenie wynika z braku Stowarzyszenia Kibiców. Skoro nie ma Stowarzyszenia, to każdy może się mienić "kibicem Unii Tarnów", a co za tym idzie, grupa 2-3 osób, może jutro napisać list z prośbą o niesponsorowanie Unii przez GA ;)

Najlepszym lakmusem (fioletowym), dla kwasów użytego powyżej cudzysłowu, byłoby chyba proponowane na tym forum spotkanie, odnośnie przyszłości obiektów sportowych Unii (stadion LA). Zasad(ność) użycia zwrotu kibic Unii Tarnów miałaby wówczas sens.
W sercach takich ludzi mogą być tylko dobre zamiary = niewinność = biały kolor.
Połączenie z wynikiem badania paierkiem lakmusowym daje nam umiłowane barwy...

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Postautor: savage » 31 lip 2013, 9:55

Najlepszym lakmusem (fioletowym), dla kwasów użytego powyżej cudzysłowu, byłoby chyba proponowane na tym forum spotkanie, odnośnie przyszłości obiektów sportowych Unii (stadion LA). Zasad(ność) użycia zwrotu kibic Unii Tarnów miałaby wówczas sens.

Być może nie do końca złapałem sens powyższej wypowiedzi o iście literackim "sznycie" ;), ale w moim poście nie było żadnego kwasu kierowanego w kogokolwiek stronę... Konstruktywna krytyka jest nawozem rozwoju, a zaczynanie działalności, niesie ze sobą krytykę i dobrze, że ona się pojawia, bo jest znakiem tego, że ludzie są zainteresowani tą inicjatywą i chcą jej pomóc w miarę swoich możliwości...

Chłopaki wiedzą, że mają moje wsparcie w działaniach...

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

WUT

Postautor: WUT » 31 lip 2013, 10:17

savage pisze:
Być może nie do końca złapałem sens powyższej wypowiedzi o iście literackim "sznycie" ;), ale w moim poście nie było żadnego kwasu kierowanego w kogokolwiek stronę...

Twój post savage jest ciężko w porządku. Użyłeś w kontekście całego zdania bardzo inteligentnie tego cudzysłowu. Język literacki jak widać trudno połączyć z językiem chemii ;)
Można podczas takiego spotkania wydedukować, kogo pokaże papierek lakmusowy w czerwonym kolorze.

Fajnie byłoby poznać Twoje zdanie, np. co sądzisz o koszykówce plażowej, bo na "tamtym" forum przygnębiająca cisza.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator

Postautor: Młynar » 31 lip 2013, 15:13

Zdecydowanie dobra inicjatywa..

Lepiej o pewnych rzeczach już teraz myśleć, a nie czekać do listopada, kiedy może się okazać... (a pewnie tak będzie), że naprawdę jest źle. Nie mam wiedzy, kto to pismo wysłał, ale popieram w 100%.

Nie wiem, co Cię kaka tak wkurzyło w tym piśmie, skoro nic złego w, nim nie jest zawarte. Z czym się tam nie zgadzasz? Że ktoś podpisał się jako kibice Unii Tarnów? No bez jaj.. Każdy taki ruch ze strony kibiców to duży plus. Skoro w klubie sobie nie radzą to należy reagować centralnie do naszych darczyńców bez których byłaby mega lipa.. No chyba że komuś zależy, by w Tarnowie już zupełnie nic nie było to gratulacje!

yO!

REMADY

Postautor: REMADY » 31 lip 2013, 23:19

dobra inicjatywa popieram :) aż specjalnie się zalogowałem żeby to napisać :) mogło to być ciut lepiej napisane ale jest naprawde ok :)

ps. może by w końcu stowarzyszenie oficjalnie założyć z członkami, składkami, obowiązkami? bo takie partyzanckie działania są dobre ale mało poważne i mało efektywne :)

co do sytuacji w klubie :) finansowo bywało gorzej ale organizacyjny burdel :) czyli po prostu trzeba odpowiednich ludzi :) albo tym którzy są kopa zachęcającego do pracy albo uzmysłowić co robią źle :) stowarzyszenie jako oficjalny organ wiele by mogło :) również prawnie :)

Awatar użytkownika
gravel

Postautor: gravel » 01 sie 2013, 10:11

REMADY, Buźki nie zastępują interpunkcji :)
Unia Tarnów, 3 DMP!

Awatar użytkownika
ricki

Postautor: ricki » 01 sie 2013, 12:16

Sorki - ale gdzie moge znalezc tresc tego listu?

Cienki

Postautor: Cienki » 01 sie 2013, 12:20

ricki pisze:Sorki - ale gdzie moge znalezc tresc tego listu?

W pierwszym poście tego tematu jest załączony
UNIA TARNÓW!